Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

Купив собі такого накопичувача на 7800 мАг. Чарджер в комплект не входить. Взяв чарджер від телефону, з виходом 0,85 А.
Порахував калькулятором - батарея повинна зарядитись повністю від нуля за 9,18 години.
30% заряду в батареї було від виробника. Підключив заряджатись. За перших пів-години заряд піднявся на 1% ;o Мало однако... :sad:
Наступних півтори години - добавилось ще 14%. ;o
Що за фігня?... Чому так нелінійно йде процес? ;o

   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

Потому что довольно простой контроллер заряда процент выдает весьма неточно. Ваш кэп
У меня мощный павер банк 10 А/ч (которым давно уже не пользуюсь) тоже процент заряда/разряда считал весьма условно
   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

Потому что довольно простой контроллер заряда процент выдает весьма неточно. Ваш кэп
У меня мощный павер банк 10 А/ч (которым давно уже не пользуюсь) тоже процент заряда/разряда считал весьма условно

Панятно... Але ж в бамажці написано, що для першого разу його потрібно зарядити на 100%.
Прийдеться, для надьожності, потримати його включеним в розетку ще на годинку -другу (після того як він покаже 100%). :)
   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

В этой банке при заряде/разряде происходят электро-химические реакции. Это не конденсатор заряжать постоянным током B-)
   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

В этой банке при заряде/разряде происходят электро-химические реакции. Это не конденсатор заряжать постоянным током B-)

Я заряджав мегаомметром високовольтний кондьор з великою ємністю. Там, по мірі насичення кондьора,
опір його збільшується, а струм зарядки - зменшується. Там теж все - нелінійно. :)
   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

Купив собі такого накопичувача на 7800 мАг. Чарджер в комплект не входить. Взяв чарджер від телефону, з виходом 0,85 А.
Порахував калькулятором - батарея повинна зарядитись повністю від нуля за 9,18 години.
30% заряду в батареї було від виробника. Підключив заряджатись. За перших пів-години заряд піднявся на 1% ;o Мало однако... :sad:
Наступних півтори години - добавилось ще 14%. ;o
Що за фігня?... Чому так нелінійно йде процес? ;o

Показати зображення...

0,85 мало
Спробуй 2
Якщо заряджається повільно, значить ємність немала.
   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

0,85 мало
Спробуй 2
Якщо заряджається повільно, значить ємність немала.

Я є прихильником теорії: "Більший струм зарядки - швидше зношується аккум"... Хоча, може я й не правий. :)
   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

Я є прихильником теорії: "Більший струм зарядки - швидше зношується аккум"... Хоча, може я й не правий. :)

Ти правий.
Але більше, чим банка розрахована, вона брати не буде.

А зношується. Літій хоч взагалі заряджати розряжати не будеш, зноситься за 3 роки.
   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

Ти правий.
Але більше, чим банка розрахована, вона брати не буде.

А зношується. Літій хоч взагалі заряджати розряжати не будеш, зноситься за 3 роки.

Тс-с-с-с... Не кажіть теслостраждальцям. :D
   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

Ти правий.
Але більше, чим банка розрахована, вона брати не буде.

А зношується. Літій хоч взагалі заряджати розряжати не будеш, зноситься за 3 роки.
Наверно это справедливо не для всех батарей.
Точно не для аккумулятора электромобиля Тесла.
У меня есть древний компьютер (на Pentium PRO 200 MHz).
В нем литиевая батарейка (кругленькая) до сих пор жива.
Не знаю определенно ее возраст, но больше 15 лет точно. B-)
   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

Наверно это справедливо не для всех батарей.
Точно не для аккумулятора электромобиля Тесла.
У меня есть древний компьютер (на Pentium PRO 200 MHz).
В нем литиевая батарейка (кругленькая) до сих пор жива.
Не знаю определенно ее возраст, но больше 15 лет точно. B-)

Якщо витримувати правильний режим "заряд-розряд", то батарея служитиме довго.
   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

Тс-с-с-с... Не кажіть теслостраждальцям. :D
Я читал, что батарея автомобиля Tesla Model S теряет в среднем 15% емкости после 250,000 км пробега. B-)
   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

Ти правий.
Але більше, чим банка розрахована, вона брати не буде.

А зношується. Літій хоч взагалі заряджати розряжати не будеш, зноситься за 3 роки.

Літієві акумулятори різні бувають. Літійзалізофосфатни й дуже довговічний. Але він більше на електротранспорті.
   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

Наверно это справедливо не для всех батарей.
Точно не для аккумулятора электромобиля Тесла.
У меня есть древний компьютер (на Pentium PRO 200 MHz).
В нем литиевая батарейка (кругленькая) до сих пор жива.
Не знаю определенно ее возраст, но больше 15 лет точно. B-)

Ця батерейка - не акумулятор, а одноразова. І справді довговічна.
   
Re: ФЗВ: Запрошуються знавці пауер-банків

Я читал, что батарея автомобиля Tesla Model S теряет в среднем 15% емкости после 250,000 км пробега. B-)

Я теж багато читав (про завершення будівництва комунізму у 1980 році, наприклад). Читати - дуже захоплююче заняття. :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія