Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

І ще одна тема. Тепер Bild знайомить нас з "нотатками" Кремля.

цю інфу зливають самі росіяни, щоб політики "ужаснулись" і конструктивно підійшли до розмови із хуйло

але це не означає, що вторгнення не може бути
Ви помните щоб цей чувак щось сказав на користь України? Все було проти. І зараз дає поради на погибель ...
   
Цікаво, чи планується зустрічний напад з Придністров'я. :shuffle:


там же написано, що є план оточення Одеси через маневр по території Придністров'я
   
Тепер - спробуйте без Меркель.


"Ви ще побачите Україну без Меркель Кучми"  :gigi:
   
Треба дивитись коли в клоуна і шлюх намічається чергове бухалово, коли вони будуть не здатні миттєво зібратися і проголосувати воєнний стан і загальну мобілізацію.

У Бубочки ж день народження наприкінці січня (чи не 25)

от і  дата для нападу.
   
Або звичайними зарядами - по атомних електростанціях  :shuffle:
Україна від цього може захистити. Це не проблема.
   
Зачем начинать войнушку, если Зе и так сдал Украину со российскими агентами в ОП .
Что будет делать Хуйло с оккупированной территорией, почему то эксперды молчат

Твоїй арктичній недоімперії потрібен людський ресурс і придатні для життя території, а кацапоязикі вже є готовими орками, яких не потрібно ламати.
   
У Бубочки ж день народження наприкінці січня (чи не 25)

от і  дата для нападу.
Це погана ідея, тоді він буде бухий і скаже робіть що хочете військовим і військові до Москви можуть дійти))))
   
"Ви ще побачите Україну без Меркель Кучми"  :gigi:

Шольц не буде цим займатися, Баербок висловить стурбованість - це все.
   
порадували плани оточення великого міста Полтави

я тут із одного кінця Полтави в інший доїжджаю за 15 хвилин

ну Більд це бульварна преса, їм цю страшилку злили як Бігусу інфу про Ківу
   
Після реакції на це "вдячної" України ніхто вже не допомагатиме так, як це робила Меркель.

Тепер - спробуйте без Меркель.

 :weep:
"тепер спробуйте без Медвечука!"
   
а які складнощі з цими територіями? (про схід, центр і південь)
Придется вместо МВФ обеспечивать деньгами население .
Хоть и временно, но содержать повышенное количество беркута и спецназа, для подавления выступлений , гражданских и партизанских. Конечно если по спискам атовцев, первыми не пойдут под аресты .
   
порадували плани оточення великого міста Полтави

я тут із одного кінця Полтави в інший доїжджаю за 15 хвилин

ну Більд це бульварна преса, їм цю страшилку злили як Бігусу інфу про Ківу
І знову хоч одну новину про Україну позитивну? Все проти і все на погибель... Він знає що може бути напад, тому намагається щоб Україна була як найменше готова.

Вата він і все ... Радіє за Полтаву під окупантами які йому милі .
   
:weep:
"тепер спробуйте без Медвечука!"

Тепер спробуйте із Зеленським!
   
Україна від цього може захистити. Це не проблема.

Не може. Тому  західна преса і істєрики катає. На кожну аес треба по комплексу петріотів, і як карта ляже, то це буде неминуче. Гамерика вкотре врятує європу, болукашкі оргазмують. Всі в плюсах
   
Він то підконтрольний Кремлю але політика трохи інакше працює, президент не власник держави, в Україні ще багато політичних гравців, включно з населенням.

Для повного контролю Московії над Україної таки потрібна війна і найвигідніше вести війну тоді коли головнокомадувач ворога твій агент


Але я думаю вторгнення це таки план Б, якщо українці почнуть знімати Зеленого. Точно так само як вторгнення 2014-ого був план Б на випадок якщо почнуть знімати Янука

Це не план Б. Це план А- провокувати безвладдя і захопити території .  Тема відпрацьована на януку

Для цього і був потрібен зе
   
Дед приводят к выполнению Минских Киевом. Максимум из того бреда чтость, это вход рос. Войск если будет гос. переворот и не более.
   
Не може. Тому  західна преса і істєрики катає. На кожну аес треба по комплексу петріотів, і як карта ляже, то це буде неминуче. Гамерика вкотре врятує європу, болукашкі оргазмують. Всі в плюсах
в 14 не могла, зараз може.

ВИ з тими патріотами задрали. Контр батарейний радар і артилерія є більш ефективним засобом оборони чи патріоти...  :facepalm1:
   
в 14 не могла, зараз може.

ВИ з тими патріотами задрали. Контр батарейний радар і артилерія є більш ефективним засобом оборони чи патріоти...  :facepalm1:

Ще раз кажу - не може. І західна преса це успішно доносить до власного манюпаса. Який цей захист буде оплачувати
   
Ще раз кажу - не може. І західна преса це успішно доносить до власного манюпаса. Який цей захист буде оплачувати
Який ти фантазер...  :facepalm1:
   
Який ти фантазер...  :facepalm1:

Ну побачимо. То жужу там знепроста.  Вони так в 14-му не нагнітали, як зараз. А ситуація  зараз  кардинально інша
   
І знову хоч одну новину про Україну позитивну? Все проти і все на погибель... Він знає що може бути напад, тому намагається щоб Україна була як найменше готова.

Вата він і все ... Радіє за Полтаву під окупантами які йому милі .
нужно Хуйлу подсказать: готовый гауляйтер во всей красе.Олдбой, пойдешь в гауляйтеры?
   
а які складнощі з цими територіями? (про схід, центр і південь)

населення вже розмовляє на мові хуйла, перевчати нікого не треба, не треба заводити нові ЗМІ, завозити перекладачів, вчителів у школи, лікарів і тд
Чи треба ламати через коліно місцеве населення щоб перестали вважати Бандеру і Шухевича героями? - Ні
Вчителі в школах "гардятся што ані рускія а нє украінци"
Какая разніца і усталі ат вайни

Коротше кажучи все вже готове, залишилось тільки прапори на держустановах змінити
(tu)  :(
   
нужно Хуйлу подсказать: готовый гауляйтер во всей красе.Олдбой, пойдешь в гауляйтеры?
Олдбой в мене в списку кого треба здати РФ як бандерівця... Щоб він не міг реальних патріотів здати))) На упередження.
   
Ну побачимо. То жужу там знепроста.  Вони так в 14-му не нагнітали, як зараз. А ситуація  зараз  кардинально інша
Я писав раніше місяць чи тижні два тому, що активізувались РФ помийки з нагнітанням. Навіть весною цього не було.
   
нужно Хуйлу подсказать: готовый гауляйтер во всей красе.Олдбой, пойдешь в гауляйтеры?


от до речі, не сумніваюсь що такі як ти дійсно першими побіжать в колаборанти записуватись

ото як рве тєльняшку і голосно кукурікає то точно зрадник буде. це ж класичний психотип.
   
Це не план Б. Це план А- провокувати безвладдя і захопити території .  Тема відпрацьована на януку

Для цього і був потрібен зе

Ну або так. В будь-якому разі мені зараз смішно дивитись на оцю всю форумну паніку зараз. Ці події були очевидні весною 2019-го після виборів. Я лише здивований, що так довго. Я думав куди швидше процесс піде. Думаю основна причина це Ковід який фінансово підкосив москалів з ціною на нафту, тому і затормозились оті всі Штайнмаєрщини, вода в Крим, і таке інше.
   
Я писав раніше місяць чи тижні два тому, що активізувались РФ помийки з нагнітанням. Навіть весною цього не було.

Ти NYT називаєш кацабською помийкою? Хвиля пішла звідти,  і раптом всю ведучу світову пресу прорвало. Ага, ось так просто
   
Спершу Росія планує захопити Південь.
Мета - забезпечення поставок у Крим, а також відрив України від моря.
Что мешает поставлять по мосту?
И на кой им нужен коридор в Румынию, думаю, нет смысла спрашивать этих мыслителей.
   
Цього не буде ніколи.
Чисто теоретически, если бы тут был европейский бизнес, то ...
   
Чисто теоретически, если бы тут был европейский бизнес, то ...

Тоді інша справа.
   
Ну або так. В будь-якому разі мені зараз смішно дивитись на оцю всю форумну паніку зараз. Ці події були очевидні весною 2019-го після виборів. Я лише здивований, що так довго. Я думав куди швидше процесс піде. Думаю основна причина це Ковід який фінансово підкосив москалів з ціною на нафту, тому і затормозились оті всі Штайнмаєрщини, вода в Крим, і таке інше.

Хуйло закріпляв позиції , потоки, міграцію організовував, відновлював після Петра систему управління Україною , а Ковід не помішав, а навпаки, був одним із напрямків ослаблення і зв’язування рук противникам хуйла.
   
Бубочка втече до Ростова?
   
Что мешает поставлять по мосту?
И на кой им нужен коридор в Румынию, думаю, нет смысла спрашивать этих мыслителей.

Так "НаБєрлін"трясця.
   
а які складнощі з цими територіями? (про схід, центр і південь)

населення вже розмовляє на мові хуйла, перевчати нікого не треба, не треба заводити нові ЗМІ, завозити перекладачів, вчителів у школи, лікарів і тд
Чи треба ламати через коліно місцеве населення щоб перестали вважати Бандеру і Шухевича героями? - Ні
Вчителі в школах "гардятся што ані рускія а нє украінци"
Какая разніца і усталі ат вайни

Коротше кажучи все вже готове, залишилось тільки прапори на держустановах змінити
І не заперечиш... :(
   
Придется вместо МВФ обеспечивать деньгами население .
Хоть и временно, но содержать повышенное количество беркута и спецназа, для подавления выступлений , гражданских и партизанских.
Думаю, три борделя, устричная и страусиная фермы того стоят  :lol:
   
Что мешает поставлять по мосту?
И на кой им нужен коридор в Румынию, думаю, нет смысла спрашивать этих мыслителей.
та подкова не коридор в Румынию, а окружение портов Южный, Одесса, Черноморск, соответственно блокада угольных ,аммиачных,химических причалов в Южном,  нефтегавани, контейнерного и тд в Одессн,  рф ведь уже блокирует уголь из Казахстана, вот эта блокада портов не пустит уголь из США или ещё откуда морем,  энергетическая удавка зимой.  Порты это оч важно, как в Грузии 2008 рф бомбили порты Поти и Батуми , хоть они далеко от Осетий, но это порты конкуренты рф портам.  Между Коблево и Фонтанкой ест
   
Я не конспірологі, але після його істерики що на головні 3-4 теми були про війну, у нього був зрив некропостінгу. Він судя з усього пожалівся Аміду, той уже посклеював теми. Істерика у нього продовжується.


Хоча може за те що він жалівся Аміду я помиляюсь. ...


Я так і не зрозумів чого в нього істерика, що десь обговорють можливий сценарій війни?

Так само казали що в не буде Криму і Донбасу... А ітог?

Може досить конспірології? Теми склеюють інші модератори.
   
Ми зможемо стримати орків тільки  за умови  ведення бойових дій на території Рф -треба знищувати їхні комунікаці, бази, під’їздні шляхи.
Мені здається, ні ментально, ні технічно наші стратеги не це не готові. Отже тільки крилаті ракети великої дальності зможуть зупинити хуйла.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія