Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

слово крайний

Re: слово крайний

Спишь с "лесорубом"?
   
Re: слово крайний

??? :S
цю... Ще один сприймає все буквально  :D  невже ти подумав, що мені, як жінці, хочеться бороду завести?

Останнє редагування: 25 вересня 2021 10:25:25 від Karoffka
   
Re: слово крайний

Спишь с "лесорубом"?
не, син має бороду, але йому вона реально йде, бо в нього модельна зовнішність. Без бороди він виглядає десь років на 14-15, а з бородою якраз на свій вік +/- 1-2 роки.
   
Re: слово крайний
PAL

А ще взяли моду писати в неті : " доброго врємєні суток"! Тьху!

тут якраз зрозуміло, чому
інет звів відстані практично в нуль
коли в тебе ранок, у твого співбесідника може бути вже вечір  :laugh:
а здоров'я ти може й не хочеш співбесіднику бажать  :gigi:
   
Re: слово крайний

тут якраз зрозуміло, чому
інет звів відстані практично в нуль
коли в тебе ранок, у твого співбесідника може бути вже вечір  :laugh:
а здоров'я ти може й не хочеш співбесіднику бажать  :gigi:
:D а навіщо ж ти тоді з ним спілкуєшся?
   
Re: слово крайний

Ти як будеш і далі подібними інсинуаціями ябати мені моцг,

Та там нема чого ябати.

то я дуже швидко натикаю тобі хуйов за те, що ти даремно витрачаєш мій час замість того, щоб знайти третій край у лома, лопати, каната, відрізка... Не знайшов же ж? Ні. А зачіпати мене лізеш. Займайся своїми справами, не відволікайся. У тебе багато роботи по пошуку третього кінця у перерахованих мною речах.

Ну я и не подписывался искать третий край у лома. Это ж не я тут мычал, что у всего есть два края. Логичнее, что ты сперва должна обозначить два края у шара, а потом уже дальше мычать.

   
Re: слово крайний

Почему всегда было слово последний, и вдруг все мои киевские знакомые-друзья перешли на крайний день, крайняя бутылка, крайний дом… господа, откуда все это?!

Які "гаспада" - така і грамотність.
   
Re: слово крайний

Та там нема чого ябати.

Ну я и не подписывался искать третий край у лома. Это ж не я тут мычал, что у всего есть два края. Логичнее, что ты сперва должна обозначить два края у шара, а потом уже дальше мычать.
не хрюкай, бидло гівнороте. Та ще й до того ж тупе. Адже по темі проглядається питання про краї, то я і кажу, що все має не ОДИН, а ДВА краї. Де ти тут в темі побачив натяк еа твій грьобаний шар, якщо назва гілочки містить в собі однокореневе слово "крайній"? Ти б ще до аффтара теми приябався, чому він у цій гілці не підняв питання про твій гарошек.

Ти і справді настільки тупе, чи просто вирішило переді мною повийобуватися?

Ну, от скажи мені: якого б хуя я в цій темі згадувала шар, або взагалі будь-що, що не стосується питання про край чогось там?

Карочь, отїбися зі своїми тупими запитаннями. Я тобі все сказала.
   
Re: слово крайний

Згоден з тим, що у просторі - крайній, у всьому іншому - останній. Коли мене починають повчати зазвичай цитую -
"И запомните, товарищ подполковник, - по моему пониманию, а значит и по пониманию всего моего экипажа, крайними бывают плоть, Север, мера, срок и необходимость! Все остальные события маркируются у нас словом последний, то есть позднейший или самый новый, по отношению к текущему моменту! ... Конечно же, если вы штабной офицер, программист, таксист, какой-нибудь там офисный работник и так далее, то обязательно используйте слово "крайний" вместо "последний" везде где это уместно и неуместно, - так вас будет легче отличать от нормальных людей."
   
Re: слово крайний

расстреливал бы за я тебя услышал. еще очень пробивает на ржач, когда пишут Б-г. Бог же точно не узнает, что это о нем писали, вот вообще :lol:
   
Re: слово крайний

Цікаво тільки, чого військові, парашутисти і пілоти послуговуються цим кацапсько-тюремним жаргоном :)

Бо це все пішло ще з часів совка, а армії довбоєбізм проявляється сильшіше за все.
   
Re: слово крайний

В оригинале The Last of the Mohicans. Last может означать как последний, так и крайний
ніхто ж не питає, як там ласт перекладається.
Показано ЯК ПЕРЕКЛАЛИ в укр назві книги.
   
Re: слово крайний

походу у каровы пердак разорвался в клочья. Из-за какого-то пустяка. Даже не предполагал, что она такое ранимое животное.
   
Re: слово крайний

походу у каровы пердак разорвался в клочья. Из-за какого-то пустяка. Даже не предполагал, что она такое ранимое животное.
походу, куколд власного гівна наївся зі своїм шаріком у цій темі.
   
Re: слово крайний

Згоден з тим, що у просторі - крайній, у всьому іншому - останній. Коли мене починають повчати зазвичай цитую -
"И запомните, товарищ подполковник, - по моему пониманию, а значит и по пониманию всего моего экипажа, крайними бывают плоть, Север, мера, срок и необходимость! Все остальные события маркируются у нас словом последний, то есть позднейший или самый новый, по отношению к текущему моменту! ... Конечно же, если вы штабной офицер, программист, таксист, какой-нибудь там офисный работник и так далее, то обязательно используйте слово "крайний" вместо "последний" везде где это уместно и неуместно, - так вас будет легче отличать от нормальных людей."

     Екселент .... !!!!   (tu)   Тему можна закривати , бо все інше буде простим пустим трафіком ....!!!
   
Re: слово крайний

Подхожу к хвосту чарги и спрашиваю, делая характерный жест рукой : ,, Кто сюда?,,   :gigi:
   
Re: слово крайний

Подхожу к хвосту чарги и спрашиваю, делая характерный жест рукой : ,, Кто сюда?,,   :gigi:
є інший компромісний варіант:
хто перший ззаду? :)
   
Re: слово крайний

 :laugh:
   
Re: слово крайний

Кто первый с концв :)
   
Re: слово крайний

є інший компромісний варіант:
хто перший ззаду? :)
не стійте в задньому проході!
   
Re: слово крайний

Ну власне здається так:
Крайній - локація у просторі
Останній - локація у часі
   
Re: слово крайний

Ну власне здається так:
Крайній - локація у просторі
Останній - локація у часі
а оскільки простір і час взаємопов'язані, то яка нафіг різниця? :)
   
Re: слово крайний

Подхожу к хвосту чарги и спрашиваю, делая характерный жест рукой : ,, Кто сюда?,,   :gigi:
На, вчись) 33:47 ( Переглянути на ютубі)

   
Re: слово крайний

Последняя плоть.. как звучит???

Вот так и слово крайний звучит там где не нужно  :laugh:
   
Re: слово крайний

Последняя плоть.. как звучит???

Вот так и слово крайний звучит там где не нужно  :laugh:
а у тебе їх кілька? Як тільки обріжуть, так одразу ж нова відростає? І скільки разів ти отак єврей?
   
Re: слово крайний

тут якраз зрозуміло, чому
інет звів відстані практично в нуль
коли в тебе ранок, у твого співбесідника може бути вже вечір  :laugh:
а здоров'я ти може й не хочеш співбесіднику бажать  :gigi:
можна просто "Вітаю, пане/ні ... !"
   
Re: слово крайний

Ну власне здається так:
Крайній - локація у просторі
Останній - локація у часі
тік не локація, а розташування
   
Re: слово крайний

Останній- завершальний, заключний, підсумковий, кінцевий, фінальний, прикінцевий, крайній

ОСТАННІЙ, я, є. 1. Який закінчує собою ряд однорідних предметів, явищ, дій і т. ін.; такий, після якого немає іншого подібного; протилежне перший. Гарно сміється той, хто сміється останній! (Крайній?) (Укр.. присл.., 1955, 218); Він пильно дивився на густу масу чорних шапок.., доки й останній (крайній?) чоловік не вийшов з двора (Н.-Лев., III, 1956, 10); Останній (крайній?) екзамен він складав вісімнадцятого серпня (Тют., Вир, 1964, 57); Настає нарешті той день, коли десятикласникам лунає їхній останній (крайній?) дзвоник (Гончар, Тронка, 1963, 134); //
Який залишається до кінця чого-небудь. У той день було чотири уроки. Спіткнувшись на першому, останні (крайні) Василь пробув наче в чаду якому (Мирний, IV, 1955, 112);
// Який завершує собою який-небудь цикл, певну працю і т. ін. Капіталізм - останній (крайній) експлуататорський лад (Програма КПРС, 1961, 6); З приємністю дізнався, що IV і останній том Вашого дуже цінного словаря [словника] уже вийшов (Коцюб., III, 1956, 208); // Те саме, що передсмертний. Демид посміхнувся й подивився на Тетяну останнім (крайнім?) поглядом. Сніжна білизна вкрила його обличчя (Довж., І, 1958, 313); А в вухах дзвенять її останні (крайні?) слова, сказані ввечері.. "Невже я не побачу мами? Невже я помру, Тамарочко?" (Хижняк, Тамара, 1959, 191); Я розмовляв з Глазиріним, і він мені розповів про останні (краіні?) години всіх моряків (Кучер, Чорноморці, 1956, 387).
   
Re: слово крайний

Був крайнім в черзі, тому до кабінету зайшов останнім
   
Re: слово крайний

Був крайнім в черзі, тому до кабінету зайшов останнім
А з якого краю крайній?
З кінця, чи з початку?
   
Re: слово крайний

Стефанчук називава кандидатів голосують за одного за другого і тд
Стефанчук каже - і останній і швидко поправляє себе - крайній кандидат  :bueee:
   
Re: слово крайний

Краще питати: -Ви в черзі?
І забути про крайній, останній... B-)
   
Re: слово крайний

В крайньому разі можна запитати "хто останній?" :)
   
Re: слово крайний

Вже то слово "крайній" тулять зовсім не туди...
   
Re: слово крайний

В крайньому разі можна запитати "хто останній?" :)
Хто останній, курва!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія