Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вернулся ьы ВАШ ДЕД-ПРАДЕД с войны если бы ссср капитулировал в 1941 г. - 2?

Не один дід-прадід не повернувся з тієї війни...Свекруха сиротою виросла, батька не пам"ятала, пропав безвісти. коли вже бойові дії йшли у Пруссії..
А потім дожилися...коли моя 5-річна донечка заявила : Як виросту, буду жити у Німеччині.
То за що ж ті прадіди воювали?...
Так ото ж, на Хрещатику повинен стояти не памёятник козакам, а памёятник Героям Крут - якщо б вони выдбили наступ быльшовикыв ы помогли б выдстояти УНР - то не було б не Голодомору, ні репресій Сталіна, ні такої кривавої участі у 2-ій світовій на боці совків....От що я хотів сказати цим опитуванням.... Ми допогли їм зберегти комуністичну державу - і зараз за це розплачуємось на сході!
   
И потому віходит, что все єти победобесные парады - не более, чем кривляние и жалкие попытки потомков красных комиссаров замылить людям глаза, потому как реальность - простая, если бы Украина не была в составе сссмра, то не было бы стольких жертв, даже в случае вхождения её в состав Рейха. Ведь наиболшие потери понекс именно ссср и именно из за кровожадной политики коммунистов, бросивших на защиту своей власти под немецкие танки ( не народа Украины или рассеи) поколения своих граждан
   
нічого не зрозумів
Мєтодічку десь проїбав посіяв? :laugh:
   
Покійна теща розповідала:  зайшли німці у село, нікого не чіпали, сказали обрати війта і жити звичайним життям. На цей момент голова колгоспу, мєнт та парторг вже втікли. Єдине, що зробили німці - витягли кількох жидів і кудись забрали. Було у селі декілька їх хат.

А так взагалі поводились чемно, набагато краще від червоножопих. Ті як прийшли, якась жінка протягнула горнятко з молоком. Червоножопий взяв, подивився на неї зло і протягує назад, каже: "Пий, сука".  Думав, молоко отруєне.
Первый раз согласен с тем, что ты написал

Мне старожилы в селе тоже рассказывали, как во времена чисток (Голодомор сейчас не учитываем), в селе пропадали люди: кто по доносу, кто типа не тех кровей/ проштрафился

Немцы пришли в 41, пока стояли ни один человек не умер. Потом правда, когда отступали, появились в селе отступающие власовцы, так один из них убил местного
   
Минсрэцю учиться!


   
Покійна теща розповідала:  зайшли німці у село, нікого не чіпали, сказали обрати війта і жити звичайним життям.
Аналогічно (від покійної бабці). Лишили одного фріца на три села. Той приїздив раз на тиждень на мотоциклі, дітям чіколядки привозив.
   
У нас в селі під Києвом німці у перші дні повісили голову, парторга та секретаря, інших не чіпали, навіть колгосп лишили працювати, нового голову поставили.....
   
 Німці теж були скотами і їми залишилися. Як би було? Все залежило б від їх політики. Було дві тенденції. Скажимо так: Розенберга та Гейдріха. При Розенбергу була б така собі колонізація,але можливо досить м'яка. Тобто давали би землю, ну були б і сучасні ферми німецькі, заводи б...але працювали та навіть навчалися юнаки та дівчата у ВУЗах, навіть Німеччини. Ну платили певні податки,в тому числі і продовольством,бо закони економіки ніхто не відмінив би. Ну а далі...ХЗ, може б і скинули навіть німців з часом,але б вже без більшовіків.

 Але потім став Гейдріх- це була фанатичка тварюка і тут би вже інший розклад.
   
Німці теж були скотами і їми залишилися. Як би було? Все залежило б від їх політики. Було дві тенденції. Скажимо так: Розенберга та Гейдріха. При Розенбергу була б така собі колонізація,але можливо досить м'яка. Тобто давали би землю, ну були б і сучасні ферми німецькі, заводи б...але працювали та навіть навчалися юнаки та дівчата у ВУЗах, навіть Німеччини. Ну платили певні податки,в тому числі і продовольством,бо закони економіки ніхто не відмінив би. Ну а далі...ХЗ, може б і скинули навіть німців з часом,але б вже без більшовіків.

 Але потім став Гейдріх- це була фанатичка тварюка і тут би вже інший розклад.

Ти фактор бандери не враховуєш.
   
Німці теж були скотами і їми залишилися. Як би було? Все залежило б від їх політики. Було дві тенденції. Скажимо так: Розенберга та Гейдріха. При Розенбергу була б така собі колонізація,але можливо досить м'яка. Тобто давали би землю, ну були б і сучасні ферми німецькі, заводи б...але працювали та навіть навчалися юнаки та дівчата у ВУЗах, навіть Німеччини. Ну платили певні податки,в тому числі і продовольством,бо закони економіки ніхто не відмінив би. Ну а далі...ХЗ, може б і скинули навіть німців з часом,але б вже без більшовіків.

 Але потім став Гейдріх- це була фанатичка тварюка і тут би вже інший розклад.
Ну, Голодомор для власних громадян утнути навіть вони не додумалися...або репресії за соціальною ознакою! :acute:
   
Ну
ти збираєшся всі свої теми піднімати?
   
+
Баба моего деда за золотые сережки вытащила из дарницкого лагеря.
+
односельчанки моєї бабці без сережок витягували полонених в перші місяці. Просто питали ім'я через огорожу, а потім просили охоронців, щоб відпустили їх брата, чоловіка тощо. Діда мого однокласника так витягли.
   
Бляха ідіоти є ще в нас...  ;o
Наших предків тупо винищували і готували в рабство! А тут наші місцеві арії фапають тепер на Алоізича...

Цитувати
Недолюди́на або унтерме́нш (нім. Untermensch) — расистсько-євгенічний термін з ідеології націонал-соціалістів на позначення рас, народів і осіб, які протиставлялися аріям. До них відносилися представники негроїдної та монголоїдної рас, а також євреї, цигани, слов'яни та їх метиси. Це протиставлення, хоча базувалося на расовій теорії, зосереджувалося на протилежності цивілізації та варварства, де Третьому Рейху відводилася цивілізаторська роль, а роль «недолюдей» його внутрішнім і зовнішнім ворогам — явним або гаданим. Термін «недолюдина» було популяризовано в 1930-40-і роки, зокрема в контексті плану «Ост». Ставлення до «недолюдей» різнилося, залежно від їх підконтрольності та наявності «арійських» рис, від винищення та депортації до асиміляції рейхом.
   
Кто чего думает?
Думаю уже 80 лет бы ходили электрички Киев-Берлин
   
Бляха ідіоти є ще в нас...  ;o
Наших предків тупо винищували і готували в рабство! А тут наші місцеві арії фапають тепер на Алоізича...

Ты жертва советско-сталинской пропаганды. На самом деле гитлеру нужен был кремль, с засевшими там евреями супротивного клана,
которые прикрывая свои зады, забросали поля мясом.
И по факту рабство гулагов чем было лучше?
Тем что там гнобили свои?
   
Запощу вопрос, потому как предыдущая эта тема куда то подевалась в архивах....

Мне кажется, что если бы сссср капитулировал после того, как немцы захватили львиную часть территории, народ повесил Сталина и политбюро,  а военкоматы не стали бросать под немецкие танки всё больше, и больше народу  в бездарных военных операциях, то многие наши деды и прадеды вернулись бы домой и не погибли за уже несуществующее государство?

Кто чего думает?
+======================================================================+
Мій батько і мати воювали на війні. Діда німці розстрілювали 4-го лютого 1944-го року.
При перемозі німців України просто не було-б. Як і українців взагалі. Тому дебілізму
деяких поців що пишуть: "навчалися б українські хлопчики та дівчата у універах Рейха"
немає меж.
   
відкривайте том 38 матеріалів нюрнбергського процесу і читайте протокол наради у Гітлера щодо долі східних земель і їх населення

- Крим і прикордонні до криму території (таврія) підлягав повному очищенню від словян і татар і заселений німцями як моноетнічна територія
- Галичина і прибалтика мали повернутись у Рейх, не німецьке населення переважно депортоване.


щодо Галичини було сказано дві третини депортувати і третину "германізувати". зміст "германізації" не розкритий, але очевидно про перетворення в обслугу для германського населення.
   
ось тут для дебілів унтерменшів на 16 сторінці український переклад протоколу наради

http://history.org.ua/LiberUA/Book/oun41/text.pdf
   
У нас в селі під Києвом німці у перші дні повісили голову, парторга та секретаря, інших не чіпали, навіть колгосп лишили працювати, нового голову поставили.....

Некропостінг.  Темі 2 роки. В бан потянуло?
   
дуже правильно і поетично красиво Василь Симоненко свого часу писав


Я зустрічався з вами в дні суворі,
Коли вогнів червоні язики
Сягали від землі під самі зорі
І роздирали небо літаки.

Тоді вас люди називали псами,
Бо ви лизали німцям постоли,
Кричали "хайль" охриплими басами
І "Ще не вмерла…" голосно ревли.

Де ви ішли — там пустка і руїна,
І трупи не вміщалися до ям, —
Плювала кров’ю "ненька Україна"
У морди вам і вашим хазяям.

Ви пропили б уже її, небогу,
Розпродали б і нас по всій землі,
Коли б тоді Вкраїні на підмогу
Зі сходу не вернулись "москалі".

Тепер ви знов, позв’язувавши кості,
Торгуєте і оптом, і вроздріб,
Нових катів припрошуєте в гості
На українське сало і на хліб.

Ви будете тинятись по чужинах,
Аж доки дідько всіх не забере,
Бо знайте — ще не вмерла Україна
І не умре!
   
Вроде и независимость есть, а тоска по немецкой чоколядке и немецкому сапогу по ребрам никак не пройдет.. Запущенная болезнь.
   
ось тут для дебілів унтерменшів на 16 сторінці український переклад протоколу наради

http://history.org.ua/LiberUA/Book/oun41/text.pdf

ну не знаю...
судячи по ідеологічій накачці посполитих унтерменшами бути дуже добре...головне що в рейху.  або знову  ж таки невраховано фактор бандери
   
дуже правильно і поетично красиво Василь Симоненко свого часу писав


Я зустрічався з вами в дні суворі,
Коли вогнів червоні язики
Сягали від землі під самі зорі
І роздирали небо літаки.

Тоді вас люди називали псами,
Бо ви лизали німцям постоли,
Кричали "хайль" охриплими басами
І "Ще не вмерла…" голосно ревли.

Де ви ішли — там пустка і руїна,
І трупи не вміщалися до ям, —
Плювала кров’ю "ненька Україна"
У морди вам і вашим хазяям.

Ви пропили б уже її, небогу,
Розпродали б і нас по всій землі,
Коли б тоді Вкраїні на підмогу
Зі сходу не вернулись "москалі".

Тепер ви знов, позв’язувавши кості,
Торгуєте і оптом, і вроздріб,
Нових катів припрошуєте в гості
На українське сало і на хліб.

Ви будете тинятись по чужинах,
Аж доки дідько всіх не забере,
Бо знайте — ще не вмерла Україна
І не умре!

Василя Симоненка кацапи вбили саме за цей вірш?
   
С ящиком баварского пива в руках?
 :laugh:
   
Вернулся ьы ВАШ ДЕД-ПРАДЕД с войны если бы ссср капитулировал в 1941 г. - 2?
Какая разніца?
   
Ты жертва советско-сталинской пропаганды. На самом деле гитлеру нужен был кремль, с засевшими там евреями супротивного клана,
которые прикрывая свои зады, забросали поля мясом.
И по факту рабство гулагов чем было лучше?
Тем что там гнобили свои?

Це якось виправдовує Алоїзича?  :facepalm:
   
Алла Горська, Василь Симоненко, Петро Григоренко, Василь Стус...
Кацапи тут ні при чім!
   
відкривайте том 38 матеріалів нюрнбергського процесу і читайте протокол наради у Гітлера щодо долі східних земель і їх населення
Ось дуже цікаво.
В тебе мабуть і урл німецькою є?
   
Ось дуже цікаво.
В тебе мабуть і урл німецькою є?


якщо пообіцяєш мені там знайти легендарне "визнав Бандеру і УПА борцями за незалежність" я навіть лінк тобі дам на всі 42 томи  :facepalm: 
   
якщо пообіцяєш мені там знайти легендарне "визнав Бандеру і УПА борцями за незалежність" я навіть лінк тобі дам на всі 42 томи  :facepalm: 
Я Бандерою не цікавлюсь, а ось планом "Ост" дуже.
ТО як?
   
=====================================
Історія не любить подібних фантазій. Але,звісно, щоб......ну навчалися б українські хлопчики та дівчата у універах Рейха, куди б вони поділися? А в наш час два німецькіх поліцая десь у Гамбурзі, знайшовши п'яничку чи наріка на газоні в отрубях, казали би:"Ти диви,Грицю,яке в нього смішне призвище: МЮЛЛЄР!" :D  X(

 Сміх сміхом, але я не виключаю подібного сценарію.
Мого діда разом зі старшою сестрою по Мамі в 16 років забрали остарбайтером. Діду повезло- попав до бауера, а сестра попала на ткацьку промисловість. Діда звільняли "піндоси" і в ньго було три шляхи-
- "Піндоси" запропонували еміграцію до Канади або США
-бауер запропонував оженитися на його доньці( яку дідо вже пойобував) та успадкувати хазяйство
- Їхати до дому...

Ну й як справжній довпойоп Дід рєшив вернутися на Батьківщину.
Радянська влада встрічала з квітами, але замість України він разом з іншими такими ж довпойопами попали на рудніки в Узбєкістан...
Ну а все шо було далі- то зовсім інша історія..
   
Матінко, як примітивно!  Я воль! Хлебтали б зараз баварське пиво та жерли сосиски? Це ж до чого треба скотитися, щоб бути відвертим гітлерівським лакузою?

Та приймали б від вас нацисти лизання чобіт, а наостанок знищили б. Чи ви справді гадаєте, що вони б вас сприймали як рівними собі «юберменшами»?

Та чи ви зараз не в змозі їх купити собі хорошого пива та сосисок?
 8-:
   
Чи ви справді гадаєте, що вони б вас сприймали як рівними собі «юберменшами»?
Словаків та хорватів сприймали. Поляків. Болгарів. Чехів.
Євреям не пощастило.
   
чи ви зараз не в змозі їх купити собі хорошого пива та сосисок?
Зара можемо, при СРСР не могли.
То нащо тоді СРСР переманав у війні? З якою метою?
   
Матінко, як примітивно!  Я воль! Хлебтали б зараз баварське пиво та жерли сосиски? Це ж до чого треба скотитися, щоб бути відвертим гітлерівським лакузою?

Та приймали б від вас нацисти лизання чобіт, а наостанок знищили б. Чи ви справді гадаєте, що вони б вас сприймали як рівними собі «юберменшами»?

Та чи ви зараз не в змозі їх купити собі хорошого пива та сосисок?
 8-:

 Як я Вас розумію, то лизання чобіт Сталіна та ЕНКВДешніків Вас зовсім не смущає? Та й нищення тими червонопузими Українців то було благо? Чи може москаль навіть сьогодні Вас сприймає за рівню собі? Ви для казапа завжди були, є та й будете ХАХЛОМ !
   
Словаків та хорватів сприймали. Поляків. Болгарів. Чехів.
Євреям не пощастило.

особоливо поляків
   
Словаків та хорватів сприймали. Поляків. Болгарів. Чехів.
Євреям не пощастило.
Відверте перекручування. Колаборантів терпіли до деякого часу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія