Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
10 червня 2021 21:43:13
Похоже Гретина мама в период беременности была вегетарианкой. Это сильно сказалось на развитии плода. B-)
ні, вона бухала
і може щось сильніше приймала
маман там невдала супер зірка естради
 зі всіма витікаючими з цього наслідками для дитини

Маман дуже популярна в Швеції і відома в Європі оперна співачка. Грета переконала її відмовитись від міжнародної оперної кар'єри із-за впливу авіації на навколишнє середовище.
2
2 лютого 2021 21:39:22
Посмотрела я на эту Буквар. Точно украинка, ну и само собой говно протянувшее бидона в Пеннсильвании. Ну что за народ  ;o 


Показати зображення...
Я взагалі в шоці, скільки так званих українців за демів. Нащадки тих, хто були знищені Голодомором і десятиріччями комуністичного концтабору, пілтримують новітніх комуністів?

Стокгольмський синдром на генетичному рівні? просто тупі з відсутністю розуміння причинно-наслідкових зв"язків?
Судя по внешности она западенка. Так что может просто конченая дура второго поколения эмиграции. Использовали мадам и выбросили как использованый презерватив, с отличной послужной записью - насрала на закон который была обязана исполнять.

І багато українців з прізвищем Буквар ви зустрічали? Подивіться на її внешность уважніше.  :laugh:
3
19 листопада 2020 18:07:02

Хіба що ті фермери беруть працівників на повний пансіон - житло і харчі за рахунок приймаючої сторони. Тоді рахуйте самі наскільки це вигідно для українця. Але ще літак, а це ще десь тисяча+ доларів. Плюс щось тим «посередникам» - хто за це платить? Це окупиться?

І в цих умовах жорстких карантинних обмежень, а ще і коли місцевим канадцям не вистачає роботи, бо багато чого зупинилось.

Особисто я про таке і не чув. Власне, я таким і не цікавився.
Робота на фермах важка, зазвичай наймають з південної Америки бо легко переносять спеку плюс працюють швидко
14 то і є мінімалка, якщо дають житло на фермі - то ще так сяк

Влітку коли висока вологість повітря то це Україна з сухим повітрям

Місцеві канадці на таку роботу не йдуть. Тому офіційно на такі роботи запрошують іноземців. На фермах в основному працюють мексиканці. Живуть в бараках. Під час епідемії там були спалахи захворювання. Навіть декілька смертей. Померли молоді хлопці, боялись сказать про свою хворобу. Страховка медична у них повинна буть, я зрозуміла, що боялись втратить роботу.
4
30 січня 2020 18:30:45
Я ставила цирконієві коронки на передні зуби. Вони виглядають краще, ніж метало-кераміка. Мені здається, що там одна проблема- після того як зняли, назад не поставиш, вони можуть зламатись. Але на вигляд кращі і зуби меньше обпилюють.
5
7 грудня 2019 21:26:10
Розкажу свою історію. Праве око у мене бачить гірше ніж ліве. При роботі з комп"ютером у мене через деякий час втрачається фокус і закривається праве око. Я ходила з цією проблемою до оптометристів, лікаря, коли була в Києві пройшла обстеження в приватній клініці. Всі мені казали одне, що не бачать ніяких патологій, виписували нові окуляри, які мені знову не допомагали. Одного разу я була в китайському районі і мені треба було вбити півгодини перед зустріччю. Я пішла в китайську аптеку, там є багато чого цікавого подивитись. Поки я розглядала всякі азійські прибамбаси, до працівниці аптеки звертались люди з різними проблемами і вона підбирала їм пігулки чи чаї. Я здивувалась, бо проблеми були досить серйозними. Тоді я у неї спитала, чи може вона мені порадити щось, бо у мене отікають очі. Вона не змогла зрозуміть, що значить отікають, а я не змогла їй це пояснить англійською. Але слово очі вона зрозуміла і почала питаь мене про симптоми: погіршення різкості, туман, сльози на вітрі. Коли я почула про сльози, радісно закивала. Печінка!- впевнено сказала вона і запропонувала китайські пігулки. Коштували ці пігулки біля $3 і я вирішила їх купить. На другий день після початку прийому ліків у мене розкрилось праве око, я почала добре бачити у всіх окулярах, які я накупила раніше і які мені не підходили. Я розповідала, знайомим, що касирка з китайської аптеки мені поставила діагноз, а лікарі не могли цього зробити. На пляшечці були самі ієрогліфи, але пізніше я купувала ці ліки від інших китайських виробників. На них було написано- лікування очей через печінку і нирки.
6
7 лютого 2019 21:44:29
Ну раз тут говорять за серце, спитаю і я.

Не часто, десь раз в три місяці але не регулярно в мене буває таке: ні з того ні з сього в центрі грудної клітки, якраз під тою кісткою грудиною (?) на ріні молочних залоз з"являються такі відчуття... Болем різким я би то не назвала. Таке враження, що я проковтнула кубік і він гостими гранями впирається там чи то в стравохід, чи то в трахею. Такий тупий чи то біль чи то сильний дискомфорт. Але хочеться зразу зайняти якусь комфортну позу і інстинктивно порозщіпати все, що може здавлювати, хоча насправді я нічого тісного не ношу. Таке враження, що ковтнула щось велике, тверде і з гранями. Інстинктивно ковтаю, щоб воно "пройшло далі". Але насправді то інстинктивні рухи, бо в той час я ніякої їжі не їм. Запивання водою теж той симптом не знімає.Хвилин за 10-15 це відчуття проходит. І до наступного разу.

Колись десь читала, що біль по центру під грудиною - то серце. Але поза цимми випадками інших сиптомів нема.

Шо то може бути?
це верхня чатина живота, що завгодно може бути, діафрагма, печінка, жовчний, підшлункова, нирки ...
до лікар і максимальне обстеження всього що обстежується і дозволяють кошти
здоров'я і удачі  :)
Та яка там верхні частина живота. Це на ширину долоні нижче міжключичної ямки і майже на ширину долоні вище закінчення грудної кістки і діафрагми.

У моєї мами такі приступи. Виписали ліки для шлунку, допомогли.
7
20 травня 2018 01:52:24

Нема вже ніяких традицій

Є досить дороге для платників податків шоу

То вже абсолютно безкорисний рудимент, що перероджується в пухлину

Ніхто з тих людей, що по волі випадку опинились в палаці, не може керувати нічим. Навіть власним життям. Вони не фінансисти, не бізнесмени, не політики, не дипломати, не...

Та ніхто вони.

Абсолютно ніяких, хоч мінімально корисних для держави функцій, вони не здатні і не вміють виконувати. Їх навіть не вчили нічому корисному для країни.

А забавка для домогосподарок та інфантільних манюпасів, занадто фінансово дорога.

Сьогодні прочитала, що королівська родина нічого не коштує платникам податків. Королівський маєток є дуже успішним прибутковим бізнесом, більша частина прибутку йде до державної казни. Ще додатково поступають величезні гроші від туризму. Наводились цифри, які я зараз не можу знайти.
8
5 квітня 2018 21:09:17
У них було декілька парадів, різні організатори, в минулому році ходили три дні підряд, а потім, кажуть, побились, виясняли, хто більше має права з портретами родичів ходить.

https://www.youtube.com/watch?v=zPhPm5PZkL4
9
8 січня 2018 20:51:08
myshka naruzhka
нічосє малюночки до дитячих книжок в 1968р. пропускали

Енеїда- не дитяча книжка. Це iлюстрації з ювілейного видання до 200-річчя з дня народження Івана Котляревського. Тираж був обмежений, книгу діставали по блату. У мене вона зберігається і досі.
10
18 грудня 2017 18:09:33
У VIP-залах свої порядки. Недавно літала літаками Qantas і в захваті від їх сервісу.
11
17 грудня 2017 23:56:18

Географ Глобус пропил - охуенный не побоюсь этого слова фильм.
Смею вас то-ли разочаровать, то ли обрадовать - ебеня там унылы настолько же, насколько где-нить в нашем любом провинциальном городе. А так в общем дейтвие происходит в городке на берегу Камы. По сюжету сплав с подростками через пороги. Драма с трагикомедией в житейском сочетании, но с хеппиендом. Отличный фильм, говна не порекомендую. В общем, для людей с жизненным опытом, чувством юмора и достоинства.

Книжка ще краща. Почитайте.
12
27 вересня 2017 23:02:49
Кстати гизмо, а ты не наговорил уже на бан за то, что хаешь украинскую медицину не разобравшись в ней? Но мы то понимаем - эмигрант пришел похвастать как у него классно в канаде, а как его ткнули в гумно - так верещать начал :)
В яких рядках списку в першому пості я повинен розбиратися і чому?
в ответах украинцев на первой странице темы. Если конечно ты действительно хотел разобраться, а не вылез пожалеть бедных украинцев живущих на родине и не сваливших в эмиграцию как он.

Кстати, это не твой ли дядька был, которому пожалели деньги на частную клинику? Ибо нервничать ты начал в том числе когда я спросил насчет твоего жлоба-знакомого пожадничавшего немного денег на частную клинику для родственника? Не был ли ты этим "знакомым"?

А чому ви так впевнені, що приватна клініка краща за державну? Я маю на увазі кваліфікацію лікарів.
13
27 вересня 2017 22:46:47
И все же интерестно, уважаемые жители канады - когда вас положат на операцию скажите что у вас страховки нет. Выгонят вас сразу или будут требовать потом деньги у ваших родственников даже если вы умрете?  :gigi:

Или в канаде скажут - ну раз умер значит за все те лекарства что заюзали на вас и за операцию, которую все же делали - с вас денег не возьмем :) Я так не думаю.
В Канадi переважна бiльшiсть медичних обстежень, процедур та операцiй безкоштовнi для громадян Канади.
Даже стоматология, типа лечения зуба? Да, в неотложке вырвать его наверное бесплатно вырвут, а вот будут ли лечить зуб бесплатно?

Для пенсіонерів і людей з невеликим доходом є клініки, де лікують зуби безкоштовно. А також для дітей до 18 років. В клініці Університету Торонто, наприклад, лікують зуби безкоштовно, але там багато бажаючих, треба записуватись наперед.
14
26 вересня 2017 04:24:28

А я пам'ятаю, як в тому "Океані", моя мати ту рибу діставала "з під поли" по знайомству. За кілька тижнів, жінку колеги просила відкласти необхідний товар. І одразу попередити, як привезуть в магазин. Бо чимось путнім гостей частувати хотіла...
Молодь і не увляє, що тоді вийшовши з дому купити харчів, можна було принести пусту "авоську", або хліб та масло. Бо ті харчі... Або відвертий жах, або їх не "викинули".
Хай більше той "комунізм" і московити в Україну не повертаються.

Мені здається, що "Океан" відкрили пізніше, а в 60-х у звичайних гастрономах були невеликі басейни, в яких плавала жива риба. Ми жили не в центрі, на масиві, і живу рибу в найближчому гастрономі я пам"ятаю. На свята купували сома, який потім плавав у домашній ванні. Діти в дворі так і казали: "А у нас сьогодні сом у ванні!" Але вже в 70-х рибні басейни в гастрономах стояли пустими.
15
28 липня 2017 20:31:16
Between three per cent and 15 per cent of Canadians, depending on the province, do not have a regular doctor or clinic.
Власне тому всі і пруцця в швидку. Але головне - скільки цей "безкоштовний" цирк коштує бюджетам. Більше половини.

Не всі пруться в швидку, багато хто йде в Walk-in clinics, де приймають без попереднього запису. В швидкій можна провести декілька годин, але, як правило, за цей час хворий проходить необхідні тести.
16
27 червня 2017 03:00:25
Переважно це бере 1-3 дні і то не повні. Якщо скажете, що єдиний годувальник і працюєте на контракті, то можуть відпустить, але треба вистояти довгу чергу. Там можна працювать с комп"ютером, читать книгу, була компанія, яка грала в карти, деякі на ковриках займались йогою. Я була, мій чоловік і син. Я сиділа в пулі найдовше- 3 дні до обіду.
17
23 червня 2017 22:23:53
При перетині кордону з Канади в Штати про алкоголь не запитують, бо в Канаді він дорожчий. Тому везти його в Штати немає сенсу. Як вдалось купити пляшку за $6, не розумію, таких цін в Канаді немає. Коли їдеш в Канаду, то про алкоголь завжди запитують. І податок на алкоголь досить великий. Виходить ціна така ж як і в LCBO.
18
19 червня 2017 06:25:14
Я була в Детройті. Їздили з друзями на вихідні. Брали приватну пішохідну екскурсію по місту, відвідали оперний театр, музей мистецтв (один з найкращих, який я коли-небудь бачила)-Detroit Institute of Arts. Були на екскурсії на заводі Форда. На жаль, не встигли відвідать музей Форда. Кажуть, що за один день його не обійдеш. Такої культурної публіки, як в оперному театрі Детройта, я ніколи не бачила. В місті є дуже пристойний симфонічний оркестр. Дуже хороша набережна. В Детройті знаходиться найбільший в світі Масонський храм. З задоволенням відвідаю це цікаве місто ще раз.

19
3 січня 2017 19:38:29
Цікаво, чого канадійські родичі не платили за могилу?
(tu)

+100000000000000

Внук помер 5 років тому, своїх дітей у нього не було.
20
10 серпня 2016 22:48:49
шо бройлер с завода
чем их пичкают?

ну ладно с умом как есть )))
но вот что с телом?
это же не естественно

Нормальне в неї тіло. Купальник стягує і розплющує все, що в ньому знаходиться. Я сама плавала, знаю, що кажу. :)
21
7 червня 2016 05:38:29
Джокович - gluten free. У мого сина є його автобіографічна книга, він детально описує свою дієту. Приводить рецепти страв. Син просив мене готувати курку за  рецептом з цієї книги.

Повна версія