Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

США потребуют от ФРГ остановки "Северного потока – 2" в случае вторжения РФ в Украину :laugh:

Администрация президента США Джо Байдена будет добиваться от ФРГ остановки газопровода "Северный поток – 2", если президент России Владимир хуйло примет решение о военном вторжении РФ в Украину.
Об этом 7 декабря написало Bloomberg со ссылкой на источники и подготовленные Белым домом документы, которые оказались в распоряжении агентства.

Останнє редагування: 7 грудня 2021 19:34:10 від Moore
   
І всьо?

Їбі його мать нєхай...
   
Бгг... задача решается одной американской подводной лодкой. Опять эта нелепая показуха что мол напишем особенно жесткое письмо. 
   
І всьо?

Їбі його мать нєхай...

Як там реформи ?
   
Это ж какими нужно быть олигофренами чтоб сначала разрешить закончить постройку, а потом требовать остановку  :laugh:
   
Демократы это какие-то малахольные дегенераты  :weep:
   
ну це діло таке
потрєбувать вони канешно можуть
а там 50 на 50
або німці погодяться. або ні  :laugh:
   
Росіян на форуми одразу видно - вони істерично криють всі західні країни.
   
Росіян на форуми одразу видно - вони істерично криють всі західні країни.

Так что взрываем СП-2 в тартарары?
   
Як там реформи ?
як там сп-2?
   
Это ж какими нужно быть олигофренами чтоб сначала разрешить закончить постройку, а потом требовать остановку  :laugh:

Тут є певна логіка. Якщо ти потратився на СП2, то відповідно ти будуєш свою стратегію з розрахунку, що цей потоск буде працювати, а якщо німці перестануть качачти, то оякий. :D

Вони тепер цим СП2 будуть кацапів шантажувати, і що цікаво кацапи його самі й побудували.

Друге питання наскільки це буде дієвим.

Але є ще третє питання, " а нахєра тоді починати війну ?", якщо з тієї війни будуть одні "убитки". :D

   
Росіян на форуми одразу видно - вони істерично криють всі західні країни.

Скажи, яка вона на смак - срака хуйло ?
   
СП2 це - "кощеєва смерть" Хуйла, але вона не в яйці...

А тут ще й Меркель пішла на пенсію.

"Всьо, б***ь одно к  одному", як кажуть кацапи... :D
   
Але є ще третє питання, " а нахєра тоді починати війну ?", якщо з тієї війни будуть одні "убитки".

це логіка нормальної людини, але ж ми маємо справу з хуйлом  :(
   
Я чогось не поняв...
секретність в американських органах влади не підтримується зовсім? чи то просто вкиди, які можуть бути як правдою так і брехнею?
   
Тут є певна логіка. Якщо ти потратився на СП2, то відповідно ти будуєш свою стратегію з розрахунку, що цей потоск буде працювати, а якщо німці перестануть качачти, то оякий. :D

Вони тепер цим СП2 будуть кацапів шантажувати, і що цікаво кацапи його самі й побудували.

Друге питання наскільки це буде дієвим.

Але є ще третє питання, " а нахєра тоді починати війну ?", якщо з тієї війни будуть одні "убитки". :D

хіба по ньому вже щось качають?

як можна перестати робити те що і не починав?
   
як там сп-2?

Чудово. Так як там реформи?
   
Я чогось не поняв...
секретність в американських органах влади не підтримується зовсім? чи то просто вкиди, які можуть бути як правдою так і брехнею?

Секретність у сучасному світі поняття відносне.

   
Может нам повезет и как только..так какая то особо крупная стерлядь уепется под водой в трубу и потоку пипец?  :-)o может такое быть же?
   
Секретність у сучасному світі поняття відносне.

будеш сміятися, багато де і багато які документи ДОСІ не оцифровуються.
   
Я чогось не поняв...
секретність в американських органах влади не підтримується зовсім? чи то просто вкиди, які можуть бути як правдою так і брехнею?

Это фирменный стиль бидона. Много трескотни и жестких словесных оборотов. При практически нулевых действиях. Вброс, чисто для внутреннего потребления.
   
тут ще питання до таких санкцій

чому би не зупинити ПП 1?

адже якщо є 2 то має бути 1

от його і треба зупиняти
   
хіба по ньому вже щось качають?

як можна перестати робити те що і не починав?

Первая нитка газопровода «Северный поток ‑ 2» заполнена техническим газом

https://www.nord-stream2.com/ru/dlia-pressy/novosti-i-meropriiatiia/2-154/
   
тут ще питання до таких санкцій

чому би не зупинити ПП 1?

адже якщо є 2 то має бути 1

от його і треба зупиняти

ГТС вже зупинена?
   
тут ще питання до таких санкцій

чому би не зупинити ПП 1?

адже якщо є 2 то має бути 1

от його і треба зупиняти

Все залежить на яких умовах американці домовились з німцями, коли дозволил добудувати СП2.
   
ГТС вже зупинена?

Вы точно немец а не еврей?  ;o
   
Это фирменный стиль бидона. Много трескотни и жестких словесных оборотов. При практически нулевых действиях. Вброс, чисто для внутреннего потребления.

Питання
то ініціатива журналюг чи ініціатива влади? бо заколупали. я б журналістам не вірив, бо їм не пред"явиш, якщо що. тим більше американським
   
Это фирменный стиль бидона. Много трескотни и жестких словесных оборотов. При практически нулевых действиях.

"требовать остановку"  :weep:  это и есть нулевые действия
   
"требовать остановку"  :weep:  это и есть нулевые действия

Именно. Но если что, можно предъявить бумагу что не спал.
   
https://www.radiosvoboda.org/a/news-biden-nord-stream-2/31274070.html

«Це не те, що я можу дозволити Німеччині щось робити чи ні. Якщо запроваджувати санкції зараз, я думаю, це буде контрпродуктивно з точки зору наших європейських відносин», – сказав Байден, додавши, що він є противником проєкту з моменту його виникнення.

 :D
   
https://www.radiosvoboda.org/a/news-biden-nord-stream-2/31274070.html

«Це не те, що я можу дозволити Німеччині щось робити чи ні. Якщо запроваджувати санкції зараз, я думаю, це буде контрпродуктивно з точки зору наших європейських відносин», – сказав Байден, додавши, що він є противником проєкту з моменту його виникнення.

 :D

 (tu)
   
злые языки на фупе поговаривали, что Хуйло в Женеве дал Деду взятку за СП-2 в сумме 4 мильярда долл. 00 коп.
   
злые языки на фупе поговаривали, что Хуйло в Женеве дал Деду взятку за СП-2 в сумме 4 мильярда долл. 00 коп.

То російське бидло таке вякає....
   
Скажем так готовий СП2 , це більший козир в руках Байдена, чи хто там за ним стоїть, чим недобудований.

Козир саме  для впливу на німців....

Але таке, час покаже.
   
злые языки на фупе поговаривали, что Хуйло в Женеве дал Деду взятку за СП-2 в сумме 4 мильярда долл. 00 коп.

А нахєра дєду Байдену ці гроші ?

Йому ж уже 80, живе він скромно....

   
А нахєра дєду Байдену ці гроші ?

Йому ж уже 80, живе він скромно....

правнукам на чупачупси
   
колись тут придурки, їхні ніки всі в гілці про вибори в США є, мріяли про санкції ізада і кдчли Трампа на чому світ стоїть що типу не дав їх ввести
а тепер радіють заяві про те що Бідон буде, можливо, щось там вимагати в німців!!!! якщо москалі нападуть на Україну  :facepalm:

   
а тепер радіють заяві про те що Бідон буде, можливо, щось там вимагати в німців

та навпаки не радіємо

це ганьба

але трампа нема, Америка переобрала його, тому він неактуальний
   
в пісьмєнной формє потрєбуют, чи не будуть гарячкувати?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія