Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Макаревича бомбануло

Re: У Макаревича бомбануло

Из Вики
Почитав і вікі. Потужне село. Не диво, що там люди пам'ятають рецепти козацьких страв.
   
Re: У Макаревича бомбануло

Полтавщина  :) :
   
Re: У Макаревича бомбануло

як на мене, питання "чий Крим?" дещо актуальніше за питання "чий борщ?"
хоча можливо я й помиляюся...


вийди ось на вулицю і до посполитих доколупуйся?

відповідь же ясна...
   
Re: У Макаревича бомбануло

і взагалі: турецькі супи смачніші..
   
Re: У Макаревича бомбануло

Почитав і вікі. Потужне село. Не диво, що там люди пам'ятають рецепти козацьких страв.
У нас за селом есть скифские курганы. Когда там нахожусь и вижу их - трепет в душе. Хотя они уже разораны сильно плугом

Когда строили так называемый автобан Киев - Одесса, в одном из курганов нашли археологические раритеты.

Другие курганы давно разграблены.

Очень хочется металлоискатель купить и походить по старым дорогам, поискать что-то интересное

За селом также есть лес - во времена СССР там были ракеты в подземных шахтах

Останнє редагування: 15 травня 2021 16:00:50 від Palermo
   
Re: У Макаревича бомбануло

і взагалі: турецькі супи смачніші..
:facepalm: наприклад?
   
Re: У Макаревича бомбануло

У нас за селом есть скифские курганы. Когда там нахожусь и вижу их - трепет в душе. Хотя они уже разораны сильно плугом

Когда строили так называемый автобан Киев - Одесса, в одном из курганов нашли археологические раритеты.

Другие курганы давно разграблены.

Очень хочется металлоискатель купить и походить по старым дорогам, поискать что-то интересное

За селом также есть лес - во времена СССР там были ракеты в подземных шахтах
Здорово. Місце сили, що називається.  :)
Це батьківщина предків, так розумію?
ЗІ. Щодо металошукача вже котрий рік себе стримую, бо знаю, що то за штука, наскільки захоплює людей, не відчепишся потім)
   
Re: У Макаревича бомбануло

:facepalm: наприклад?

В Україні чечевицю часто додають? Гострий перець? Правильний йогурт?
   
Re: У Макаревича бомбануло

В Україні чечевицю часто додають? Гострий перець? Правильний йогурт?
перец завжди та всюди, крім тортів. А замість чечевіци, то в нас квасоля. Моі жинки завжди до борщу іі кладуть.
   
Re: У Макаревича бомбануло

перец завжди та всюди, крім тортів. А заріст чечевіци, то в нас квасоля. Моі жинки завжди до борщу іі кладуть.

Квасоля мені ніколи не заходила.
   
Re: У Макаревича бомбануло

В Україні чечевицю часто додають? Гострий перець? Правильний йогурт?
сочевиця?   :facepalm:  цей недогорох, недоквасоля і тим більш недобіб?
гострий перець? чорний? на столі біля миски з борщем!
йогурт? а нафуя він у борщі, якшо є СМЕТАНА!(не плутати з форумним ніком)
п.с. йогурт вопше-то болгарський, якшо мій склероз не підводить.
   
Re: У Макаревича бомбануло

Квасоля мені ніколи не заходила.
може, ферменту якогось не вистачає? Ми багато квасолі ідемо в різних стравах. Десь відро на рік лущеноі. То і борщі, і салати, і рагу різні.
   
Re: У Макаревича бомбануло

сочевиця?     цей недогорох, недоквасоля і тим більш недобіб?
Не скажить, тушена із свінятіною та картоплею - годна та поживна іжа.
   
Re: У Макаревича бомбануло

сочевиця?   :facepalm:  цей недогорох, недоквасоля і тим більш недобіб?
гострий перець? чорний? на столі біля миски з борщем!
йогурт? а нафуя він у борщі, якшо є СМЕТАНА!(не плутати з форумним ніком)
п.с. йогурт вопше-то болгарський, якшо мій склероз не підводить.

Вау.

Який патріот. Я про червоний перець яки додається під час приготування.

А сметана і йогурт то таки різні продукти.

А капсуля мені просто не заходить в принципі. Як і варений буряк.  Хоча буряк в сирому вигляді десь навіть і подобається.
   
Re: У Макаревича бомбануло

може, ферменту якогось не вистачає? Ми багато квасолі ідемо в різних стравах. Десь відро на рік лущеноі. То і борщі, і салати, і рагу різні.
якшо йому простецька сочевиця заходить, то чому він від панської квасолі, гороху та бобу має ніс вернути?
   
Re: У Макаревича бомбануло

і взагалі: турецькі супи смачніші..

У списку найсмачніших супів світу борщ присутній так само, як і турецький Яйла чорбаси:

https://edition.cnn.com/travel/article/worlds-best-wellness-soups/index.html




   
Re: У Макаревича бомбануло

Здорово. Місце сили, що називається.  :)
Це батьківщина предків, так розумію?
ЗІ. Щодо металошукача вже котрий рік себе стримую, бо знаю, що то за штука, наскільки захоплює людей, не відчепишся потім)
Да, все верно

Там особая атмосфера

Хоть и родился в Киеве, но своей родиной (малою Батьківщиною) считаю эти места.

По металлоискателю согласен. Если он будет рядом, все время будет хотеться его использовать. Это как рыбалка или даже круче
   
Re: У Макаревича бомбануло

якшо йому простецька сочевиця заходить, то чому він від панської квасолі, гороху та бобу має ніс вернути?
ну от не смакує. Бува таке. І чого це раптом квасоля панська? Іжа як іжа проста, калорійна. Навесні проросткі дружина з неі робить, відбиває, та зелений салат з яйцем, цибулею та сметаною робить. Ніяка вона не панська.
   
Re: У Макаревича бомбануло
krd

так, положа руку на сердце, и фо бо, и рамен, и том ям, в рот дают борщам и прочей европейской жидкой поеботе.
как исключение, может быть, буабес.....

а так, всё евроварево, типа риболиты, гаспачо и проч... галимое жорево для бедняков
такие дела)
   
Re: У Макаревича бомбануло

Вау.

Який патріот. Я про червоний перець яки додається під час приготування.

А сметана і йогурт то таки різні продукти.

А капсуля мені просто не заходить в принципі. Як і варений буряк.  Хоча буряк в сирому вигляді десь навіть і подобається.
була б ця розмова  чверть віку тому- я б тобі показав, шо значить БОРЩ! але, це така страва, яка дозволяє поміняти молоденький горох та біб на твою мужицьку сочевицю. стручок червоного перцю можеш також докинути в казан. цим ти його точно не зіпсуєш. а йогурт - замість сметани. експериментуй, все в твоїх руках!
п.с. ти так і не назвав жодного турецького супу.
   
Re: У Макаревича бомбануло

так, положа руку на сердце, и фо бо, и рамен, и том ям, в рот дают борщам и прочей европейской жидкой поеботе.
как исключение, может быть, буабес.....

а так, всё евроварево, типа риболиты, гаспачо и проч... галимое жорево для бедняков
такие дела)
бльо, ти нас фастфудом азіатським вирішив нагодувати?  :facepalm1:
   
Re: У Макаревича бомбануло

Оті перебіті супи-пюре, на кшталт сирних французськіх бувають смачні, інколи таке моі роблять. Та то всеж не борщ, то ясно. Так, розвлекуха.
   
Re: У Макаревича бомбануло

ну от не смакує. Бува таке. І чого це раптом квасоля панська? Іжа як іжа проста, калорійна. Навесні проросткі дружина з неі робить, відбиває, та зелений салат з яйцем, цибулею та сметаною робить. Ніяка вона не панська.
тому шо заморська. а сочевицю тіки набільша голота з голот жерла.
   
Re: У Макаревича бомбануло

тому шо заморська. а сочевицю тіки набільша голота з голот жерла.
а от вам цікавий факт. Кольорова квасоля отруйна. Там є речовини, що як не зварена вона, викликають страшенний пронос та блювоту, аж з 1-2 бобів. Прі варци повністю розрушаються. Вбити тим людину не можливо, але розтерті в пилюку пара квасолін в іжи, забезпечіти декілька незабутніх часів людині можуть.
   
Re: У Макаревича бомбануло

а от вам цікавий факт. Кольорова квасоля отруйна. Там є речовини, що як не зварена вона, викликають страшенний пронос та блювоту, аж з 1-2 бобів. Прі варци повністю розрушаються. Вбити тим людину не можливо, але розтерті в пилюку пара квасолін в іжи, забезпечіти декілька незабутніх часів людині можуть.
буду знати.
   
Re: У Макаревича бомбануло

Полтавщина  :) :
https://www.youtube.com/watch?v=0CE_7I_z_78&t=1s
офігітельно спокійна та файна жиночка. І котик в неі спокійний. Оту би бабу, що знімала це все заткнути, ідеальний був би ролік
   
Re: У Макаревича бомбануло

була б ця розмова  чверть віку тому- я б тобі показав, шо значить БОРЩ! але, це така страва, яка дозволяє поміняти молоденький горох та біб на твою мужицьку сочевицю. стручок червоного перцю можеш також докинути в казан. цим ти його точно не зіпсуєш. а йогурт - замість сметани. експериментуй, все в твоїх руках!
п.с. ти так і не назвав жодного турецького супу.

я по назвах не дуже..
я більше по інгридієнтах

яйла, той що вище написали то типу гірський..полонинни й))), влане з великою кількістю йогурту, можливо ще з іншими йогуртоподібними продуктами...
   
Re: У Макаревича бомбануло

Всі вони "паляться" на українському питанні. якщо десь в українців є першість у кацапів починає підгорати.

да да "бандеровцы обосрали " всё в Украине ... :(
   
Re: У Макаревича бомбануло

я по назвах не дуже..
я більше по інгридієнтах

яйла, той що вище написали то типу гірський..полонинни й))), влане з великою кількістю йогурту, можливо ще з іншими йогуртоподібними продуктами...

турецькі рибні мені так само не заходять.. і ті які з потрохами ))
   
Re: У Макаревича бомбануло

Полтавщина  :) :
https://www.youtube.com/watch?v=0CE_7I_z_78&t=1s

Полтавская бездарь сварила кашу а не борщ. В Москве лучше варят.....
   
Re: У Макаревича бомбануло

Ідіот Сметана, схоже, що оклигує помалу. Всі радіють і я трішечкі.
   
Re: У Макаревича бомбануло

так, положа руку на сердце, и фо бо, и рамен, и том ям, в рот дают борщам и прочей европейской жидкой поеботе.
как исключение, может быть, буабес.....

а так, всё евроварево, типа риболиты, гаспачо и проч... галимое жорево для бедняков
такие дела)

Ты просто любитель азиатской кухни.Я том яма переел давно уже и варил его кучу раз,вкуснее чем в тае.А сейчас валяются эти баночки и пакетики причём те что я привозил что в позапрошлом году,что в прошлом.Все надоедает.Поэтому ненужно на чем то одном залипать.А то у меня уже давно проблема что не хочется ничего.Ну кроме некоторых дорогих ресторанов,но опять же на третий раз опять листаешь меню и не знаешь что заказать
   
Re: У Макаревича бомбануло

офігітельно спокійна та файна жиночка. І котик в неі спокійний. Оту би бабу, що знімала це все заткнути, ідеальний був би ролік

  (tu)
   
Re: У Макаревича бомбануло

Ну почему же. Со времен петра 1 украинцев ссылали в Сибирь. При Сталыпине было массовое переселение. Украинцы образовывали на Дальнем Востоке целые анклавы. Борщ конечно не древнее блюдо и к Киевской Руси не имеет отношение. Ингредиенты - картофель, томат появляются на территории Украины примерно в 17 веке через Польшу.
щодо томатів - а нафіга вони у борщі? Щодо картоплі - поляки (та і на ЗУ часто) картоплю до борщу варять окремо, додають в страву вже готовою - тобто явно пізніше введення.
   
Re: У Макаревича бомбануло

У списку найсмачніших супів світу борщ присутній так само, як і турецький Яйла чорбаси:

https://edition.cnn.com/travel/article/worlds-best-wellness-soups/index.html

Показати зображення...
Показати зображення...
:laugh:

Borscht | Ukraine
Tender beets are just the start of borscht's tangy delights.
Tender beets are just the start of borscht's tangy delights.
Shutterstock
Chunks of tender beets swim in brilliant red broth for a soup that's beloved in Ukraine and across Eastern Europe. Often topped with a rich dollop of sour cream, borscht is anything but basic beet soup. It gets a tangy kick from kvass, a lacto-fermented beet juice that's another regional specialty.
And while the soup is sometimes attributed to Russian cuisine, that claim is hotly contested. Now, Ukrainian chefs are behind a campaign to get their version on UNESCO's World Heritage List.
   
Re: У Макаревича бомбануло

так, положа руку на сердце, и фо бо, и рамен, и том ям, в рот дают борщам и прочей европейской жидкой поеботе.
как исключение, может быть, буабес.....

а так, всё евроварево, типа риболиты, гаспачо и проч... галимое жорево для бедняков
такие дела)

рамен - лайно
якому там борщу він що дає?!
   
Re: У Макаревича бомбануло

Прикол в том, что борщ каждый раз получается разный, хотя вроде и варишь одинаково, и поэтому никогда не надоедает. В отличие от разных супов. Даже вкусных.
   
Re: У Макаревича бомбануло

мені Tarhana турецький норм
хоча формально - той же фастфуд :)
   
Re: У Макаревича бомбануло

Козаки! (tu)

Угу. Особливо в Умані  (P)
   
Re: У Макаревича бомбануло

Прикол в том, что борщ каждый раз получается разный, хотя вроде и варишь одинаково, и поэтому никогда не надоедает. В отличие от разных супов. Даже вкусных.

Це залежить від того , який у хазяйки настрій. Не жартую.
До речі, борщ мають варити жінки. Шашлик робити чоловіки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія