Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чоловіки фупу, вам не соромно?

Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

А от цікаво, а жінкам не соромно, що пані Тимошенко з ними однієї статі? Звісно це дивне запитання, але воно по суті це продовження позиції ТС, що виступає проти гендерної рівності і за якесь особливе ставлення за статевими ознаками. Самим поставленим запитанням вона порушила правила ФУП, оскільки намагалась принизити деяких форумчан за гендерною ознакою, для неї не всі рівні! Он як виходить.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

А ще краще підтримати фотками у стилі фемен

Ну а якщо "дєвочка" дійсно тупа курка навіть незважаючі на свої 40+? :gigi:

вже за 50 їй добре так
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Ну во-первых я бы не гребла всех мужчин под одну гребёнку. Большинство вполне нормальны а тролей вроде Редька, циника или приснопамятного Бульки стыдить совершенно бесполезно.

Самый толковый совет дал Лирник, не выкладывайте личную жизнь в виртуал. Рано или поздно найдётся желающий этим воспользоватся. Он наверняка говорит опираясь на собственный опыт.

Конечно если вы жаждете публичности, как незабвенный Слав тогда другое дело)))
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

А от цікаво, а жінкам не соромно, що пані Тимошенко з ними однієї статі?

Мене більш засмучує прихильність де яких жінок до косатої сучки.
Справа в тім, що нормальні жінки інших жінок бачать наскрізь.
А ці якісь з напрочуд відсутньою жіночою інтуїцією.

Все, що казала моя жінка, про інших жінок завжди виявлялося правдою, хоч в гарному сенсі, хоч в поганому.


   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

вєрка! суджуд! :lol:
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Я за гендерну рівність і можу вказати напрямок в дупу як чоловіку так і жінці. І якщо хтось просуває інтереси рашистів то теж мені однаково чи то чоловік чи жінка, бо ці покидькі статі не мають, а мають лише характерий сморід.
(tu)
 :D
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Мене більш засмучує прихильність де яких жінок до косатої сучки.
Справа в тім, що нормальні жінки інших жінок бачать наскрізь.
А ці якісь з напрочуд відсутньою жіночою інтуїцією.

Все, що казала моя жінка, про інших жінок завжди виявлялося правдою, хоч в гарному сенсі, хоч в поганому.
Я не прихильниця косатої. Я як Ваша жінка, з інтуіцією.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Я не прихильниця косатої. Я як Ваша жінка, з інтуіцією.

 :give_rose:
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

(tu) це політичний форум і питання тут не по кройці і шиттю .тому якщо така собі карофка може послати опонента(що має право) то чоловіки не переймаються і посилають в зад. :D 
 А нас за що? класика затушувати своє хамство чиїмсь і зразу спроба всунути гендерну ознаку-типічний спосіб такихї шукачів "рівності". То вони в стані ефекту бо жінки вбивають і мають умовне,то вони нещасні ,бо їх пошлють коли вони постійно посилають і т.д. ЧВи є праведниці-Є,але не треба з винятків робити узагальнення.матюка тися тут не одна така жіночка показала вміння і нічого сльози лити і вимагати джентельменства.... якщо у самих культура ЛЕДІ глибоко в дупі. B-)

з твоєї точки зору в політиці "можна" застосовувати до опонента образи, та ще й сексуалізовані?
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Мене більш засмучує прихильність де яких жінок до косатої сучки.
Справа в тім, що нормальні жінки інших жінок бачать наскрізь.
А ці якісь з напрочуд відсутньою жіночою інтуїцією.

Все, що казала моя жінка, про інших жінок завжди виявлялося правдою, хоч в гарному сенсі, хоч в поганому.

дивує, що твоя жінка вітає образи стосовно інших жінок. таким чином вона відкриває шлях до подібних образ на свою адресу з твого боку.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

дивує, що твоя жінка вітає образи стосовно інших жінок. таким чином вона відкриває шлях до подібних образ на свою адресу з твого боку.
А чого інші зазіхають на її чоловіка?
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

жінки боролись за свої права, вибороли. Тепер жінки хочуть, щоб чоловіки боролись за їх права)) А от було б цікаво, якби жінки боролись за права чоловіків!
Для чоловіків гратись в бійку цікавіше , ніж гратись в ляльки. Але жінкам це не подобається. Тому за бажанням жінок хлопчики чомусь мають підкоритись жіночій волі)))

"гратись" і "битися" - це різні речі. якщо не контролювати правила гри, то це може закінчитися погано для всіх учасників. хтось навчиться, що він може безкарно робити боляче і насолоджуватися цим, а хтось потім точно таке ж зробить, тільки обравши собі за жертву слабкішого за себе. в результаті такого виховання страждає потім все суспільство.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

дивує, що твоя жінка вітає образи стосовно інших жінок. таким чином вона відкриває шлях до подібних образ на свою адресу з твого боку.

З чого такі висновки?
Я навіть не буду про логіку, бо схоже це не про тебе.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Взагалі то,  як мінімум дивно читати подібні допити від людини,  котра тут же раніше просувала і захищала вкрай сексистську рекламу джілет.

брехня. "просування" реклами жиллєт, точніше - істерику з приводу роліку - розпочав якраз чоловічий дописувач. я прочитала гілку набагато пізніше і подивилася ту рекламу також. і вже після перегляду я висловилася, що реклама мені сподобалася.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

З чого такі висновки?
Я навіть не буду про логіку, бо схоже це не про тебе
.

з того, що ти знизив поріг. і не тільки для себе, а і для оточуючих тебе близьких.
тобі ще це непомітно? сповзання так і відбувається. спочатку це образи і агресія в бік інших. якщо це толерується близьким оточенням, то скоро воно відчує подібне ставлення і в свій бік, якщо ваші думки не співпадуть.
і да, доповідь за образи.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Не залежно від статі, людина або ображає інших людей, або ні. Це залежить від її виховання, мудрості, поглядів і т.п. Це не залежить від того, чоловік це чи жінка. Ті, що ображають жінок, ображають і чоловіків, і навпаки. Тому, якщо образи зачіпають то найкращий вихід ігнор.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Не залежно від статі, людина або ображає інших людей, або ні. Це залежить від її виховання, мудрості, поглядів і т.п. Це не залежить від того, чоловік це чи жінка. Ті, що ображають жінок, ображають і чоловіків, і навпаки. Тому, якщо образи зачіпають то найкращий вихід ігнор.
ну якщо хтось є довбнем то усвідомити його треба
єслі в вєрки в голові горобці їбуцця то я маю казати що там єдинороги платонічну любов мають?  :laugh:
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

з того, що ти знизив поріг. і не тільки для себе, а і для оточуючих тебе близьких.
тобі ще це непомітно? сповзання так і відбувається. спочатку це образи і агресія в бік інших. якщо це толерується близьким оточенням, то скоро воно відчує подібне ставлення і в свій бік, якщо ваші думки не співпадуть.
і да, доповідь за образи.

да это весь форум такой, островок где оттягиваются. Это ж не западная толерантная среда. Тут нет принуждения к доброжелательной форме поведения, вот допысувачи и выплескивают чего хотят. А чего стесняться?
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Не залежно від статі, людина або ображає інших людей, або ні. Це залежить від її виховання, мудрості, поглядів і т.п. Це не залежить від того, чоловік це чи жінка. Ті, що ображають жінок, ображають і чоловіків, і навпаки. Тому, якщо образи зачіпають то найкращий вихід ігнор.

такі речі не можна ігнорувати. таким "непомічанням" люди толерують образи і агресію в бік інших. це отруює і атмосферу спілкування, і веде до подальшої ескалації образ, які по суті є вербальним насильством. а від вербального насильства до фізичного - один крок.
багато жінок пережили це на своїй шкурі.
коли починали стосунки з чоловіком - все гарно, любов, взаєморозуміння, дійшли до шлюбу.
і вже тільки потім дізнавалися, що жіноче "ні", різність позицій по якимось питанням призводили до образ і принижень з боку власних чоловіків.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

да это весь форум такой, островок где оттягиваются. Это ж не западная толерантная среда. Тут нет принуждения к доброжелательной форме поведения, вот допысувачи и выплескивают чего хотят. А чего стесняться?

чого? відвертих образ, тим більше, сексуалізованих образ. чи тобі подобається, коли тебе ображають, неважливо, з якого приводу?
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

ну якщо хтось є довбнем то усвідомити його треба
єслі в вєрки в голові горобці їбуцця то я маю казати що там єдинороги платонічну любов мають?  :laugh:

доповідь.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Насправді ви всі є лише літерами на екрані монітору.
Анонімними ніками.
І не факт що ви ті, за кого себе видаєте.
Заспокойтеся.
Рідко буває,що за ніком стоїть реальна людина, яку ви знаєте.(наприклад я). Але то погоди не робить і лише шкодить цій реальній людині.)))
Головне інше.
В інтернеті всі рівні. І гендер тут ніяким краєм. Тут існують думки і інтелект( у кого є). Всьо.
ПиСи.Іноді сперечатися з вами схоже на онанізм. Подумайте над цим.)))

доповідь.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

ПМС
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

ПМС

доповідь також.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

такі речі не можна ігнорувати. таким "непомічанням" люди толерують образи і агресію в бік інших. це отруює і атмосферу спілкування, і веде до подальшої ескалації образ, які по суті є вербальним насильством. а від вербального насильства до фізичного - один крок.
багато жінок пережили це на своїй шкурі.
коли починали стосунки з чоловіком - все гарно, любов, взаєморозуміння, дійшли до шлюбу.
і вже тільки потім дізнавалися, що жіноче "ні", різність позицій по якимось питанням призводили до образ і принижень з боку власних чоловіків.
Ви зараз про особисті образи чи про образи на форумі?Я це розділяю. Сьогодні Береза Скабєєву образив як жінку, чи як брехливого журналіста?
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

По моему мнению, ФУП достаточно насыщен долбодятлами и юзерами вне зависимости от пола и абсолютно гендерно равноправен. Умных людей и идиотов относительно процентного состава полов одинаково. Но это всего лишь мое мнение. Нет тут сексизма.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Ви зараз про особисті образи чи про образи на форумі?Я це розділяю. Сьогодні Береза Скабєєву образив як жінку, чи як брехливого журналіста?

я зараз про образи в бік жінок практично в усіх сферах життя і протягом всього життя. якщо невідомий мені береза ображає скабєєву, то не треба дивуватися, що він також ображає свою подругу, чи жінку, чи хто в нього у близькому оточенні є.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

"гратись" і "битися" - це різні речі. якщо не контролювати правила гри, то це може закінчитися погано для всіх учасників. хтось навчиться, що він може безкарно робити боляче і насолоджуватися цим, а хтось потім точно таке ж зробить, тільки обравши собі за жертву слабкішого за себе. в результаті такого виховання страждає потім все суспільство.
Так-так. А через жорстокі комп'ютерні ігри виростають вбивцями. Квочки такі квочки.

Звичайно коли гра в бійку заходить далеко, для цього є дорослі щоб зупиняти. Але якщо дорослі зупиняють саме гру бо "битись погано" вони виховують тих, хто не зможе захистити ні себе ні інших. В цілому ми це часто бачимо в випадку синів вихованих матерями одиночкамі, дуже часто це створіння середньої статті (не завжди звичайно, але часто).

   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

доповідь.
суджуд :laugh:
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

я зараз про образи в бік жінок практично в усіх сферах життя і протягом всього життя. якщо невідомий мені береза ображає скабєєву, то не треба дивуватися, що він також ображає свою подругу, чи жінку, чи хто в нього у близькому оточенні є.

Здесь все по чесноку, ображают всех. Возьми за пример Ольгу Тейлор. В ее сторону часто летит мощная струя говна, а ей нипочем. Отскакивает как от танка. Если ты поняла правильно, то обидеть Ольгу невозможно. Здесь не защищаются, здесь кидаются снежками. Снежок виртуальный, он не нанесет вреда. От него даже не уворачиваются. Кидают свой. Кинь снежок в пана Гонту. Назови его тем, кто он по твоему.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

я зараз про образи в бік жінок практично в усіх сферах життя і протягом всього життя. якщо невідомий мені береза ображає скабєєву, то не треба дивуватися, що він також ображає свою подругу, чи жінку, чи хто в нього у близькому оточенні є.
Що це за жінки, що на протязі всього життя терплять образи і приниження? То може не треба терпіти? Жінка має подбати про те, щоб чоловіку в голову не прийшло її ображати. Треба навчитись робити висновки з нездорових стосунків.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

На ФУПе девочки могут так обложить, что аж захурделится, и мозг завернется, а тут в данном случае думаю Вера тупо тролит.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Так-так. А через жорстокі комп'ютерні ігри виростають вбивцями. Квочки такі квочки.

Звичайно коли гра в бійку заходить далеко, для цього є дорослі щоб зупиняти. Але якщо дорослі зупиняють саме гру бо "битись погано" вони виховують тих, хто не зможе захистити ні себе ні інших. В цілому ми це часто бачимо в випадку синів вихованих матерями одиночкамі, дуже часто це створіння середньої статті (не завжди звичайно, але часто).


жорстокі компьютерні ігри також викривляють дитячу психіку і сенсибілізують дітей з приводу насильства. потім вони хочуть наяву стрільнути в людину, в сша це взагалі вже епідемічного характеру набуло. таке ж програмування на насильство помічено в підлітків, які відвідували пропагандистські сайти ісламскьої держави, тепер зросли напади з використанням ножів. в англії спохватилися і заборонили вже з ножами ходити, в відні також підняли тему заборони зброї. багато підлітків позують тут в соцмережах, які вони круті з ножами. а того року один такий вбив ножем сусідську дівчинку і голову відпилити хотів. недопилив і викинув труп у мусорку. надивився ідилівських роліків досхочу!
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

я зараз про образи в бік жінок практично в усіх сферах життя і протягом всього життя. якщо невідомий мені береза ображає скабєєву, то не треба дивуватися, що він також ображає свою подругу, чи жінку, чи хто в нього у близькому оточенні є.
Чудова логіка  (tu)  Спробуємо продовжити в тому ж дусі.  :-)o
А якщо людина просто так ображає цілий народ
в єбибтян, наприклад, всі фараони і фараонши були вже божествами на землі.
То не треба дивуватися що вона також ображає будь яких інших людей і інші народи які зустріне на життєвому шляху.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

На ФУПе девочки могут так обложить, что аж захурделится, и мозг завернется, а тут в данном случае думаю Вера тупо тролит.


які дєвочки? чиї подружки?
а взагалі - доповідь також за образу. 
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

які дєвочки? чиї подружки?
а взагалі - доповідь також за образу. 

Где там образа? При таком подходе Вас саму надо забанить) Еще ни кто и ни когда не жаловался на ник Микроба на образу.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Чудова логіка  (tu)  Спробуємо продовжити в тому ж дусі.  :-)o
А якщо людина просто так ображає цілий народ
То не треба дивуватися що вона також ображає будь яких інших людей і інші народи які зустріне на життєвому шляху.

це описка вийшла, вибачаюся. знаю справжніх людей звідти, освічених і приязних! нарікають на релігійне засилля там у себе на батьківщині. по сьогодні! хоча чому дивуватися. в україні теж таке саме, тіки боги інші.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Где там образа? При таком подходе Вас саму надо забанить) Еще ни кто и ни когда не жаловался на ник Микроба на образу.
Втрата цноти))) буде в перше...  :gigi: Здається тут хтось  має проблеми з сприйняттям дійсності...  :lol:
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

які дєвочки? чиї подружки?
а взагалі - доповідь також за образу. 
Вера, Вас якийсь чоловік дуже образив і Ви в депресії? Бо якісь дивні приводи для доповідей. Не здивуюсь, якщо мені теж.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Где там образа? При таком подходе Вас саму надо забанить) Еще ни кто и ни когда не жаловался на ник Микроба на образу.
Не було образи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія