Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Результати виборів в США 2020.

Re: Результати виборів в США 2020.

Не бачу тут ваших однодумців, скоріше є тільки ваші співробітники, а то дві великі різниці.

Кожне слово брехні про нас вилізе тобі і іншим брехливим особям боком. В буквальному сенсі слова.

Брехня в інеті - така ж погана карма, як і в реалі.

Просто попереджую.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

що я і писав інанні вчора-байден прогнозований і системний,зрозумілий корпораціям і їх лідерам.Тому вонги і дали бабки більші йому ніж додіку.а гроші завжди дають у ДВІ корзини,бо обі партії працюють НА НИХ,а не на оль чи інанан з джанні. так було ,є і буде.  ДОБРОВІЛЬНИЙ симбіоз взаємовигоди виробничого і фінансового капіталу з політиками. Хто не хоче того той живе в зімбабве або в параші хуйла(де капітал на привязі у мафії.

Ух ты, Радник оказывается тоже бидон. Запомнила :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

   
Re: Результати виборів в США 2020.

чисто внешне, не вникая в анализы мочи, кала и крови... Байден в разы выглядит адекватнее Трампа... особенно психически.  в принципе если бы трамп переизбрался...все равно прешлось бы созывать комиссию  по пригодности призидента  :)

для нас ( как для сторонних зрителей этого шоу) в этом конкретном моменте ничего бы не изменилось.

Коли ти бачив і чув Байдена востаннє?

Як можна ось так тупо брехати і називати чорне білим?  ;o
   
Re: Результати виборів в США 2020.

:D

А так і буде, запасайтесь попкорном і трошки терпіння...

В 1991 - му році Бідон попив крові оцьому дядькові, коли його затверджували на суддю верховного суду.

Зараз той дядько фактично головний суддя верховного суду.

Показати зображення...

Вони уже вимагають, щоб він рек"юз хімселф. Sweating bullets, як той блогер написав  :K

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Іннана, а звідки в тебе часу читати тисячі, писати сотні постів на ФУПі?
і ще 100500 твітерів
так і їбанутися ж можна
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Администрация президента США Дональда Трампа готова продлить СНВ-3 на оглашенных условиях, но, возможно, Россия ждет более выгодное предложение от нового американского президента,
 заявил первый замгоссекретаря США Стивен Биган.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

BOOM!

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Іннана, а звідки в тебе часу читати тисячі, писати сотні постів на ФУПі?
і ще 100500 твітерів
так і їбанутися ж можна

Я все не читаю. Щодо відповідей, я просто більш розумна і продуктивна. Поки всілякі джедаї народять пост, я вже десять настукала  :K
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Администрация президента США Дональда Трампа готова продлить СНВ-3 на оглашенных условиях, но, возможно, Россия ждет более выгодное предложение от нового американского президента,
 заявил первый замгоссекретаря США Стивен Биган.


какого такого нового президента?   ;o
   
Re: Результати виборів в США 2020.

На вчора ситуація виглядала так:

   
Re: Результати виборів в США 2020.

А тепер засікайте час, брехливі с***ки. Це мій останній пост, бо починається робочий день. І їх більше не буде, поки я не прийду їсти ланч.

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Звичайно ж, потім Шарлот вийде заміж і аж двічі.


Це приблизно як "кидав курити, аж десять разів"
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Бидоны продолжают уговаривать. Какие вдруг все бидоны воспитаные. 
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Я все не читаю. Щодо відповідей, я просто більш розумна і продуктивна. Поки всілякі джедаї народять пост, я вже десять настукала  :K

за легендою у тебе сім"я і робота
якщо це правда, то ти вважаєш, що варто забити на сім"ю  і 20 годин на добу битися за президента іншої країни?
чи це робота?
якщо так, тоді ок, кожен заробляє як може
якщо ні, то поясни, бо я не розумію причину твоєї самовіддачі
   
Re: Результати виборів в США 2020.

the biggest threat of Biden's presidency is going to be complete unclarity of who is really"in charge"
and it's not going to be Kamala but rather some one whom public will have no idea about
simply speaking, with mentally challenged POTUS the chain of command will not work

 DNC knows about Biden's incapabilities, therefore de-facto the number one military power in the world is going to be controlled by anonymous bureaucrats, who answer to no one
   
Re: Результати виборів в США 2020.

за легендою у тебе сім"я і робота
якщо це правда, то ти вважаєш, що варто забити на сім"ю  і 20 годин на добу битися за президента іншої країни?
чи це робота?
якщо так, тоді ок, кожен заробляє як може
якщо ні, то поясни, бо я не розумію причину твоєї самовіддачі

Гарик требует объяснений. Он такой, настойчивый. Правда в последнее время вроде разжирел :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

На вчора ситуація виглядала так:

Показати зображення...




 :gigi:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

На вчора ситуація виглядала так:

Показати зображення...

А что за «Фрод» в НеВаде? Это уже доказано?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Шановні панянки, що тут топлять за Трампа, чи не могли б ви пояснити таку річ. Навіщо ви з таким завзяттям намагаєтеся заставити підтримувати Трампа людей, які жодного впливу на його обрання чи необрання не мали і не матимуть? Що зміниться від того, якщо вся Україна думатиме, що для неї Трамп буде кращим за Байдена? Від цього зміняться результати (вже існуючі!!!) виборів у Штатах?

Якщо що, у мене немає думки про те, хто кращий чи то для Штатів, чи то для України, а також кого насправді обрали. Я орієнтуюся тільки на слова свого кума, в оточенні якого панували настрої "хто завгодно, аби не Трамп". Середній клас.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Гарик требует объяснений. Он такой, настойчивый. Правда в последнее время вроде разжирел :)

п***а ти, коля :laugh:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Шановні панянки, що тут топлять за Трампа, чи не могли б ви пояснити таку річ. Навіщо ви з таким завзяттям намагаєтеся заставити підтримувати Трампа людей, які жодного впливу на його обрання чи необрання не мали і не матимуть? Що зміниться від того, якщо вся Україна думатиме, що для неї Трамп буде кращим за Байдена? Від цього зміняться результати (вже існуючі!!!) виборів у Штатах?

Якщо що, у мене немає думки про те, хто кращий чи то для Штатів, чи то для України, а також кого насправді обрали. Я орієнтуюся тільки на слова свого кума, в оточенні якого панували настрої "хто завгодно, аби не Трамп". Середній клас.
Имхо, тут другое

Например. Если человек считает Трампа хорошим, то он может поддерживать уже внутриукраинские силы, которые за Трампа

Например - Портнова, Дубинского, Жванию и прочих уе*ков типа Зеленского
   
Re: Результати виборів в США 2020.
rst

Гарик требует объяснений. Он такой, настойчивый. Правда в последнее время вроде разжирел :)

Шикарный НЕОтвет на вопрос.
ТП да и все.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Шикарный НЕОтвет на вопрос.
ТП да и все.

та ТП лишається лише гавкати на всіх
я б на місці модератора  її усипив би давно
   
Re: Результати виборів в США 2020.
rst

та ТП лишається лише гавкати на всіх
я б на місці модератора  її усипив би давно

Их обеих
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Их обеих

Ну, Іннана хоч з пристрастю б"ється)) не скучно :laugh:
а ця просто ольгінська чорнорота ТП
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Я бы на месте модератора много кого усыпила. Например смысла в этом rst нет никакого. 
   
Re: Результати виборів в США 2020.



не допомогли і штунди мабуть
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Шановні панянки, що тут топлять за Трампа, чи не могли б ви пояснити таку річ. Навіщо ви з таким завзяттям намагаєтеся заставити підтримувати Трампа людей, які жодного впливу на його обрання чи необрання не мали і не матимуть?

Тому що для тих панянок Трамп - не головою прийняте рішення. А іншими частинами тіла. Тими, якими мавпочки оцінюють самців.

Далі виникає конфлікт, між логікою і емоціями. І цей конфлікт і заставляє агресивно доводити всім (і насамперед собі!) що видумані Трапові якості існують насправді.

Ну. заради об'єктивності, подібне запаморочення є і у чоловіків - коли бачать файну кобіту, то допоки не взнають її ближче, теж здається що і всі її якості такі ж хороші, як і її врода.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Показати зображення...
не допомогли і штунди мабуть

А что там за трансвестит стоит.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А что там за трансвестит стоит.
хз, багата країна США - всілякі шаромижники можуть придбати собі норм одяг
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Тому що для тих панянок Трамп - не головою прийняте рішення. А іншими частинами тіла. Тими, якими мавпочки оцінюють самців.

Далі виникає конфлікт, між логікою і емоціями. І цей конфлікт і заставляє агресивно доводити всім (і насамперед собі!) що видумані Трапові якості існують насправді.

Ну. заради об'єктивності, подібне запаморочення є і у чоловіків - коли бачать файну кобіту, то допоки не взнають її ближче, теж здається що і всі її якості такі ж хороші, як і її врода.

Ну чудово, всі ці якості існують. Або не існують. Все одно залишається питання: як українці зможуть повпливати на вибори президента США, які вже відбулися?!?!?! Це якби я доводив, наприклад, молдаванам, що вони мають бути за Порошенка. Ну довів, що від того Порошенко став президентом?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Птхю лять
Опять бенефис иванны и сидора
 (td)
   
Re: Результати виборів в США 2020.
rst

Я бы на месте модератора много кого усыпила. Например смысла в этом rst нет никакого. 

+100

Только Трампу это уже не поможет :D
   
Re: Результати виборів в США 2020.
Did

Кожне слово брехні про нас вилізе тобі і іншим брехливим особям боком. В буквальному сенсі слова.

Брехня в інеті - така ж погана карма, як і в реалі.

Просто попереджую.
У вас погане виховання, на ти людині якій ви зовсім не знаєте.... то мабуть рос. спадковість, тобто беззнадія, практично вирок.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А тепер засікайте час, брехливі с***ки. Це мій останній пост, бо починається робочий день. І їх більше не буде, поки я не прийду їсти ланч.

Вы хотели написать "бо заканчивается мой рабочий день"? :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Вы хотели написать "бо заканчивается мой рабочий день"?
:lol:  (tu)  удивительное совпадение с  [KA]  временем
Ланч в 10 утра это мощно
Палятся амирановцы знатно

Останнє редагування: 9 листопада 2020 18:11:08 від qaqy
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ще одна причина, чому Трамп не може не виграти ці вибори.
    :lol: Тобто він вже зробив не можливе? :weep: Прикольну реальність ви створюєте і живете в ній. Але сама велика помилка це повірити в таке. :beach:

Останнє редагування: 9 листопада 2020 18:14:05 від Igor_Kharkov
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Я все не читаю. Щодо відповідей, я просто більш розумна і продуктивна. Поки всілякі джедаї народять пост, я вже десять настукала  :K
Ти ба, дорогенька, як тебе мною зачепило. Прям настрiй угору (хоч він і так був, що треба), я тобі красненько дякую за увагу. ;)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Их обеих

а я з цих двох ТП просто ржу, таки собі "мишки - Вєра і Надєжда"(c)Лесь
там дурь Ольгинська брігадних многостаночників аж пре  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія