Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дивне ставлення до війни...

Re: Дивне ставлення до війни...

Є таке. Але це і є ознака готовності. Тобто - ну що ж, війна так війна. Будемо воювати, якщо немає іншого виходу.

От якби бурлив Майдан - «мишебраття», «геть бендерівську воєнщину і їх заокеанських ляльководів», «флотамбитьфлотамідружіть», то була б зовсім інша справа. Тоді дійсно був би гаплик.
Ніт. Я не відчуваю похмурого спокійного пофуїзму, як перед бійкою.
Розслабон і лейтмотив "заєпало все, дайтє жить" домінує.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

ти теж пiдмiтив?  :gigi: 
Та не. Он геройствует когда безопасно. Понимает, шо никакой войны не будет, а перья потопорщить охота. ;) Когда ривиделись кацапские "танки под Заплоржьем", то заципыло надолго.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Він хлопає тебе по жопі і вже багато років. А винна Меркель.
Ні. Хлопає тебе по наївних щоках.
А мене по жопі може похлопати тільки моя дівчина.
   
Re: Дивне ставлення до війни...
tyv

------------------------------------
Ти взагалі кацапська мерзота.
Вольт, нафіга ти взагалі на нього реагуєш?
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Та не. Он геройствует когда безопасно. Понимает, шо никакой войны не будет, а перья потопорщить охота. ;) Когда ривиделись кацапские "танки под Заплоржьем", то заципыло надолго.

хYйлу нужна вода из Днепра. для Крыма
+ отрезать нас от моря. как от Азовского, так и от Черного. это программа минимум. максимум - захват всей Украины.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

хYйлу нужна вода из Днепра. для Крыма
+ отрезать нас от моря. как от Азовского, так и от Черного. это программа минимум. максимум - захват всей Украины.
============================
Отож...
   
Re: Дивне ставлення до війни...

ти теж пiдмiтив?  :gigi: 



   
Re: Дивне ставлення до війни...

Ні. Хлопає тебе по наївних щоках.
А мене по жопі може похлопати тільки моя дівчина.

У тебе еротичні фантазії. Німці срати хотіли на хуйло...
   
Re: Дивне ставлення до війни...

максимум - захват всей Украины.
Це неможливо. Перетворення України на лояльну мишебратську Малоросію, аналог бульболенду - єдине, на що він може розраховувати.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

я тебе одну вещь скажу. неприятную
если хYйло нападет в Украину и Штаты в течение суток не высадят свой десант НА ПУТИ КАЦАПОВ - у Штатов будут серьезные проблемы. внутри Штатов.
люди ведь Трампа не потому выбрали, шо он такой уж классный.
нет
на самом деле совсем нет
но на фоне унылого Обамы Трамп смотрелся ОГОГО.
хотя, Маккейн был бы лучше. но выбрали Трампа. американцы любят гулять по СВОИМ граблям. которые время от времени САМИ себе раскладывают.

Не впевнений.

Америка всередині наглухо замкнута сама на себе, пересічному манюпасу пофіг ті тьорки між колишніми «браттяминавєкі». Ще зовсім недавно за совка американці дивились в тому числі на українців виключно через приціли.

Та вони в переважній більшості і не знають про ту РЕАЛЬНУ загрозу війни.

Конкретно в канадських медіях, а Канада найбільш дружня до України, про останні події навколо України в новинах немає практично нічого.


Але це вже дійсно переломний момент для теперішньої адміністрації США. Тому що якщо хуйло цього разу відіжме ще і Україну, то це буде демонстративне витирання ніг об США і Європу. І якщо Америка утреться, то далі скоріше всього буде - Балтія, Молдова, навіть Польща. Але і України було б досить для нечуваного опускання Америки - про Будапештський меморандум в світі ще пам‘ятають, яким би розпливчастим той меморандум не був.


Ніякого десанту скоріше всього не буде, живою силою американці не встрянуть. В найкращому випадку буде «чисте небо». Але і цього вистачило б.

Але скоріше всього буде щось типу невеличкого Лендлізу. Цього було б повністю достатньо.

Останнє редагування: 7 грудня 2021 20:58:23 від Маковій
   
Re: Дивне ставлення до війни...

У тебе еротичні фантазії. Німці срати хотіли на хуйло...
Що ж тут еротичного - хуйло і твоя умовно мармиза під його ласками?  А що вже ви там хотіли робити далі - срати чи ще якісь затєї - не знаю, вам видніше, шалунам.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Це неможливо. Перетворення України на лояльну мишебратську Малоросію, аналог бульболенду - єдине, на що він може розраховувати.

к сожалению, возможно.
мне грустно это писать.
много тех, кто будет воевать с кацапами.
как напрямую, так и проводя диверсионно-подрывную деятельность
НО!
дохера тех, кто "ЖДЕТ НАШИХ". понимаешь? ДОХЕРА ТАКИХ
причем, не только старперы. вот шо херово.

нет, они проявятся конечно. во время нападения кацапов. но будь готов, шо придется убивать. знакомых.. или даже родных людей
потому, шо вата УЖЕ ГОТОВА РЕЗАТЬ ГОЛОВЫ патриотам Украины.

я тут помониторил ситуацию возле Мариуполя. образно говоря - жопа.
не полная
но при замесе тут можно писать сценарий для жесткого триллера.
и он может даже пару Оскаров откусить. у американцев

вообще - я не понимаю сценаристов из Голливуда.
по 3-4 раза ремейки делают
а все почему
жопы поднять лень
поехали бы к нам - тут сюжетов - на пару лет триллеры и боевики снимать
даже на комедию можно материал набрать
   
Re: Дивне ставлення до війни...

хYйлу нужна вода из Днепра. для Крыма
+ отрезать нас от моря. как от Азовского, так и от Черного. это программа минимум. максимум - захват всей Украины.
Да нихрена подобного. Это все блеф с повышением ставок. Он шантажирует Запад, желая признания его аферы с Крымом и шоб опять приняли за серьезного перца и пустили за стол. СП-2 это ведь не только ЕГО оружие шантажа, но и ЕГО же болевая точка. Начнет быковать - перекроют нах. Игра на нервах.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Що ж тут еротичного - хуйло і твоя умовно мармиза під його ласками?  А що вже ви там хотіли робити далі - срати чи ще якісь затєї - не знаю, вам видніше, шалунам.

Це все - виключно в твоїй голові. Тобі соромно просто..... це типовий захист, типу, я не всрався...
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Але скоріше всього буде щось типу невеличкого Лендлізу. Цього було б повністю достатньо.

похер
нам ВСЕ будет в тему
ВСЕ, шо поможет бить кацапов

главное, шоб не одеяла, как при Обаме
   
Re: Дивне ставлення до війни...

НО!
дохера тех, кто "ЖДЕТ НАШИХ". понимаешь? ДОХЕРА ТАКИХ
причем, не только старперы. вот шо херово.
Найгірше, друже - тотальна більшість #какаяразніца, вони гірші ворогів, бо мімікрують.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Да нихрена подобного. Это все блеф с повышением ставок. Он шантажирует Запад, желая признания его аферы с Крымом и шоб опять приняли за серьезного перца и пустили за стол. СП-2 это ведь не только ЕГО оружие шантажа, но и ЕГО же болевая точка. Начнет быковать - перекроют нах. Игра на нервах.

по моим данным, хYйлу жить максимум пару лет осталось
и то если повезет

данные конечно херовые
но шо есть
тяжко.
это не фсбшная деза
но ненадежный источник
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Це все - виключно в твоїй голові. Тобі соромно просто..... це типовий захист, типу, я не всрався...
Це не так. Але інші варіанти хитають твій маня-мірок, а це незатишно, розумію.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Це не так. Але інші варіанти хитають твій маня-мірок, а це незатишно, розумію.

Це головна проблема у нерозвинених країнах -  несприйняття реальності.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Ніт. Я не відчуваю похмурого спокійного пофуїзму, як перед бійкою.
Розслабон і лейтмотив "заєпало все, дайтє жить" домінує.

Та якщо навіть так. Це як відношення до буйного сусіда по площадці - я знаю що ти іопнутий, але не чіпай мене, я хочу спати. Але коли сусід полізе ламати двері, то може не те що спокій, може і дах зірвати.

Так що «дайтєжіть» під час окупації не пройде. Тут або зірве дах, або потрібно окупантові віддавати все, аж до своєї жінки і дочок, а також і свої булки.

Останнє редагування: 7 грудня 2021 21:08:06 від Маковій
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Да нихрена подобного. Это все блеф с повышением ставок. Он шантажирует Запад, желая признания его аферы с Крымом и шоб опять приняли за серьезного перца и пустили за стол. СП-2 это ведь не только ЕГО оружие шантажа, но и ЕГО же болевая точка. Начнет быковать - перекроют нах. Игра на нервах.

А от така точка зору, яку насаджуюте ви, крємлеботи, дуже небезпечна. Тому що під цим зовні ЧЕРГОВИМ БЛЄФОМ може бути прикритий дійсно намір реально атакувати.
   
Re: Дивне ставлення до війни...


Ніякого десанту скоріше всього не буде, живою силою американці не встрянуть. В найкращому випадку буде «чисте небо». Але і цього вистачило б.


вот это и плохо. потому, шо единственный способ остановить вторжение кацапов в Украину - десант под звездно-полосатым флагом.
поверь - НИ ОДИН КАЦАП НИКОГДА НЕ ШМАЛЬНЕТ ПО АМЕРИКАНЦАМ.
засцат. как в Сирии
доказано той же Сирией.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

вот это и плохо. потому, шо единственный способ остановить вторжение кацапов в Украину - десант под звездно-полосатым флагом.
поверь - НИ ОДИН КАЦАП НИКОГДА НЕ ШМАЛЬНЕТ ПО АМЕРИКАНЦАМ.
засцат. как в Сирии
доказано той же Сирией.

А як же ЗСУ?
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Але...війна очищує націю.
От безбашенных? Так точно.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

А як же ЗСУ?

тебе напомнить про состояние нашего ПВО?
напомнить, как под давлением американцев мы резали СКАДы? и бомберы
если начинать напоминать - там к американцам счет покруче, чем просто Будапешт.
потому, шо фактически американцы помогали кацапам разоружать нас.
а ведь тех СКАДов, которые у нас оставались, вполне хватило бы, шоб ипануть по Кацапии. пусть и неядерными боеголовками, но удар был бы неслабым.

кацапы до сих пор лавой срут, когда вспоминают, как мы могилизировали их колонну Точкой У
а ведь мы использовали Точку только 1 раз.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

От безбашенных? Так точно.
------------------------------------------------
Від вати. А то голову при наріку підняли.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

по моим данным, хYйлу жить максимум пару лет осталось
и то если повезет

данные конечно херовые
но шо есть
тяжко.
это не фсбшная деза
но ненадежный источник
Ему уже десять лет год жизни отпускают. И к его услугам все достижения современной медицины. На это уповать не стоит. Да и окружение там такое же. Так шо это говновозилово надолго и со многими участниками. На днях кацапы индусам 500 тыс калашей продали и другие плюшки. Мир потихоньку озлобляется.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

вот это и плохо. потому, шо единственный способ остановить вторжение кацапов в Украину - десант под звездно-полосатым флагом.
поверь - НИ ОДИН КАЦАП НИКОГДА НЕ ШМАЛЬНЕТ ПО АМЕРИКАНЦАМ.
засцат. как в Сирии
доказано той же Сирией.

Це ідеальний варіант - якась хоч невелика кількість американців. Чи когось іншого із НАТО. Он брити самі запропонували перекинути свій спецназ в Україну. А канадці і зараз є в Україні.

Але я щось не чув на цей рахунок ніякої реакції від української влади. Я вже не говорю про того укурка, якого по непорозумінню називають «президент» і навіть «ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ».

А досить було б офіційно звернутись хоча б до країн підписувачів Будапештського меморандуму із офіційною просьбою ВВЕСТИ ЇХ ВІЙСЬКОВИЙ КОНТИНГЕНТ на територію України. Для відвернення загрози нападу. Це повністю відповідає всім міжнародним правилам і законам. Недавно сам хуйло такий фінт використав у Сірії. І пройшло на ура, ніхто і не муркнув.

Але в торчка чомусь язик в сраці.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

А от така точка зору, яку насаджуюте ви, крємлеботи, дуже небезпечна. Тому що під цим зовні ЧЕРГОВИМ БЛЄФОМ може бути прикритий дійсно намір реально атакувати.
Ну ниче. Ты из Канадийщыны нанесешь удар возмездия. На тебя одна надежда. B-)
   
Re: Дивне ставлення до війни...

а еще можно напомнить всем про ЗЕ!леных пидарасов
и про то, как с 19-го года они ПЛАНОМЕРНО УНИЧТОЖАЮТ НАШУ РАКЕТНУЮ ПРОГРАММУ.
а ведь ракеты - как Нептун, так и Ольха М - это то, шо может ЭФФЕКТИВНО остановить кацапское вторжение.
вот только нет у нас. Ни Нептуна, ни Ольхи М.
зато дороги втридорога построили..
   
Re: Дивне ставлення до війни...

------------------------------------------------
Від вати. А то голову при наріку підняли.
Яким чином? На радість кремлю пострілами в потилицю?
Тема вати вже роки три як не працює.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

тебе напомнить про состояние нашего ПВО?
напомнить, как под давлением американцев мы резали СКАДы? и бомберы
если начинать напоминать - там к американцам счет покруче, чем просто Будапешт.
потому, шо фактически американцы помогали кацапам разоружать нас.
а ведь тех СКАДов, которые у нас оставались, вполне хватило бы, шоб ипануть по Кацапии. пусть и неядерными боеголовками, но удар был бы неслабым.

кацапы до сих пор лавой срут, когда вспоминают, как мы могилизировали их колонну Точкой У
а ведь мы использовали Точку только 1 раз.

Да, будь ласка, по пунктах і без дурного понту.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Це ідеальний варіант - якась хоч невелика кількість американців. Чи когось іншого із НАТО. Он брити самі запропонували перекинути свій спецназ в Україну. А канадці і зараз є в Україні.

Але я щось не чув на цей рахунок ніякої реакції від української влади. Я вже не говорю про того укурка, якого по непорозумінню називають «президент» і навіть «ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ».

А досить було б офіційно звернутись хоча б до країн підписувачів Будапештського меморандуму із офіційною просьбою ВВЕСТИ ЇХ ВІЙСЬКОВИЙ КОНТИНГЕНТ на територію України. Для відвернення загрози нападу. Це повністю відповідає всім міжнародним правилам і законам. Недавно сам хуйло такий фінт використав у Сірії. І пройшло на ура, ніхто і не муркнув.

Але в торчка чомусь язик в сраці.

потому, шо ЗЕ! - кацапский проект.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Це ідеальний варіант - якась хоч невелика кількість американців. Чи когось іншого із НАТО. Он брити самі запропонували перекинути свій спецназ в Україну. А канадці і зараз є в Україні.

Але я щось не чув на цей рахунок ніякої реакції від української влади. Я вже не говорю про того укурка, якого по непорозумінню називають «президент» і навіть «ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ».

А досить було б офіційно звернутись хоча б до країн підписувачів Будапештського меморандуму із офіційною просьбою ВВЕСТИ ЇХ ВІЙСЬКОВИЙ КОНТИНГЕНТ на територію України. Для відвернення загрози нападу. Це повністю відповідає всім міжнародним правилам і законам. Недавно сам хуйло такий фінт використав у Сірії. І пройшло на ура, ніхто і не муркнув.

Але в торчка чомусь язик в сраці.

для чого писати ці дурниці?
невже не зрозуміло що проблема не в офіційному зверненні?
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Так що «дайтєжіть» під час окупації не пройде. Тут або зірве дах, або потрібно окупантові віддавати все, аж до своєї жінки і дочок, а також і свої булки.
Нмд пройде. В кремлі не всі єбонуті, як хуйло. Насадять гауляйтера і скіпнуть в свої болота. А втомлені врешті "начнут жить", залікувавши сраку від бутилки і дякуючи, що більше ніхто не виносить моск своєю мовою і вотетімвсєм.
   
Re: Дивне ставлення до війни...

Да, будь ласка, по пунктах і без дурного понту.

не хочу. а то сорвусь и нарвусь на бан. без меня разбирайте эту тему
   
Re: Дивне ставлення до війни...

А досить було б офіційно звернутись хоча б до країн піпписувачів Будапештського меморандуму із офіційною просьбою ВВЕСТИ ЇХ ВІЙСЬКОВИЙ КОНТИНГЕНТ
Тоись и кацапов? Они ведь его тоже подписывали, Господи, шо делают эти неповносправни на политфорумах? :facepalm:
   
Re: Дивне ставлення до війни...
nik

волька когда пишет из-под американского прокси, ну прямо сам не свой  :facepalm:  :zrada:
   
Re: Дивне ставлення до війни...

волька когда пишет из-под американского прокси, ну прямо сам не свой  :facepalm:  :zrada:
Я и не заметил. Готовится уйти в подполье и заметает следы? 8-:
   
Re: Дивне ставлення до війни...

А ще в цей час на вимогу України повинна була б постійно засідати якщо не генансамблея, то як мінімум рада безпеки ООН. І з трибуни не злазив представник України який би піднімав інфошум на весь світ - нас збираються атакувати.

А так взавтра хуйло підірве якийсь будинок у Воронежі чи грохне якийсь свій лайнер з дітьми, і всі обуряться, утруться і погодяться на окупацію України - ті бендери таки дійсно чокнуті.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія