Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В які галузі варто вкладатись?

Re: В які галузі варто вкладатись?

Я мав за чимось слідкувати?
Введенням Трампом митних тарифів протів Канадської продукції з міркувань національної безпеки. І міні торгівельна війна між штатами і Канадою, яка почалась після цього.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Введенням Трампом митних тарифів протів Канадської продукції з міркувань національної безпеки. І міні торгівельна війна між штатами і Канадою, яка почалась після цього.

Ні, я пропустив саме американо-канадійську війну.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

5 сторінок ,йопт! :facepalm1:
Я навіть не читав усі, тому можу повторити чиюсь тезу щодо ТС.
1. У виробництво в Україні не вкладатися ні у якому разі, які б там відсотки  не обіцяли.
2. Якщо  хочете рентабельність до 10% - кладіть гроші на депозит в Приват чи Ощад й не вийопуйтесь
3. Вкладати можна у експортну торгівлю  українським товаром (горіхи, мед тощо). Але по-хитрому. Першочергове бабло має бути витрачено на  зберігання та дистрибуцію  товару на зовнішньому ринку, а не в Україні. Башляти за товар українським виробникам чи баригам потрібно лише після того, коли  запуститься процес реалізації  у ЄС чи США.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

так ви ж самі усе я пояснили
ризики, що завтра відмінять і буде класично "не мала баба клопоту, купила порося"
тому що без державних пільг по тарифу там економічністю поки не пахне

Тим не менше вже скільки діє "зелений тариф" а його не відміняють..
Чому? тому шо за цим стоїть ЄБРР. Уряду з західними інституціями гризтися не хочеться. І так буде ше довго. тому інвестиції в сонячні електростанції як були добрим варіантом так і залишаються
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

А як мені потім ці гроші в нормальній країні легалізувати?

Берешь деньги, кладешь в банк, забираешь из банка со справкой о происхождении.

Профит
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Торгівля цікавий напрямок, але нема чим гарантувати повернення інвестицій.
По перше, це репутація. У мене нема зовсім поганих боргів. По друге, це те що я майже все свідоме життя живу з бізнесу, тобто не випадковий.
По третє, це те, що позика буде в товар, який і є гарантією, його завше можна продати.
Насправді. я розумію, що ви тут просто жартуєте. Я теж, бо позики беру в банках, якщо ан ет потрібно. Іноді беру під менше як 5%. Хоча розумію, що на грошах під 5% можна заробити.
До речі, торгівлю матеріальними активами вважаю надійнішим вкладенням ніж виробництво.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Я вкладаю в родичів з тих пір як за кордоном. Але недавнім часом щось змінилося. То було на прожиття, а тепер на бізнес. Скоро буде нова свиноферма :) Return? Обіцяли нагодувати ковбасою як приїду :) your mileage may vary.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія