Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)



Реакція китайського офіціозу показова

Міжнародне радіо Китаю
Цей ЗМІ контролює держава Китай
  ·
У Сполучених Штатах Кайл Ріттенхаус, звинувачений у стрілянині в Кеноші, що забрала два життя,
був виправданий судом і звільнений у приміщенні суду. Це рішення одразу викликало велику суперечку.
 Афроамериканська організація громадянських прав «Національна асоціація розвитку кольорових людей» заявила,
 що вирок є «знущанням над тими, хто втратив життя».

Сім'я чорношкірого Джекоба Блейка, в якого поліція стріляла сім разів і який отримав серйозні поранення,
сказала: «Ви можете відчути запах і побачити потенційний
системний расизм у судовій системі та поліцейській системі (у цьому рішенні)».
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

А що поліція? Спостерігає?
Щось це вже справжньою громадянською війною смердить, причому білошкірі будуть проти темношкірих.

Не будуть....... вже винесли обвинувачувальний вирок..... Всі троє решту життя проведуть у в'язниці.......
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

Не будуть....... вже винесли обвинувачувальний вирок..... Всі троє решту життя проведуть у в'язниці.......

тобто судова система зрівняла рецидивіста террориста що поклав 30 людей і 5 на смерть і 3 х людей де є натяк на самозахист... терориста що йшов вбивати змонтований і людей що пересеклися з тим чуваком і він на них напав...

судова система вмерла. тупо політика.
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

по факту самозахист нівелюється. йде просто мова про вбивство яке толерується суспільством,  якщо вбивця чорний а жертви білі...
   
там без шансов 70% населения белые.
Далеко не всі білі будуть "за білих".
Там схоже ситуація 50 на 50, дуже великій кількості подібних рад-фемок вдалося попромивати мізки
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

тобто судова система зрівняла рецидивіста террориста що поклав 30 людей і 5 на смерть і 3 х людей де є натяк на самозахист... терориста що йшов вбивати змонтований і людей що пересеклися з тим чуваком і він на них напав...

судова система вмерла. тупо політика.

стосовно виділеного нагадало мені анегдот про те як "упав на мій ніж і так 5 разів"....... стосовно суті - думаю що терористу буде як мінімум шість пожиттєвих........ так що не зрівняла.......
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

по факту самозахист нівелюється. йде просто мова про вбивство яке толерується суспільством,  якщо вбивця чорний а жертви білі...

я не знаю, чи ти спеціально пересмикуєш....... тобі хочеться опустити американську систему правосуддя......... . чи .... я навітьне знаю як це назвати щоб не обідити.........

по факту вони переслідували його а потім намагались скрутити..........  за це і отримали вирок.......

думаю просто що тебе не цікавить правосуддя взагалі........ тобі просто хочеться щоб всі вироки були так як для тебе політично доцільно........
   
я не знаю, чи ти спеціально пересмикуєш....... тобі хочеться опустити американську систему правосуддя......... . чи .... я навітьне знаю як це назвати щоб не обідити.........

по факту вони переслідували його а потім намагались скрутити..........  за це і отримали вирок.......

думаю просто що тебе не цікавить правосуддя взагалі........ тобі просто хочеться щоб всі вироки були так як для тебе політично доцільно........
я вважаю що вироки робляться з міркувань- скільки буде вбито людей якщо вирок буде не на користь лібералів. і чи не варто зробити "правильний" вирок щоб зберегти життя дітей, жінок ты просто мирних людей
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

я вважаю що вироки робляться з міркувань- скільки буде вбито людей якщо вирок буде не на користь лібералів. і чи не варто зробити "правильний" вирок щоб зберегти життя дітей, жінок ты просто мирних людей

а чоловіки don't matter?
   
а чоловіки don't matter?
ну подумай про журі. тож люди не роботи.

атака на вукєшу - замяли вже. ніякого аутрейджу,  палаючих чорних кварталів. МЛК статуї розбитої на друзки. все в порядку. тиша та божа благодать

5 трупів Карл! 30 поранених! цинічно вбито, йшов на справу.

за одного флойда країна палала ціле літо.
   
Re: (Кайла Риттенхауза оправдали по всем обвинениям.)

ну подумай про журі. тож люди не роботи.



Ні, я думаю там журі по меррітс розбирало справу........ наскільки я зрозумів їх звинуватили не в самому найгіршому вбивстві........... думаю у них буде шось нижче чим пожиттєве, і навіть буде можливість паролю........ подивимся.........
   
Показати зображення...
Реакція китайського офіціозу показова

Міжнародне радіо Китаю
Цей ЗМІ контролює держава Китай
  ·
У Сполучених Штатах Кайл Ріттенхаус, звинувачений у стрілянині в Кеноші, що забрала два життя,
був виправданий судом і звільнений у приміщенні суду. Це рішення одразу викликало велику суперечку.
 Афроамериканська організація громадянських прав «Національна асоціація розвитку кольорових людей» заявила,
 що вирок є «знущанням над тими, хто втратив життя».

Сім'я чорношкірого Джекоба Блейка, в якого поліція стріляла сім разів і який отримав серйозні поранення,
сказала: «Ви можете відчути запах і побачити потенційний
системний расизм у судовій системі та поліцейській системі (у цьому рішенні)».
шо і требовалось доказать фупчікам
на западе ето давно ізвестно
гебреї не белиє люді - оні цветниє
посєму чорниє організації защіщают 3-х гебреев которих замочіл Кайл
вплоть до конца 70-х в сша наші гебреї должни билі ставіть в анкетах галочку - цветний
белий
чорний
цветний
кто смотріт JewNN і остальниє гебрейскіє канали, тот відіт какая там ненавість к белим людям...
чорниє братья с гебрейскімі фаміліямі(помесь чорних і гебреев) - там скоро будет половіна
хотя в штатах
белих - 70%
чорних - 13%
   
От як буває:

42-річна Марсія Ченс, яка критикувала батьків Кайла Ріттенхауза, що вони мали поганий вплив на сина,
гине від ножових поранень на День подяки, через кілька днів після того.
 
Вбив її ВЛАСНИЙ 18-ти річний син.



https://nypost.com/2021/11/26/marcia-chance-fatally-stabbed-by-son-varian-alexander-hibbert-on-thanksgiving/


На її сторінці у фейсбуці вона писала:

  ...як чекає справжній Судний день. Але ей, я не Бог..
У Всесвіті є більший Суддя для всіх і для всього.
Бути суддею, адвокатом, навіть присяжним, тощо...
має бути однією з найважчих частин судової системи чи,
можливо, батьківської системи.
Де він узяв зброю ????  17 років....Батьки/батько. Поганий вплив...

(внизу справа фото не має відношення до її сина,
чи до того білого хлопця, - це зовсім інша історія)





   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія