Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Корупція.

Re: Корупція.
U2

Я Вас розумію. Але сайнс і нейчур це топ топ. А є так звані топи нижчого гатунку. шпрінгер, ельзевір, наприклад.
і ось що там буває:
.    Научные публикации - о коррупции? А если не - то взятка.
   
Re: Корупція.

Я Вас розумію. Але сайнс і нейчур це топ топ. А є так звані топи нижчого гатунку. шпрінгер, ельзевір, наприклад.
і ось що там буває:

буває й таке
але це виняток
головне як с-ма, яка не досконала, реагує на помилки
   
Re: Корупція.
U2

буває й таке
але це виняток
головне як с-ма, яка не досконала, реагує на помилки
.    Открыли бы, чтоль, прикладную ветку об науке.
   
Re: Корупція.

буває й таке
але це виняток
головне як с-ма, яка не досконала, реагує на помилки
так в тому то й справа, що ніяк реагуватит не може, бо кругова порука
Почнеш реагувати - знайдуть і на тебе компромат. :)
   
Re: Корупція.
U2

Я Вас розумію. Але сайнс і нейчур це топ топ. А є так звані топи нижчого гатунку. шпрінгер, ельзевір, наприклад.
і ось що там буває:
.    Не, ну ежели ты покупаешь доцентский или проффессорский диплом - тады коррупция.
   
Re: Корупція.

.    Открыли бы, чтоль, прикладную ветку об науке.

а що в цiй гiлцi обговорювать?
корупцiя в Украiнi це засiб iснування держави
знижкодьте, приберiть корупцiю - i укр держава зникне

   
Re: Корупція.

.    Открыли бы, чтоль, прикладную ветку об науке.
навпаки. гілка дуже показова. якщо уже в науці такі справи, де люди більш-менш освічені і здавалось би, повинні ще бути якісь залишки "етики" і "моралі", то що ви хочете від політиків?
   
Re: Корупція.
U2

навпаки. гілка дуже показова. якщо уже в науці такі справи, де люди більш-менш освічені і здавалось би, повинні ще бути якісь залишки "етики" і "моралі", то що ви хочете від політиків?
.    Так там - взятка. Лишь один из видов коррупции.
   
Re: Корупція.

Так там - взятка.
корупція - це не тільки хабарі.
   
Re: Корупція.
U2

навпаки. гілка дуже показова. якщо уже в науці такі справи, де люди більш-менш освічені і здавалось би, повинні ще бути якісь залишки "етики" і "моралі", то що ви хочете від політиків?
.    Так все просто - оторвать науку от чиновничества и замкнуть ее на ВНЗ, исследовательские институты. И пусть себе цепляют хоть эполеты, хоть эксельбанты. По примеру украинского казачества (не путать с козаченькивством).
   
Re: Корупція.

а що в цiй гiлцi обговорювать?
корупцiя в Украiнi це засiб iснування держави
знижкодьте, приберiть корупцiю - i укр держава зникне
я б не була такою категоричною. хоча.. от провели реформу поліції, на низовому рівні вже всьо, хабарництво подолане, штрафи йдуть в казну. але якби так сталося, щоб реформа до самого верху виявилася вдалою, то кацапи би на корню верхні чини ментовські би скупили за недорого.
   
Re: Корупція.
U2

корупція - це не тільки хабарі.
.   А я тебе во втором предложении шо написал? Или ты - исключительно писатель? Оторви науку от чиновничества, в т. Ч.  Чиновничества от науки - и будет тебе счастье. Но для этого надо иметь стальные, а лучше - титановые, йайца.

Останнє редагування: 23 червня 2021 09:23:41 від U2
   
Re: Корупція.
U2

я б не була такою категоричною. хоча.. от провели реформу поліції, на низовому рівні вже всьо, хабарництво подолане, штрафи йдуть в казну. але якби так сталося, щоб реформа до самого верху виявилася вдалою, то кацапи би на корню верхні чини ментовські би скупили за недорого.
.    Они уже куплены. То проходные (казначейские) билеты.
   
Re: Корупція.

Так все просто - оторвать науку от чиновничества и замкнуть ее на ВНЗ, исследовательские институты.
Неможливо. Простіше, мабуть, закрити усе до бісової матері.
   
Re: Корупція.
U2

Неможливо. Простіше, мабуть, закрити усе до бісової матері.
.    Ну да - в Украине ж менистры освиты - исключительно шоб красоваться.
   
Re: Корупція.

Неможливо. Простіше, мабуть, закрити усе до бісової матері.

ага, ото тобi тi нафтолиновi академiки так i дадуть закрити
але згоден, для Украiни то був би позитив, позбавитись такого марнозатратного смоктуна
зконцентруватись на прикладнiqй науцi з привязкою до фармоцептичних компанiй
ну а надалi, коли збагатiєм, можна повернутись щоб почесать свою наукову допитливість за державний кошт

   
Re: Корупція.

Раніше одного знайомого вигнала теща і він тимчасово жив в мене у гуртожитку вишу. В цей час проводились вступні іспити до вишу і в гуртожитку проживали абітурієнтки. Він їм розповідав, що працює науковим співробітником у виші і якщо вони з ним пересплять, то він вирішить питання з вступом. Деякі погоджувались.
   
Re: Корупція.

Это еще раз подтверждает мысль, что рыба гниет с головы.
за це, в основному, і дали підсрачника Петрові
   
Re: Корупція.

за це, в основному, і дали підсрачника Петрові

Проте зараз корупцію вже подоланр.:-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія