Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

РУБРИКА "Свіжий Поярков" або "Зьєлєбобіки,ну... ви зрозуміли B-) " 07.12.21 Спроба №3

На прохання трудящих зьєлєбобиків...
   
ТС знову хоче в бан за флуд Доярковим )))
   
ТС знову хоче в бан за флуд Доярковим )))
Недержание у лесовода.  :laugh:
   
ТС знову хоче в бан за флуд Доярковим )))
нє звіздєть біла каманда!
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1111824.0 - гостровухий.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112964.msg26035479#msg26035479 - strangeways
   
Недержание у лесовода.  :laugh:
твої колеги скучили :fuck:
   
твої колеги скучили :fuck:
Коллеги скучылы по поджопникам тебе.  :gigi:
   
Коллеги скучылы по поджопникам тебе.  :gigi:
:fuck: ти як  чукча, нє сітатєль
   
ТС знову хоче в бан за флуд Доярковим )))
---
Не розумію,чому декому так подобаюцця біснуваті? :S
   
Якщо коротко охарактеризувати цю новину: Байден хоче заглянути в очі Йухлу. B-)
   
---
Не розумію,чому декому так подобаюцця біснуватіПоярков ? :S
це ти про дружбанів ельфа і стренджвейз?  :lol:
   
ТС знову хоче в бан за флуд Доярковим )))
Это политический форум а Поярков чешет о политике.Здесь даже не банят за темы как печь блины,собирать с ДСП кухню и вреде депиляции.
   
ТС знову хоче в бан за флуд Доярковим )))
---------------------------------
Слюши,а тэбэ абидна да? За твоего Бубочку? :D  X(

Это хорошо! :D  (tu)
   
---------------------------------
Слюши,а тэбэ абидна да? За твоего Бубочку? :D  X(

Это хорошо! :D  (tu)

вольтер, вашу любовь к юлечке как то еще можно пояснить. очаровала, обояла, околдовала. Но как пояснить любовь к поряркову?
   
---------------------------------
Слюши,а тэбэ абидна да? За твоего Бубочку? :D  X(

Это хорошо! :D  (tu)
Вольтере, ти уявляєш ЯК ти зі своєю нєуйомною любов"ю допетра виглядаєш в очах притомних громадян?
   
вольтер, вашу любовь к юлечке как то еще можно пояснить. очаровала, обояла, околдовала. Но как пояснить любовь к поряркову?
Старостью и алкоголизмом. B-)
   
Вольтере, ти уявляєш ЯК ти зі своєю нєуйомною любов"ю допетра виглядаєш в очах притомних громадян?
==================================
Ти сама хоч Пояркова зараз послухала? У НАС ПРЕЗИДЕНТ НАРІК! Вже настільки залежний та неадекватний,що це видно усім БЕЗ Пояркова. Він тільки в офігенії. Я навіть його не в усьому звинувачую,бо їм крутять шпигунське та воровське кубор як корова хвістом. Коли до тебе це дійде? Ну є зовсім тупі кури та дебіли та дебілки,але ж ти не така. Може вже досить,бо 70% що буде війна.  ЩО Й КОМУ ТИ ТОДІ БУДЕШ КАЗАТИ? Це може достати і тебе чи твою родину. Схаменися вже... Тебе не просять любити Пороха. Бери приклад з мене- я не люблю будь яку владу. Бо я запорізький козаченько,але Порох разів в 1000 розумнійший і не наркоман. Згоден розглянути і інші кандидатури...
   
Старостью и алкоголизмом. B-)

смотреть внимательно и комментировать пояркова... старость и алкоголизм это не пояснит.  это что то вроде шизы.
писи вольтер. ничего против вас не имею, с интересом читаю ваши посты, из того что в вашей гениальной голове появляются. в большинстве случаев смешные, но ваши.  Но смотреть Пояркова??? это верх шизы к сожалению.  не думал что шиза по ютюбу может передаваться на расстояние. Оденьте маску, возможно защитит  :)
   
==================================
Ти сама хоч Пояркова зараз послухала? У НАС ПРЕЗИДЕНТ НАРІК! Вже настільки залежний та неадекватний,що це видно усім БЕЗ Пояркова. Він тільки в офігенії. Я навіть його не в усьому звинувачую,бо їм крутять шпигунське та воровське кубор як корова хвістом. Коли до тебе це дійде? Ну є зовсім тупі кури та дебіли та дебілки,але ж ти не така. Може вже досить,бо 70% що буде війна.  ЩО Й КОМУ ТИ ТОДІ БУДЕШ КАЗАТИ? Це може достати і тебе чи твою родину. Схаменися вже... Тебе не просять любити Пороха. Бери приклад з мене- я не люблю будь яку владу. Бо я запорізький козаченько,але Порох разів в 1000 розумнійший і не наркоман. Згоден розглянути і інші кандидатури...
Може й не наркоман, але добряче закладає за комір - це факт
Але справа не в цьому
Нехай би був алкоголіком, але працював на Україну.
Сьогодні ми напевно як ніколи потребуємо на цьому посту розумну, віддану Україні людину, бажано - дипломата, адже останні роки ми конче потребуємо міжнародної підтримки, можливо саме в ній - наш порятунок. Кулеба, Мельник, Дещиця?
   
Може й не наркоман, але добряче закладає за комір - це факт
Але справа не в цьому
Нехай би був алкоголіком, але працював на Україну.
Сьогодні ми напевно як ніколи потребуємо на цьому посту розумну, віддану Україні людину, бажано - дипломата, адже останні роки ми конче потребуємо міжнародної підтримки, можливо саме в ній - наш порятунок. Кулеба, Мельник, Дещиця?
И нам это нужно срочно. Времени нет.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія