Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Казахстане майдан? :-o

Re: В Казахстане майдан? :-o

п***а
власть в 14-м делила сферы влияния привелегии и полномочия
после того как Кличко с подачи хуйлофирташа подкинуло идею разобрать страну по шахматной доске
а в Луганской области руководителем ОДА и полиции были назначены люди Ефремова
что ты б***ь вобще знаещь про 14-год
:D
Ладно, ты победил
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Он уже раз 15 ( после просёра Свина на Выборах) вырував
не pizdi, пліз. це зі всіх боків чи не щомісяця намагалися завировувати Майдан проти минулої влади.
Зельмінта буквально пару раз легенько шуганули. другий раз навіть не в Києві.
якби хоч раз Рукзак вивів свою братву в одностроях під ОПУ, зельмінти там би всі колготки обмочили.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

а в Луганской области руководителем ОДА и полиции были назначены люди Ефремова
что ты б***ь вобще знаещь про 14-год


От ЗЕ,хад такой
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Знищення економіки, дерибан бюджету, руйнування обороноздатності, олігархізація, зросійщення - цього достатньо з головою. А детонатором може бути підняття цін на газ.
:facepalm:  "Пішед із гарящєва танка" :lol:
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Блін,  онять кахахосценарий..

Дмснет,  Чорновіл  політична хвойда,  обслужив усі сторони  укрополітікуму,  навіщо тут педаліровать цього  говоруна?

Так педруйки тут підхопили його прогнози щодо казахосценарію в Україні за два три місяці ...
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Дирку , у самому прямому сенсі, створив Жмурук. Засновник ПР і міністр Хряка. :punish:
а не пошел бы ты в лес, дятел тупорылый.
Тут тема про Казахстан, а не место для написания бреда прихильники певної політсили.
И, кста, как-то меньше стало видео выкладываться про события.
Видно интернет по всей стране рубанули.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Зелені хуйлівці: Хуйло не нападав на Україну, це все громадянська війна через Порошенка.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

не pizdi, пліз. це зі всіх боків чи не щомісяця намагалися завировувати Майдан проти минулої влади.
Зельмінта буквально пару раз легенько шуганули. другий раз навіть не в Києві.
якби хоч раз Рукзак вивів свою братву в одностроях під ОПУ, зельмінти там би всі колготки обмочили.

А,вон оно чо?

Легенько шуганути...А я то думаю,чо больше 200-300 проплаченных калечей собрать не удавалось
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

не pizdi, пліз. це зі всіх боків чи не щомісяця намагалися завировувати Майдан проти минулої влади.
Зельмінта буквально пару раз легенько шуганули. другий раз навіть не в Києві.
якби хоч раз Рукзак вивів свою братву в одностроях під ОПУ, зельмінти там би всі колготки обмочили.

 Ото так і бачу свиней на барикаді.
 Стоять і закликають "73 відсотки придурків, а ми розумні. Зараз каву поп'ємо і буде благодєнствіє" :D
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Досить флудити тему новин
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Цікаво, скільки українців зелені тоді допомогли вбити росіянам, в 2014 році.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Знищення економіки, дерибан бюджету, руйнування обороноздатності, олігархізація, зросійщення - цього достатньо з головою. А детонатором може бути підняття цін на газ.

Економіка не знищена, з дерибаном не дуже помінялося за часів сучого потроха. Обороноздатність не зруйнована, навпаки заходить техніка що від штатів що інших. , Проводиться деолігархізація хоч доволі криво. Зросійщеня не бачу...

Про що ви говорите ? Хз...
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Дирку , у самому прямому сенсі, створив Жмурук.

Ну, не то чтобы прямо сам и по собственной инициативе, а скажем так, по согласованию с хуйлом
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Ти сильно страждаєш? Співчуваю...

Децкій сад.    Це я наклепал стопітцот веток про діамантових?     Шо здувся?
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Це я наклепал стопітцот веток про діамантових?
ТО ВСЬО ПОРОШЕНКО!!!!1111
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

І що такого робиться зараз страшного щоб був казахосценарій?

Що мене має змусити виходити на майдан; а місяць два як тарасик птше ?
1.  :facepalm1:

2. тебе - нічого. людей - тільки якщо з хуйлом почнуть домовлятися. але сподіваюся цього вони робити не будуть, то шо приклад овоча, та і лукашенка, перед очима має бути. краще нормально себе почувати після відходу з влади і в Україні, і в західних країнах.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

а не пошел бы ты в лес, дятел тупорылый.
Тут тема про Казахстан, а не место для написания бреда прихильники певної політсили.
И, кста, как-то меньше стало видео выкладываться про события.
Видно интернет по всей стране рубанули.
  Смокчіть де інде.

  Тема про нормальних людей, що борються разом, а не йопнутих кавоманів, які рядяться обраними і розколюють суспільство.

  Мережа працює, у кого руки не криві.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Армия против народа - худший сценарий.

"Президент Казахстана Токаев дал ряд срочных поручений.

Среди них, например, осуществить мероприятия по повышению боевой готовности, оснащённости и поддержанию морального духа военных."
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Плин, попер политсрач по полной.

В обед зайду)
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Дирку , у самому прямому сенсі, створив Жмурук.
Ну, не то чтобы прямо сам и по собственной инициативе, а скажем так, по согласованию с хуйлом
ну да, ну да, и Крым попросил захватить - ты забыл добавить.
Ну и тварь ты сепарская.
И, кста, на московию текать будешь, когда Донецк освобождать будем?
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Децкій сад.    Це я наклепал стопітцот веток про діамантових?     Шо здувся?
так, Люкс, поясни, чому тебе різко після виборів 2019 перестали турбувати діамантові?
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Децкій сад.    Це я наклепал стопітцот веток про діамантових?     Шо здувся?

Так а зміст?  Діамантові це продукт сучого потроха. Його генпрокурор і він особисто відмазував діамантових на ті нараді з грузином і генпрокурором.

Тепер мені цікаво щоб сам сучий потрох сів і в цьому основна моя критика Зе.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

  Смокчіть де інде.

  Тема про нормальних людей, що борються разом, а не йопнутих кавоманів, які рядяться обраними і розколюють суспільство.

  Мережа працює, у кого руки не криві.

Тьі, падаль подхуйлятская, себя что ли к нормальньім людям относишь?
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Дирку , у самому прямому сенсі, створив Жмурук.
Ну, не то чтобы прямо сам и по собственной инициативе, а скажем так, по согласованию с хуйлом

  Гидота, що цідила крізь зуби "цинічні бандери" тепер рядиться ліпшим патріотом.
  Деякі вірять.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Да, молодцы - Киргизстан -
Активисты в Бишкеке сообщают, что в 13:00 соберутся на площади Ала-Тоо у здания парламента. Они выступят против того, чтобы Кыргызстан отправлял миротворцев в Казахстан.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Так а зміст?  Діамантові це продукт сучого потроха. Його генпрокурор і він особисто відмазував діамантових на ті нараді з грузином і генпрокурором.

Тепер мені цікаво щоб сам сучий потрох сів і в цьому основна моя критика Зе.

Ну тепер діамантові точно сядуть. Прямо зараз
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Так а зміст?  Діамантові це продукт сучого потроха. Його генпрокурор і він особисто відмазував діамантових на ті нараді з грузином і генпрокурором.

Тепер мені цікаво щоб сам сучий потрох сів і в цьому основна моя критика Зе.

Обрезок тебе на ебало, а не посадка Порошенко.

   
Re: В Казахстане майдан? :-o

1.  :facepalm1:

2. тебе - нічого. людей - тільки якщо з хуйлом почнуть домовлятися. але сподіваюся цього вони робити не будуть, то шо приклад овоча, та і лукашенка, перед очима має бути. краще нормально себе почувати після відходу з влади і в Україні, і в західних країнах.

Поки у Зе я не бачив домовляння з хуйлом як у сучого потроха з медведчуком та мінськом було...


   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Тьі, падаль подхуйлятская, себя что ли к нормальньім людям относишь?
    Чого Ви ото до дзеркала так звертаєтеся?
    "Ми і бєз добробатов", "ми і бєз волонтьоров",  "за години", "не війна, а АТО" . :punish:
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Ну тепер діамантові точно сядуть. Прямо зараз

Вони вже не сядуть. Питання шоб порох сів
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Пока ты  храбро торговал боярой  в лабазе, потом по легенде закрылся.   Славно повоевал с бутылками,  проклятый пастор!

Ладно давай  отложим баталии,    просто пипец раздражает когда по любому событию начинаедься кудахтанье по педро.  Зашел  про казахстан читать, ан нет  и тут пиzdастрадания.
Бо "казахський сценарій" в Україні вигідний багатьом і, в першу чергу, Порошенку та Ху*лу.
Є Конституція України і закони, які слід виконувати, особливо людям під присягою. Хто стане героєм, а хто виявиться зрадником, покаже час. Про когось, можливо, взагалі не знатимуть, але він чесно виконає свій обов'язок і несподівано рухнуть чиїсь далекосяжні плани.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Поки у Зе я не бачив домовляння з хуйлом як у сучого потроха з медведчуком та мінськом було...

Зе обов'язково посадить діамантових. Тут ти правий.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Ото так і бачу свиней на барикаді.
 Стоять і закликають "73 відсотки придурків, а ми розумні. Зараз каву поп'ємо і буде благодєнствіє" :D
погугли фото і відео, як свиней по 200 гривень виводили регулярно, в надії завирувати.


Юлія Тимошенко
 — Вирує Майдан, уряд де-факто відправлений у відставку, коаліція розвалена, клани взяли владу і в ...







   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Генерал СВР
generalsvr час назад

Дорогие подписчики и гости канала! Нельзя сказать, что поведение президента Владимира хуйло в последние два дня сильно вдохновила руководство силового блока. Неуверенность в действиях, а точнее коллапс решений с распоряжениями которые противоречат одно другому не сильно вдохновляют. хуйло оказавшись перед ситуацией хаоса у ближайшего соседа не может определиться с тем как на это реагировать. То что решительность это не конёк российского президента поняли уже все в его окружении и сторонние наблюдатели. Сейчас всё более вероятен сценарий отстранения хуйло от власти силовым лобби, если конечно не последует конкретных и понятных решений от хуйло не только по построению пусть не стратегии  то хотя бы тактики действий относительно кризиса в Казахстане. Силовое лобби за эти несколько дней полностью осознало, что в случись кризисная ситуация внутри страны промедление с принятием решений со стороны хуйло будет стоить им места во власти и вполне вероятно жизни. Плюс все прекрасно понимают, что после казахского примера неудачного транзита все предварительные договоренности по российскому транзиту смыты в унитаз и наступает время большой и вероятно длительной неопределенности. Крыса будет подыхать на троне, а ближе к концу начнется хаос во власти и война всех против всех. Захват власти силовым лобби с отстранением от принятия решений хуйло вполе вероятен во второй половине этого года. И это худший сценарий для страны и мира в целом. Сейчас окружение хуйло наблюдает за ним уже без уважения,  признания и уверенности в его мудрости и невероятном везении, а с непониманием, что не так, частично разочарованием, и местами с презрением. Хунта зреет.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Поки у Зе я не бачив домовляння з хуйлом як у сучого потроха з медведчуком та мінськом було...
Пи-дишь гнида а кто подписывал ф Штанмаера в Париже
а кто пытался нас усадить на прямую с орками в Минске
легализовав их таким образом
а кто пытался дать оркам возможность проверять наши позиции
на фронте
а кто лично приезжал отводить войска в Золотом ( после чего там хуйловцы успешно продолжают убивать наших военных )
хуйлобот гребаный

Останнє редагування: 6 січня 2022 09:14:47 від vadym
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Слухайте, а не пішли б ви з кнуром та клованом подалі з цієї гілки, га ?  Он серіть по інших їх туто купа
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Вони вже не сядуть. Питання шоб порох сів

Як не сядуть? Зе має їх посадити.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Вони вже не сядуть. Питання шоб порох сів
:weep:  :pofig:
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія