Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Евтаназія :angel: Ви За чи Протів?..

Опитування
Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..
Всього проголосувало: 53
ТАК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  36 
 
 68% 
нє  8 
 
 15% 
хз  9 
 
 17% 




сабж,
в дополнєніє к тємє: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112993.0
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

За
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

ми за ебтаназию ... ми прямославные
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

у ебанька в опросе куча таких знаков - !!!!!!

 :weep:
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

Нє, то ж страшний гріх. Краще роками мучитись від болю і довести рідних до дурки, зате попадеш в рай.
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

Я за те, шоб усипить крокаділа, бо сумачька, відітє лі, дароже живої протівної тварюки. І поспокойнєє буде, приятна в носкі...
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

 Кожен має сам вирішувати.
 І сам нести відповідальність.
 Цар самогубців вішав.
 Правильно робив.
   
Я за те, шоб усипить крокаділа

А ти вже в ліжечку?  :blush2:
Тоді крокодил прийде усиплятися :smile3:
Тіке спочятку треж пошарудіти, нє?..
   
Цар самогубців вішав.
 Правильно робив.

Цар і когось в жопу драв. Теж правільно?
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

А ти вже в ліжечку?  :blush2:
Тоді крокодил прийде усиплятися :smile3:
Тіке спочятку треж пошарудіти, нє?..
зараз з тебе мася гаманець зробить )
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

Мася, мась, тут кракоділа добить треба, бо сумочька з кожі кракоділа може втікти до іншої власниці.
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

Синхрон :gigi:
   
Дівчята, нє ссорьтєсь! :air_kiss:

Ну вирішіть вже якось мірно, чий кракаділ буде 8-)
ато дістала ця жахливая нєопрєдєльонность.. . :(
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

Цар і когось в жопу драв. Теж правільно?
  Неправильно.
  Вас хвилюють теми"в жопу драв" і "самогубство"?
  Сподіваюсь, то не Ваша особиста трагедія інтерес чисто академічний. B-)

Останнє редагування: 7 грудня 2021 22:48:45 від Топа
   
Вас хвилюють теми"в жопу драв" і "самогубство"?

так


Сподіваюсь, то не Ваша особиста трагедія.

нє
   
 :cray: Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

Не знаю....Протягом місяця я власними руками відвезла двох собак на евтаназію, з останньою була до кінця....Це жахливо, дуже страшно...
Ридала обидва рази, але розуміла, що так далі мучатися вони вже не могли  - сліпі, паралізовані, з епі нападами....
Так то собаки ! А люди як - ні, я не уявляю собі  :cray:
   
Бяка :kiss3:
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

За, але без знаків оклику. Це вимушений крок, і дай Бог його нікому не робити.
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

За, але без знаків оклику. Це вимушений крок, і дай Бог його нікому не робити.

Є дійсно страшні випадки - я так розумію, це в основному онко...
Я не лікар, але ж невже зараз немає таких знеболюючих, що позбавляють людину страждань повністю ?
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

нєнєнє. я проти

 :kiss3:
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..



В Швейцарії вже отаку капсулу змайстрували, щоб не потрібна була допомога медиків, автомат запускає суміш газів і того...евтаназія повна, швидка і безболісна

"Це створена на 3D-принтері капсула, яка активується зсередини людиною, яка має намір померти. Апарат можна доставити у будь-яке місце. Це може бути, наприклад, ідилічна місцевість на відкритому повітрі або приміщення організації надання допомоги в евтаназії.
Людина лягає всередину дуже зручної капсули. Йому ставлять низку питань, і коли отримано відповідь, він може натиснути кнопку всередині капсули, активувавши пристрій будь-якої нагоди.
Капсула оснащена механізмом, який заповнює її внутрішній простір азотом, швидко знижуючи концентрацію кисню повітря з 21 до 1 відсотка. Людина почувається трохи дезорієнтованою і може відчути легку ейфорію, перш ніж знепритомніє. Все це займе близько 30 секунд. Смерть настає через гіпоксію та гіпокапнію, тобто, нестачу кисню та вуглекислого газу. Немає ні паніки, ні відчуття ядухи."
https://www.swissinfo.ch/rus/%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D1%81%D1%83%D0%BB%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%81%D1%83%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%B4%D0%B0-sarco-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%BB%D0%B0-%D1%8E%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%8E-%D1%8D%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%B7%D1%83-%D0%B2-%D1%88%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D1%86%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B8/47163648

Будь-які бажання за ваші гроші.... 8-)
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

Показати зображення...
В Швейцарії вже отаку капсулу змайстрували, щоб не потрібна була допомога медиків, автомат запускає суміш газів і того...евтаназія повна, швидка і безболісна

"Це створена на 3D-принтері капсула, яка активується зсередини людиною, яка має намір померти. Апарат можна доставити у будь-яке місце. Це може бути, наприклад, ідилічна місцевість на відкритому повітрі або приміщення організації надання допомоги в евтаназії.
Людина лягає всередину дуже зручної капсули. Йому ставлять низку питань, і коли отримано відповідь, він може натиснути кнопку всередині капсули, активувавши пристрій будь-якої нагоди.
Капсула оснащена механізмом, який заповнює її внутрішній простір азотом, швидко знижуючи концентрацію кисню повітря з 21 до 1 відсотка. Людина почувається трохи дезорієнтованою і може відчути легку ейфорію, перш ніж знепритомніє. Все це займе близько 30 секунд. Смерть настає через гіпоксію та гіпокапнію, тобто, нестачу кисню та вуглекислого газу. Немає ні паніки, ні відчуття ядухи."
https://www.swissinfo.ch/rus/%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D1%81%D1%83%D0%BB%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%81%D1%83%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%B4%D0%B0-sarco-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%BB%D0%B0-%D1%8E%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%8E-%D1%8D%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%B7%D1%83-%D0%B2-%D1%88%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D1%86%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B8/47163648

Будь-які бажання за ваші гроші.... 8-)
я б хотіла мати таку можливість вибору для себе.
   
нєнєнє. я проти  8-)

я зовсім трішечькі... :kiss3:
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

Показати зображення...
В Швейцарії вже отаку капсулу змайстрували, щоб не потрібна була допомога медиків, автомат запускає суміш газів і того...евтаназія повна, швидка і безболісна

"Це створена на 3D-принтері капсула, яка активується зсередини людиною, яка має намір померти. Апарат можна доставити у будь-яке місце. Це може бути, наприклад, ідилічна місцевість на відкритому повітрі або приміщення організації надання допомоги в евтаназії.
Людина лягає всередину дуже зручної капсули. Йому ставлять низку питань, і коли отримано відповідь, він може натиснути кнопку всередині капсули, активувавши пристрій будь-якої нагоди.
Капсула оснащена механізмом, який заповнює її внутрішній простір азотом, швидко знижуючи концентрацію кисню повітря з 21 до 1 відсотка. Людина почувається трохи дезорієнтованою і може відчути легку ейфорію, перш ніж знепритомніє. Все це займе близько 30 секунд. Смерть настає через гіпоксію та гіпокапнію, тобто, нестачу кисню та вуглекислого газу. Немає ні паніки, ні відчуття ядухи."
https://www.swissinfo.ch/rus/%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D1%81%D1%83%D0%BB%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%81%D1%83%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%B4%D0%B0-sarco-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%BB%D0%B0-%D1%8E%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%8E-%D1%8D%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%B7%D1%83-%D0%B2-%D1%88%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D1%86%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B8/47163648

Будь-які бажання за ваші гроші.... 8-)



прикольний фільм, до  речі.
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

я б хотіла мати таку можливість вибору для себе.

  Колір надто депресивний. Тре щось таке блакитненьке. З білими хмарками в ногах. B-)
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

  Колір надто депресивний. Тре щось таке блакитненьке. З білими хмарками в ногах. B-)
аби не рожевий)
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

аби не рожевий)

  Рожевий для мізантропів. Імхо. B-)
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

я б хотіла мати таку можливість вибору для себе.

Це дорого. І там досить багато вимог до тих хто хоче замовити таку процедуру. В Швейцарії то цілий бізнес - їдуть з усього світу, в черги записують. Вже почали виступати, що розвиток такого бізнесу робить шкоду Швейцарії - з країни годинників, шоколаду, гарних краєвидів і т.п., перетворюють її на країну що продає СМЕРТЬ :girl_were:
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

  Рожевий для мізантропів. Імхо. B-)
100%))
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

Рожевий для мізантропів. Імхо.
Я за чорно-червоний й щоб ця приблуда була поєднана з міні-крематорієм.
Щоб влігся й за пару хвилин вже в урну зібрали тушку ))
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

Евтаназія має бути легалізована, людина має мати вибір - або піти у муках, згідно власних релігійних чи філософських переконань, або піти без болю, наплювавши на них;

І яка різниця, якого кольору капсула, головне, щоб уводила на той світ без болю та сраждань...

Алеімхую, всі релігії світу будуть чинити спротив, бо всі культи побудаовані на страху смерті із болем і стражданнями, а евтаназія позбавить людей цього і паства перестане ходити до храму
   
Евтаназія має бути легалізована, людина має мати вибір - або піти у муках, згідно власних релігійних чи філософських переконань, або піти без болю, наплювавши на них

Біда в тому, шо рішення приймають люде, яких це не торкаеться особисто (чи вони думають, шо не торкнецця).
А от коли торкнецця, бувшиє проти починають валувати - але вже піздно :(
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

я зовсім трішечькі... :kiss3:

Іди в жопу !! :X
   
Іди в жопу !! :X

Вау!!! X(

 :blush2:

 :give_rose:
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

Вау!!! X(

 :blush2:

 :give_rose:

дурак!!!!
   
дурак!!!!

 :air_kiss:

 :kiss3:
   
Re: Евтаназія  :angel:  Ви За чи Протів?..

сабж,
в дополнєніє к тємє: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112993.0

Замість самогубства (гріх - але ти не віруючий) вбивство (гріх -але ти не віруючий)...

Саме чому це винні зробить інші .. а не самі?
   
Замість самогубства (гріх - але ти не віруючий) вбивство (гріх -але ти не віруючий)...

віруючий = дегенерат, далбайоб.


Саме чому це винні зробить інші .. а не самі?

А чому ти сам собі операціі чи уколи неробиш? І не робиш щч багато чого?..
По-суті разніци нєт, натискати кнопку чи звільняти крапельницю може і сам поцієнт. А підготовувати все повинні професіонали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія