Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

Останнім часом щось почали мене задрочувати своїми предлагаліщами виграшу.

Я у них нічого ніколи не проглядала і не купувала, щоб залишити свій слід.


В поліцію на них звертатися чи ні?
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

В мене дід підсів. Вірить що отримає приз
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?
N88

В мене дід підсів. Вірить що отримає приз

Таке..
У віці це добре в хоч щось вірити.
   
У віці це добре в хоч щось вірити.
ТС вже хоче вірити ))
https://otzovik.com/review_11278445.html
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

Таке..
У віці це добре в хоч щось вірити.
але ж він усю пенсію на це витрачає
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

Останнім часом щось почали мене задрочувати своїми предлагаліщами виграшу.

Я у них нічого ніколи не проглядала і не купувала, щоб залишити свій слід.


В поліцію на них звертатися чи ні?

На яких підставах?
Вони просто пропонують тобі щось купити, а в перспективі може виграєш (ха ха) приз. Кримінал тут в чому?
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

В мене дід підсів. Вірить що отримає приз
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

ТС вже хоче вірити ))
https://otzovik.com/review_11278445.html
:gigi: та фіг там.

Перша звонарька була якась одбита. Про те, де взяли мій номер телефону, збрехала, що це був випадковий підбір цифр, а далі пішло-поїхало. Вона свій текст повторює як попугай, а я свій. Єдине, що я між своїми тирадами із матюччя накшталт пішла нахyй дура", "попесди-попесди", "отїбися", ще й намагалася їй вдовбати, що з міського номера на мобільний платно і вона на мене більше потратить, ніж з мене шерсті клок поімєє, шо їй начальник зробить виговор за таку вперту тупість....
Погроза звернутися в поліцію на неї не подіяла. ;o  ну, тоді я розчехлила свого гівномета. І я їх таки перебалакала! Вона першою кинула трубку! :beee:
Це було два тижні тому.

Друга телефонувала на минулому тижні. Після мого питання про де взяли номер і докорів, шо вже не вперше мене тероризують, на тому кінці кинули трубку.

Сьогодні був третій дзвінок, але мене не було в хаті, то не взяла трубку.

Шото вони починають мене зайобувать. Невде вони думають, що я поведуся на їхні заманухи?  :umnik2:
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

але ж він усю пенсію на це витрачає
ого!!!!
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

На яких підставах?
Вони просто пропонують тобі щось купити, а в перспективі може виграєш (ха ха) приз. Кримінал тут в чому?
телефонний тероризм, шахрайство.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

:gigi: та фіг там.

Перша звонарька була якась одбита. Про те, де взяли мій номер телефону, збрехала, що це був випадковий підбір цифр, а далі пішло-поїхало. Вона свій текст повторює як попугай, а я свій. Єдине, що я між своїми тирадами із матюччя накшталт пішла нахyй дура", "попесди-попесди", "отїбися", ще й намагалася їй вдовбати, що з міського номера на мобільний платно і вона на мене більше потратить, ніж з мене шерсті клок поімєє, шо їй начальник зробить виговор за таку вперту тупість....
Погроза звернутися в поліцію на неї не подіяла. ;o  ну, тоді я розчехлила свого гівномета. І я їх таки перебалакала! Вона першою кинула трубку! :beee:
Це було два тижні тому.

Друга телефонувала на минулому тижні. Після мого питання про де взяли номер і докорів, шо вже не вперше мене тероризують, на тому кінці кинули трубку.

Сьогодні був третій дзвінок, але мене не було в хаті, то не взяла трубку.

Шото вони починають мене зайобувать. Невде вони думають, що я поведуся на їхні заманухи?  :umnik2:


TrueCaller тебе спасе...  :-)o
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

телефонний тероризм, шахрайство.

Який тероризм? Вони в тебе нічого не вимагають. Максимум телефонне хуліганство.
Шахрайства теж нема. Вони навіть інколи призи виплачують. Кому треба.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

Показати зображення...
ну, от навіщо брехати? Це було і при порошенку - у мене свекруня на якісь буклети була підсіла, поки я її не опустила на землю, то припинила тим страдать.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

телефонний тероризм, шахрайство.
В такому разі звертайтеся до правоохоронних органів.
Не чекайте!
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

TrueCaller тебе спасе...  :-)o
чорний список?

Із Київського міського номера телефонують.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

звертайтеся до правоохоронних органів.
Не чекайте!

Дожопи...  :-)o
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

В такому разі звертайтеся до правоохоронних органів.
Не чекайте!
та ви вже якось між собою розберіться, є в їхніх діях склад злочину чи ні. А то Дрім каже, що то нічого страшного. А я як побачу київський міський виклик у себе на телефоеі, дик впопихах згадую все матюччя, яке тільки коли чула чи читала...
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

Дожопи...  :-)o
це Вам - юлькам- дожопи!
А порядні юристи - аля корівка - знають, що тре робити у випадку порушення закону...
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

чорний список?

Із Київського міського номера телефонують.

Скоріше всього це електронний номер, який можна зробити будь яким,
в тому разі і київським...
Якщо хтось колись їх заблочив, вони і до тебе не зможуть телефонувати... 
Якщо ні, ти іх заблочиш. Раз і назавжди...
Постав і подивись...З плеймаркета. 
2 хвилини.
 :-)o

   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

та ви вже якось між собою розберіться, є в їхніх діях склад злочину чи ні. А то Дрім каже, що то нічого страшного. А я як побачу київський міський виклик у себе на телефоеі, дик впопихах згадую все матюччя, яке тільки коли чула чи читала...

В тебе не вимагають нічого підписувати.
В тебе не виманюють інформацію.
Тобі просто пропонують купити щось.
Зрештою ці фірми офіційно є в реєстрах ЄДРПО (чи як він там правильно називається).
В нас реальних телефонних аферистів які гроші знімають з карток не можуть до кримінальної притягнути, а тут прості попрошайки.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

але ж він усю пенсію на це витрачає

Значить, та пенсія для нього зайва, якщо може тринькати її на такі витребеньки.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

ну, от навіщо брехати? Це було і при порошенку - у мене свекруня на якісь буклети була підсіла, поки я її не опустила на землю, то припинила тим страдать.
ніхто не бреше. гасло- працездатне!
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

ніхто не бреше. гасло- працездатне!
на собі вже перевірив?
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

В тебе не вимагають нічого підписувати.
В тебе не виманюють інформацію.
Тобі просто пропонують купити щось.
Зрештою ці фірми офіційно є в реєстрах ЄДРПО (чи як він там правильно називається).
В нас реальних телефонних аферистів які гроші знімають з карток не можуть до кримінальної притягнути, а тут прості попрошайки.
:lol:  вони не встигають перейти до цих питань окучування. Але ж отими дзвінками починають потроху напрягати.

Пошторг вродь є в реєстрі ЄДРПОУ. Реально існуюча юрособа.

Тепер тільки залишилося запитання: як їх примусити прибрати з їхніх баз даних мій тел номер.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

TrueCaller тебе спасе...  :-)o
Які ще труколлери? В сучасному смарті і так все блокується при бажанні згідно різноманітних фільтрів. Максимум - заблочити кфуям всі незнайомі номери.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

на собі вже перевірив?
на зьєлєбобіках!  :gigi:
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

на зьєлєбобіках!  :gigi:
не, поки що на тобі.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

не, поки що на тобі.
а я шо Богу винен?!
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

а я шо Богу винен?!
ти мені винен. Так що, виконуй і не пручайся, та розслабся і получяй удовольствіє, поки тебе всє єбут, єбут, єбут, єбут, єбут, єбут... і я єбу.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

:lol:  вони не встигають перейти до цих питань окучування. Але ж отими дзвінками починають потроху напрягати.

Пошторг вродь є в реєстрі ЄДРПОУ. Реально існуюча юрособа.

Тепер тільки залишилося запитання: як їх примусити прибрати з їхніх баз даних мій тел номер.

ніяк...

 :pooh_lol:
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

та ви вже якось між собою розберіться, є в їхніх діях склад злочину чи ні. А то Дрім каже, що то нічого страшного. А я як побачу київський міський виклик у себе на телефоеі, дик впопихах згадую все матюччя, яке тільки коли чула чи читала...
А чого я маю з кимось розбиратися?  :-o
Ви для себе чітко визначили - є злочин(телефонний тероризм, шахрайство)
Ну то й дійте відповідно.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

Телефонували ... Погодився у них придбати трохи мотлоха. Але надав вигадану адресу .. Більш не турбували.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

до половинышестого вечера сегодняшнего дня понятия не имела кто это
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

Кілька разів пошлете їх накуй та й припинять до вас телефонувати
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

Кілька разів пошлете їх накуй та й припинять до вас телефонувати
фіг там! Іще дзвонять за новими порціями нахуєників.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

фіг там! Іще дзвонять за новими порціями нахуєників.
Обычные продажники. Мама как то заказала у них всякой фигни, так фигню и прислали. Больше она с ними дела не имеет.
Мне тоже звонили год назад, потом вспомнили про меня этой осенью. Но я сама стратила, хотела посмотреть эту схему развода про выигрыш на 400 тыс. и зарегистрировалась на сайте. Если интересно в чем суть была, могу по подробней расписать.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

Обычные продажники. Мама как то заказала у них всякой фигни, так фигню и прислали. Больше она с ними дела не имеет.
Мне тоже звонили год назад, потом вспомнили про меня этой осенью. Но я сама стратила, хотела посмотреть эту схему развода про выигрыш на 400 тыс. и зарегистрировалась на сайте. Если интересно в чем суть была, могу по подробней расписать.
якщо можна. Покроково.
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

якщо можна. Покроково.
Купила судоку, внутри был вкладыш с рекламой розыгрыша автомобиля и других денежных призов. Стираешь в нужном окошке и О,чудо! выигрыш что то вроде 250 тыс., точно не помню. Чтоб его получить нужно зарегистрироваться на сайте и узнать условия получения. Зарегистрировалась, оставила свои данные. Потом мне позвонили и сказали что для подтверждения участия надо что то у них купить не менее определенной суммы и перечислили какие наборы с какими товарами могут предложить. Я что то выбрала , не видя этого вообще, просто по названию, они мне это отправят и после оплаты я получу свой денежный приз.
На следующий день пришла смс, что я победитель, и обязательно нужно это подтвердить, позвонив по указанному номеру телефона. Позвонила. Там опять сказали, что нужно сделать заказ на какую-то сумму, перечислили товар. Что то выбрала. Они это отправят почтой.
Короче, потом на следующей день или через день, опять тоже самое - смс, позвоните по номеру, подтвердите участие, купите, а денежный приз- да,да, уже высылаем.
Схема стала понятна. Я просто перестала реагировать на эти смс - вы победитель!!! срочно позвоните!!!
И собственно все. Никто меня больше не беспокоил. Не, вру.
 Были смски, что посылки уже на почте - Негайно заберіть!!!
Ничего не забирала.
Вспомнили обо мне ещё этой осенью, я их еле вспомнила. Сказали, что я же выиграла кучу денег. Спросили куда их переслать на карту или привезти домой.  :lol:
Я сказала, что сейчас не могу ответить, перезвоните завтра после обеда. Перезвонили утром, не успела ответить на звонок и все, больше не звонили.

Останнє редагування: 7 грудня 2021 21:27:58 від дмхз
   
Re: ФЗВ: Пошторг - шахраї чи благодійники?

Смс были от Пошторг и Имидж клуб.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія