Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СНБО ввел санкции против Фирташа и Фукса, - источник

Совет национальной безопасности и обороны ввел персональные санкции против олигархов Дмитрия Фирташа и Павла Фукса.
Об этом сообщает источник Цензор.НЕТ.
Как сообщалось ранее, вечером в пятницу, 18 июля проходит заседание СНБО. На нем рассматривают персональные санкции и стратегию развития ОПК.
   
а шо те санкции дают?? Бюджет пополняется благодаря этому?
   
залишилися санкції ввсети проти Фікуса, Фокуса і Фантомаса :laugh:
   
а шо те санкции дают?? Бюджет пополняется благодаря этому?

аполітично расссуждаЄте :umnik2:

толку від санкцій мало а ЗВУКового ефекту багато :laugh:

всі прихильники певної політсили 73% знову зволожилися :)
   
а против олигарха Томаша Фиала ? :shuffle:
   
А чем они хуже или лучше других олигархов
Серьезно
я не догоняю
   
мбугага  :K
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1101981.msg25401406#msg25401406

будет то же самое
   
Якщо по алфавіту-ахметка мав бути першим.
   
А чем они хуже или лучше других олигархов
Серьезно
я не догоняю

ну для начала
а я вообще не догоняю почему их называют олигархами

наверное, мало властям занесли
или у писак  новости вавка  ...


Останнє редагування: 18 червня 2021 18:32:45 від elipse
   
Якщо по алфавіту-ахметка мав бути першим.
Ахмєтку нє трожь - Ахмєтка депам із СН щомісяця башляє налічманом... Кажуть по 5К зелені...
   
Re:  СНБО ввел санкции против Фирташа и Фукса, - источник
ATF

Такими темпами в олігархів скоро стане модно "бути під санкціями". Зручно ж. Шкоди ніякої, а в ЄСПЛ можна подавати позови до України і отримати компенсацію.
   
"Относительно Фирташа введен полный пакет санкций, который можем применить к этому господину", - сказал он.

По его словам, санкции против Фирташа введены за его участие в титановом бизнесе и поставки сырья в РФ, которые были отслежены. "Мы не можем допустить, чтобы это продолжалось", - уточнил Данилов.

"Что касается Фукса. Они (санкции - ред.) наложены из-за ситуации с "Голден Деррик". Речь идет о лицензии, которые человек получил за один день, она (компания - ред.) подала в суд на указ президента", - добавил секретарь СНБО.

Он уточнил, что в отношении Фукса также введен полный пакет санкций, которые можно применить к предпринимателю за "участие в этих процессах и вещах".
   
вечером в пятницу, 18 июля
З майбутнього новини? :)
   
Re:  СНБО ввел санкции против Фирташа и Фукса, - источник

А коли введуть проти суки православної? Чи він шкоди державі не заподіяв?
   
Украина аннулировала лицензии по добыче титана и разработке углеводорода и рудных

Украина аннулировала лицензии по добыче титана. Также решением Совета национальной безопасности и обороны были отменены лицензии по разработке углеводорода и рудных.

Об этом заявил секретарь СНБО Алексей Данилов на брифинге.


"Решением СНБО было аннулировано четыре лицензии по добыче титана, три по разработке углеводорода и еще три лицензии по разработке рудных", - заявил он.

Данилов также добавил, что государству добровольно вернули две лицензии на добычу нефти и газа.

"Речь о компании "Геоальянс" в Харьковской и Днепропетровской областях. Хотя основатель находит на островах, государство приветствует такие действия", - добавил он.
   
Sergey Fursa
9 хв  ·
Против Фирташа ввели какие-то санкции. Но чтобы уважаемый человек не обижался, ему перед этим предлагают списать долг в 3 млрд долларов перед Нафтогазом.
Б-баланс.

 :D
   
Чому не всіх, чи може нема за що?
   
Хвирташ один из действительно страшных олигархов. И не потому что нагрёб, а потому что он чисто работает на Россию. Тут титан,браЦЦы. Мы могли бы его выпускать. Но....
   
Наїзд на Фукса - це наїзд на Авакова.
   
Шмаляють з гармати вже по enablerу Пєдаліка Очка й Підра Ель Кнурро. (tu)  [ua]
   
А коли введуть проти суки православної? Чи він шкоди державі не заподіяв?
А як "сука православна" взагалі отримала українське громадянство? У свого Підра Ель Кнурро спитати не хочете, нє?
Порохоботва така порохоботва :laugh:
   
Ща поросятам методички кинуть що санкції ще кнурь підписав , а вони вже тут нашрайбали що то всьо фігня  :laugh:
   
Наїзд на Фукса - це наїзд на Авакова.
Если это так то серый кардинал от штатов Данилов.
   
Sergey Fursa
9 хв  ·
Против Фирташа ввели какие-то санкции. Но чтобы уважаемый человек не обижался, ему перед этим предлагают списать долг в 3 млрд долларов перед Нафтогазом.
Б-баланс.

 :D

Порронанайці такі порронанайці  :lol: з пір'ям в голові і сраці  :pooh_lol:
   
Yuriy Romanenko
17 хв  ·
Сбылась давняя мечта Левочкина. Фирташ и Медведчук под санкциями. Настоящий рай для социального художника.

 :laugh:
   
Если это так то серый кардинал от штатов Данилов.

Які, нах*уй, Штати?!!! Йде підготовка до позачергових. Проводити будуть по сценарію 87 округу (тричі проголошений Вірастюк, прости Господи). Для цього потрібен ручний міністр МВС. Хочуть Євдокімова (що Музичко застрелив). Хочуть, щоб Аваков пішов тихо, сам.
   
Олігарх Павло Фукс назвав введені РНБО 19 липня санкції помстою секретаря відомства Олексія Данілова та збирається подати на нього в суд, а також на рішення щодо санкцій.

Джерело: Фукс в ефірі "Україна 24" і у Telegram

Пряма мова Фукса: Данилов, ви знаєте, є членом фракції партії "Яблуко", в якій його давній партнер Михайло Бродський працює, вони там разом в цій партії. Це явно помста Данилова особисто, він, напевно, ввів в оману президента і інших людей, які приймали таке рішення.

Від себе я хочу сказати, що я громадянин України, який платить податки, великі податки. Я, безумовно, буду боротися за своє ім'я, і ​​я обов'язково подам в суд і на це рішення, і особисто на цю людину (Данилова - ред.).

Ніякого відношення я не маю до компаній, які вони придумали, Данілов придумав. Все брехня.
   
А як "сука православна" взагалі отримала українське громадянство? У свого Підра Ель Кнурро спитати не хочете, нє?
Порохоботва така порохоботва :laugh:
Яник дав у 12-му році
   
Які, нах*уй, Штати?!!! Йде підготовка до позачергових. Проводити будуть по сценарію 87 округу (тричі проголошений Вірастюк, прости Господи). Для цього потрібен ручний міністр МВС. Хочуть Євдокімова (що Музичко застрелив). Хочуть, щоб Аваков пішов тихо, сам.

Угу, будуть, зразу після того як всю кровушку нашу вип'ють  :gigi:  ти такая впічатлітєльная )) не читай ватні помийки )
   
Олігарх Павло Фукс назвав введені РНБО 19 липня санкції помстою секретаря відомства Олексія Данілова та збирається подати на нього в суд, а також на рішення щодо санкцій.

Джерело: Фукс в ефірі "Україна 24" і у Telegram

Пряма мова Фукса: Данилов, ви знаєте, є членом фракції партії "Яблуко", в якій його давній партнер Михайло Бродський працює, вони там разом в цій партії. Це явно помста Данилова особисто, він, напевно, ввів в оману президента і інших людей, які приймали таке рішення.

Від себе я хочу сказати, що я громадянин України, який платить податки, великі податки. Я, безумовно, буду боротися за своє ім'я, і ​​я обов'язково подам в суд і на це рішення, і особисто на цю людину (Данилова - ред.).

Ніякого відношення я не маю до компаній, які вони придумали, Данілов придумав. Все брехня.

Медведчук так же скулит,но пока безрезультатно
   
Пов'язані з Пінчуком компанії повернули Україні дві ліцензії на видобуток газу і нафти

 
Представники великого бізнесу України добровільно повернули дві ліцензії на видобуток природного газу та сирої нафти - йдеться про компанії "Гео Альянс Таранушинське" і "Гео Альянс Південно-Орільське" (пов'язані з Віктором Пінчуком).
Про це секретар РНБО Олексій Данілов сказав на брифінгу.
"Четверте питання - це доповідь глави Держгеонадр пана Опімаха щодо виконання указу президента від 19 березня 2021 року щодо стану у сфері надрокористування, введеного в дію 25 березня 2021 року", - сказав Данілов.
"Маємо перші позитивні реалізації рішення РНБО не по лінії роботи Держгеонадр, а з боку представників великого бізнесу, яких ми поки що не називаємо олігархами.
Вперше за всі 30 років незалежності сталась подія, яка, ми сподіваємся, буде набувати прецендентного характеру, коли, проявляючи соціальну відповідальність, добровільно було повернуто 2 ліцензії на видобуток природного газу та сирої нафти. Мова йде про компанії "Гео Альянс Таранушинське" в Харківській області і "Гео Альянс Південно-Орільське" в Дніпропетровській області.
"Зараз засновники цих компаній знаходяться на всім нам добре відомих островах. Держава вітає такі ініціативи українських кіпріотів і закликає інших представників великого бізнесу наслідувати їхній приклад - бути відповідальними користувачами надр", - сказав Данілов.
При цьому, він відмовився на брифінгу назвати прізвище бізнесмена, якому належать ці компанії.
"Вони пов'язані з одним поважним бізнесменом, народженим в місті Дніпропетровськ", - сказав секретар РНБО.
У Данілова уточнили, чи були ці компанії в списку санкцій.
"Ці дві компанії не були в списку санкцій. Коли йде процес, коли приходять до них з перевірками, є власники, які добровільно відмовляються від ліцензій, які вони взяли 15-16 років тому", - сказав секретар РНБО.
"Були також анульовані як недобросовісним надрокористувачів чотири титанових, три вуглеводневих і дві рудних ліцензії, які не використовувалися відповідно на 2018, 2019 та 2017 роки", - додав він.
Компанія Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited (Кіпр) входить до складу міжнародної інвестиційно-консалтингової групи "EastOne" Пінчука.
   
Пов'язані з Пінчуком компанії повернули Україні дві ліцензії на видобуток газу і нафти

Представники великого бізнесу України добровільно повернули дві ліцензії на видобуток природного газу та сирої нафти - йдеться про компанії "Гео Альянс Таранушинське" і "Гео Альянс Південно-Орільське" (пов'язані з Віктором Пінчуком).
Про це секретар РНБО Олексій Данілов сказав на брифінгу.
"Четверте питання - це доповідь глави Держгеонадр пана Опімаха щодо виконання указу президента від 19 березня 2021 року щодо стану у сфері надрокористування, введеного в дію 25 березня 2021 року", - сказав Данілов.
"Маємо перші позитивні реалізації рішення РНБО не по лінії роботи Держгеонадр, а з боку представників великого бізнесу, яких ми поки що не називаємо олігархами.
Вперше за всі 30 років незалежності сталась подія, яка, ми сподіваємся, буде набувати прецендентного характеру, коли, проявляючи соціальну відповідальність, добровільно було повернуто 2 ліцензії на видобуток природного газу та сирої нафти. Мова йде про компанії "Гео Альянс Таранушинське" в Харківській області і "Гео Альянс Південно-Орільське" в Дніпропетровській області.
"Зараз засновники цих компаній знаходяться на всім нам добре відомих островах. Держава вітає такі ініціативи українських кіпріотів і закликає інших представників великого бізнесу наслідувати їхній приклад - бути відповідальними користувачами надр", - сказав Данілов.
При цьому, він відмовився на брифінгу назвати прізвище бізнесмена, якому належать ці компанії.
"Вони пов'язані з одним поважним бізнесменом, народженим в місті Дніпропетровськ", - сказав секретар РНБО.
У Данілова уточнили, чи були ці компанії в списку санкцій.
"Ці дві компанії не були в списку санкцій. Коли йде процес, коли приходять до них з перевірками, є власники, які добровільно відмовляються від ліцензій, які вони взяли 15-16 років тому", - сказав секретар РНБО.
"Були також анульовані як недобросовісним надрокористувачів чотири титанових, три вуглеводневих і дві рудних ліцензії, які не використовувалися відповідно на 2018, 2019 та 2017 роки", - додав він.
Компанія Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited (Кіпр) входить до складу міжнародної інвестиційно-консалтингової групи "EastOne" Пінчука.

давайте спочатку вияснимо потенціал Таранушинського і Південно-Орільського родовищ.  Якщо початкові прогнози геологів не підтверджуються (а таке буває, і не так рідко) то  вкладувати в них гроші немає смислу.
Краще повернути Державі, крім політичних дивідентів (уже мають!, по заяві Данілова), можливо ще  й отримають назад оплату за ліцензію.

Пінчук також тої національності... :laugh: 
   
давайте спочатку вияснимо потенціал Таранушинського і Південно-Орільського родовищ.  Якщо початкові прогнози геологів не підтверджуються (а таке буває, і не так рідко) то  вкладувати в них гроші немає смислу.
Краще повернути Державі, крім політичних дивідентів (уже мають!, по заяві Данілова), можливо ще  й отримають назад оплату за ліцензію.

Пінчук також тої національності... :laugh: 

Ну выясни,а не строй свои гипотезы
   
Ну выясни,а не строй свои гипотезы


я не в темі, до такої інфи в мене доступу немає. У нас є на ФУПі геологи, які оперують інформацією з підрахунку запасів.
   
Пряма мова Фукса: Данилов, ви знаєте, є членом фракції партії "Яблуко", в якій його давній партнер Михайло Бродський працює, вони там разом в цій партії.
;o
   
Пов'язані з Пінчуком компанії повернули Україні дві ліцензії на видобуток газу і нафти

Представники великого бізнесу України добровільно повернули дві ліцензії на видобуток природного газу та сирої нафти - йдеться про компанії "Гео Альянс Таранушинське" і "Гео Альянс Південно-Орільське" (пов'язані з Віктором Пінчуком).
Про це секретар РНБО Олексій Данілов сказав на брифінгу.
"Четверте питання - це доповідь глави Держгеонадр пана Опімаха щодо виконання указу президента від 19 березня 2021 року щодо стану у сфері надрокористування, введеного в дію 25 березня 2021 року", - сказав Данілов.
"Маємо перші позитивні реалізації рішення РНБО не по лінії роботи Держгеонадр, а з боку представників великого бізнесу, яких ми поки що не називаємо олігархами.
Вперше за всі 30 років незалежності сталась подія, яка, ми сподіваємся, буде набувати прецендентного характеру, коли, проявляючи соціальну відповідальність, добровільно було повернуто 2 ліцензії на видобуток природного газу та сирої нафти. Мова йде про компанії "Гео Альянс Таранушинське" в Харківській області і "Гео Альянс Південно-Орільське" в Дніпропетровській області.
"Зараз засновники цих компаній знаходяться на всім нам добре відомих островах. Держава вітає такі ініціативи українських кіпріотів і закликає інших представників великого бізнесу наслідувати їхній приклад - бути відповідальними користувачами надр", - сказав Данілов.
При цьому, він відмовився на брифінгу назвати прізвище бізнесмена, якому належать ці компанії.
"Вони пов'язані з одним поважним бізнесменом, народженим в місті Дніпропетровськ", - сказав секретар РНБО.
У Данілова уточнили, чи були ці компанії в списку санкцій.
"Ці дві компанії не були в списку санкцій. Коли йде процес, коли приходять до них з перевірками, є власники, які добровільно відмовляються від ліцензій, які вони взяли 15-16 років тому", - сказав секретар РНБО.
"Були також анульовані як недобросовісним надрокористувачів чотири титанових, три вуглеводневих і дві рудних ліцензії, які не використовувалися відповідно на 2018, 2019 та 2017 роки", - додав він.
Компанія Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited (Кіпр) входить до складу міжнародної інвестиційно-консалтингової групи "EastOne" Пінчука.
Тепер передадуть своїм людям.
Власне, для чого це все і затівалося.
Я думаю Пінчуку ці компанії нахер не потрібні, а в обмін на ліцензії він отримає непогану компенсацію.

Останнє редагування: 18 червня 2021 21:13:49 від Генрих Германович
   
Тепер передадуть своїм людям.
Власне, для чого це все і затівалося.
Я думаю Пінчуку ці компанії нахер не пот рібні, а в обмін на ліцензії він отримає непогану компенсацію.

Опять у свиньи новости из будущего?  :facepalm1:
   
Реакция шоколадного смиття во всех темах про санкции одинаковая.Уже даже не интересно читать на столько убого это все выглядит
   
Опять у свиньи новости из будущего?  :facepalm1:
іди посооси зеленого прутня, перхоть підзалупна
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія