Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

Чувак взяв ружбайку і приперся з іншого штату на мітинг, куди його ніхто не кликав.
Почав дойобуватись до протестувальників, коли вони за ним погнались, він почав відстрілюватись і оголосив це самозахистом.

Що ти брешеш?

Не стидно?
   
Кстати СНН и прочие левые СМИ наплодили мифов - вон даже Татусь взращен на этих мифах. Дурят людям головы...
https://sports.yahoo.com/kyle-rittenhouse-didnt-illegally-bring-043226324.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAANRs8B2vGbEMQ4g2LYdbsnGo60mjiVDd_Cr29wz2RtfJqoYSDsoFotIOC9vB8OVLr2DFKoYhLZXEIiD9QSFUVOuCm-a3KB41XCZwpTpxNlw8885cxyg7xs81kM5vdFsJM658eXDeX_TtfQIXOaCQ65BkA44UjsLU8Yz24lXiEqL8

1) Міф: Кайл Ріттенхаус незаконно перевіз зброю через кордони штатів

Мабуть, найстійкішим міфом навколо цієї справи є ідея про те, що Ріттенхаус, якому тоді було 17 років, перевіз AR-15 через державні кордони. Ріттенхаус жив приблизно за 20 хвилин від Кеноші, в Антіохії, штат Іллінойс. Його резиденція в штаті Іллінойс сприяла поширенню чуток про те, що підліток нелегально приїхав до Вісконсіна зі своєю гвинтівкою.

Але під час судового розгляду Ріттенхаус свідчив у суді, що 24 серпня 2020 року, за день до того, як він смертельно застрелив двох чоловіків, він сам виїхав зі свого будинку в Іллінойсі до Кеноші. Згідно з поліцейськими записами та свідченнями суду, рушниця вже зберігався в будинку друга в Кеноші.

2) Міф: Кайл Ріттенхаус володів зброєю незаконно

Міф: Кайл Ріттенхаус володів зброєю незаконно. Ріттенхаус і його друг Домінік Блек засвідчили, що Блек, якому на той момент було 18, використав гроші Ріттенхауса, щоб придбати зброю в господарському магазині Вісконсина в травні 2020 року. Як повідомляється, вони домовилися, що Блек залишить За свідченнями суду, рушницю, поки Ріттенхаузу не виповнилося 18 у січні 2021 року.

Зараз Блек притягується до відповідальності за участь у незаконній закупівлі зброї від імені Rittenhouse. Але володіння Ріттенхаусом вогнепальної зброї на той час було технічно легальним.

Раніше цього тижня суддя Брюс Шредер скасував обвинувачення у володінні небезпечною зброєю особою молодше 18 років після того, як захист Ріттенхауза стверджував, що гвинтівка не була короткоствольною, використовуючи виняток зі статуту Вісконсіна, що стосується довжини ствола рушниці.

3) Міф: мати Кайла Ріттенхауса возила його на протести в Кеноші

Популярною чуткою, яка поширилася після стрілянини в серпні 2020 року, була ідея, що мати Ріттенхауза, Венді Ріттенхаус, привезла свого сина-підлітка на протести.

В листопадовому інтерв’ю CNN депутат від Демократичної партії Карен Басс з Каліфорнії поширювала брехню, стверджуючи, що Венді супроводжувала свого сина через кордони штатів, щоб він міг допомогти правоохоронним органам на тлі заворушень. Але, як свідчив Ріттенхаус, підліток сам приїхав до Кеноші напередодні протестів.

Ріттенхаус засвідчив, що мати відвезла його в місцеву поліцейську дільницю, щоб здатися після стрілянини.

....

і так далі. Особливо вражає оце - ПРИЇХАВ з іншого штату.


20 майлів, люди до роботи далі їздять!

з іншого штату...  :facepalm1:
   
"Чувак взяв ружбайку і приперся з іншого штату на мітинг, куди його ніхто не кликав." - він не бреше, він у це свято вірить. і просто буде блимати, і не скаже нічого. мабуть він не чув як учора CBS виправдовывалося - !!!!ми взнали багато нового!!!! пыд час розгляду цієї справи!

а як отаких бідних ліваків гівном годували цілий рік...
   
Re: Rittenhouse оправдан по ВСЕМ статьям
VYR

Хлопець Герой Америки.
Бажаю всім свідомим Українцям захищати свою землю від ворога зі зброєю в руках. А ворог путлєр скоро полізе, не сумлівайтесь.
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

Чувак взяв ружбайку і приперся з іншого штату на мітинг, куди його ніхто не кликав.
Почав дойобуватись до протестувальників, коли вони за ним погнались, він почав відстрілюватись і оголосив це самозахистом.

Tatus, не роби з себе ідіота.......
   
а скейт  :facepalm1:  ?
а нігга попригунчік ?
каторий пригнул Кайлу на голову
отпєтий уголовнік еаторий бил в то врємя на паролє

JewNN - подумаєш дал ногой в голову - за такоє стрєлять
сука пракурор шіл Кайлу дєло шо тот не попал в попригунчіка


JewNN
подумаєш ударілі Кайла скейтбордом по головє
какойто експерт не видєржал
да відно жє шо ребром ударіл
ето как топором по шеє...
і так 2 тижня дурілі народ
с дня в день, 24 часа - как корт тіві
а потом спрашівают - почему нас ненавідят ?
сєрьйозно, самі на екранє спрашівают...
   
Tatus, не роби з себе ідіота.......

больше ничего не остается имхо.

надо задуматься вот над чем хотя бы: копы застрелили черного... пошла жара... первый убитый Риттенхаусом -насильник и растлитель малолетних. Какой у него был мотив участия в "протесте"? я очень сомневаюсь, что это вообще можно назвать протестом. Компания хотела какой-то объект бизнеса разрушить или сжечь, насколько я помню. Р. вмешался. Без пальбы вмешался. Последовало нападение. Ему что -надо было винтовку отдать? совершенно ясно из видео, что трудно представить, что он начал бы палить в тех, кто на него не нападал. Почему он не сделал этого раньше?

единственно, что можно предъявить по обстоятельствам имхо - стрелял бы по ногам, что ли.  А дальше (2-й убитый и раненый), то и этого не предъявишь.
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

надо задуматься вот над чем хотя бы: копы застрелили черного... пошла жара... первый убитый Риттенхаусом -насильник и растлитель малолетних. Какой у него был мотив участия в "протесте"? я очень сомневаюсь, что это вообще можно назвать протестом. Компания хотела какой-то объект бизнеса разрушить или сжечь, насколько я помню. Р. вмешался. Без пальбы вмешался. Последовало нападение. Ему что -надо было винтовку отдать? совершенно ясно из видео, что трудно представить, что он начал бы палить в тех, кто на него не нападал. Почему он не сделал этого раньше?

 :facepalm:

OMG!

Шо ти несеш?

   
"единственно, что можно предъявить по обстоятельствам имхо - стрелял бы по ногам, что ли.  А дальше (2-й убитый и раненый), то и этого не предъявишь."

я когда получал разрешение на скрытое ношение оружия тоже задал этот вопрос инструктору бывшему копу. мол я прихожу в дом и там грабитель который угрожает  жизни - может в ногу пальнуть или в руку.

мне объяснили что под стрессом- ты вообще хер куда попадёшь. так что надо валить сразу наглухо и целиться в туловище. если реально угрожают жизни - лучше убивать чтобы не быть убитым самому
   
:facepalm:

OMG!

Шо ти несеш?

ты сначала почитай еще раз внимательно, забыв о моем отношении к трампону, и все наладится в твоем восприятии
   
"единственно, что можно предъявить по обстоятельствам имхо - стрелял бы по ногам, что ли.  А дальше (2-й убитый и раненый), то и этого не предъявишь."

я когда получал разрешение на скрытое ношение оружия тоже задал этот вопрос инструктору бывшему копу. мол я прихожу в дом и там грабитель который угрожает  жизни - может в ногу пальнуть или в руку.

мне объяснили что под стрессом- ты вообще хер куда попадёшь. так что надо валить сразу наглухо и целиться в туловище. если реально угрожают жизни - лучше убивать чтобы не быть убитым самому

я так и понимаю, но пишу же о том, что можно попробовать "высосать"
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

ты сначала почитай еще раз внимательно, забыв о моем отношении к трампону, и все наладится в твоем восприятии

 :D

Я знаю твайо атнашєніє к трампону, а якого чорного копи застрелили?
   
я так и понимаю, но пишу же о том, что можно попробовать "высосать"
не там не идиоты сидят. когда речь идет о самозащите то даже речи нет о каких то руках и ногах. тут только два варианта - угрожают жизни или нет. если нет - а ты завалил кого то то ты убийца. или если не убил но подранил - то ты членовредитель. если же угрожали жизни -то похер, убил не убил твое право.
   
:D

Я знаю твайо атнашєніє к трампону, а якого чорного копи застрелили?

а что послужило поводом к фестивалю в кеноше?
   
не там не идиоты сидят. когда речь идет о самозащите то даже речи нет о каких то руках и ногах. тут только два варианта - угрожают жизни или нет. если нет - а ты завалил кого то то ты убийца. или если не убил но подранил - то ты членовредитель. если же угрожали жизни -то похер, убил не убил твое право.

я все это понимаю, но.. хм... представь, как могло это "твое право" в нынешней Америке обернуться, если бы хотя бы один труп оказался черного цвета..
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

а что послужило поводом к фестивалю в кеноше?

FYI

Officer Rusten Sheskey shot Blake, who is Black, during a domestic disturbance in Kenosha in August 2020.
The shooting left Blake paralyzed from the waist down and sparked several nights of protests, some of which turned violent.

Але його не застрелили, "жив курілка":

   
я все это понимаю, но.. хм... представь, как могло это "твое право" в нынешней Америке обернуться, если бы хотя бы один труп оказался черного цвета..
если чёрный то писец,  парень бы не вышел... жаль что американская фемида настолько заполитизированной стала
   
а что надо сделать? Наградить?
Гитлера канонизировать?

ти не розумієш позиції ліваків
якщо злочинець білий гетеросексуальний чоловік віком до 60 років - то пожиттєве
якщо злочинець чорний гомік-наркоман, то відпустити з вибаченнями й видати грошову компенсацію

Що за злочин, його соціальна небезпека та тяжкість не мають абсолютно ніякого значення

Ліваки - расисти, тільки "навиворіт"
   
если чёрный то писец,  парень бы не вышел... жаль что американская фемида настолько заполитизированной стала
американская фемида настолько заполитизированной стала
а псіхіатрія ?

блєадь, ви вдумайтєсь
5 лєт жіди оралі о невменяємості Трампа
трєбовалі 25-ю поправку - то єсть уволіть і в псіхушку
1500 псіхіатров подпісалі петіцію - Трампа в псіхушку
хотя есть решеніє верховного суда
ніззя делать дістанціонний псіхо діагноз без обследованія
каждий год Трамп проходіл когнітівний тест с картінкамі :)
а тут жіди "нємножко удівліни" шо Бідону не делалі тест работают лі мозгі
99,99999% псіхіатров - жіди
дажє в ящіке ужє открито говорят шо псіхіатрія ето жідовскій рекет
доказано шо Фройд шарлатан, і теперь стараются не упомінать єво імєні
до ФУПа мемо єщо не дошло
тут Фройдом машут направо і налєво :)
   
В США есть закон - stand your ground.

у нас во флориде например

в висконсине есть право на открытое ношение оружия.

я вообще не понимаю как до суда довели.

это произошло во время протестов БЛМщиков, поэтому и довели
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

Возмущённые протестующие в Сан Франциско первым делом разнесли Луи Витон на Юнион сквеар

 :D

Чувак в двох масках, - замаскірувався - називається.

   
это произошло во время протестов БЛМщиков, поэтому и довели
в вісконсінє БЛМщікі борзєлі і до погромов
ну бєлиє расісти прінялі закон шо малолєткам ніззя імєть обрєзи
ну скотіна прокурор открил дєло
17 лєтній Кайл владєл обрєзом
в судє померілі
нормальний АР-15, ствол длінний не обрезаний
єщо одно дєло в корзіну
==.
скотіна шіла Кайлу нарушенніє режіма воєнного положєнія
воєнноє положєніє ввєлі на слєдующій день
прокурор не разобрался с датамі
і так все 20 уголовних дел в мусор
самоє серьйозноє - нарушеніє правіл дорожного двіжєнія
і тут журі оправдало....
====

с Вітоном БЛМщікі промахнулісь
в Каліфорнії разрєшаєтся лєгально воровать на $ 950
14 БЛМщіков ето
14 х $950 = $13300
а ніггери грабанулі на $ 100 тищ
нєкошерно
Кевін Нюсен можєт пальчіком помахать...

.


Останнє редагування: 20 листопада 2021 22:41:59 від Neturei Karta
   
самоє серьйозноє - нарушеніє правіл дорожного двіжєнія
і тут журі оправдало....
шо, навіть якогось штрафу на 20 баксів не виписали? ну це ваащє! не може буть, що молодий, білий, розумний пацан та не в тюрмі ще!
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

если чёрный то писец,  парень бы не вышел... жаль что американская фемида настолько заполитизированной стала

Єслідакаби...... журі дивиться на обставини, а не на колір шкіри........... припини вже розповсюджувати цю хуйловську проапаганду про те що США те саме що і раша........
   
шо, навіть якогось штрафу на 20 баксів не виписали? ну це ваащє! не може буть, що молодий, білий, розумний пацан та не в тюрмі ще!
попробую найті на JewNN
как там ніггер плачет шо белиє расісти дажє трафік вайолейшен Кайлу не далі
мол шо тут дальше обсуждать...
демакратія умерла амеріке конєц..
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

попробую найті на JewNN
как там ніггер плачет шо белиє расісти дажє трафік вайолейшен Кайлу не далі
мол шо тут дальше обсуждать...
демакратія умерла амеріке конєц..

Я просльозився коли почув по NPR якусь смуглянку що вона тепер не зможе почувати себе в безпеці гуляючи білими кварталами......... ..
   
Я просльозився коли почув по NPR якусь смуглянку що вона тепер не зможе почувати себе в безпеці гуляючи білими кварталами......... ..

й головне - магазинами у білих кварталах?  :gigi:
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

Єслідакаби...... журі дивиться на обставини, а не на колір шкіри........... припини вже розповсюджувати цю хуйловську проапаганду про те що США те саме що і раша........
єслі бі дакабі ми всі бачили як відпускали райотерів під заставу у нью йорку пачками
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

единственно, что можно предъявить по обстоятельствам имхо - стрелял бы по ногам, что ли.  А дальше (2-й убитый и раненый), то и этого не предъявишь.
на пред. странице же фото что на него с пистолем нападали. не застрелил бы нападавшего, умер  бы сам
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

Єслідакаби...... журі дивиться на обставини, а не на колір шкіри........... припини вже розповсюджувати цю хуйловську проапаганду про те що США те саме що і раша........

Ага , ага особенно с с наркотом и насильником флойдом. Ни колир
 ни чого., не зуптинидло засадити полицая у тюрьму
   
на пред. странице же фото что на него с пистолем нападали. не застрелил бы нападавшего, умер  бы сам

я и пишу, что здесь ничего не предъявишь.

парня с пистолетом он ранил в руку. Его свидетельство значит. роль в суде сыграло (признал, что навел ствол на Р.), прокурор за голову хватался.
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

Єслідакаби...... журі дивиться на обставини, а не на колір шкіри........... припини вже розповсюджувати цю хуйловську проапаганду про те що США те саме що і раша........

оте що ти татусю написав застосуй до себе

чорного в Техасі після того як він трьох підстрелив в школі випустили під заставу десь 20 тисяч
чи не на наступний день
трьох підстрелив, правда не вбив
але дома зустріли як героя і ще й вечоринку влаштували
ти взагалі в реальному світі живеш?
чи серед веселок з єдинорогами?
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

ванька с принципами, до тебя хоть доходит или нет? Доступнее попробую: решил ты один на один с кем-то на деньги сыграть в карты или в шахматы, неважно. сели за стол.

 Арбитр спрашивает: "Вы согласны с правилами, что выигравший получает всю сумму?"

Соперник твой говорит - "Да."

А ты - "Да,.. если Я выиграю, конечно..."


За Америку тревожно не "потому, что трамп", а потому, что она после этих слов не прогнала его поджопниками из-за стола

за ваньку піде доповідь

про оте коли я виграю

то оте досьє Стіла почали клепати ще до виборів
тому оце тіпа благородство засунь собі ....
чоловік вже наперед знав що готується фальсифікація виборів
а від нього вимагають визнати правила  :facepalm1:
   
за ваньку піде доповідь

про оте коли я виграю

то оте досьє Стіла почали клепати ще до виборів
тому оце тіпа благородство засунь собі ....
чоловік вже наперед знав що готується фальсифікація виборів
а від нього вимагають визнати правила  :facepalm1:

и лукашенко знал. Поэтому заранее и заявил "мы им власть не отдадим", не?

теперь достаточно заявить "готовятся фальсификации! (не мной, конечно)", и правил можно не соблюдать. Победил - можно промолчать, а вот если проиграл, то "я ж знал!"

вопрос - насколько этично идти на выборы, ЗАРАНЕЕ зная о том, что они будут сфальсифицированы (не тобой, а твоими противниками, конечно)?
   
припини вже розповсюджувати цю хуйловську проапаганду про те що США те саме що і раша...

а это и есть главное. Не будь этой установки, то всей этой команды ванек здесь не было бы.
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

Ага , ага особенно с с наркотом и насильником флойдом. Ни колир
 ни чого., не зуптинидло засадити полицая у тюрьму

То ви якраз дивитесь на колір........ там де білого виправдали там справедливо, а де ні - то погано........ офіцер десять хвилин тиснув на шию замість того щоб рятувати від овердозу....... за цей час чувак віддав копита...... звичайно журі мало всі підстави щоб визнати його винним.........
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

То ви якраз дивитесь на колір........ там де білого виправдали там справедливо, а де ні - то погано........ офіцер десять хвилин тиснув на шию замість того щоб рятувати від овердозу....... за цей час чувак віддав копита...... звичайно журі мало всі підстави щоб визнати його винним.........

 :facepalm1:

Timberview Shooting Suspect Released on Bond
Timothy George Simpkins faces three counts of aggravated assault with a deadly weapon
A total of four people were hurt, including two students and two adults.
The Timberview High School student accused of opening fire inside the school on Wednesday, injuring four people and then fleeing before being taken into custody hours later, was released from the Tarrant County Jail Thursday afternoon.



   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

и лукашенко знал. Поэтому заранее и заявил "мы им власть не отдадим", не?

теперь достаточно заявить "готовятся фальсификации! (не мной, конечно)", и правил можно не соблюдать. Победил - можно промолчать, а вот если проиграл, то "я ж знал!"

вопрос - насколько этично идти на выборы, ЗАРАНЕЕ зная о том, что они будут сфальсифицированы (не тобой, а твоими противниками, конечно)?

ну я ж кажу "гекшперт"
приводити Білорусію як доказ своєї правоти в суперечках про виборчу систему США  :facepalm1:   :lol:
мля собачки Павлова таки - головне слова, щось брякнув і понеслося
а які наслідки в реальному світі то до сраки , головне лозунгами сипати душещіпатєльними і пафосними
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

"Чувак взяв ружбайку і приперся з іншого штату на мітинг, куди його ніхто не кликав." - він не бреше, він у це свято вірить. і просто буде блимати, і не скаже нічого. мабуть він не чув як учора CBS виправдовывалося - !!!!ми взнали багато нового!!!! пыд час розгляду цієї справи!

а як отаких бідних ліваків гівном годували цілий рік...


Ось яскравий приклад брехливої пропаганди від трампанзів.
Він перетнув кордон штату  - це значить, що він приїхав з іншого штату. Там інші закони, там інша поліція, і т.д. і т.п.
І не важливо як далеко від кордону.
Всі хто живуть в США  знають що значить різні штати, це лише у кацапів немає значення переїзд мвж "республіками", бо то фікція, а в США один штат дуже сильно відрізняється від іншого і перетинання кордону між ними має багато наслідків.
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

:facepalm1:

Timberview Shooting Suspect Released on Bond
Timothy George Simpkins faces three counts of aggravated assault with a deadly weapon
A total of four people were hurt, including two students and two adults.
The Timberview High School student accused of opening fire inside the school on Wednesday, injuring four people and then fleeing before being taken into custody hours later, was released from the Tarrant County Jail Thursday afternoon.

Показати зображення...

Трампанзі тепер оголосять його героєм, разом з Кайлом Ротенхаузом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія