Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прошу зменшити терміни банів.

Прошу зменшити терміни банів.

Розумію, що моє прохання навряд чи вагоме для більшості модерів, проте спробую.
Дописувачі Амулет та kievlianin забанені на роки.
Враховуючи буремність нашого часу може на варто патріотичних фупчеків банити аж на такі терміни?!
   
Re: Прошу зменшити терміни банів.

Підтримую звернення.
   
Абсолютно підтримую таке клопотання.
З форуму видаляють не прокацапську нечисть, а проукраїнських дописувачів, нехай навіть не згодними з теперішньою владою.
В людей всередині бурлить, велика емоційна напруга і тому деколи рублять правду, яка декому не подобається.....
Можна обійтись невеликим баном, люди просто охолонуть.
   
Re: Прошу зменшити терміни банів.

З форуму видаляють не прокацапську нечисть, а проукраїнських дописувачів, нехай навіть не згодними з теперішньою владою.
Маячня. Навряд чи хтось зможе грунтовно закинути мені хоч мізерні прояви антиукраїнства, але виживання мене з форуму є очевидним і неприхованим.
І при цьому я досить лояльна до чинної влади, особливо зараз, під час війни.
Напевно, це діяльність одного окремого модера, але ж інші, зокрема головний адміністратор цілком дозволяють його чинити ці ганебні неподобства - погрози у приваті банити за кожне слово, за кожен подих,що до речі послідовно виконується, нехай і навіть цим одним модером, цього цілком достатньо.
Взяти хоча би гілку про того осоружного агента ФСБ Деркача - он вона, на першій сторінці ще висить, кому цікаво, можна подивитися.
Скільки волань від різних юзерів у ній пролунало : Де Мирося???!!! Деркач - агент ФСБ!!!
Довелося зайти до гілки аби ще раз повторити загальновідоме і стопіццот разів повторене - про відсутність будь-якого зв"язку між роботою Деркача на ФСБ і справжністю жмурукань, визнаною навіть одним з фігурантів. Хз, що там проміж них певного моменту сталося, що падєльники не поділили, чому один став працювати проти іншого.
Комусь це було цікаво? Фіг. Миттю взялися розбирати на складові мій АйПі, особливо усєрдствовав навколо того АйПішника такий собі ... cynic  :lol:
А тепер вгадайте з одного разу, кого було досить вправно забанено за "провокацію політсрачу". Ага.
Те, що з мого боку навіть близько не було нічого аналогічного тому, що пролунало з боку супіків, бяк, мажестів - то байдуже, погрозу з привату було вправно виконано.
Тим більш, що тоді був на форумі якраз той самий модератор, який ПІСЛЯ ЗАБАНЮВАННЯ мого ніку не погребував навіть випорожнитися на мою голову у тій самій гілці.
Все нормально, адмінстратора, Аміда, чи хто у них там за головного, виходить, таке влаштовує. Печерній класовій ненависті надається право на вихід.
Кому, на який запит тут вже дано відповідь? Оно там фрайді вже декілька днів чекає відповіді на своє цілком законне і зрозуміле питання. У когось є сумніви, що марно?...
   
Re: Прошу зменшити терміни банів.

Бордере, чому у твоєму списку апеляцій відсутній твій земляк abg?
Ти сумніваєшся у його патріотичності? На яких підставах?
Чим саме він е відповідає твоїм критеріям для занесення  до списку патріотів?
   
Re: Прошу зменшити терміни банів.

патріотичних фупчеків
дуже патріоти чи ні? Бо у тебе той патріотизм в одій якості - любов до неолігарха з козина
   
Re: Прошу зменшити терміни банів.

Бордере, чому у твоєму списку апеляцій відсутній твій земляк abg?
Ти сумніваєшся у його патріотичності? На яких підставах?
Чим саме він е відповідає твоїм критеріям для занесення  до списку патріотів?
це або троль, або хвора людина.
   
Re: Прошу зменшити терміни банів.

це або троль, або хвора людина.
ні
це жива людина, досить своєрідна, але в тому й полягає його унікальність
скоріш противсіх, я хз...Але у маніякальній пристрасті до будь-кого з політиків не помічений
жодного прояву антиукраїнства також ніколи не помічала за ним
але головне - він неоднаковий
   
Re: Прошу зменшити терміни банів.

В условиях войны никому не надо выписывать длительные сроки, кроме конечно явной ваты и сепаров

максимум месяц
   
В условиях войны никому не надо выписывать длительные сроки, кроме конечно явной ваты и сепаров

максимум месяц
(tu) підримую таку позицію. В 90% випадків вистачає 1-5 днів.
   
Re: Прошу зменшити терміни банів.

(tu) підримую таку позицію. В 90% випадків вистачає 1-5 днів.

+1
   
Re: Прошу зменшити терміни банів.

Маячня. Навряд чи хтось зможе грунтовно закинути мені хоч мізерні прояви антиукраїнства, але виживання мене з форуму є очевидним і неприхованим...
Довелося зайти до гілки аби ще раз повторити загальновідоме і стопіццот разів повторене - про відсутність будь-якого зв"язку між роботою Деркача на ФСБ і справжністю жмурукань, визнаною навіть одним з фігурантів. Хз, що там проміж них певного моменту сталося, що падєльники не поділили, чому один став працювати проти іншого...
А тепер вгадайте з одного разу, кого було досить вправно забанено за "провокацію політсрачу". Ага.

Не заходив в ту тему, знаючи в шо воно перетвориться.
Але досить подивитись на вищенаведену цитату цієї істоти, яку я, як і всіх,
крім декількох абабагаламагів, розігнорив після початку війни,
щоб впевнитися в тому, що воно невиліковне.
Навіть тут, на адмінфорумі, воно обвинувачує Порошенка в скоєнні кримінальних злочинів разом з агентом ФСБ ("падельнікі").
Хіба це не розпалювання політсрачу?
Все більше переконуюся, що такі, як ця істота на ФУПі виключно заради тупого персонального хейту.
В ігнор.
Як сказав класик, "пожизнєнний ецих с гвоздямі"  :pofig:
   
Re: Прошу зменшити терміни банів.

Я уже обращался к Администрации об ограничении сроков банов максимум на несколько суток. Естественно, это не распространяется на бригадёнышей- российских пропагандонов. Но банить на длительные сроки тех. кто годами на ФУПе и явно  с проукраинской позицией- разрушение форума.
Так что поддерживаю обращение в этой теме.
   
Re: Прошу зменшити терміни банів.

Ех...Шкода, що я від самого початку не рахувала, скільки разів мені урочисто проголошувала ігнор Істота. яка знаходиться у вічних пошуках себе в просторі  :lol:
А чим була гілка, яка у самій своїй назві пов"язала "жмурукання" з фактом ФСБ-шної приналежності Деркача?  :laugh:
але з цього приводу Істота чомусь не істерила )))
   
Re: Прошу зменшити терміни банів.

Я уже обращался к Администрации об ограничении сроков банов максимум на несколько суток. Естественно, это не распространяется на бригадёнышей- российских пропагандонов. Но банить на длительные сроки тех. кто годами на ФУПе и явно  с проукраинской позицией- разрушение форума.
Так что поддерживаю обращение в этой теме.
Щось закрадується підозра, що модери тут прислужують кацапам і яким поставлено завдання знищити можливо останній патріотичний форум на теренах нашої Батькіщини.   :( 
   
Щось закрадується підозра, що модери тут прислужують кацапам і яким поставлено завдання знищити можливо останній патріотичний форум на теренах нашої Батькіщини.   :( 

та ні, просто цей форум попав під пристальне око МінПодоляка.   А воно (око) не хоче бачити ніякої  критики влади.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія