Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Японії десятки людей померли після щеплень Pfizer і BioNTech :S

В Японії десятки людей померли після щеплень Pfizer і BioNTech

Щонайменше 39 осіб померли в Японії після щеплень вакциною американо-німецького консорціуму Pfizer і BioNTech, проте зв'язок між їх препаратом і летальними наслідками лікарями не встановлена. Про це повідомила в четвер газета Yomiuri з посиланням на дані міністерства охорони здоров'я, праці і добробуту країни.

Серед померлих були особи віком від 20 до 90 років. Наявність таких інцидентів, вважають експерти японського МОЗ, поки не дає підстав для серйозного занепокоєння з приводу якості вакцини Pfizer.

Після щеплень, за цими даними, були відзначені також 107 випадків сильних алергічних реакцій, однак їх вдалося зняти медикаментозним шляхом. Після другої дози приблизно у 30% вакцинованих спостерігалося тимчасове підвищення температури.
   
В Японії десятки людей померли після щеплень Pfizer і BioNTech

Щонайменше 39 осіб померли в Японії після щеплень вакциною американо-німецького консорціуму Pfizer і BioNTech, проте зв'язок між їх препаратом і летальними наслідками лікарями не встановлена. Про це повідомила в четвер газета Yomiuri з посиланням на дані міністерства охорони здоров'я, праці і добробуту країни.

Серед померлих були особи віком від 20 до 90 років. Наявність таких інцидентів, вважають експерти японського МОЗ, поки не дає підстав для серйозного занепокоєння з приводу якості вакцини Pfizer.

Після щеплень, за цими даними, були відзначені також 107 випадків сильних алергічних реакцій, однак їх вдалося зняти медикаментозним шляхом. Після другої дози приблизно у 30% вакцинованих спостерігалося тимчасове підвищення температури.

 :facepalm1: В Японии тысячи людей умерли после того как выпили стакан воды,но связь между питьем воды и их смертью не выявлена
   
Мощная информация  :facepalm1:
может стоит давать кво вакцинированных и превышает ли смертность среди вакцинированных стандартный показатель для этой группы для данного отрезка времени
   
Все люди, евшие огурцы в 19 веке, умерли. Все евшие огурцы в 20 и в 21 веке умрут после этого.
   
О врєдє огурцов.
Научно доказано, что все умєршіє прі жізні єлі огурци.
   
Научно доказано

Британські вчені ?  :snoozer_0:
   
Все люди, евшие огурцы в 19 веке, умерли. Все евшие огурцы в 20 и в 21 веке умрут после этого.
Есть более страшная информация все кто дышал воздухом в 19 веке умерли  ;o
   
В Японії десятки людей померли після щеплень Pfizer і BioNTech
Це звідки така інфа?
   
О врєдє огурцов.
Научно доказано, что все умєршіє прі жізні єлі огурци.
от кстаті ніфіга
   
Аллергические реакции на любые вакцины будут всегда, так как это чужеродный белок. Если так рассуждать, то ДАВАЙТЕ ВАААЩЕ НЕ ПРИВИВАТЬСЯ! Корь уже вернулась, не успеете гавкнуть, откель-нить вылезет черная оспа и куча всего. Эболы шмеболы... Другое дело, какого качества вакцины, КАКОЙ ЧИСТОТЫ биоматериал? Чистые хорошие западные вакцины от разных болезней, лучше западные. Там осложнений примерно 1 на миллион или что-то в таком духе. Наши украинские вакцины дают 1 на 100 000, ну тоже как ба...ничего,а индусские, куда сцуть абизяны, дают разные гадкие реакции 1 на 10 000, 20 000. Ни одна нормальная мамаша не захочет прививаться индусскими.

 Ясно, что даже на западный Пфайзер могут и бывают реакции. Просто нужно немного выждать, если хреновастенько- дохтур вколет противовоспалительн ый стероид и усё пройдет.
   
Це звідки така інфа?
А ты не понимаешь, что люди таки умирают ? Иногда это случаетсяпосле прививки. Иногда после того как посрал, потрахался, выпил водички.
   
:facepalm1: В Японии тысячи людей умерли после того как выпили стакан воды,но связь между питьем воды и их смертью не выявлена

Какое официальное признание?
Все фармкомпании освобождены от ответственности.
Результаты вакцинации в Израиле (например) официально засекречены.
Даже раньше в спокойные годы доказать связь вакцинации с последствиями было практически невозможно.

В Украине после вакцинации умерла контрактница ВСУ так списали на плохое сердце.
   
А ты не понимаешь, что люди таки умирают ? Иногда это случаетсяпосле прививки. Иногда после того как посрал, потрахался, выпил водички.
А от ви панімаєте, що я все панімаю, мене тільки цікавить, звідки ноги ростуть у цієї інфи. Питаю, бо щось теж панімаю.
   
Міністерство охорони здоров’я, праці та соціального забезпечення оголосило 12-го, що 20 нових чоловіків та жінок у віці від 20 до 90 років померли після вакцинації новим коронавірусом. Щодо причинно-наслідкових зв’язків з вакцинацією, експертна група Міністерства охорони здоров’я, праці та соціального забезпечення заявила, що 9 осіб «не пройшли оцінку», а 11 осіб «перебувають на оцінці», і дійшла висновку, що на даний момент серйозних занепокоєнь щодо вакцинації немає ...

https://translate.google.com/translate?hl=uk&sl=ja&u=https://www.yomiuri.co.jp/&prev=search&pto=aue
   
Міністерство охорони здоров’я, праці та соціального забезпечення оголосило 12-го, що 20 нових чоловіків та жінок у віці від 20 до 90 років померли після вакцинації новим коронавірусом. Щодо причинно-наслідкових зв’язків з вакцинацією, експертна група Міністерства охорони здоров’я, праці та соціального забезпечення заявила, що 9 осіб «не пройшли оцінку», а 11 осіб «перебувають на оцінці», і дійшла висновку, що на даний момент серйозних занепокоєнь щодо вакцинації немає ...

https://translate.google.com/translate?hl=uk&sl=ja&u=https://www.yomiuri.co.jp/&prev=search&pto=aue
Оце вже цікавіше. Пфайзер проанонсували нам (Степанов, Зеленський), а тепер починається забава.
Цього можна було сподіватися.
Вони не будуть вони, якщо не погріють на Пфайзері руки.
   
Я чекаю на Пфайзер, оскільки алергик на медикаменти. Попросила сімейного, замельдувалася на сайті Дії. Буду пхатися у всі шпарки і розповідати тут, що з того вийшло.
Де ще можна дієво зареєструватися? Може хто підскаже. Мені треба десь вказати причину, чому я чекаю на Пфайзер. На сімейного не велика надія.
Маю намір написати у МОЗ.
   
Маю намір написати у МОЗ

ну можна ше в Спортлото написати  :snoozer_0:
   
Я чекаю на Пфайзер, оскільки алергик на медикаменти. Попросила сімейного, замельдувалася на сайті Дії. Буду пхатися у всі шпарки і розповідати тут, що з того вийшло.
Де ще можна дієво зареєструватися? Може хто підскаже. Мені треба десь вказати причину, чому я чекаю на Пфайзер. На сімейного не велика надія.
Маю намір написати у МОЗ.
Гм, на Пфайзер якраз буває доволі сильна алергічна реакція.
   
10 людей то на скількі мільонів????  І чи не було в них інших проблем ВЖЕ???
   
Только шпутник вэ!
   
Цікавий феномен: кожен раз коли народ постить дані про смертність від ковід вакацин вилізає куєва купа алєнів-танкістів і починає хіханьки-хаханьки та розводити  вереск аткуда данниє.  :facepalm1:

Останнє редагування: 13 травня 2021 15:34:19 від Петро Шаблезуб
   
В Штатах наприклад два тижня тому було більше 4 тисяч трупів і калік. Ці оцінки вважаються заниженими в 10-100 разів. Нє, не чули.
   
Re: В Японії десятки людей померли після щеплень Pfizer і BioNTech :S

В Японії десятки людей померли після щеплень Pfizer і BioNTech

Щонайменше 39 осіб померли в Японії після щеплень вакциною американо-німецького консорціуму Pfizer і BioNTech, проте зв'язок між їх препаратом і летальними наслідками лікарями не встановлена. Про це повідомила в четвер газета Yomiuri з посиланням на дані міністерства охорони здоров'я, праці і добробуту країни.

Серед померлих були особи віком від 20 до 90 років. Наявність таких інцидентів, вважають експерти японського МОЗ, поки не дає підстав для серйозного занепокоєння з приводу якості вакцини Pfizer.

 :D Після щеплень, за цими даними, були відзначені також 107 випадків сильних алергічних реакцій, однак їх вдалося зняти медикаментозним шляхом. Після другої дози приблизно у 30% вакцинованих спостерігалося тимчасове підвищення температури.
ще один "чіпізатор" тут проводить сеанс маніпуляції-бо кількість вакцинованих і процент від того сайдефектів в глибокій таємниці. :D
   
Re: В Японії десятки людей померли після щеплень Pfizer і BioNTech :S

10 людей то на скількі мільонів????  І чи не було в них інших проблем ВЖЕ???
та з такими зденеками навіть сперечатися не хочеться.типічний пропагандон і маніпулятор.
   
Не є таємницею що вірогідність скопититися від ковід вакцин в 1000 разів вища ніж від будь-якої іншої вакцини.
   
Нате ще раз з сайту CDC:

Over 245 million doses of COVID-19 vaccines were administered in the United States from December 14, 2020, through May 3, 2021. During this time, VAERS received 4,178 reports of death (0.0017%) among people who received a COVID-19 vaccine.

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/adverse-events.html


Останнє редагування: 13 травня 2021 15:46:48 від Петро Шаблезуб
   
Скоріше за все про пфайзерівську вакцину брехня,  від кого не чую, нею привитих  - все нормально,    і перший раз, і другий,   майже ніхто нічого не відчуває..))  з астрозенекою люди похилого віку пару днів температурять і потім все ок...    на модерну  у   молоді виражена  поствакцинальна реакція, але через кілька днів  також нормуль.
   
Гм, на Пфайзер якраз буває доволі сильна алергічна реакція.
Там хоч ймовірність більша - не 50 заявлених процентів. Як ризикувати, то хоч не на дарма. Та й алергічних компонентів у Пфайзерів мало б бути менше, бо механізм дії вакцини інший.
   
В Штатах наприклад два тижня тому було більше 4 тисяч трупів і калік. Ці оцінки вважаються заниженими в 10-100 разів. Нє, не чули.


Тобто, ти стверджуєш, шо від вакцинації в США могло померти і стати каліками до 400 000 ?
   
Тобто, ти стверджуєш, шо від вакцинації в США могло померти і стати каліками до 400 000 ?

Нема оцінок, за якими дані ВАЕРС були б завищені, але є оцінки, за якими дані ВАЕРС суттєво занищені. Наприклад є оцінка що тільки 1% ефектів від вакцин попадають в ВАЕРС саме через супер-упереджене ставлення до безпечності вакцин серед медпрацівників.

Дані негативних ефектів в ВАЕРСІ перевищують 100 000, так що потенційно 400 000 не така й велика цифра.
   
Нема оцінок, за якими дані ВАЕРС були б завищені, але є оцінки, за якими дані ВАЕРС суттєво занищені. Наприклад є оцінка що тільки 1% ефектів від вакцин попадають в ВАЕРС саме через супер-упереджене ставлення до безпечності вакцин серед медпрацівників.

Дані негативних ефектів в ВАЕРСІ перевищують 100 000, так що потенційно 400 000 не така й велика цифра.


Негативний ефект-це смерть і каліцтво чи будь-який ефект-навіть легка біль від уколу?
   
Негативний ефект-це смерть і каліцтво чи будь-який ефект-навіть легка біль від уколу?

Будь-який ефект. Що не спростовує факт більше 6 тисяч смертей та каліцтв на сьогодняшний день тільки по Штатам.
   
Найгірша вакцина до того (від Дифтерії) вбила десь дві з половиною тисячі людей за 30 років.
   
Будь-який ефект. Що не спростовує факт більше 6 тисяч смертей та каліцтв на сьогодняшний день тільки по Штатам.


Ну так тоді треба писати так: на 245 лямів вакцинацій 4128 випадків смерті. Все інше твої еротичні фантазії.
   
Ну так тоді треба писати так: на 245 лямів вакцинацій 4128 випадків смерті. Все інше твої еротичні фантазії.

Я так i написав. Дав лінк з CDC. А решта таки твої еротичні фантазії.
   
Найгірша вакцина до того (від Дифтерії) вбила десь дві з половиною тисячі людей за 30 років.

Скільки міліонів нею вакциновано в віці 80+?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія