Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос ВСЁ!

Re: Томос ВСЁ!

Я фигею сколько шума из ничего: какой-то самозванец-самосвят гебист филарет что-то там сказал.
Событие века !  :lol:


Вы прямо словами Киселева проблеяли
   
Re: Томос ВСЁ!

життя у нас у всіх одне і то дуже коротеньке
це у вас у всіх
   
Re: Томос ВСЁ!

Вы прямо словами Киселева проблеяли

Скоро порохоботы договоряться до того, что Пороха обвинят в зраде
   
Re: Томос ВСЁ!

це у вас у всіх

в яку б релігію ти не вдарився, а відсепарувати себе від кінцевості життя все одно не вийде.
 
   
Re: Томос ВСЁ!

Вы прямо словами Киселева проблеяли

Бяка послідовна! (tu)   [ua]

КП тоже красава ...шли по трупам, как и МП. Ну и пока там ГБешник Филарет - они для меня не существуют.

А ХЗ. Меня раскольники не интересуют. Мені за главу церкви болить (с)


Останнє редагування: 15 травня 2019 22:56:25 від птах Сорока
   
Re: Томос ВСЁ!

в яку б релігію ти не вдарився, а відсепарувати себе від кінцевості життя все одно не вийде.
кінцевості вашого життя
   
Re: Томос ВСЁ!

кінцевості вашого життя

всєхнєго, і ти не виключення.
   
Re: Томос ВСЁ!

всєхнєго, і ти не виключення.
не всі помруть (с) ))
   
Re: Томос ВСЁ!

не всі помруть (с) ))
А шо, хтось вже повернувся з того світу й розповів? :S  :D
   
Re: Томос ВСЁ!

томос без инквизиции это ничто так громкий пук в лужу а вот когда запылают костры инквизиции тогда да а так это просто пук в лужу
   
Re: Томос ВСЁ!

А шо, хтось вже повернувся з того світу й розповів? :S  :D
так
   
Re: Томос ВСЁ!

томос без инквизиции это ничто так громкий пук в лужу а вот когда запылают костры инквизиции тогда да а так это просто пук в лужу

а хто інквізитором виступатиме в україні? чи вже виступає?
   
Re: Томос ВСЁ!

а вот когда запылают костры инквизиции тогда да



З 27:43  B-)
   
Re: Томос ВСЁ!

А шо, хтось вже повернувся з того світу й розповів? :S  :D

костаху вірить у це.
   
Re: Томос ВСЁ!

верующих в украине можно по пальцам пересчитать а так в массе своей фарисеи
   
Re: Томос ВСЁ!

верующих в украине можно по пальцам пересчитать а так в массе своей фарисеи

а ти себе до кого відносиш?
   
Re: Томос ВСЁ!

костаху вірить у це.
Ну, він же юльок,  мабуть вірить що на тому світі його зустріне та віддасться Тимошонка, якій там буде  16 років )))

а ти себе до кого відносиш?
Нема там кого запитувати. Та "Олена" якийсь кацаповатник, що отримав доступ до  ніку.
Давно треба забанити.

Останнє редагування: 15 травня 2019 23:31:53 від птах Сорока
   
Re: Томос ВСЁ!

Ну, він же юльок,  мабуть вірить що на тому світі його зустріне та віддасться Тимошонка, якій там буде  16 років )))
мрієш запхати Тимошенчисі? :lol:
   
Re: Томос ВСЁ!

томос без инквизиции это ничто так громкий пук в лужу а вот когда запылают костры инквизиции тогда да а так это просто пук в лужу

Томос - без Інквізиції,
Без примусу - мова!
То вічні інвестиції -
В кацапополову.


Каснаентропію їво-іба русскава їзьіка  та кацапопопію - ЇВО-адскава-Лукавава - іба ат аа-вава-Крававава - можна здолати лиш українською мовою, справжньою слов'янською мовою світлого світу (протїф етава русскава нїмїрнава мїра).
   
Re: Томос ВСЁ!

мрієш запхати Тимошенчисі?

Нє, це я  довільно цитував старий пост когось з ваших ))) :K
Як для мене, то вона й молода ніяка.
   
Re: Томос ВСЁ!

Нє, це я  довільно цитував старий пост когось з ваших ))) :K
Як для мене, то вона й молода ніяка.
Та знаем. Ты Гройсмана любишь. Ну это дело вкуса, конешно. B-)
   
Re: Томос ВСЁ!

Та знаем. Ты Гройсмана любишь. Ну это дело вкуса, конешно.
Я Гройсмана не люблю, а підтримую. Пора вже знати різницю між цими двома словами, юльок.

А от ви юльки вашу Тимошонку саме любите. :love:
Недарма ж макаківщина саме сердечко зображає на своїй символіці.
   
Re: Томос ВСЁ!

Самые толковые это те, кто хер ложил

Та шо ви кажете? То савєцкиєлюді - самиє талковиє?
   
Re: Томос ВСЁ!

Я Гройсмана не люблю, а підтримую. Пора вже знати різницю між цими двома словами, юльок.

А от ви юльки вашу Тимошонку саме любите. :love:
Недарма ж макаківщина саме сердечко зображає на своїй символіці.
Ну от бачиш, какая между нами видовая разница - мы любим людей (что и означает сердечко), а вы почему-то разных Гройсманов.  :lol:
   
Re: Томос ВСЁ!


Володимир Маркович попереджав ще до грудневого собору.
   
Re: Томос ВСЁ!

Яка вам практична різниця, патріархат чи метрополія? канадська православна церква теж підпорядковується Константинополю і що?є

Краще б вимагали у священників прозорості з пожертвами. Ви їм даєте мільярди кешем, а взамін собі - дулю, бо за індивідуальні ритуальні послуги платите окремо.

Наприклад, у нас кожен долар, який даєш на церкву, зараховується як благочинний внесок. На початку року присилають папірець і можеш ці гроші використовувати для зниження своїх податків. Сюди зараховуються членські внески, регулярні пожертви і навіть гроші, які даєш колядникам, якщо вони до тебе приходять колядувати.
   
Re: Томос ВСЁ!

до фарисeeв грешная я страшно
   
Re: Томос ВСЁ!

а ти себе до кого відносиш? до фарисеев грешная я страшно помилуй меня господи
   
Re: Томос ВСЁ!

Бяка послідовна! (tu)   [ua]
Он воно що..
Мабуть, подружка Свєти із Москальського патріархату.
Тому їм подобається статус укр.церкви - митрополія, що є нижчим від МП
   
Re: Томос ВСЁ!

томос без инквизиции это ничто так громкий пук в лужу а вот когда запылают костры инквизиции тогда да а так это просто пук в лужу
Мабуть, Ви маєте на тілі стигмати і на колінях виповзали до всіх мощів всіх святих і мучеників
   
Re: Томос ВСЁ!

:facepalm: Як доуїщя гівна в голові...

Це ніяка не отримана від вселенського православного патріарха манна небесна. Це фактичне наїбалово у вигляді ПОНИЖЕННЯ статусу із ПАТРІАРХАТУ до МИТРОПОЛІЇ. Це УЩЕМЛЕННЯ інтересів.

Єврахистійне спілкування із православними всього світу настане одразу після того, як УСІ автокефальні попи із тих двох дощечок визнають СЦУ рівною своїм церквам. А поки цього не сталося, не звиздіть, пані. Бо поки що Українську церкву ЖОДЕН верховний піп окрім Варфоломеюшки не визнав. І не визнає. А знаєте чому?

Поясню на пальцях: В Україні до об*єднання існувало ТРИ гілки правосмлавної церкви: Українська Автокенфальна православна церква, УПЦ КП та УПЦ МП. Так от, для того, щоб СЦА вважалася ЄДИНОЮ помістною Церквою, треба що? Правильно! Щоб усі ТРИ гілки православ*я на теренах України об*єдналися в одну. А цього не сталося. Ці дві гілки наразі існують ПАРАЛЕЛЬНО із третьою, тому ні про яку єдиність, і, відповідно, визнання Української Церкви рівною іншим ЄДИНИМ помістним православним Церквам не може бути і мови.

Навіть більше. Не вирішивши питання із ліквідацією на території третьої гілки православ*я (УПЦ МП), наразі СЦУ вважає себе єдиною помістною православною церквою, чим викликає обурення такою своєю брехнею у світового православ*я та вносить розкол взагалі у православні догми, які пропагують смирення та покору, засуджують гординю та інші гріхи. От поки або не поглине СЦУ Маасковського патріархата, або не ліквідує взагалі таке явище як МП на території України, поки ЖОДНА інша Єдина помістна церква із Диптиха не визнає Українську Церкву рівною собі. Бо Єдність не здобувають розкольництвом і поглибленням протистояння.

Тому засуньте той свій фальшивий, не чинний Томас самі знаєте куди. Його ніхто більше окрім Варфоломея не підпише, поки не виріщиться питання із існуванням МП на теренах України. Крім того, як документ він взагалі не має юридичної сили.


Дєвачька, у тебе проблеми із статевим життям, що ти ці свої фантазії сунеш у політичну гілку?


Не треба нести оцю х.й.ю про "не робиться".... "у нас".

У вас краще б не понижували статус із Патріархату до Митрополії. НІДЕ немає ніяких вимог, що автокефалія дається лише на умовах пониження до статусу митрополії. Це просто хатєлка Варфоломея, яку Філарет останні 20 років намагався побороти.

На таких сраних умовах, як це зробив Пидро, Філарет вже років із 15 як зробив би вам того сраного Томаса. Але ТАКІ умови - це приниження і знищення Української Церкви.
І саме Філарет добивався, щоб автокефалія була дана Українській церкві без позбавлення закордонних приходів і без позбавлення статусу Патріархату.

Але Кнуряці це все було (x), бо він був прихожанином зовсім не цієї церкви.
а ким був визнаний кп? :laugh:
   
Re: Томос ВСЁ!

Он воно що..
Мабуть, подружка Свєти із Москальського патріархату.
Тому їм подобається статус укр.церкви - митрополія, що є нижчим від МП

Мабуть тобі треба прочитати ще одну книжку в житті після букваря )))
   
Re: Томос ВСЁ!

кондитера є за що буцкати без томоса
томос то хиба єдине за що його копати не треба
   
Re: Томос ВСЁ!
Agh

   
Re: Томос ВСЁ!

 (td)
Кацап-придурок.
   
Re: Томос ВСЁ!

Показати зображення...

то з ru їм таке видно?  :lol:  Здавалося б яке діло до томоса абєзянам німітим?
   
Re: Томос ВСЁ!

Показати зображення...
-------------------

вродє разумна людина, а пастит кацапскую йухню.
   
Re: Томос ВСЁ!

Честно говоря,я совсем в этой теме ничего не понимаю. :(

Просто интересно - Вас за него(томос) потом отъебут?
Или шо? :S
   
Re: Томос ВСЁ!

https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/20/7218650/


У приміщенні храму рядами встановлені стільці, які поступово заповнюють священики та миряни. 
   
Re: Томос ВСЁ!

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія