Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Повна і беззаперечна Перемога)))

Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Якого компромісу чекаєш від росії? Зійтись на середині?

Наприклад виведення військового контингенту з Донбасу.
Можливо на перших порах——надати ім можливість залишити певний адміністративний апарат для відслідковування ситуаціі на перехідний період.
З нашоі сторони——якась певна автономія дій в рамках украінського законодавства.
Теж на перехідний період.
Можливо загальний контроль всіх процесів з боку міжнародноі адміністраціі.Теж на перехідний період.
Поступово владналося би.(((
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Мені сподобались дебати сьогодняшні))
Хоча і на перших 5— ти хвилинах здалося що якось нервує мій майбутній Президент))
Але взяв себе в руки——і беззаперечно переміг в боротьбі з таким оратором як Порошенко))
Я радий за свій вибір))
Поздоровляю Украіну з вдалим вибором)))
пс. Трошки забігаю наперед, але на емоціях))—— тут до мене тітка приіхала——затята порохоботка( хоча всі іідіти за Зеленського))—— і мені прийшлося з нею і з іі коментами дивитися це дійство)))

Зеля там програв. Частину втратив свого електорату, нового не придбав. І я не вірю, що тітка в тебе  дура, якою ти її виставляєш
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Мені сподобались дебати сьогодняшні))
Хоча і на перших 5— ти хвилинах здалося що якось нервує мій майбутній Президент))
Але взяв себе в руки——і беззаперечно переміг в боротьбі з таким оратором як Порошенко))
Я радий за свій вибір))
Поздоровляю Украіну з вдалим вибором)))
пс. Трошки забігаю наперед, але на емоціях))—— тут до мене тітка приіхала——затята порохоботка( хоча всі іідіти за Зеленського))—— і мені прийшлося з нею і з іі коментами дивитися це дійство)))

Зеля там програв. Частину втратив свого електорату, нового не придбав. І я не вірю, що тітка в тебе  дура, якою ти її виставляєш
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Зеля там програв. Частину втратив свого електорату, нового не придбав. І я не вірю, що тітка в тебе  дура, якою ти її виставляєш

А особисто мені пофіг на те як це виглядало у плані "сподобатися електорату—добраати процентів"——
Я подивився на свого майбутнього Президента і оцінив як він тримає удар.
Спочатку нервував—— я аж подумав що я не на того поставив))——
Але ні))—— він взяв себе в руки і впорався.
А процент туди—процент сюди Порошенка вже не спасе))
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Наприклад виведення військового контингенту з Донбасу.
Можливо на перших порах——надати ім можливість залишити певний адміністративний апарат для відслідковування ситуаціі на перехідний період.
З нашоі сторони——якась певна автономія дій в рамках украінського законодавства.
Теж на перехідний період.
Можливо загальний контроль всіх процесів з боку міжнародноі адміністраціі.Теж на перехідний період.
Поступово владналося би.(((
Ти щось взагалі тупиш? Мабуть дивишся тільки раша ТV?
Зачекай, а про який військовий контингент ти говориш? Хто має вивести?

Останнє редагування: 20 квітня 2019 00:57:28 від Oleksandr
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Повна і беззаперечна Перемога)))    ось в цій гілці.        :D
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1020978.0
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Ти щось взагалі тупиш? Мабуть дивишся тільки раша ТV?
Зачекай, а про який військовий контингент ти говориш? Хто має вивести?

Взагалі телевізор не дивлюсь))
А ще й раша тв))
"Військовий контингент"—— російські найманці.
На мою думку——всіх без украінського громадянства——вивести. Можливо на якийсь час надати можливість адміністративному аппарату залишитися в ролі спостерігачів наряду з міжнародними організаціями."Контингент" в цей час може перебувати поряд з нашим кордоном.
Кордон——віддати нам.
Для адміністрування——ввести міжнародні органи.( на перехідний час)
Надати територіям певні пільги та погодитися на певні умови.( я наприклад не наполягав би на суцільній украінізаціі—— хоча б перший час)
Тобто загалом——варіанти є—— треба лишень бути готовими йти на Компроміси і Поступки.( звичайно обоюдні)
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

ТС а как насчет 5% для "заробитчан" платить будешь?
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Взагалі телевізор не дивлюсь))
А ще й раша тв))
"Військовий контингент"—— російські найманці.
На мою думку——всіх без украінського громадянства——вивести. Можливо на якийсь час надати можливість адміністративному аппарату залишитися в ролі спостерігачів наряду з міжнародними організаціями."Контингент" в цей час може перебувати поряд з нашим кордоном.
Кордон——віддати нам.
Для адміністрування——ввести міжнародні органи.( на перехідний час)
Надати територіям певні пільги та погодитися на певні умови.( я наприклад не наполягав би на суцільній украінізаціі—— хоча б перший час)
Тобто загалом——варіанти є—— треба лишень бути готовими йти на Компроміси і Поступки.( звичайно обоюдні)
Взагалі-то, вони чекають інших компромісів, якщо ти не зрозумів. Вірніше компроміс один, назад в стойло совок. На інше пу не погодиться.
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

ТС а как насчет 5% для "заробитчан" платить будешь?

Нет.
Я принципиальный неплательщик))
пс.Взамен я не расчитываю ни на пенсию, ни на субсидии и вообще какие—бы то ни было деньги—льготы от государства.
ппс. Я всегда и везде плачу налоги заложенные в стоимость товаров и услуг.Этого должно хватить))
Остальные——не ко мне.
Выбачайтэ((
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Взагалі-то, вони чекають інших компромісів, якщо ти не зрозумів. Вірніше компроміс один, назад в стойло совок. На інше пу не погодиться.

Взагалі—то про це треба говорити і починати діалог та перемовини.
А далі——наскільки наша дипломатія виявиться успішною.
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

5:1 в пользу ЗЕ
Дончанине, будь ласка, нагадайте на якому факультеті вчиться син.
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Мені сподобались дебати сьогодняшні))
Хоча і на перших 5— ти хвилинах здалося що якось нервує мій майбутній Президент))
Але взяв себе в руки——і беззаперечно переміг в боротьбі з таким оратором як Порошенко))
Я радий за свій вибір))
Поздоровляю Украіну з вдалим вибором)))
пс. Трошки забігаю наперед, але на емоціях))—— тут до мене тітка приіхала——затята порохоботка( хоча всі іідіти за Зеленського))—— і мені прийшлося з нею і з іі коментами дивитися це дійство)))
Ога.
"Ваш майбутній президент" ще й Вами любимого Шарія поставить міністром Правди - ото буде перемога! :)
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Ога.
"Ваш майбутній президент" ще й Вами любимого Шарія поставить міністром Правди - ото буде перемога! :)

На мою думку Шарій і надалі має проживати в Европі і звідти критикувати діяльність мого майбутнього Президента))
Він вибрав собі амплуа——і в нього це найкраще виходить.
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

серенько как-то
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))
MAG

Olesya Mamchych поширила допис.
10 год ·
Ну добре. Ще одне для наочності. Вже не знаю, що б іще сказати, як кого переконувати - вибір між прірвою і такими людьми з великої літери, як, наприклад, Леся Литвинова чи ця стійка жінка поруч із нею.

Явних 'за ЗЕ' у моїй стрічці немає, але є ті, які настільки невдоволені Порошенком, що за деревом не бачать лісу. От у них прошу - подивіться на ліс за тим деревом. Навіть не на ліс - а на такий собі чудовий схил а ля карпатська гора, вирубана до пенька.

Давайте разом зробимо диво і перескочимо той відсоток розриву в соціології. Давайте таки побалансуємо ще на вершині. А там з вітром та невдалими будинками якось розберемося. Котитися вниз буде боляче - всім.

   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))
MAG

Olesya Mamchych поширила допис.
13 год ·
Останній від мене пост до дня тиші. Оця фотка - показова, це було одночасно: гімн Пороха і селфі ЗЕ. Але головне, на що слід звернути увагу, - "повстанці ДНР та ЛНР" - фройдівська обмовка Зеленського. Повстанці - ще раз закцентую на цьому слові.

Хто раптом із-поміж моїх друзів ще не визначився - просто усвідомте, що повестися на віртуальну технологію і проголосувати за коміка - це не просто соцопитування на тему протесту. Це крок у прірву всіх нас гуртом. Це відкат у 90ті, це ймовірна війна на решті території України, це знову вдарена по голові колодою культура.

Якщо переможе "голограма", за словами Забужко, я не припиню писати книги. Не припиню вигадувати, як пропагувати сучасну українську культуру підліткам. Але це буде знову через 'зціпивщи зуби'. Дуже. А може, навіть у режимі перерви, подаючи "ленту за лентою". А Україна все одно буде. Від нас залежить - від вибору кожного - скільки ще крові за нормальну Україну доведеться пролити.

&eid=ARBe3wgmZFGCuSH7LOxuvRmlbHSEo7DMJB3JoHn53uJtBVRITXkt1IMqBdG2gZW9rRZ1GSWEXlPZZVUl


   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Olesya Mamchych поширила допис.
13 год ·
Останній від мене пост до дня тиші. Оця фотка - показова, це було одночасно: гімн Пороха і селфі ЗЕ. Але головне, на що слід звернути увагу, - "повстанці ДНР та ЛНР" - фройдівська обмовка Зеленського. Повстанці - ще раз закцентую на цьому слові.

Хто раптом із-поміж моїх друзів ще не визначився - просто усвідомте, що повестися на віртуальну технологію і проголосувати за коміка - це не просто соцопитування на тему протесту. Це крок у прірву всіх нас гуртом. Це відкат у 90ті, це ймовірна війна на решті території України, це знову вдарена по голові колодою культура.

Якщо переможе "голограма", за словами Забужко, я не припиню писати книги. Не припиню вигадувати, як пропагувати сучасну українську культуру підліткам. Але це буде знову через 'зціпивщи зуби'. Дуже. А може, навіть у режимі перерви, подаючи "ленту за лентою". А Україна все одно буде. Від нас залежить - від вибору кожного - скільки ще крові за нормальну Україну доведеться пролити.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1032669610263450&set=a.471400683057015&type=3&eid=ARBe3wgmZFGCuSH7LOxuvRmlbHSEo7DMJB3JoHn53uJtBVRITXkt1IMqBdG2gZW9rRZ1GSWEXlPZZVUl

На рахунок——" це вже зовсім не смішно"——
А ніхто і не сміявся))——
Вибір за Зеленського—— це свідомий крок багатьох( 70%?) свідомих людей.
Чомусь порохоботи вигадали собі історію що тільки вони відрізняють Голобородька від Зеленського, "голограму" від реальноі людини--і цією історією спекулюють((
Насправді це не так—— ми всі більш— менш розуміємо де актор , а де мій майбутній Президент))
А ви тільки почнете це усвідомлювати після 21—го.
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Гарно сьогодні слово "повстанці"з вуст Зеленського вже прилітає назад пану Порошенку)))
Якщо це технологи передбачили такий результат——то просто немає слів))—— профі))
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Перечитав декілька десятків істеричних тем від прихильників Порошенка))
Ще раз впевнився у своєму виборі)))
Мені вже іх навіть жаль трохи))( насправді ні)
Бажаю завтра всім украінцям отримати нового Мого майбутнього Президента)))
Слава Украіні)))
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Перечитав декілька десятків істеричних тем від прихильників Порошенка))
Ще раз впевнився у своєму виборі)))
Мені вже іх навіть жаль трохи))( насправді ні)
Бажаю завтра всім украінцям отримати нового Мого майбутнього Президента)))
Слава Украіні)))

Спочатку 5% заплати, а потім будеш славити "свого президента".
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Спочатку 5% заплати, а потім будеш славити "свого президента".

Я ж Вам відповідав вже?))——
Заплатити 5% цих——це поступитися Принципами))
Ні —не буду))
пс. От як це реально хотіли би обкласти податками?—— в мене грощі чорним—чорним налом. Я навіть не передаю іх через системи переказів, а вожу налом через кордон))Ніхто не зможе доказати що я щось заробляю((
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Я ж Вам відповідав вже?))——
Заплатити 5% цих——це поступитися Принципами))
Ні —не буду))
пс. От як це реально хотіли би обкласти податками?—— в мене грощі чорним—чорним налом. Я навіть не передаю іх через системи переказів, а вожу налом через кордон))Ніхто не зможе доказати що я щось заробляю((
Можна ввести податок на нерухоме майно і автомобілі.
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Мені сподобались дебати сьогодняшні))
Хоча і на перших 5— ти хвилинах здалося що якось нервує мій майбутній Президент))
Але взяв себе в руки——і беззаперечно переміг в боротьбі з таким оратором як Порошенко))
Я радий за свій вибір))
Поздоровляю Украіну з вдалим вибором)))
пс. Трошки забігаю наперед, але на емоціях))—— тут до мене тітка приіхала——затята порохоботка( хоча всі іідіти за Зеленського))—— і мені прийшлося з нею і з іі коментами дивитися це дійство)))

звичайно перемога, що б це побачити
потрiбно тiльки було розплющити очи i подивитись на кiлькiсть прихильникiв Петра i Кловуна


   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

звичайно перемога, що б це побачити
потрiбно тiльки було розплющити очи i подивитись на кiлькiсть прихильникiв Петра i Кловуна

Давайте розплющимо очі і будем слідкувати за результатами голосування))
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Мені сподобались дебати сьогодняшні))

Це лише з тої причини, що ти не розумієш що таке дебати.
Співчуваю, працюй над собою. І таки так - Зеленський це саме твій Президент, без варіантів.
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

Це лише з тої причини, що ти не розумієш що таке дебати.
Співчуваю, працюй над собою. І таки так - Зеленський це саме твій Президент, без варіантів.

Насправді від дебатів я очікував інакшого((
Але після них порівняв з дебатами Трамп—Клінтон—— і аж такоі різниці не знайшов.
Дебати як дебати.
Навпаки нащі краще вийшли))
пс. Саме цікаве що незабаром( я сподіваюсь) Зеленський і твій Президент))
   
Re: Повна і беззаперечна Перемога)))

пс. Саме цікаве що незабаром( я сподіваюсь) Зеленський і твій Президент))

Якщо переможе на виборах, то буде Президентом усієї України, але я не довіряю йому зовсім і буду дуже пильно дивитись за його рухами, щоб в разі спроб зради національних інтересів спробувати завадити цьому. Подивимось, результати виборів ще не відомі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія