Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А чій клон Proton і чому його в ніколи?

А чій клон Proton і чому його в ніколи?

?
   
направду формулювання "клон" можна сміливо вішати на добрі 2/3 форуму - адже усі, хто сидить на одному впн, або на одному провайдері, матимуть по базі на своєму ніку ще ціле гроно "сусідів"
Особливо це стосується великих міст, або найпопулярніших сервісів впн

а внутрішня база фупа це все показує як умовні "клони" - бо стара і незграбна, і вже давно не справляється зі своїм завданням.

На мені тоже купа "клонів". І на тобі :))) і навіть на бидломодераторі. І ще на багатьох юзерах.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

В мене такий айпі як у Conquistador'а.

Прохання його в ніколи. Або мене.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

В мене такий айпі як у Conquistador'а.

Прохання його в ніколи. Або мене.
:lol:  :weep:
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

направду формулювання "клон" можна сміливо вішати на добрі 2/3 форуму - адже усі, хто сидить на одному впн, або на одному провайдері, матимуть по базі на своєму ніку ще ціле гроно "сусідів"
Особливо це стосується великих міст, або найпопулярніших сервісів впн

а внутрішня база фупа це все показує як умовні "клони" - бо стара і незграбна, і вже давно не справляється зі своїм завданням.

На мені тоже купа "клонів". І на тобі :))) і навіть на бидломодераторі. І ще на багатьох юзерах.
отож.

Славко, розбанюй нового фупчека.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

 :facepalm:  Модератори, ну так не можна, розбаньте протона і проведіть роз"яснювальну бесіду зі своїм колегою.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Протон, то або клон амірана або другий нік аутлендера.

   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

:facepalm:  Модератори, ну так не можна, розбаньте протона і проведіть роз"яснювальну бесіду зі своїм колегою.

 :facepalm1:
Тобі хочеться кацапської антиукраїнської пропаганди на ФУПі?
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

:facepalm1:
Тобі хочеться кацапської антиукраїнської пропаганди на ФУПі?
його ж не за це забанили, значить того не було в його дописах.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

у меня мобильный КС, а еще иногда под прокси захожу так как не слежу выключено или нет

протон да юзер из старых, но на николи он не наговорил + донат, разбаньте
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

йожа, я раніше питався, чи це не хтось зі старих знайомих... B-)
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

З чого ви вязли, що висновок про клона був на підставі IP-адреси?
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

на николи он не наговорил + донат, разбаньте
(tu) підтримую

п.с. клонів звичайно треба банити, якщо у цього ніка на цьому форумі є інший діючий нік,
і якщо це доведено фактами, а не зроблено висновок на основі припущень чи підозр.
   
ніколи ? клон ?
то шо Болукан ?  :D
нмд. на ніколи він не наговорив. і цей нік проукраїнський.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

 8-:  :-G
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Я думаю модери в своїй вічній мудості його з Олею переплутали. Бо... модери
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

:facepalm1:
Тобі хочеться кацапської антиукраїнської пропаганди на ФУПі?

шо ви несете?? :facepalm:
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

йожа, я раніше питався, чи це не хтось зі старих знайомих... B-)
старий і виник заплативши датку на акцію йожі(так я зрозумів з ЙОГО репліки). Виник якраз коли сидір пішов у бан,а почав з далеку ,тихо хоч активно(25 постів в день) .а зупинився на пропаганді трампанзів і трУмпа. Причому САм  сказав ,що його життя тут буде коротке у одному пості і навіть порощався загодя. тому знав,що порушує і був готовий(це для тих захисників трампіста,бос якого любить хуйла,пропонує припинити фінансування нас і озброювати.
 думайте посполиті за кого слово мовите. B-)
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

старий і виник заплативши датку на акцію йожі(так я зрозумів з ЙОГО репліки). Виник якраз коли сидір пішов у бан,а почав з далеку ,тихо хоч активно(25 постів в день) .а зупинився на пропаганді трампанзів і трУмпа. Причому САм  сказав ,що його життя тут буде коротке у одному пості і навіть порощався загодя. тому знав,що порушує і був готовий(це для тих захисників трампіста,бос якого любить хуйла,пропонує припинити фінансування нас і озброювати.
 думайте посполиті за кого слово мовите. B-)

я не знаю як там і шо, но людина дуже щедро донейтила.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Так шо там з розбаном?
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

старий і виник заплативши датку на акцію йожі(так я зрозумів з ЙОГО репліки). Виник якраз коли сидір пішов у бан,а почав з далеку ,тихо хоч активно(25 постів в день) .а зупинився на пропаганді трампанзів і трУмпа. Причому САм  сказав ,що його життя тут буде коротке у одному пості і навіть порощався загодя. тому знав,що порушує і був готовий(це для тих захисників трампіста,бос якого любить хуйла,пропонує припинити фінансування нас і озброювати.
 думайте посполиті за кого слово мовите. B-)
тим не менш, у нас нема ні республіканців, ні демократів(про що я відкрив жартівливу гілку). якшо це хтось з колишніх, але його ак втратився чи щось в тому роді-це не причина для бану. раніше в бан-листі хазяйка писала- другий нік такого-то.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Так шо там з розбаном?
від модерів ні пояснень ні розбану  :sad:
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

я не знаю як там і шо, но людина дуже щедро донейтила.
ну в світі були випадки коли вводилися індульгенції (правда не з такими благородними цілями як у нас). І які були засуджені не раз самими ініціаторами (правда через сотні років :). Що цікаво,протон ,про це знав ,виходячи з ЙОГО ж реплік про прощання.готовність бану і т.д.
 А треба було просто триматися правил .а не партійниз прихильностей,та ще на українському форумі і у час війни. Бо по суті ціль то була чисто американські вибори,що наближаються і активність у темі про трампа його прихильників,що вживають всі методи брехні чітко то показують активність таку(в основному аутсайдер),що перекриває активність на основних НАШИХ гілочках про фронтові новини. Подивись уважно та оціни градус їх РОБОТИ,а не просто форумного спілкування,емоцій і т.д І він наростатиме-тому і готувався другий нік.

Останнє редагування: 5 жовтня 2022 02:48:26 від cynic
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Так шо там з розбаном?

 :facepalm1:

Всі йобнулися.

Під час війни з кацапам просити розбанити клон кацапського пропагандона, це просто  :suicide2:
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

:facepalm1:

Всі йобнулися.

Під час війни з кацапам просити розбанити клон кацапського пропагандона, це просто  :suicide2:
чей он клон? просто интересно
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Бокер як то кажуть тов. Що тут з розбаном?
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Під час війни з кацапам просити розбанити клон кацапського пропагандона, це просто
Так, кацап закинув бабла на пікап  (tu)  щоб вбивати інших кацапів.

Татусь, а у вас часом нема ще десяток таких кацапів знайомих? Ми б узяли ще один пікап, дуже треба.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Бокер як то кажуть тов. Що тут з розбаном?
Зе ло га іті ані!
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Сліха, Марсер. Ані тсріха ет а езра шельха.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

якщо б задонатив хтось, і почав вести хуйло пропаганду - тоді бан зрозумілий. А якщо другий нік - то навіщо було реєструвати?
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

якщо б задонатив хтось, і почав вести хуйло пропаганду - тоді бан зрозумілий.
так, але ж бан не за це, бо цього не було.

А якщо другий нік - то навіщо було реєструвати?
логічно
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

чей он клон? просто интересно

Якщо судити по риториці, то це або аміран або аутсайдер. Скоріше за все аміран. Та сама брехня, тупа кацапська пропаганда, пише виключно через проксі
Аміран свого часу активно вітав кацапську окупацію Криму.

Те що це чийсь клон, то видно неозброєним оком, він сам почав писати до багатьох старих ніків, так наче давно знає їх і по ФУПу і по СУПу і багато дискутував з ними.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Та сама брехня, тупа кацапська пропаганда
Де кацапська? Дай лінк.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Те що це чийсь клон, то видно неозброєним оком, він сам почав писати до багатьох старих нікі
Татусь. Пишу ще раз. Юзер протон дав 650 фунтів на пікап. Навіть якщо це клон, то велика подяка. Давай і собі зареєструй клона за 650  (tu) мені треба наступного тижня платити.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Якщо судити по риториці, то це або аміран або аутсайдер. Скоріше за все аміран. Та сама брехня, тупа кацапська пропаганда, пише виключно через проксі
Аміран свого часу активно вітав кацапську окупацію Криму.

Те що це чийсь клон, то видно неозброєним оком, він сам почав писати до багатьох старих ніків, так наче давно знає їх і по ФУПу і по СУПу і багато дискутував з ними.
то понятно, что юзер из старых, но на николи он не наговорил - за фразу не хочу я быть на этом форуме - зачем банить? может он на тот момент тут быть не хотел

тем более чел 650 фунтов задонатил как бы сумма немалая, не хотел бы тут быть не донатил

я прошу его разбанить
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Татусь. Пишу ще раз. Юзер протон дав 650 фунтів на пікап. Навіть якщо це клон, то велика подяка. Давай і собі зареєструй клона за 650  (tu) мені треба наступного тижня платити.

Дав і добре. Але це не відміняє того факти, що це клон.
За твоєю логікою виходить, що треба дозволяти будь-кому порушувати правила і гнати кацапську пропаганду, лишо тому що хтось зробив донейшин?
Якщо так підходити, то німці не повинні були відмовлятись від ПП1 та ПП2 і взагалі вводити санкції проти кацапів, бо кацапи там стільки бабла влили в них.
І RT не треба було блокувати.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Дав і добре. Але це не відміняє того факти, що це клон.
За твоєю логікою виходить, що треба дозволяти будь-кому порушувати правила і гнати кацапську пропаганду, лишо тому що хтось зробив донейшин?
Якщо так підходити, то німці не повинні були відмовлятись від ПП1 та ПП2 і взагалі вводити санкції проти кацапів, бо кацапи там стільки бабла влили в них.
І RT не треба було блокувати.
для початку тре знати, чий то клон
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

тем более чел 650 фунтов задонатил как бы сумма немалая, не хотел бы тут быть не донатил

я прошу его разбанить

 :facepalm1:

Заплатіть грошей і можете гнати будь-яку кацапську пропаганду і порушувати правила.  :suicide2:
Логіка залізна.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

:facepalm1:

Заплатіть грошей і можете гнати будь-яку кацапську пропаганду і порушувати правила.  :suicide2:
Логіка залізна.
его забанили с формулировкой "клон" - где там написано за кацапскую пропаганду???
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

для початку тре знати, чий то клон
значит не надо регистрировать клонов за донаты

человек заплатил за регистрацию и через 3 дня улетел в бан за то что они клон. как так?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія