Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Амброзія полинолиста
Борщовик
Аконіт (Борець)
Березка польова
Болиголов плямистий
Віха отруйний (Цикута)
Вовчі ягоди
Блекота чорна
з етичних мотивів не можу коментувати. Просто скажу два слова. Конвалія, піздец.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.



Показати зображення...
Аконіт
Гарна яскрава рослина сімейства Лютикових приховує в собі смертельну небезпеку.
 У корені і в незрілому насінні рослини містяться алкалоїди, переважно аконітін.

 За отруйним впливом його можна порівняти з отрутою кураре.

Акотін може викликати важке отруєння, що супроводжується запамороченням, потемнінням в очах, судомами кінцівок, аритмією, і гарантовано летальним результатом, до якого приводить зупинка дихання.

100% рослин мають вплив на  людину (психоделіки)... На його відчуття ..і сприйняття всесвіту.


   
Ягоди. глікозиди.



У мене знайомі солідні люди, мухомори збирали цьогоьліта як іпонуті. Птаю нащо? треба! Нащо! це ліки.
Я чогосьне знаю? Хто прояснить?
   
До речі, у Бучанському парку, докуя грибів веселка. Кожен рік. докуя.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Ягоди. глікозиди.



У мене знайомі солідні люди, мухомори збирали цьогоьліта як іпонуті. Птаю нащо? треба! Нащо! це ліки.
Я чогосьне знаю? Хто прояснить?

Сома сказки розповідає..
І вживання надає впевненість... У діях по життю..

   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Амброзія полинолиста
Борщовик
Аконіт (Борець)
Березка польова
Болиголов плямистий
Віха отруйний (Цикута)
Вовчі ягоди
Блекота чорна
взагалі. Ну, Андрію, це не ваше. Ну як дитина вам буде розповідати про смертоносність якогось глоку вам, як ви знаете про атомну бомбу.
   
взагалі. Ну, Андрію, це не ваше. Ну як дитина вам буде розповадати про смертоносність якогось глоку людині, яка знає про атомну бомбу.
  Ваша правда. Не моє.
   
Сома сказки розповідає..
І вживання надає впевненість... У діях по життю..
Хто ака Сома, це пророк якийсь нововірів?
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Хто ака Сома, це пророк якийсь нововірів?
не дуже зрозуміло, або пойло нехерово вставлююче, або бог Місяця, та ще потвора, доречі.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Хто ака Сома, це пророк якийсь нововірів?

Ніт ... Розповідав мені - той хто постійно хаває мухомори ...
Що отримує спокій і впевненість , а всьому його Сома вчить...

При цьому він нормальний.

Цікавий факт що люди яки вживають мухомори розповідають одне і те саме..
Навіть не знаючи один одного.
   
не дуже зрозуміло, або пойло нехерово вставлююче, або бог Місяця, та ще потвора, доречі.
Ого
   
Ніт ... Розповідав мені - той хто постійно хаває мухомори ...
Що отримує спокій і впевненість , а всьому його Сома вчить...

При цьому він нормальний.

Цікавий факт що люди яки вживають мухомори розповідають одне і те саме..
Навіть не знаючи один одного.

От і я здивований, людина генеральний у мережі гіпермаркетів, 25 філій, а жере мухомор.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.


Одна з теорій каже що хомосапиенс став сапиенсом саме після того як ажив колись дуже давно рослину чи коріння..

Тобто він усвідомив власне " Я..."
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Індуси, з пойлом Сома, не могли його готувати з мухоморів, іх там не росте. Там іньшого више криши. А що до однакових марінь під мухомором, то виявлений факт, який пояснити зараз неможливо.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

От і я здивований, людина генеральний у мережі гіпермаркетів, 25 філій, а жере мухомор.

Мій знайомий заробляє тим що робить гарну меблю.... Під замовлення для бритов.. вартість від 5 тис. Фунтів
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Індуси, з пойлом Сома, не могли його готувати з мухоморів, іх там не росте. Там іньшого више криши. А що до однакових марінь під мухомором, то виявлений факт, який пояснити зараз неможливо.

Я ток розумію що Сома це якись "дух".
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Мій знайомий заробляє тим що робить гарну меблю.... Під замовлення для бритов.. вартість від 5 тис. Фунтів
чомусь здаеться, що його меблі настількі на голову не налазять, що їх неможливо не купити.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Я ток розумію що Сома це якись "дух".
я не практикую. Зверніться до спеців.
   
Незнаю шановні, омже тому він і мільярдер доларовий що їсть мухомори, як шарамига по лісу з витрищеними очима бігає і шукає тую гадось, про себе скажу таке.

Я бачив окупацію. різну. І Донецьку, і Кримську і Палестинську.
Окупація з людьми робе різне.
 Когось активізує на спротив, когось на покірність.
І тут невгадаеш поки не побачиш побочку окупації конкретно на конкретній людині.

так я до чого веду.
Ісус Христос в окупації сповідував вчення батька свого. В Римській окупації. То була страшна сила тая Римська імперія. Звичаї розправи з окупованими були жорстокішими за будь які.

От той хлопець  з 17 років по 33 роки свої сповідував доброту. Серед свого народу, який в окупації. Це треба просто відчути та поміряти на себе, як би ви в окупації сповідували принципи  Степана Андрійовича наприклад .

І яке б до вас було ставлення окупованих.

Зрадили його окуповані римлянами. Самі знаемо хто.
Колаборанти римлян зрадили.

ВІн сказав: пийте вино. Крапка. Виноградне вино.

Не пиво, не горілку, не мухомори. ВИНО.
  З поваги до героя, який один протистояв окупанту я раз на 2 тижні піднімаю келих вина. Шануйте Ісуса. ВІн був в окупації. Підіймайте келих вина в пам'ять про нього.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

чомусь здаеться, що його меблі настількі на голову не налазять, що їх неможливо не купити.

Черга стоіть
   
Мій знайомий заробляє тим що робить гарну меблю.... Під замовлення для бритов.. вартість від 5 тис. Фунтів

Тада. Це не кухня у 6 м2.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Панове, в нього дійсно гарне, смачне вино. То може за рекламу треба сприйняти. Чувак сам, для себе 80+ літрів свого вина має, сам не пьючи майже його. Мене часто дивують люди, з якими життя зводить. Життя різноманітне, я і пітекантропів теж в знайомих маю.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

я не практикую. Зверніться до спеців.

Так само не вживаю..

Але все впливає на наше сприйняття всесвіту..
Навіть диханням можно..
Холотрорне.

Музика + вода..
Медіація
Молитва
І т.д.
   


За часів Ісуса вино було у звичайному раціоні кожної людини, його споживали регулярно, як хліб і воду.

Першим чудом Ісуса стало перетворення води на вино. На самому початку Євангелія від Івана знаходимо розповідь про те, як Ісус наказав слугам на весіллі наповнити водою шість великих глеків, кожен з яких містив від двадцяти до тридцяти галонів. Згодом Ісус перетворив цю воду на вино. Іван пише: «Так поклав Ісус початок чудесам у Кані галилейській і явив славу Свою; і увірували в Нього ученики Його» (Ін. 2:11).

Найчастіше вино робили з винограду, однак бував цей напій і зі смокв, фініків та навіть гранатів.

Чи пив Ісус вино?
Чимало християн переконані, що вино, яке споживав Ісус, не було ферментованим, і причина цього в тому, що Ісус був назореєм. Назорейську обітницю, яка походить ще з Закону Мойсея, знаходимо в Числах 6. Особливий аспект цієї обітниці, пов’язаний з вином, звучить так: «І сказав Господь Мойсеєві, говорячи: оголоси синам Ізраїлевим і скажи їм: якщо чоловік або жінка зважиться дати обітницю назорейства, щоб посвятити себе в назореї Господу, то він повинен утриматися від вина і міцного напою, і не повинен вживати ні оцту з вина, ні оцту з напою, і нічого виготовленого із винограду не повинен пити, і не повинен їсти ні сирих, ні сушених виноградних ягід; у всі дні назорейства свого не повинен він їсти і пити нічого, що виготовляється із винограду, від зерен до шкірки» (Чис. 6:1-4).

Крім того, назорейська обітниця забороняла стригти волосся. Також той, хто склав цю обітницю, не міг наближатися до мертвого тіла, навіть якщо це було тіло його батька, матері, сестри чи брата.

Вважали, що така особа присвячувала себе особливій, священній меті. Цю присягу могла скласти сама людина – або ж за неї її батьки, якщо та особа була ще дитиною. Посвята, яку на івриті називають «назір», могла тривати ціле життя чи лише обмежений час.

Було встановлено особливе правило для тих, кому мине час обітниці: вони мусили принести жертву Господеві – і «після цього назорей може пити вино» (Чис. 6:20).
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Тада. Це не кухня у 6 м2.

Угу.. згоден...
   
Припущення, що Ісус склав назорейську обітницю, походить із двох переконань, жодне з яких не має чіткого підтвердження у Святому Письмі. По-перше, дехто стверджує, що небесний Отець Ісуса доручив Йому особливу, священну місію, а тому Він жив із назорейською обітницею усе життя. Друге переконання ґрунтується на тому, що Ісуса названо назореєм у Святому Письмі. Насправді Він був назарянином. Матфей написав у своїй євангельській розповіді про Ісуса: «І, прийшовши, оселився в місті, яке зветься Назарет, щоб збулося сказане через пророків, що Він Назореєм наречеться» (Мф. 2:23). Треба зауважити, що всі, хто жив у Назареті, були назарянами, однак, безперечно, не всі були назореями. Але в Старому Завіті немає особливого пророцтва, що Месію називатимуть назарянином чи назореєм. Пророки, яких згадував Матфей, могли бути пророками з єврейських передань або ж із часів Ісуса.

Одним із тих, хто жив за назорейською обітницею, був Самсон. У книзі Суддів знаходимо настанову, яку дістали Самсонові батьки ще до його народження: «Ось, ти зачнеш і народиш сина; отже, не пий вина і сикера і не їж нічого нечистого, бо немовля від самої утроби до смерти своєї буде назореєм Божим» (Суд. 13:7).

Також у Святому Письмі є згадка про двох інших людей, які були посвячені в назореї від народження, – Самуїла (1 Сам. 1:11) та Івана Хрестителя (Лк. 1:15). Однак немає згадок про те, що Ісус дістав цю посвяту чи від земних батьків, чи від небесного Отця.

Щодо того, чи був Ісус назореєм, напевне ствердити можемо одне: у Новому Завіті немає згадок ні від Ісуса, ні від апостолів, що Він будь-коли складав назорейську обітницю, тимчасову чи довічну.
   
Заборона вина для священиків на час виконання обов’язків

Інші вказують на закон левітів як доказ того, що Ісус не пив ферментованого вина. У книзі Левіта знаходимо таку заповідь Господа первосвященикові Аарону: «Вина і міцних напоїв не пий ти і сини твої з тобою, коли входите в скинію зібрання, щоб не померти. Це вічна постанова в роди ваші, щоб ви могли відрізняти священне від несвященного і нечисте від чистого, і навчати синів Ізраїлевих усіх уставів, про які говорив їм Господь через Мойсея» (Лев. 10:9-11).

У Новому Завіті Ісуса названо нашим «первосвящеником» (Євр. 7:26-8:2). Через це з’явилося припущення, що Він виконував священичі обов’язки упродовж усього Свого земного життя. Насправді Ісус не мав обов’язків у наметі зборів чи в храмі. Він був із племені Юди, а не Леві – іншими словами, не був левітом (Євр. 7:14). Він став нашим первосвящеником, бо був розп’ятий, воскрес і вознісся на небо.

Заповідь, яку дістав Аарон і священики, що виконували свої обов’язки в наметі зборів, цілком розумна. Священик, який пив би забагато, мав би потьмарений розум. Він частіше недобачав би якоїсь вади і не мав би ясного мислення. Але заповідь уникати вина не поширювалася на той час, коли священики були вільні від обов’язків.

Царям, до слова, не радили пити вина і хмільних напоїв з тієї самої причини: заради ясности розуму і суджень. У Притчах читаємо: «Не царям, Лемуїле, не царям пити вино, і не князям – сикеру, щоб, напившись, вони не забули закону і не викривили суду всіх пригноблених» (Притч. 31:4-5).

Нове вино?

Дехто вважає, що терміном «нове вино» називали виноградний сік до ферментації. Твердження, що вино було неферментованим, не має доказів ні в історії, ні у Святому Письмі. По суті, новим вином називали поточний урожай напою. Ісус сказав: «Ніхто ж бо на старий одяг не накладає латки з нової тканини, бо відірветься від старого, і дірка буде ще гірша. Не вливають також вина молодого в старі міхи, а інакше прорвуться міхи, і вино витече, і міхи пропадуть; але вливають вино молоде в нові міхи, і зберігається те і друге» (Мф. 9:16-17).

Аби зрозуміти цей уривок, треба знати, як у ті часи робили вино.

На виноградниках збирали грона і клали у великий чан, де їх топтали босими ногами. Це згадано в Ісаї 63:3. Вичавлений сік стікав у менші посудини і там ферментував приблизно шість тижнів. Після того його переливали в мішки з козячої шкіри («міхи» з Матфея 8:17) або в водоноси (як згадано в Івана 2:6).

Причина того, чому нового вина не можна наливати в старі бурдюки, полягає якраз у його ферментаційних якостях: нове вино зазнавало найбільшої ферментації, тож гази, що вивільнялися під час цього процесу, могли розірвати шви або слабкі місця в старих бурдюках. Ці слова Ісуса не мають нічого спільного зі споживанням напою; вони говорять про сповнення Святим Духом тих, хто вірить в Ісуса як свого Спасителя.

Діяння 2 розповідають, що в день П’ятдесятниці зібралися всі учні і їх наповнив Святий Дух. На П’ятдесятницю євреї приходили до Єрусалима з усіх куточків світу і розмовляли чужими мовами. Ці чужоземні євреї були спантеличені, почувши, як учні в Галилеї говорять різними мовами. Однак євреї з самої Юдеї не розуміли іноземних мов і лише глузували з них, кажучи: «Вони напилися вина» (Діян. 2:13). Іншими словами, вони подумали, що чоловіки сп’яніли і просто плели язиками[1].

Ми знаємо напевне, що на Тайній вечері Ісус підніс келих з вином і сказав: «Ця чаша є новий завіт у Моїй Крові, це творіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене» (1Кор. 11:25). Немає жодної згадки про те, що це було справді неферментоване вино.
   
Чи Ісус дійсно випив чашу, благословенну на Тайній вечері? Ось як Матфей переповідає цю подію: «І, взявши чашу та воздавши хвалу, подав їм і сказав: пийте з неї всі, бо це є Кров Моя Нового Завіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів. Кажу ж вам, що віднині не буду пити від цього плоду виноградного до того дня, коли питиму з вами його новим у Царстві Отця Мого» (Мф. 26:27-29).

Видається, що Ісус таки випив вино того вечора, а також визнав, що не питиме його аж до часу Свого воскресення.

Ісус сказав, що Він пив вино. Він відповів на критику фарисеїв та законників, які відкидали Його, сказавши: «Бо прийшов Іоан Хреститель, який ні хліба не їсть, ні вина не п’є, і говорите: він біса має. Прийшов Син Людський, Який їсть і п’є, і говорите: ось чоловік, Який любить їсти, пити вино, друг митарям і грішникам» (Лк. 7:33-34).

Яке саме вино пив Ісус?
За часів Ісуса в Ізраїлі виробляли здебільшого червоне вино. Воно було найпоширенішим в усі часи.

У медицині червоне вино використовували тисячі років. Гіппократ, батько медицини, застосовував цей напій приблизно за 400 р. до Р.Х., аби лікувати різні недуги, у тім числі головний біль, перепади настрою і серцеві розлади. Він також вживав його як засіб, що покращує травлення, прискорює сон і зміцнює нерви.

Платон сказав: «Вино – це найчудовіша і найцінніша річ, яку дав людині Бог». Луї Пастер підтвердив його слова, зазначивши через багато століть: «Вино – найздоровіший і найгігієнічніший напій».
   
Вино.

Це не лише хімія, це душа винороба і магія .
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Так само не вживаю..

Але все впливає на наше сприйняття всесвіту..
Навіть диханням можно..
Холотрорне.

Музика + вода..
Медіація
Молитва
І т.д.
та хочь з конями ебіться. Як буде ваша ласка, запішить обоснування того та як діє, та викладіть тут. Будемо вдячні.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.



За часів Ісуса вино було у звичайному раціоні кожної людини, його споживали регулярно, як хліб і воду.

Першим чудом Ісуса стало перетворення води на вино. На самому початку Євангелія від Івана знаходимо розповідь про те, як Ісус наказав слугам на весіллі наповнити водою шість великих глеків, кожен з яких містив від двадцяти до тридцяти галонів. Згодом Ісус перетворив цю воду на вино. Іван пише: «Так поклав Ісус початок чудесам у Кані галилейській і явив славу Свою; і увірували в Нього ученики Його» (Ін. 2:11).

Найчастіше вино робили з винограду, однак бував цей напій і зі смокв, фініків та навіть гранатів.

Чи пив Ісус вино?
Чимало християн переконані, що вино, яке споживав Ісус, не було ферментованим, і причина цього в тому, що Ісус був назореєм. Назорейську обітницю, яка походить ще з Закону Мойсея, знаходимо в Числах 6. Особливий аспект цієї обітниці, пов’язаний з вином, звучить так: «І сказав Господь Мойсеєві, говорячи: оголоси синам Ізраїлевим і скажи їм: якщо чоловік або жінка зважиться дати обітницю назорейства, щоб посвятити себе в назореї Господу, то він повинен утриматися від вина і міцного напою, і не повинен вживати ні оцту з вина, ні оцту з напою, і нічого виготовленого із винограду не повинен пити, і не повинен їсти ні сирих, ні сушених виноградних ягід; у всі дні назорейства свого не повинен він їсти і пити нічого, що виготовляється із винограду, від зерен до шкірки» (Чис. 6:1-4).

Крім того, назорейська обітниця забороняла стригти волосся. Також той, хто склав цю обітницю, не міг наближатися до мертвого тіла, навіть якщо це було тіло його батька, матері, сестри чи брата.

Вважали, що така особа присвячувала себе особливій, священній меті. Цю присягу могла скласти сама людина – або ж за неї її батьки, якщо та особа була ще дитиною. Посвята, яку на івриті називають «назір», могла тривати ціле життя чи лише обмежений час.

Було встановлено особливе правило для тих, кому мине час обітниці: вони мусили принести жертву Господеві – і «після цього назорей може пити вино» (Чис. 6:20).

До речі вино тоді чистою водою з джерела 1 частка води на 2 частки  вина.
Тоді Вино розкривається..

Пробував з джерела то що в межегірря (там де хряк нахозяйничів) дійсно  і смак і вплив інший.
Зовсім інший
   
Бачив як роблять вино в Абхазії у 1992 році. бачив як роблять вино в Грузії, бачив як роблять у Криму, як в Ізраїлі, як у Турції, та багато як хто робить бачив. Не на заводах, а люди як роблять собі по рецепту від дідів прадідів. 
Вино це душа винороба.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

та хочь з конями ебіться. Як буде ваша ласка, запішить обоснування того та як діє, та викладіть тут. Будемо вдячні.

З конями теж діє... Але на зоофілів.. доречі..
   
До речі вінок тоді чистою водою з джерела 1 частка води на 2 частки  вина.
Тоді Вино розкривається..

Пробував з джерела то що в межегірря (там де хряк нахозяйничів) дійсно  і смак і вплив інший.
Зовсім інший
Я вам так скажу, у кого прадід робив, дід, бітько і хто бачив як роблять вино інші народи.
Коли у вино потрапляє хоч краплина води, то вже не вино а винний напій.  Сік винограду не терпить води, він втрачає як колір так і смак.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

До речі вінок тоді чистою водою з джерела 1 частка води на 2 частки  вина.
Тоді Вино розкривається..

Пробував з джерела то що в межегірря (там де хряк нахозяйничів) дійсно  і смак і вплив інший.
Зовсім інший
мене мало не прогнали, як я в тої хаті сказав, що інколи вино розводять водою. Пан дуже суворий в своїх правилах. Мені вас дуже шкода, що ви ближче не знайомі з паном ВК, то весьма неордінарна людина. Єбанутий, з повагою то кажу, мені довго вчітися до такої єбанутості
   
У мене сусід по дачі, дав йому винограду, показав як, все пояснив як сусло, як мезгу, які брікси, скільки цукру, скільки каменю винного , вс ерозказав, він зробив. Прийшов каже спробуй Ніколич. Випив бокал, кажу ти що ібонутий? А у чому справа, а ти що б***ь у пластмасі вино тримаеш? так, купив бутлі пластмасові по 30 л.   Вилийнах порадив. Бо в тих бутлях куй зна шо було, продали тобі б/у. То не вино вже . Може і не вилив, але то неповага до винограду та лінеь купити скляні бутлі та дубову бочку восковану.

Останнє редагування: 20 листопада 2021 00:43:43 від Вимушений Киянин
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія