Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК 22:00 Шахтар-Шериф. Бенфіка-Динамо. 19:45 Зоря-Буде Глімт :warning2:

у бабському футболі навіть прості стики якісь недолугі,при чому геть усі  :laugh:

   
оххх..який же зараз рейнджери смачний гол забили X(
не часто таке побачиш
   
Британський мільярдер сер Джим Реткліфф, який є власником французької «Ніцци», прокоментував чергову порцію чуток щодо його можливості придбати «Манчестер Юнайтед» у американської родини Глейзерів.

«Наразі про це не може йтися. Вони мають великі проблеми з бізнесом. «Манчестер Юнайтед» неправильно обирав менеджерів, робив погані покупки. Це були дурні витрати, які ілюструє такий футболіст як Фред».
   
МХ закончил первый турецкий сбор нулями с польской Вартой.
Счет по игре, в первом тайме Рыбка пару раз потянул, во втором тайме
вместо Рыбки вышел Рыбак (хотелось добавить "и вместо Папы Ребенок", но нет  :gigi: )
Играли под нагрузками, о качестве футбола говорить бессмысленно,
ни одной осмысленной комбинации.
От Кучера кроме камонплей (давайиграй!) слышно было только давай, гоу и играй!
Разве что прессинг предлагал начинать на половине Варты...
Последние полчаса играл вернувшийся вчера Балули,
но в этой толкотне и от него пользы было мало.
Опять вышел к финишу Красников-младший,
и это слегка напрягает: у Мирона Богдановича зеленый пацан без шансов
играть в основе в ближайшие года полтора вряд ли появился бы, тем более,
в каждой игре.
На мой взгляд, это свидетельствует о слишком большом влиянии Красникова на команду.
И, соответственно, о роли в команде ГТ.
Вместо того, чтобы наигрывать состав в играх с конкурентными соперниками
(под Зарю, под УПЛ), Кучер в каждой  игре дает порезвиться пусть и перспективному,
но пацану.
Вместе с камонплэем это смотрится грустновато и малообнадеживающе.. .
Команда возвращается в Харьков и через несколько дней второй сбор в Турции.
Надеюсь, с более осмысленным составом.
 
   
   
37-річний український екс-гравець «Закарпаття», «Карпат», «Говерли», «Білшини», «Айнхайта» та «Миная» Михайло Кополовець розповів про те, як побив польського футболіста у Німеччині.

«Чи були у мене в кар'єрі випадки, коли я хотів розібратися з кимось по-чоловічому після матчу? У Німеччині я мав такий випадок. Я грав у команді «Айнхайт», там не було адміністраторів, тож ми займалися організацією самі. Наприклад, ти повинен мати свій м'яч, накачувати його та брати із собою на тренування. Якось я його не підкачав, а за це прописаний штраф — €50. Поляк пішов і сказав тренеру, що у мене м'яч не підкачаний, і мене оштрафували.

Я вирішив на це не заплющувати очі і побив його в душі досить жорстко.

Підійшов до нього і спитав, чому він такий гнилий і здав мене тренеру. Справа не в грошах, просто мені не сподобався сам його жест. Він сказав, щоб я йому нічого не казав.

Можливо, він був сильніший за мене, але він мився. Там було слизько, він намилений, ми повністю голі. Словом, я пішов, надів кеди, зробив йому підніжку, а коли він упав, я його там «забуцав». Жорстоко побив, у нього був струс мозку.

Після цього мене викликало керівництво, щоб з'ясувати, чому так сталося. Я сказав, що з ним було непорозуміння, і ми розібралися. Мене ніхто не оштрафував за бійку, але вони здивувалися, що я такий метод використав. Він просто некрасиво вчинив, така «шісточка». Пацани мене підтримали. Зробив не по-пацанськи — отримав «звіздюлів», — розповів Кополовець.
   
https://twitter.com/view/status/1486720359436935169

навіть не знаю,
яка версія вірніша
чи то полякам пощастило, чи то Шевченко викрутився 
   
Орендований у московського ЦСКА форвард «Динамо» Ілля Шкурін може покинути клуб у зимове трансферне вікно.

ЦСКА розглядає можливість дострокового розірвання орендної угоди. Це пов'язано із загостренням політичного конфлікту між Україною та Росією та підвищенням ймовірності того, що він переросте у повномасштабну війну.

Ситуацією хоче скористатися польський «Ракув». Він пропонує орендувати Шкуріна до кінця сезону із правом викупу за 1 мільйон євро.
   
Як повідомляє tuttomercatoweb.com, "Сампдорія" і "Базель" ведуть боротьбу за нападника "Динамо" Владислава Супрягу.

За даними джерела, швейцарці вже уклали угоду по українському форварду, проте італійський клуб не збирається здаватися.

У найближчі години "Сампдорія" має намір зробити все, щоб перехопити Супрягу у "Базеля".
   
Як повідомляє tuttomercatoweb.com, "Сампдорія" і "Базель" ведуть боротьбу за нападника "Динамо" Владислава Супрягу.

За даними джерела, швейцарці вже уклали угоду по українському форварду, проте італійський клуб не збирається здаватися.

У найближчі години "Сампдорія" має намір зробити все, щоб перехопити Супрягу у "Базеля".

 :lol: Если правда, то Суркис и агенты красава. Тут надо тонны видео за пoследние 5 лет просматривать чтобы 20 сек нарезку с Супрягой сделать. Он же вообще никакой в Динамо-бежит не туда, бьет не туда,стоит не там.

А в Базеле же не дураки- у них сам молодой Салах играл
   
«Базель» близький до покупки нападника «Динамо» Владислава Супряги.

Як повідомляє Tuttomercatoweb, швейцарський клуб домовився про перехід 21-річного форварда. «Базель» зміг виграти боротьбу за Супрягу у «Сампдорії».

Очікується, що трансфер може відбутися найближчим часом.
   
салах для мене це дивовижне перетворення

у Базелі він виглядав безтолковим бігунком. Феноменальна швидкість була, але окрім як бігати на грані офсайду нічого толком не умів.

а потім уже в Італії його прорвало, а у Клоппа завершили огранку.
   
Шотландський "Сент-Джонстон" достроково повернув з оренди у "Бріхін Сіті"
(5-а шотландська ліга) українського півзахисника Максима Кучерявого.

19-річний уродженець Києва пограв за команду півроку,
при цьому забивши 9 голів та віддав 10 асистів у 19 матчах.

Зазначимо, що минулий сезон українець провів у юнацькій команді "Сент-Джонстона",
після чого клуб запропонував йому трирічний контракт із розрахунком на основну команду.
   
у бабському футболі навіть прості стики якісь недолугі,при чому геть усі  :laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=tkuP9Qj9VoE&ab_channel=SportWTF

Жіночу збірну Швеції з футболу (20 осіб) після виграшу чогось там запросили на прийом до короля. Дозволили взяти з собою свою другу половину. В результаті прийшло 34 жінок і 6 чоловіків! Це не жарт!  :D
   
На сборах кроты с арендовцем контрольку катают....

 :lol:  :lol:  :weep:


Новую мутку придумал.

Если Мариуполь- "Арендовец"

то кроты: "Арендодавец"
   
Футзальне Євро, заключні матчі групового турніру, перерва.

Україна - Португалія 0:0
Нідерланди - Сербія 1:0

З такими розкладами далі проходять Португалія та Нідерланди (Португалія - 6, Нідерланди, Україна - 3, Сербія - 0, за рівності очок особисті зустрічі). Португальці, звісно, тиснуть - з п'яток убійних моментів, двічі відверто простили. Ми теж як завжди з топами - контролюємо під пресингом м'яч на свої половині поля, потім виносимо до воротаря португальців, бо контроль м'яча на швидкості для нас небезпечніший, ніж для португальців.

Фінляндія та Грузія на своєму першому ж Євро вийшли в плей-оф, у Грузії повно натуралізованих бразильців, фіни власними силами.
   
Сербія з 0:2 на 3:2 за декілька хвилин. Перемога Сербії виводить нас у 1/4 навіть за поразки Португалії. Власне, тільки вона і виводить, якщо не виграємо.
   
Сербія забезпечила вихід з другого місця, Португалія розмочила рахунок, вже в тренувальному режимі відпрацьовуємо гру з воротарем-польовим.

В 1/4 граємо з Казахстаном, буде важко, зараз топ-збірна: півфінали попереднього Євро та ЧС, там програли тільки по пенальті Іспанії та Португалії.

Останнє редагування: 28 січня 2022 23:07:35 від Drake
   
Жіночу збірну Швеції з футболу (20 осіб) після виграшу чогось там запросили на прийом до короля. Дозволили взяти з собою свою другу половину. В результаті прийшло 34 жінок і 6 чоловіків! Це не жарт!  :D
ти на що "намєкаєш"? Що якщо запросять шведських футбальорів з подругами то прийде шість жінок і 34 мужики? :D
   
Нападник «Динамо» Владислав Супряга переходить у «Сампдорію». Про це на своєму сайті повідомляє журналіст Джанлука Ді Марціо.

За словами інсайдера, італійська «Сампдорія» зробила українському клубу офіційну пропозицію щодо оренди 21-річного форварда, а кияни відповіли згодою.

Повідомляється, що генуезці підпишуть Супрягу на 1,5 роки – до літа 2023-го. При цьому, орендна угода включатиме в себе право можливого викупу українського футболіста.

Фінансові деталі переходу Владислава до стану італійського колективу залишаються невідомими.
   
Як повідомляє портал Haber365, "Галатасарай" почав переговори з "Дніпром-1" по переходу форварда збірної України Артема Довбика.
За інформацією джерела, сам Довбик хотів би продовжити свою кар'єру в "Галатасараї", але поки незрозуміло, наскільки реальний цей трансфер.
   
Як повідомив на своєму YouTube-каналі бразильський журналіст Жорже Нікола, київське "Динамо" проявляє інтерес до центрального захисника "Флуміненсе" Ніно.

Більше того, джерело зазначає, що кияни вже сьогодні планують зробити пропозицію про трансфер 24-річного футболіста.

Також зазначається, що киянам доведеться запропонувати суму більше тієї, яку давав за Ніно мексиканський "Тигрес". А це - понад 5 млн євро.
   
сума можливого викупу Супряги складе 8 мільйонів євро.
   
а що це шаббат і футболу немає?
   
Луганську "Зорю" найближчим часом може посилити гравець київського "Динамо".

"Зоря" перед від'їздом на другий збір до Туреччини може посилити свою атакуючу лінію за рахунок запрошення Владислава Ваната, який виступав у першій половині сезону на правах оренди в "Чорноморці", де провів 17 матчів і забив три голи.

Як вдалося дізнатися сайту zaryalg.com, переговори між "Зорею" і "Динамо" тривають. Віктор Скрипник бажає бачити нападника у своїй команді. Цікаво, що луганчани хочуть викупити контракт Ваната у киян.
   
Як повідомляє портал lne.es, хіхонський "Спортинг" орендує нападника "Динамо" Еріка Раміреса до кінця сезону.

Два тижні тому венесуелець був запропонований керівництву іспанського клубу. За даними джерела, до цього "Спортинг" розглядав кандидатуру Роберта Берича, але фінансові вимоги гравця зробили потенційну угоду неможливою.

Відзначається, що переговори хіхонців по Раміресу знаходяться на просунутій стадії і близькі до завершення.
   
а що це шаббат і футболу немає?

якась незрозуміла херня...може і із-за збірних африканських
але Бельгії іг реції грають і навіть португали
   
Як повідомляє портал Haber365, "Галатасарай" почав переговори з "Дніпром-1" по переходу форварда збірної України Артема Довбика.
За інформацією джерела, сам Довбик хотів би продовжити свою кар'єру в "Галатасараї", але поки незрозуміло, наскільки реальний цей трансфер.

Думаю фигня все это...
Сам Довбик вроде на италию или англию рассчитывает летом.
   
Думаю фигня все это...
Сам Довбик вроде на италию или англию рассчитывает летом.


я теж думаю нічого не буде
турки більше 5 не дадуть, а за Довбиком там уже агенти клацають зубами і хочуть не менше 10
   
і навіть португали
Фінал кубку.
Бенфіка - Спортінг.
Яремчук виглядає зайвим.
   
Нападник «Динамо» Владислав Супряга переходить у «Сампдорію». Про це на своєму сайті повідомляє журналіст Джанлука Ді Марціо.

За словами інсайдера, італійська «Сампдорія» зробила українському клубу офіційну пропозицію щодо оренди 21-річного форварда, а кияни відповіли згодою.

Повідомляється, що генуезці підпишуть Супрягу на 1,5 роки – до літа 2023-го. При цьому, орендна угода включатиме в себе право можливого викупу українського футболіста.

Фінансові деталі переходу Владислава до стану італійського колективу залишаються невідомими.

Це як обіцяти одружитися
   
Фінал кубку.
Бенфіка - Спортінг.
Яремчук виглядає зайвим.
Ближче до середини тайму увімкнувся.
Все ж таки, фінал.
Тут ще і модель гри Бенфіки - Роман весь час на межі офсайду
і, як центрфорвард, відволікає на себе двох центрбеків.
М'яч рідко коли до нього долітає.
Але якщо подивитися момент з голом Евертона (класний-таки гол),
Рома увів їх до дальньої штанги.
   
Если Супря заиграет в Италии - это будет чудо типа как воду в вино.

Что в нем видят - бох его знает. Необучаемое тупое полено с вечно обиженной мордой, просто пропадающее на поле напрочь.

Ну и очередной привет гадику и ему подобным за Рамиреса


В итоге остается уповать на гений Беседина и голеадорский талант Кулача

   
   
Шотландський "Сент-Джонстон" достроково повернув з оренди у "Бріхін Сіті"
(5-а шотландська ліга) українського півзахисника Максима Кучерявого.

19-річний уродженець Києва пограв за команду півроку,
при цьому забивши 9 голів та віддав 10 асистів у 19 матчах.

Зазначимо, що минулий сезон українець провів у юнацькій команді "Сент-Джонстона",
після чого клуб запропонував йому трирічний контракт із розрахунком на основну команду.
Про него была даже передача какого-то блогера , спецом летал в Шотландию .. пацан реальный талант , по мололетке.. тянут одну киевску команду..( если не ошибаюсь локомотив)  .и категорически отказался переходить ни в Динамо ни тем более шахтер...( После отказа его реально перестали вызывать в сборную возраста)..сейчас правда не знаю вызывают или нет.
И решил уехать за границу и попробовать сам пробиться на верх..ибо по его словам ему не нравилось как с молодежью работают в шахтер и Динамо и он решил сам попробовать...
Посмотрим получится у него или нет...
Я так понял он классическая десятка , парень физически небольшой и не гора мышц , но техника потрясающая и видение поля тоже , а так же пас.

Посмотрим.
Я реально ждал новостей про него засветится или нет, пробьется или нет.
   
Про него была даже передача какого-то блогера , спецом летал в Шотландию .. пацан реальный талант , по мололетке.. тянут одну киевску команду..( если не ошибаюсь локомотив)  .и категорически отказался переходить ни в Динамо ни тем более шахтер...( После отказа его реально перестали вызывать в сборную возраста)..сейчас правда не знаю вызывают или нет.
И решил уехать за границу и попробовать сам пробиться на верх..ибо по его словам ему не нравилось как с молодежью работают в шахтер и Динамо и он решил сам попробовать...
Посмотрим получится у него или нет...
Я так понял он классическая десятка , парень физически небольшой и не гора мышц , но техника потрясающая и видение поля тоже , а так же пас.

Посмотрим.
Я реально ждал новостей про него засветится или нет, пробьется или нет.

ДЮШС-15 це на Теремки-2
Доіблер типу Мессі.
В Шотландії бо там родичі.
Але в 19 з головною командою це класно.
Адже шотландський футбол це не там де дріблінг і техніка.
   
я теж думаю нічого не буде
турки більше 5 не дадуть, а за Довбиком там уже агенти клацають зубами і хочуть не менше 10
Там и Митюланд зубами клацает тоже...
И так же как и Днепр имеет право участвовать в продаже Довбика  ибо эти два клуба имеют по 50% прав на Довбика.
Митюланд очень не хотел отпускать Довбика в Днепр и просил его остаться , а Довбик хотел перезапустить свою карьеру именно в Украине , Днепр хотел его выкупить но датчане отказались , а в оренду без права выкупа уже сами днепряне нехотели брать...
Но потом решили полюбовно Днепр купил его но , только 50% и последующая продажа Довбика это сумма 50на 50 для двух клубов.
   
ДЮШС-15 це на Теремки-2
Доіблер типу Мессі.
В Шотландії бо там родичі.
Але в 19 з головною командою це класно.
Адже шотландський футбол це не там де дріблінг і техніка.
Да где то так..
Я уже просто подробностей не помню...
Но парень реально фантастический..над еюсь у него все получится и скоро в нашей сборной появится супер игрок.
Желаю ему всего хорошего..
Тем более я когда смотрел про него материал , я чего-то понял, что он не будет за другие сборные играть...
Надеюсь на это.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія