Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Швейцарії дозволили використовувати капсули для добровільної евтаназії

У Швейцарії дозволили використовувати капсули Sarco для добровільної евтаназії, повідомляє компанія-розробник капсул Exit International. Юридична експертиза також не виявила жодних проблем, повʼязаних із законодавством.

За словами засновника компанії Філіпа Нічке, процес евтаназії займає близько 30 секунд, а людина самостійно активує його із середини камери.

Окрім того, ці капсули не використовують звичний для евтаназії розчин пентобарбіталу натрію – смерть настає через нестачу кисню та вуглекислого газу. Водночас людина не відчуває ні паніки, ні відчуття задухи.



В Exit International кажуть, що апарат можна доставити в будь-яку точку на Землі.

Наразі існує два прототипи капсули, які створюють на 3D-принтері. Третій уже почали розробляти в Нідерландах.

Очікується, що Sarco стане доступним у Швейцарії у 2022 році.



Як пише Swissinfo, у Швейцарії у 2020 році близько 1300 людей покінчили життя за допомогою евтаназії.

У Швейцарії евтаназія офіційно дозволена для місцевих мешканців та іноземців, якщо ті мають показання для її застосування. Наприклад, невиліковну хворобу, що завдає страждань.

18 березня 2021 року евтаназію легалізували в Іспанії.
   
Фу, яке гидотне....А що, просто отруту випити неможливо ? обов'язково треба лізти в цю дудку ?
У мене клаустрофобія - я одразу передумаю самовбиватися  :pooh_lol:
   
не по православному они это, Коля чудотворец против
   
А що, просто отруту випити неможливо ? обов'язково треба лізти в цю дудку ?
Якщо отруту вип'єш й здохнеш, може бути підозра, що хтось тебе отруїв.
А якщо залізеш в цей агрегат типа офіційно, то ти сама відповідаєш за вчинок.
Крім того, там може бути якась кнопка, на випадок якщо передумаєш в останню мить.
   
не по православному они это, Коля чудотворец против
---------------

Смєтано, так вони нє ортодокси, ти ж також, не?
   
Фу, яке гидотне....А що, просто отруту випити неможливо ? обов'язково треба лізти в цю дудку ?
У мене клаустрофобія - я одразу передумаю самовбиватися  :pooh_lol:

надо такие прикупить..и утилизировать кацапских пленных.
   
не по православному они это, Коля чудотворец против

всраку православіє
і Колю чудотворного всраку
разом із ІсХс :X
   
Будка самоубийств? Ах-ха-ха, наканец-та.  :peremoga:
   
Фу, яке гидотне....А що, просто отруту випити неможливо ? обов'язково треба лізти в цю дудку ?
У мене клаустрофобія - я одразу передумаю самовбиватися  :pooh_lol:

тре харашо випити воткі - допомагае :give_rose:
під газом спокійно застрягав у ліфту і пройшов КТ. Інакш булоб ДУЖЕ ЗЛЕ.
   
а если приделать пару гироскутеров то можно кататься на этом

когда понял что все надоело все, тогда можно и кнопку нажать
   
Фу, яке гидотне....А що, просто отруту випити неможливо ? обов'язково треба лізти в цю дудку ?
У мене клаустрофобія - я одразу передумаю самовбиватися  :pooh_lol:
У вже давно у Швейцарію добровільно помирати легально їздять європейці, які вирішили добровільно і без болі піти з життя. Ця процедура проводиться у клінічних стаціонарах, правда, не дешево, 10 тис. євро десь, але навішо клієнту гроші...Капсули, напевне, вже новітній пристрій, раніше їх клінік без нього обходились
   
не по православному они это, Коля чудотворец против
ага, как тогда первородный грех искупать человеку?) 8-:
   
ага, как тогда первородный грех искупать человеку?) 8-:

"Пєрвородного грєха" нє сущєствуєт.
Це понятіє (як і Ад з кіпящімі грєшнікамі та усіляких ангелів-хранітєлєй) прідумалі набагато пізже.
   
Там все максимально цивільно ы перевірено, клїєнт не страждає, засинає - і все....Тому що будь-яке дике самогубство неодмінно викликає страждання, хоч і на мить, а все ж жах, а тут гарантована легка смерть інакше адвокати їм не заплатять)
   
Как-то это скучно.
Нет бы наварить кисы полный рюкзак и за что-нибудь побороться...
   
Бустери хіба погано старих в буд.пристарілих косять? Нах цей космольот?
   
Тазік - евтаназік

А взагалі - корисна штука.
   
 :D

Та компанія може відкривати філіал в австралійських іпєнях.
Там борцуни з ковідом доводять кенгуру до самогубства.



Останнє редагування: 8 грудня 2021 03:58:28 від Vovchara
   
Ця процедура проводиться у клінічних стаціонарах,

Ні. Такого ніколи не було і не буде.
   
Дык енто уже не евтаназия. Эвтаназия,когда,с  согласия или по просьбе безнадёжного пациента, устаканивают, тек скееть тем или иным способом. А коли клиент енто делает сам,нажимая соответствующую кнопочку, то енто САМОУБИЙСТВО. Вообще у онкобольных у нас давно существует эдакая негласная эвтаназия,особенно в хосписах. Дают морфин критические дозы, снимая боль и...сердце останавливается в короткие сроки. Несколько дней.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія