Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знайдіть в деклараціїї Порошенко витрати на пожертви на ВСУ. :blush2:

Як невдобно получилось...

Витрати начебто є, а в декларації їх немає ...   :zrada: 
Значить витрат не було. 100% !
Рушниці були іграшкові.
   
Уже нова версія. Але ж самі кажете що фонд Порошенка фінансував ВСУ. В чому справа? Так, це не особисті кошти Порошенка.

Ну, все встало на свои места. Называем фонд своим именем. Фонд каким-то образом асеризирует деньги и часть их пускает на закупки для армии. Называем это личной благотворительность ю Порошенко. Профит.
   
http://poroshenko.com/

ПАРТНЕРИ

 
Міжнародний фонд «Відродження»
Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations).

Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Меморандум про співпрацю між Благодійним Фондом Порошенка та Міжнародним фондом «Відродження» був підписаний 5 жовтня 2017 року .

Так що це Сорос армію фінансує...

і Герега

Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К»- лідер роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні.

І всі держадміністраціїї

від

Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дніпропетровська обласна державна адміністрація (Дніпропетровська ОДА) — місцева державна адміністрація Дніпропетровської області. Утворена на базі представництва Президента України (діяло у 1992–1994 рр.) і виконавчого комітету обласної ради у липні 1995.

до

Тернопільська обласна державна адміністрація
Тернопільська обласна державна адміністрація — місцевий орган виконавчої влади в Тернопільській області, який діє на основі Закону України «Про місцеві державні адміністрації» і Типового регламенту та керується Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, розпорядженнями КМ України, розпорядженнями і дорученнями голови ОДА.

ОДА в межах відповідної адміністративної одиниці забезпечує:
   
Значить витрат не було. 100% !
Рушниці були іграшкові.
Значить то не Педро купляв, нє?
   
виходить, Петро Олексійович набрехав людям
присвоїв собі результати діяльності фонду, яким він не керує

для чого він так зробив?   :S
   
виходить, Петро Олексійович набрехав людям
присвоїв собі результати діяльності фонду, яким він не керує

для чого він так зробив?   :S
Якщо виявиться, що наповнюють той фонд виключно або переважно гроші порошенка (на відповідну суму зменшуються його особисті дивіденди) - заспокоїшся чи заведеш звичну мантру "то гроші вкрадені у народу України, вони нечисті, і куплена на них зброя стріляє по своїх"?
   
Якщо виявиться, що наповнюють той фонд виключно або переважно гроші порошенка (на відповідну суму зменшуються його особисті дивіденди) - заспокоїшся чи заведеш звичну мантру "то гроші вкрадені у народу України, вони нечисті, і куплена на них зброя стріляє по своїх"?


я і так спокійний
достатньо просто визнати очевидний факт, що Порошенко бреше
   
Значить то не Педро купляв, нє?
Депутат Купрій взагалі сказав,
що Порошенко купив для армії мисливські берданки.
   
Депутат Купрій взагалі сказав,
що Порошенко купив для армії мисливські берданки.
Мені пофіг депутат і його думка... Де витрати на благодійність в Педриній декларації? Чи то куплено за державні гроші?
   
http://poroshenko.com/

І де там за закупівлю зброї для ато?
   
я і так спокійний
достатньо просто визнати очевидний факт, що Порошенко бреше
Ну добре. Чи не надаси посилання на пряму мову Порошенка, де він хвалиться сумами і діями, своїми особисто, які було направлено на підтримку обороноздатності?
   
Коротше , розмазали Петра з його фондом , як собаче лайно по тротуару.
   
І де там за закупівлю зброї для ато?
Там нема... І в партнерах тільки ОДА та "Епіцентр"... Ще правда якась дивна контора Postmen  :S
   
Ну добре. Чи не надаси посилання на пряму мову Порошенка, де він хвалиться сумами і діями, своїми особисто, які було направлено на підтримку обороноздатності?


так, звичайно, він ніби сам і не заявляв. Просто по секрету сказав Арієву і Бірюкову, а ті не втримались і розказали усім.  Видали таємницю.
примітивненько   :laugh:
   
Мені пофіг депутат і його думка... Де витрати на благодійність в Педриній декларації? Чи то куплено за державні гроші?

Ну добре. Хай буде так, як ти хочеш.
Я зателефоную і завтра до тебе приїде Порошенко і відзвітує.
   
так, звичайно, він ніби сам і не заявляв. Просто по секрету сказав Арієву і Бірюкову, а ті не втримались і розказали усім.  Видали таємницю.
примітивненько   :laugh:
тут не буває "ніби". значить, не заявляв?
   
Ну добре. Хай буде так, як ти хочеш.
Я зателефоную і завтра до тебе приїде Порошенко і відзвітує.
Та нащо мені особисто... Хай он на не проданному 5му виступить...  (tu) Щоб всі знали про благодійність Гетьмана Канхвєти.
   
так, звичайно, він ніби сам і не заявляв. Просто по секрету сказав Арієву і Бірюкову, а ті не втримались і розказали усім.  Видали таємницю.
примітивненько   :laugh:


Ну Полторак же подтвердил!
   
Ну Полторак же подтвердил!
Палтарак в долє!
   
тут не буває "ніби". значить, не заявляв?

Бірюков і Арієв брешуть?
хай скаже, що його неправильно зрозуміли
   
Бірюков і Арієв брешуть?
хай скаже, що його неправильно зрозуміли
Мені до сраки, вибачте, що кажуть ар'єв чи ще хтось. У вас бреше порошенко? має бути його пряма брехлива мова на цю тему. У вас бреше бірюков? То так і кажіть.
Бо так далеко можна зайти. Якщо приписувати вашій канцлерині все, що пишуть навіть на фупі її посіпаки (хоча у тітки і власного маразму доволі) - уявляєте, як це виглядатиме?
   
http://poroshenko.com/

Ха , я на їх сайті побачив ТРИ проекти . Думав , що на них пішли ті 350 мільйонів . Аж тут внєзапна

Проект інклюзивного парку розробляв дніпровський архітектор Сергій Дербін у співпраці з Фондом Порошенка. Обладнання в ньому – українського та закордонного виробництва. Загальна кошторисна вартість – 21 млн гривень, яка була профінансована з обласного бюджету.

 
   
Ха , я на їх сайті побачив ТРИ проекти . Думав , що на них пішли ті 350 мільйонів . Аж тут внєзапна

Проект інклюзивного парку розробляв дніпровський архітектор Сергій Дербін у співпраці з Фондом Порошенка. Обладнання в ньому – українського та закордонного виробництва. Загальна кошторисна вартість – 21 млн гривень, яка була профінансована з обласного бюджету.



Это как?
   
Это как?

А думаєш навіщо там всі ОДА в Партньорах?

Ось так вони і Армію фінансують.

З обласних бюджетів.

А лохам втирають, що з кармана Петра.
   
Дидусь а мамка занесла в декларацию расходы на постоянные косметологические операции в европе? :love:
   
Дидусь а мамка занесла в декларацию расходы на постоянные косметологические операции в европе? :love:

Звідки я знаю, що там занесла твоя мамка в декларацію?

І взагалі, тут обговорюємо декларації Порошенко, а не твоєї мамки.  :fool:   
   
І де там за закупівлю зброї для ато?
ни буквы
   
і Полторак бреше, і Ар'єв бреше, і Бірюков, і Сергій Притула бреше,
і всі військові, хто отримували допомогу від Порошенка, всі-всі брешуть,
бо це не вписується в світогляд тих, хто не може повірити, що хтось дає гроші на війну замість витрачання їх на закачування ботоксу та інші омолоджувальні хитрощі   
   
якась дивна контора Postmen
поддержка смм
   
і Полторак бреше, і Ар'єв бреше, і Бірюков, і Сергій Притула бреше,
і всі військові, хто отримували допомогу від Порошенка, всі-всі брешуть,
бо це не вписується в світогляд тих, хто не може повірити, що хтось дає гроші на війну замість витрачання їх на закачування ботоксу та інші омолоджувальні хитрощі 

А що вони брешуть?

Що вони бачили?

Як особисто Порошенко привіз зброю на передову?

Чи що?
   
поддержка смм
Да я так підозрюю що там щось набагато важче...  :shuffle:
Бо при пам'яті так рекламувати контору якось стрьомно:
Цитувати
Всі цифрові стратегії починаються з музичного джему POSTMEN бенду.
Проводячи аналітику команда POSTMEN барабанить з усіх сил, для пошуку інсайтів – бере до рук гітари, а глибокі ідеї – приходять за клавішними. Так, поєднуючи різні інструменти, щоразу створюються круті стратегії та нові треки.
:facepalm1:
   
Да я так підозрюю що там щось набагато важче...  :shuffle:
Бо при пам'яті так рекламувати контору якось стрьомно:
:facepalm1:
обеспечивают порохоботов, сопсно
   
обеспечивают порохоботов, сопсно

 барабанять з усіх сил
   :pooh_lol:
   
Это как?

То так написано , я навів цитату . Що це означає? Що фонд пороха оплатив проект майданчика , тобто десь 2 мільйони грн , якщо брати 10% вартості робіт і матеріалів. І це за картинку , на якій з комунікацій тільки світло , навіть води і каналізації скоріш за все нема. А з будівель три будиночки розміром чуть більше псячої буди  без фундаментів і п'ять качель.
 І за то будівництво адміністрація відвалив 21мільйон гривень .
 На сьогоднішній день у Львові це ціна продажу 10 квартир по 100 м.кв. кожна в триповерховому будинку в афігєнному районі.
   
То так написано , я навів цитату . Що це означає? Що фонд пороха оплатив проект майданчика , тобто десь 2 мільйони грн , якщо брати 10% вартості робіт і матеріалів. І це за картинку , на якій з комунікацій тільки світло , навіть води і каналізації скоріш за все нема. А з будівель три будиночки розміром чуть більше псячої буди  без фундаментів і п'ять качель.
 І за то будівництво адміністрація відвалив 21мільйон гривень .
 На сьогоднішній день у Львові це ціна продажу 10 квартир по 100 м.кв. кожна в триповерховому будинку в афігєнному районі.

А потім це включать в 200 мільйонів...

Там жеж написано...

Близько двохсот мільйонів гривень у 2017 році склали
витрати на благодійну  діяльність, як-то:
соціальні, культурні, медичні програми, підтримка армії.

А порохоботи нам розкажуть що це 200 мільйонів на підтримку армії.

Як все просто.   :pooh_lol:
   
А нам жеж брехали, що гроші особисті...
Нам брешуть усі, ваша жуля не меньше. Але порошенко організував фонд зібрав гроші на ВСУ і їх потратили. Жуля щось подібне зробила?
   
Нам брешуть усі, ваша жуля не меньше. Але порошенко організував фонд зібрав гроші на ВСУ і їх потратили. Жуля щось подібне зробила?

Не знаю про яку ти жулю.

Та що у тебе в дзеркалі?

А питання не в тому що зібрав, до речі користуючись адмінресурсом,
а в тому що бреше, що свої особисті.


Чи є своїми особистими гроші фонда, хай і його імені.

Я вже приводив приклад, це як би фупівці збирали гроші на розвиток фупа на рахунок йожі,
вона передала їх растаману і всім розказувала, що це її гроші.

Це незрозуміло тільки останнім дебілам.


Останнє редагування: 8 липня 2018 18:46:09 від DiDUS
   
Ну, все встало на свои места. Называем фонд своим именем. Фонд каким-то образом асеризирует деньги и часть их пускает на закупки для армии. Называем это личной благотворительность ю Порошенко. Профит.
Чому б не зробити аналогічне іншим політикам і отримати профіт?
   
я і так спокійний
достатньо просто визнати очевидний факт, що Порошенко бреше
А хто не бреше у нас, може жюля?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія