Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

У вас вже далеко зайшло. А я із них вже за четвертим чи пятим їхнім дзвінком ніяк не можу добитися внятної відповіді на питання, де вони взяли мій номер телефону, щоб перейти на наступний щабель спілкування з ними. Не можуть ніяк придумати логічної правдивої відповіді.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

У вас вже далеко зайшло. А я із них вже за четвертим чи пятим їхнім дзвінком ніяк не можу добитися внятної відповіді на питання, де вони взяли мій номер телефону, щоб перейти на наступний щабель спілкування з ними. Не можуть ніяк придумати логічної правдивої відповіді.
А що хоч пропонують купити?  :D

Можеш запитати в них вони самі відстануть чи тобі для цього буде потрібно купу всього замовити, але потім не оплачувати та не забирати з пошти.

Останнє редагування: 7 грудня 2021 22:36:24 від дмхз
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

А що хоч пропонують купити?  :D

Можеш запитати в них вони самі відстануть чи тобі для цього буде потрібно купу всього замовити, але потім не оплачувати та не забирати з пошти.
:D та ми вже ось четвертий їхній дзвінок поспіль топчемося на одному місці - де вони взяли мій номер телефону. Мовчать як партизани. Поки не зясуємо це питання, до наступного не переходимо.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

Заинтриговали своей темой - как раз вчера достал из почтового ящика сертификат, и как ни удивительно, но тоже с выигрышем 400тыс. :) Сегодня вечером позвонил с одноразовой симки, дал виртуальный адрес в ебенях - завтра обещали перезвонить и рассказать как именно мне эти 400 тыс. привезут..  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?
PAL

:D та ми вже ось четвертий їхній дзвінок поспіль топчемося на одному місці - де вони взяли мій номер телефону. Мовчать як партизани. Поки не зясуємо це питання, до наступного не переходимо.

тю, якісь не навчені
"узяли з відкритих джерел"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія