Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99
Пшениця

Пшеница, а как ты относишься к продукции Great Value?
Це не виробник. 
Це бренд, який тільки продає. Як і No Name, Kirkland, Presidents Choice і інші
Не як Ямаха, наприклад, яка сама володіє отраслями. Від піаніно до мотоциклів.
Або Самсунг.

Ці тільки скуповють і перепродують. Спекулянти, короче.
Десь купує щось оптом, клеїть свою лейбу - і на прилавок.

Їхня політика - найнижча ціна. Про якість мова не йде. Є бренди, для яких головне - якість. Купуєш - можеш не перевіряти.
Для цих - найнижча ціна.

Ну, і ясно, що якість... при найдешевшій ціні на яку якість можна розраховувати? - правильно.

Я, як тільки приїхав 20 років тому, "обпікся", коли перший раз скупився подєшовкє. Набрав дешевого гавна. Але шо? - я приїхав з парою тисяч в кішені на голе місце.

Але навіть з пустими кішенями після того жодного разу не подививися на бренди типу No Name чи Great Value

Ну, а Вуд, видно... в общем, Bottom feeder він.
Гавноєд, по-нашому ))
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Был раз в Real Canadian Super Store ( No Name, President Choice} 20 лет назад.  Never ever.  No more.  Скопище нищебродов, очереди у касс. Низкое качествo продуктов.
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Conventional eggs are just as nutritious as some organic options: https://www.cbc.ca/player/play/1880932419604

Також дешеве вино в Канаді нічим не гірше дорогого. Але якщо є покупець ...
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99
Пшениця

Был раз в Real Canadian Super Store ( No Name, President Choice} 20 лет назад.  Never ever.  No more.  Скопище нищебродов, очереди у касс. Низкое качествo продуктов.

Не ввoдьте в оману. )
Не плутайте бренд продукту і назву крамниці.

І Волмарт, і РКС продає, поруч із гавняними брендами - і весь асортимент інших. В тому числі і найвищого гатунку.

А от відвідувачі - тут правди ніде діти - туди пруться саме за дешевими, а не якісними товарами -  бомжі та лантухи з гімном, як ОлдВуд.
Яким дешевизна - найголовніше.



             
   
вуд жрет говно
поэтому и сам выглядит как говно
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Купував в Food Basic нормальні продукти без проблем. Але можна в Метро купувати те саме гівно, але вдвічі/тричі дорожче. Не розумію, що ви тут доводите. Або не можете думати, або не знаєте про що говорите.
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Купував в Food Basic нормальні продукти без проблем. Але можна в Метро купувати те саме гівно, але вдвічі/тричі дорожче. Не розумію, що ви тут доводите. Або не можете думати, або не знаєте про що говорите.
(tu)
CBC Marketplace провірив більше 300 яєць від 14 різних брендів і знайшов що деякі самі дешевші яйця такі самі пітатєльні як і деякі органік (посилання від burlington).
Ось в тепличних vs натуральних помідорах з огірками різниця величезна, organic or NO
А клубніка, яку ми купляємо на фермах vs в магазині теж небо і земля, але обидва НЕ органік

У нас самі дешевші продукти - в магазинах німецької мережі ALDI
Якість у них не гірша інших (Coles, Woolworths, IGA) але ціна дуже менша!

Як колись один знайомий казав - нема чого джипом та котеджем голу жопy прикривати (строїти із себе гурмана)
Проти українських продуктів по памяті мого дєтства і отрочества - нинішні продукти в США, Канаді, Оззі - гуано.
 
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Вуд, а чому тобі яєшню Пончик не засмажить ?? Булка з майонезом....Я кожного разу як читаю твої пости потім корвалол п'ю !
Я купив сніданок о шостій ранку я працював в цей час
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99
nik

Я купив сніданок о шостій ранку я працював в цей час


скажи честно, теще стало лень тормозки готовить, жена тупо нах послала. пришлось покупать яйцо  :laugh:
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99
Пшениця

скажи честно, теще стало лень тормозки готовить, жена тупо нах послала. пришлось покупать яйцо  :laugh:

Я собі готую сніданок звечора.
Все вже тарілці в холодильнику чекає.
Зранку роботи тільки в мікрохвильовку на 2 хвилини.

А як не вдома то можна рибну консерву/котлету (в термосі гречку з м"ясом), помідор, булку і чай в термосі.

Купувати десь - ШО?! - варене яйце !!!, яке можна звечора самому зварити - це хз., взагалі срака до дивану приросла.  :bueee:
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99
nik

тебе б так теща паплюжила і дружина не поважала, ти б не тільки куплені яйця їв  :laugh:

а й свої теж
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99
Пшениця

тебе б так теща паплюжила і дружина не поважала, ти б не тільки куплені яйця їв  :laugh:

а й свої теж

Не бачу зв"язку, хоч убий.
А от зв"язок із лінивою сракою - 100%

ПС. Я сьогодні ходив дивитися MotorHome, дожився.  :facepalm: За 100тис можна взяти досить гарний новий.
А такі автобуси яку Вуда 2005 року 23000 миль (30000км) по 40 тис.
Не знаю, чи  хату на озері чи на колесах взяти. З цим вірусом нікуди толком і не поподорожуєш без клопотів, ото лиш хіба коли ні від кого не залежиш.
Ось такий
https://forestriverinc.com/rvs/class-c-motorhomes/sunseeker-le/2550DSLE/4736
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Пшеница, есть просьба. Будешь в в Воллмарте. Можешь побольле Great Value пофоткать?
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99
Пшениця

Пшеница, есть просьба. Будешь в в Воллмарте. Можешь побольле Great Value пофоткать?

Ти чьо не спиш йолкі?

Ось тиць

Я у Волмарті тільки за воблерами/гачками інколи буваю - бо він поруч.
Просто гидую туди заходити, там така публіка шо аж жах.

Але він поруч -  то зроблю.

Уявляю реакцію людей які побачуть, що я фотографую саме Грейт Велью  :lol: Щоб в дурку не забрали  :lol:
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Пан Турч, тут каталог, 25 сторінок
всі картинки - клікабельні і увелічітельни
https://www.walmart.com/browse/food/great-value/976759/YnJhbmQ6R3JlYXQgVmFsdWUie?page=12
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99
Пшениця

Пан Турч, тут каталог, 25 сторінок
всі картинки - клікабельні і увелічітельни
https://www.walmart.com/browse/food/great-value/976759/YnJhbmQ6R3JlYXQgVmFsdWUie?page=12
(tu)
Я так якісно те гімно не сфотографую  :D
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Ви хоча б поцікавилися чим відрізняються органічні продукти від не-органічних.

 :weep:
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Ви хоча б поцікавилися чим відрізняються органічні продукти від не-органічних.

 :weep:
Так все давно відомо!

What’s the difference between organic and non-organic foods?
The difference between organic and non-organic (conventional) food has to do with how food is produced. For example, organic food like vegetables, fruit, eggs, milk and meat is produced without:
---Synthetic (human-made) pesticides, herbicides and fertilizers.
---Genetically modified organisms (GMOs)
---Antibiotics or growth hormones
---Irradiation or ionizing radiation (a way to preserve food with radiation energy)

Organic farmers may use natural pesticides approved for organic food production.
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

In 2012, another massive meta-analysis was published. A Stanford team analyzed 240 studies: 17 comparing populations consuming organic and conventional diets, and 223 studies that compared either the nutrient levels or the bacterial, fungal or pesticide contamination of various products (fruits, vegetables, grains, meats, milk, poultry, and eggs) grown organically and conventionally. They report little significant difference in health benefits between organic and conventional foods, as well as no consistent differences in the vitamin content of organic products. In fact, only one nutrient (again, phosphorous) was significantly higher in organic versus conventionally grown produce. Protein and fat content were also similar, although a significant difference was reported in organic milk, which contained higher levels of omega-3 fatty acids.

The most discussed environmental advantage of organic foods is that they don’t have any chemical pesticides, but a 2010 study found that some organic pesticides can actually have a worse environmental impacts than conventional ones. You see, most people think organic food doesn’t involve any pesticides, but it does. When the Soil Association, a major organic accreditation body in the UK, asked consumers why they buy organic food, 95% of them said their top reason was to avoid pesticides. Also, The most discussed environmental advantage of organic foods is that they don’t have any chemical pesticides, but a 2010 study found that some organic pesticides can actually have a worse environmental impacts than conventional ones. You see, most people think organic food doesn’t involve any pesticides, but it does. When the Soil Association, a major organic accreditation body in the UK, asked consumers why they buy organic food, 95% of them said their top reason was to avoid pesticides. Also, because organic food is completely non-GMO and therefore some plants are less resistant, in some cases, more pesticides have to be used (organic pesticides, but still pesticides) — and the difference between organic pesticides and regular pesticides is not that big. In fact, it’s the fact that organic pesticides come from natural sources, and are not processed, but they sometimes contain the exact same substances as regular pesticides.

As evolutionary biologist Christie Wilcox explained in a 2012 Scientific American article (“Are lower pesticide residues a good reason to buy organic? Probably not.”): “Organic pesticides pose the same health risks as non-organic ones.” regular pesticides.

As evolutionary biologist Christie Wilcox explained in a 2012 Scientific American article (“Are lower pesticide residues a good reason to buy organic? Probably not.”): “Organic pesticides pose the same health risks as non-organic ones.”

   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Коротко. Якщо ви купуєте органічне м‘ясо чи рибу, то ще нічого, бо там хоч тваринка жила на вільному випасі. Звісно, якщо ви купили free-range, а не просто органік продукт.
Але, увесь цей хайп довколо органічних продуктів піднімається переважно тому, що лоха потрібно переконати в тому, що він не лох, якщо платить вполовину дорожче за продукт, який по вартості виробництва лише трохи відрізняється від традиційного.
В рослинництві виробництво оранік продуктів взагалі завдає більше шкоди довкіллю. І не має жодних переваг для здоров‘я.
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

На ранок був плов з телятіною та салат з помідорами, кава та бублікі. хоча вчора обіцяли іньше. Нормальна іжа, та плов я готую краще. І м'яса трохі замало.
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Also, because organic food is completely non-GMO and therefore some plants are less resistant, in some cases, more pesticides have to be used (organic pesticides, but still pesticides) — and the difference between organic pesticides and regular pesticides is not that big. In fact, it’s the fact that organic pesticides come from natural sources, and are not processed, but they sometimes contain the exact same substances as regular pesticides.

Не згоден
Пестициди часнику, тютюну, перцю менше небезпечні за синтетичні.
Між рядками клубніки садиш рядок часнику і не паришся.

Мясо, птиця, риба моєї юності в рази смачніше таких зараз, GMO or not
Хоча розумію і абсолютно згоден - GMO нема альтернативи
Хочеш смачну їжу - купляй ферму і вперьотт!
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

скажи честно, теще стало лень тормозки готовить, жена тупо нах послала. пришлось покупать яйцо  :laugh:
я жє написав дурнику куписобі сніданок о шостій я працював на лінні возив хворих на дяаяласіс
хтось повиний в цей скрутний  ковідний час рятувати людей
цим вудік і займається вжє скоро років з 20
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

я жє написав дурнику куписобі сніданок о шостій я працював на лінні возив хворих на дяаяласіс
хтось повиний в цей скрутний  ковідний час рятувати людей
цим вудік і займається вжє скоро років з 20
Нічна робота, постійно за кермом, ще й фаст-фуд та джанк-фуд. Бережи себе.
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Так у тебе спеціалізація?
Хворих на діаліз?
Це не дуже терміново
Не мішки з картоплею грузити
Хворі самі залазят в ембюлансе
Хоча - ХЗ.....

Не важка у тебе робота
Гарна і постійна зарплатня
Але так і має бути - для твоєї дуже великої сім'ї
Вчи дітей, щоб розумніші тебе були
Не факт, що так буде.
Прірода отдихаєт на дєтях, поніме?
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Так у тебе спеціалізація?
Хворих на діаліз?
Це не дуже терміново
Не мішки з картоплею грузити
Хворі самі залазят в ембюлансе
Хоча - ХЗ.....

Не важка у тебе робота
Гарна і постійна зарплатня
Але так і має бути - для твоєї дуже великої сім'ї
Вчи дітей, щоб розумніші тебе були
Не факт, що так буде.
Прірода отдихаєт на дєтях, поніме?

ну дай бог тобі туди не їздити
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

я тобі скажу більше я босс медичної компаніі і сам зараз виконую роботуь
тому що всі розбіглися і бояться ковіду не працюють а я не зупинявся не на вилину тому що лждям потрібна медична допомога
розумієшь без даялісу вони помруть
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

я тобі скажу більше я босс медичної компаніі і сам зараз виконую роботуь
тому що всі розбіглися і бояться ковіду не працюють а я не зупинявся не на вилину тому що лждям потрібна медична допомога
розумієшь без даялісу вони помруть

Не дуже розбираюсь в швидкій допомозі, але зрозумів, що у тебе - приватна ШД
У нас - якщо не застрахований (не знаю про себе, начебто ні, у нас з дружиною є права на водіння авто - можемо доставити в лікарню друг друга) - плати $1200 і не парся
Це не малі гроші

Like most of the general public, you were taught to dial 911 for an ambulance during an emergency.

Did you know, the majority of ambulances you see on the roads are probably on a non-emergency call?

Ambulances provide both emergency transportation and non-emergency medical transportation, which is usually planned or booked ahead of time for appointments.
Non-emergency medical transportation can also be referred to as convalescent transportation.
These types of trips are for those who are bedridden, transferring to and from a skilled facility or hospital, on a vent or require any type of medication administration or monitoring of vital functions.

So, what’s are the differences between a privately-owned service and one that is public or volunteer?

Distance

A local public ambulance service or life saving crew can only transport a patient to the nearest hospital within their service area. They usually try to stay within a 10-minute transport range. Private services can take patients to whichever hospital the patient prefers. Private ambulance services often transport patients out-of-state or to a hospital that is several hours away

Emergency vs Scheduled

Depending on the severity of a 911 situation, either a Basic Life Support (BLS) or an Advanced Life Support (ALS) truck will be sent.
У тебе нема ні того ні другого

Ну і чого пихтеть?
Набагато небезпечніше, ніж працювати пожежником
При майже одинаковій зарплатні
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

у мене ця компанія вжє 16 років так що гуляй сопля
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

На обід буде борщ, печена грудінка з картоплею та якійсь зелений салат, начебто, з зеленоі цибулі з яйцем та сметаною. Обід не за горами. Досить здорова та поживна іжа. Набрав вже більше півкіла, рухаюся замало.
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

у мене ця компанія вжє 16 років так що гуляй сопля

Ось ти зовсім не туди образився
Бути боссом приватного автомобіля швидкої медичної (нетермінової) допомоги - це досить престижно
Хоч і далеко від медичної компанії
Легка робота, гарні гроші
Не треба горшкі обжігать
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Ось ти зовсім не туди образився
Бути боссом приватного автомобіля швидкої медичної (нетермінової) допомоги - це досить престижно
Хоч і далеко від медичної компанії
Легка робота, гарні гроші
Не треба горшкі обжігать

ти тупенькій  говоришь про тє про що не розумієшь давай поговоримо про тебє злидню
хто ти що ти дє мешкаєшь
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

ти тупенькій  говоришь про тє про що не розумієшь давай поговоримо про тебє злидню
хто ти що ти дє мешкаєшь
Мельбурн, Австралія
Horizontal directional drilling
Ditch Witch JT922, JT2020, JT3020AT
Vacuum excavation
Excavators
Several tippers
Trenchers
Telecom, electro, water, gas, sewage pipe installations
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Мельбурн, Австралія
Horizontal directional drilling
Ditch Witch JT922, JT2020, JT3020AT
Vacuum excavation
Excavators
Several tippers
Trenchers
Telecom, electro, water, gas, sewage pipe installations

написати можжно павидло на паркані і гівном
хто можє пітвердити
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

Мельбурн, Австралія
Horizontal directional drilling
Ditch Witch JT922, JT2020, JT3020AT
Vacuum excavation
Excavators
Several tippers
Trenchers
Telecom, electro, water, gas, sewage pipe installations

Про sewage - ашіпка вийшла - storm water pipe installation
Каналізація - дуже глибоко - 5-7 метрів і глибче
Але все остальне ми проводимо і під річками, на глибині до 15 метрів
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

ми  так ти наймит .
?
   
Re: Эх купив смаженнэ курячэ яйцэ за. $ 4.99

ми  так ти наймит .
?

Всі ми наємні робітники
Чи ти шось созідаєш?
Кілометри миль під колесами від дому хворого до лікартні - це созіданіє?
Ілон Маск - созідаєт.
Ти - йому рівня?
Конграт!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія