Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Киеве ночью у дома депутата сгорел внедорожник его мамы

По словам Владимира Назаренко, сгоревший под его домом Land Criuser, принадлежал матери
В ночь на 12 февраля в Киеве на проспекте Победы сгорел автомобиль семьи депута Киевсовета от ВО Свобода Владимира Назаренко. Об этом он сообщил в своем Facebook.

"Бандиты сожгли машину моей мамы! Прямо у меня во дворе, ночью, коварно и цинично. Около 1:50 подожгли зажигательной смесью", - сообщил он.

Назаренко считает это запугиванием "за принципиальную политическую позицию".

В пресс-службе ВО Свобода сказали, что "машина была припаркована возле дома, где зарегистрирован и проживает свободовец вместе с родителями: проспет Победы, 37б". Там разделяют мнение Назаренко относительно мотивов возможного поджога.

Из декларации Назаренко за 2017 год следует, что у него автомобилей нет, только две квартиры в совместной собственности с родителями.

В 2017 году он получил только 4650 грн госпомощи от Киевского городского центра по начислению соцвыплат.

Его родители декларируют две квартиры (83,68 и 75,7 м2), земельные участки (1100 м2 и 283 м2), два дома (28,6 и 122,2 м2), два гаража и одну машину Honda CR-V 2007 года выпуска.





https://news.liga. net/kiev/video/v-kieve-nochyu-u-doma-deputata-sgorel-vnedorojnik-ego-mamy-video
   
яка прикра новина.
   
Это как  активно нужно бороться с застройщиками чтобы заработать на Крузер ?
   
депута Киевсовета от ВО Свобода Владимира Назаренко

запугиванием "за принципиальную политическую позицию"

В 2017 году он получил только 4650 грн госпомощи от Киевского городского центра по начислению соцвыплат.


свободівець з принциповою позицією підсасує блатні допомоги

це потрійний фейспалм  :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:
   
Это как  активно нужно бороться с застройщиками чтобы заработать на Крузер ?
друзья дали ссуду. беспроцентную.
ну или улюблена людына.
чего вы цепляетесь к патриоту?
   
Мама припарковалась у дома сына, а сама пошла домой пешком.
Романтичная семейка
   
У меня во дворе несколько Круизеров, паркуются нормально, а вот если BMW x5 на бляхах спалят, я не буду спрашивать за политическую позицию мамы водителя.
   
аплодую стоячи..  (tu)
Я за те щоб у "націоналістів" було цілим і недоторканим їх майно, тому на.х.уй їх з парламентів всіх рівнів.
   
а вообще классно когда твоя машина записана на тебя и не нужно выдумывать какие то истории... когда на помощников ( блин... даже не родственники) переписывают бизнес и недвижимость. машины на дедушках и бабушках, жена типа не жена и я случайно захожу в гости каждый день и там ночую, но вы блин докажите что у нас семейные отношения.

вообще как у этих людей с психикой?  и нахрена нужна такая жизнь:?
   
а вообще классно когда твоя машина записана на тебя и не нужно выдумывать какие то истории... когда на помощников ( блин... даже не родственники) переписывают бизнес и недвижимость. машины на дедушках и бабушках, жена типа не жена и я случайно захожу в гости каждый день и там ночую, но вы блин докажите что у нас семейные отношения.

вообще как у этих людей с психикой?  и нахрена нужна такая жизнь:?
напевне установка протягнута через покоління: нам зараз тяжко, зате хоч діти будуть добре жити при комунізмі.
   
друзья дали ссуду. беспроцентную.
ну или улюблена людына.
чего вы цепляетесь к патриоту?


Несколько лет назад у Тягнибока спросили от куда у того деньги на новенькие Тойоты Тундра тот тоже приблизительно так ответил , сказал партийные товарищи купили  а позже оказалось что тот активно сотрудничал с партией регионов   и наверняка не только с ними
 и получал за свои провокационные высказывания  не малые деньги  деньги , чему   есть доказательства   -завлечения  Монафорта в американском суде и подписи Тягнибока в амбарной книге ПР .Вот такая цена  активистов..
   
Сейчас не модно иметь одно авто..
   
"Свобода"- такі ж самі глитаї і здирники, як і інші, тіко в вишиванках і співають повстанських пісень  B-)
   
Для меня они умерли после скандала с амбарной книгой..
   
"Свобода"- такі ж самі глитаї і здирники, як і інші, тіко в вишиванках і співають повстанських пісень  B-)

гроші всім потрібні
патріот -тепер  професія
   
Патриот  , активист ,     волонтер  это бизнес .
   
По страховке обновили.
   


Останнє редагування: 12 лютого 2019 20:44:17 від Renegade
   
"Свобода"- такі ж самі глитаї і здирники, як і інші, тіко в вишиванках і співають повстанських пісень  B-)
звичайно, що ніхто там жити на одну чиновницьку зарплату не хоче і не буде. але якість в них на порядок вища ніж в других партіях. хтось чув про тушок-свободівців? перебіжчиків? серед нижчої ланки багато хороших хлопців-патріотів.
   
"Свобода"- такі ж самі глитаї і здирники, як і інші, тіко в вишиванках і співають повстанських пісень  B-)

Коли свободівці після Майдану отримали деякі урядові посади, то почали з такою швидкістю гребти під себе, що навіть риги, які собаку з‘їли на підгрібанні під себе, диву давались.

 Таки корупція в Україні дійсно проблема. Навіть не знаю як її викорчувати. Скільки разів не міняй корупціонерів - прийдуть такі ж самі. А може ще і гірші. Скоріше всього що гірші. Лава запасних корупціонерів в Україні ну дуже довга. Якщо не 45 мільйонів (чи скільки там зараз), то 20 мільйонів точно.

Вірніше, я знаю як позбавитись корупції. Без всяких розстрілів-посадок-конфіскацій-НАБУ-СБУ і такого іншого. Але хто ж мене слухатиме.

А якщо і послухають, то відмовляться. Як же корупціонери відмовляться від свого поживного середовища. Як наявні корупціонери, так і майбутні, які сидять і чекають свого часу припасти до тієї омріяної солодкої ВЕЛИКОЇ КОРУПЦІЇ, чи хоча б до СЕРЕДНЬОЇ, тому що до ДРІБНОЇ корупції так чи інакше причетні мабуть більше 90% населення.
   
Мама припарковалась у дома сына, а сама пошла домой пешком.
Романтичная семейка
А сама на маршрутку :lol:
   
Коли свободівці після Майдану отримали деякі урядові посади, то почали з такою швидкістю гребти під себе, що навіть риги, які собаку з‘їли на підгрібанні під себе, диву давались.

 Таки корупція в Україні дійсно проблема. Навіть не знаю як її викорчувати. Скільки разів не міняй корупціонерів - прийдуть такі ж самі. А може ще і гірші. Скоріше всього що гірші. Лава запасних корупціонерів в Україні ну дуже довга. Якщо не 45 мільйонів (чи скільки там зараз), то 20 мільйонів точно.

я взагалі не вірю, що корупції в нас можна позбавитись форсованим методом в короткі терміни. хіба що якісь пол пот владу захопить. тому мені якось і смішно і дивно читати на фупі восторженно екзальтованих людей зрілого віку про якісь нові чесні незаплямовані обличчя, які метаються від одного до другого новоявленого месії. скільки вже приходили на різні посади і в різні організації "нові чесні незаплямовані", завжди в короткі терміни це закінчувалось однаково.

а свободівці-мери на місцях непогані в порівнянні з іншими. хоча звичайно ні про яку фінансову чесність ніде мови не йде.
   
я взагалі не вірю, що корупції в нас можна позбавитись форсованим методом в короткі терміни. хіба що якісь пол пот владу захопить. тому мені якось і смішно і дивно читати на фупі восторженно екзальтованих людей зрілого віку про якісь нові чесні незаплямовані обличчя, які метаються від одного до другого новоявленого месії. скільки вже приходили на різні посади і в різні організації "нові чесні незаплямовані", завжди в короткі терміни це закінчувалось однаково.

а свободівці-мери на місцях непогані в порівнянні з іншими. хоча звичайно ні про яку фінансову чесність ніде мови не йде.

Ні, силовими методами корупцію не перемогти. Я про це весь час говорю. Навіть якщо посадити мільйон корупціонерів, решта буде просто обережніша і розміри винагород корупціонерів виростуть на порядки.

Он в Китаї корупціонерів розстрілюють перед натовпом і з відеодемонстрацією. Не допомагає.

Є зовсім інший шлях. Безкровний і незрівнянно ефективніший.

Звісно, 100% викорінити корупцію не вдавалось ніде і нікому. Але знизити до пристойного рівня, як в передових країнах світу абсолютно реально.

Тільки в Україні ніхто на таке не піде. Якщо в Україні хтось ДІЙСНО почне боротись з корупцією, буде ТАКИЙ МАЙДАН, що Велика Французька Революція і жовтневий переворот разом взяті з їх звірствами буде виглядати як милий пікнічок на природі.



Останнє редагування: 12 лютого 2019 21:10:31 від Маковій
   

я взагалі не вірю, що корупції в нас можна позбавитись форсованим методом в короткі терміни.

Дай мне владу, через месяц забудут что это такое. Такие примеры в истории уже были
   
Дай мне владу, через месяц забудут что это такое. Такие примеры в истории уже были
несиловими методами?

Тільки в Україні ніхто на таке не піде. Якщо в Україні хтось ДІЙСНО почне боротись з корупцією, буде ТАКИЙ МАЙДАН, що Велика Французька Революція і жовтневий переворот разом взяті з їх звірствами буде виглядати як милий пікнічок на природі.

погоджусь
   
Дай мне владу, через месяц забудут что это такое. Такие примеры в истории уже были

Приведи такі приклади.  B-)
   
Приведи такі приклади.  B-)
При Гетьмане Мазепе не было корупции и лихоимства. Гетьман Скоропадский убрал коррупцию в течении месяца.
   
Нахватался земли на шару и сдает в "аренду" под рынок, снес тех, кто споконвеку торговал, захотел больше бабла, наставил магазинов? Или кого-то кинул?
   
При Гетьмане Мазепе не было корупции и лихоимства. Гетьман Скоропадский убрал коррупцию в течении месяца.

Говорити про корупцію при гетьмані Мазепі недоречно, коли тоді навіть работоргівля мала місце. Навіть співвітчизниками. Тоді оперували зовсім іншими цінностями, категоріями, поняттями і термінами.

При Скоропадському, за ту мить що він був при владі, В ТИХ УМОВАХ, щось оцінити було неможливо.

Так що приклади невдалі.

Ще якісь прикдади є?

   
Говорити про корупцію при гетьмані Мазепі недоречно, коли тоді навіть работоргівля мала місце. Навіть співвітчизниками. Тоді оперували зовсім іншими цінностями, категоріями, поняттями і термінами.

При Скоропадському, за ту мить що він був при владі, В ТИХ УМОВАХ, щось оцінити було неможливо.

Так що приклади невдалі.

Ще якісь прикдади є?
Ну почему? Ты уже сам в состоянии сделать вывод.
Если сделать из Украины гетьманат, то о коррупции мы забудем сразу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія