Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

відсоток власників житла в різних країнах світу

відсоток власників житла в різних країнах світу

   
напрошується висновок, що чим менше у власності - тим багатша країна :)
   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу

дивовижно, але напрошується
   
Так все просто - в Даніях людині треба брати іпотеку на 30 років і платити її до пенсії. А в Україні майже кожен до 40 років встигає купити дві квартири без усіляких іпотек, а після 40 - можна взяти ще.
   
Home ownership може називатися як повністю виплачена хата, так і хата на іпотеці. Таки різні речі.
   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу

Ну, если у нас считать, что владелец это только тот, кто имеет квартиру, а не, скажем, 1/5 квартиры в Марганце, которая уже стоит 300-400 баксов, то тоже выйдет, что владельцев не так и много. Ьак что пока мы носимся со своим бетоном, он нещадно обесценивается, пока страну грабят можновладцы, вывозя отсюда все и вся, и уезжать уже массово начали и люди.
   
Так все просто - в Даніях людині треба брати іпотеку на 30 років і платити її до пенсії. А в Україні майже кожен до 40 років встигає купити дві квартири без усіляких іпотек, а після 40 - можна взяти ще.
Только в Даниях можно купить в ипотеку хату за 500к евро, а через 2 года продать ее за 600к, вернув ипотеку и положив в карман разницу (после уплаты налога). А в Украине эти коробки будут обесцениваться с каждым днем.
   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу

Так все просто - в Даніях людині треба брати іпотеку на 30 років і платити її до пенсії. А в Україні майже кожен до 40 років встигає купити дві квартири без усіляких іпотек, а після 40 - можна взяти ще.

Надо считать по абсолютной стоимости.

С учетом, что средний депозит 10-20% (а реально выплаченное в среднем по стране наверняка намного больше)+а средняя цена недвижимости в Дании на ппрядок выше украинской-то фактически процент собственников в абсолютном исчислении в Дании намного выше чем в Украине.
   
напрошується висновок, що чим менше у власності - тим багатша країна :)
дивовижно, але напрошується

Безперечно

Ірландія, Британія, бельгія -- значно бідніші -- за Італію

------------------------------

Взагалі, щоб ви знали, всі ці так звані реформи в Україні мають за мету -- почати виселяти людей із власного житла
Це ж не порядок, що у нас до 80% живе у власному житлі
Як таке можна терпіти

Ще й податка на нерухомість не платять. От у Швеції цей податок становить 1% на рік (незалежно від вартості)

Порахуйте свою ситуацію: скільки коштує ваше житло на ринку?
Поділіть на 100

Ото стільки б ми Ви мали платити щорічно в бюджет -- Свого Міста

(І, до речі, я вважаю, що це правильно. Єдине, що у нас для 80% житла треба встановити прогресуючу шкалу від 0,1% до 0,5%. А все, що коштує понад 100 тис дол., має сплачувати 1% вартості на рік.
З тих гроше1й має будуватися муніципальне житло -- разом із садками)
   
Вот свежее:
List of countries by home ownership rate

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_home_ownership_rate

Румыния рулит.
   
а багато народу в ірландії отримує субсідії та дешевий газ?    :S
   
Ще й податка на нерухомість не платять. От у Швеції цей податок становить 1% на рік (незалежно від вартості)

Порахуйте свою ситуацію: скільки коштує ваше житло на ринку?
Поділіть на 100

Ото стільки б ми Ви мали платити щорічно в бюджет -- Свого Міста

(І, до речі, я вважаю, що це правильно. Єдине, що у нас для 80% житла треба встановити прогресуючу шкалу від 0,1% до 0,5%. А все, що коштує понад 100 тис дол., має сплачувати 1% вартості на рік.
З тих гроше1й має будуватися муніципальне житло -- разом із садками)

ви вже таки вирішіть чи ви за феодалізм чи ні. Доки існує податок на нерухомість приватної власності нема. Є рента від феодала.
   
В Ірландії відсоток власників свого житла традиційно був одним з вищих в Євросоюзі. За останні роки цей відсоток впав до 67%, найменше за останні 50 років. Заявилося дуже багато, більше 10 тисяч безхатченків.

В Німеччині навпаки, дуже добрі закони, які захищають орендарів, тому люди й винаймають житло. Не дай Боже Україні взяти за приклад Ірландію. В плані забезпечення житлом Україна просто рай земний.
   
напрошується висновок, що чим менше у власності - тим багатша країна :)

на заході нерухомість то інвестиція.
Там де малий відсоток, там обирають інші варіанти.
Ще ж фактор великих власників, якщо вони активні то дрібні під пресом.
Останні років 5 в Дойчланді нерухомість мабуть номер один по привабливості розміщення коштів.
Так і називають - бетон гольд.
Ціни загнали далеко вверх
   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу



Взагалі, щоб ви знали, всі ці так звані реформи в Україні мають за мету -- почати виселяти людей із власного житла


Такого україномовного кацапського дятла ще не бачив!

Повисіляють і що далі???
   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу

Цитата: MakYury, cьогодні в 16:38 напрошується висновок, що чим менше у власності - тим багатша країна :)

Ну логично же.В богатых странах больше спроса на недвижимость и соответсвенно она дороже=меньше собственников (хотя в абслютных суммах выплаченных по ипотеке я думаю намного больше).

   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу

Повисіляють і що далі???
Будуть давати йому в оренду!
   
Вот свежее:
List of countries by home ownership rate

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_home_ownership_rate
Румыния рулит.

Тільки Чаушуску вони цигани розстріляли. А в Румунії було 100% коли він закінчував своє првління
   
В Ірландії відсоток власників свого житла традиційно був одним з вищих в Євросоюзі. За останні роки цей відсоток впав до 67%, найменше за останні 50 років. Заявилося дуже багато, більше 10 тисяч безхатченків.

В Німеччині навпаки, дуже добрі закони, які захищають орендарів, тому люди й винаймають житло. Не дай Боже Україні взяти за приклад Ірландію. В плані забезпечення житлом Україна просто рай земний.

Та у нас наслідок совка взагаліто... нового обмаль
   
Вот свежее:
List of countries by home ownership rate

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_home_ownership_rate

Румыния рулит.

Вибачте, я правильно розумію, що в цій таблиці України немає?

від слова ВЗАГАЛІ

Це що таке?
   
Так все просто - в Даніях людині треба брати іпотеку на 30 років і платити її до пенсії. А в Україні майже кожен до 40 років встигає купити дві квартири без усіляких іпотек, а після 40 - можна взяти ще.
конечно же это не так. Нельзя же по себе судить.
Люди все жизнь живут с тещей или свекровью
   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу

Вибачте, я правильно розумію, що в цій таблиці України немає?

від слова ВЗАГАЛІ

Це що таке?

в нас дуже високий відсоток власників житла
   
Якшо багато людей є власниками житла це в значній мірі сковує мобільність робочої сили, не стимулює галузь будівництва і т.д.
   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу

Хотілось би також рейтинг умовності володіння власністю, тобто як легко забрати, за що. В самой развітой странє права власності потєрять майже як два пальці обісцяти, а виплата податків на нерухомість досить співрозмірна з платою за аренду нє владєльцем, і платити нужно чьотко, а то в трусах залишать.
   
дивовижно, але напрошується
А я думаю чого ви проти ринку землі  :facepalm1: А виявляється що були ми багаті...

Зрозуміло ))))) :facepalm1:

Це ви за нас простих Українців переживаєте.  :butcher:
   
Якшо багато людей є власниками житла це в значній мірі сковує мобільність робочої сили, не стимулює галузь будівництва і т.д.
Вірний учень кияші, тепер пенсів треба відібрати квартири і будинки, Хай ЮЛЯ, так пенси будуть мобільніші ))))
   
Та у нас наслідок совка взагаліто... нового обмаль
Я колись наводив статистику,  загальна квартирна площа новобудов вже перевищила совдепівську.
   
считать надо не долю собственников жилья, а долю собственников бизнеса. вот тогда станет все на свои места.  :facepalm:
   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу

Нельзя же по себе судить.
Я не по собі, в мене іпотека. Але тут є унікальні кияни в 7 поколінні, що трохи скупили панельок
   
Я колись наводив статистику,  загальна квартирна площа новобудов вже перевищила совдепівську.

ти шо гониш собі ?
давай ше раз свою таку статистику...
псміємося разом.
   
считать надо не долю собственников жилья, а долю собственников бизнеса. вот тогда станет все на свои места.  :facepalm:

це теж не показник.
Є така штука як заощадження, або активи. Vermögen(нім.), assets (англ).

От це на мою думку об'єктивний показник.
А то порівнювати власників нерухомості в Україні на Швейцарії то кумедно
   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу

це теж не показник.
Є така штука як заощадження, або активи. Vermögen(нім.), assets (англ).

От це на мою думку об'єктивний показник.
А то порівнювати власників нерухомості в Україні на Швейцарії то кумедно

Да я 100500 раз уже говорил. Просто не понимают о чем они вообще говорят.Совок в башке.
Средний взнос на покупку недв в Лондоне в 2017 году был 95.000£. То есть это тот минимум который в среднем уже выплачен.В среднем ипотеки где-то 50% от стоимости-то есть выплачено гораздо больше.
Поэтому человек с ипотекой в Британии в среднем имеет assets больше,чем украинец без ипотеки.
   
Средний взнос на покупку недв в Лондоне в 2017 году был 95.000£.
Це Лондон, і, мабуть, лише перша-друга зона.  Чим далі від центру - тим ціна менше і 95к буде вже 20% віж першого житла.  Пересічний бритос таку суму буде збирати 100500 років.
   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу

Я думаю, что здесь апшипка в обобщениях( в том числе, чем меньше собственников - тем богаче страна).
Это подсознательная тенденция к глобализации: один супермаркет лучше чем 20 разрозненных мелких частных магазинчиков. В Супермаркете - дешевле.
 
Украина имела и до сих пор имеет тягость к собственности, по причине того, что голод, на частную собственность, которой не было в стране 70 и более лет просто  до сих пор обратно - НЕ УДОВЛЕТВОРЁН.
 Как и землю обратно реально не вернули.
А с перспективным приходом "Новой власти" - и не вернут.
Испания, как не странно - Монархия и колхозов  там небыло, а отжатое если и отжимали, то возвращали незамедлительно.
Собственничество - потребность человека, которую следует сначала наполнить,
 а потом уже только дать возможность смириться, что можно и без неё
.
Бег на очень длинную дистанцию, для Украины.
   
А скільки сльскогосподарських земель у державній власності?
   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу

считать надо не долю собственников жилья, а долю собственников бизнеса. вот тогда станет все на свои места.  :facepalm:

Рахувати потрібно відсоток держборгу по відношенню до бюджету, бо власники бізнесу можуть платити податки на далеких островах
   
Рахувати потрібно відсоток держборгу по відношенню до бюджету, бо власники бізнесу можуть платити податки на далеких островах

Цього ніхто робити не буде. Це буде страшне число. Тому і рахують % від ВВП. Не так страшно виглядає.
   
Да я 100500 раз уже говорил. Просто не понимают о чем они вообще говорят.Совок в башке.
Средний взнос на покупку недв в Лондоне в 2017 году был 95.000£. То есть это тот минимум который в среднем уже выплачен.В среднем ипотеки где-то 50% от стоимости-то есть выплачено гораздо больше.
Поэтому человек с ипотекой в Британии в среднем имеет assets больше,чем украинец без ипотеки.
а навіщо тоді взагалі ця статистика? вартість нерухомость в Польщі, Мексуці, Іспанії, Швейцарії різниться в рази. всередині однієї країни теж. навіть в межах одного мегаполіса.
   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу

Це Лондон, і, мабуть, лише перша-друга зона.  Чим далі від центру - тим ціна менше і 95к буде вже 20% віж першого житла.  Пересічний бритос таку суму буде збирати 100500 років.
В целом по Британии первый взнос 33.000£.
https://www.independent.co.uk/news/business/news/first-time-buyers-uk-homes-deposit-average-33000-housing-market-report-mortgage-a7816321.html

Процент собственников по стране-63%
В процинции самый высокий на ЮгоЗападе и ЮгоВостоке-72%
Самый низкий на Cеверо востоке и Лондоне: 62%

"Мабуть перша-друга зона" отпадает,в любой статистике считается всегда Greater London (вплоть до зон и районов от которых до центра хуячить час на поезде).Если брать першу другу зону,то там первый взнос будет в районе 500.000-1 млн£

https://www.ethnicity-facts-figures.service.gov.uk/housing/owning-and-renting/home-ownership/latest

ps:я понимаю хочется верить в совковые сказки,но нет
   
Re: відсоток власників житла в різних країнах світу

а навіщо тоді взагалі ця статистика? вартість нерухомость в Польщі, Мексуці, Іспанії, Швейцарії різниться в рази. всередині однієї країни теж. навіть в межах одного мегаполіса.

А хер его знает.Наверное фантомные боли холодной войны-люди пытаются найти плюсы там где их нет. "Мы живем хуево но у нас есть квартиро на Троещине,а заграницей ни у кого их нет,там царство золотого тельца и евреев банкиров".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія