Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

А скажіть люди, про Всесвіт, то ясно, що всім цікаво. А про просту земну хімію, то цікаво би було?
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

дуже гарний серіал

The Mystery of Matter

це 1-ша серія

 “OUT OF THIN AIR” (Documentary)


   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

А скажіть люди, про Всесвіт, то ясно, що всім цікаво. А про просту земну хімію, то цікаво би було?

Цікаво, решті, може, не так.... Я завжди про хімію Вас читаю   :-B
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Цікаво, решті, може, не так.... Я завжди про хімію Вас читаю   :-B
якесь алаверди. Ви дуже легко та швидко оперуете переводом всіх явищ на реальні цифри. Я так не вмію, заздрю, мені потрібен папір, довідники та час.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Цікаво, решті, може, не так.... Я завжди про хімію Вас читаю   :-B
Так, дуже цікаво!
   
Про якості рослин особисто мені цікаво. Загалу може все інше, я незнаю.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Про якості рослин особисто мені цікаво. Загалу може все інше, я незнаю.
можливо, як "лекторій", то мабуть тут всі можуть інфу постити. Є в нас садівники та городникі. Зачекайте, може і запостять. Я в тому дятел, вибачте.

П.с. Я все чекаю на фото двох малюнків, пане.
   
можливо, як "лекторій", то мабуть тут всі можуть інфу постити. Є в нас садівники та городникі. Зачекайте, може і запостять. Я в тому дятел, вибачте.

П.с. Я все чекаю на фото двох малюнків, пане.

Не)

Про властивості рослин у котрих є якісь елементи, котрі так би мовити жити/нежити.

Рослинний світ то магія фотосинтезу.
Для мене то щось божественне.

Завжди думаю коли дивлюсь на рослини з такої точки зору:

Ростуть на одному грунті, поруч 5 рослин.
Кожна з ц х рослин тягне з грунту свій колір, свій смак, свою кількість докуя чого індивідуального.
Один грунт, а вони всі різні.

Страшна куйня то.

Рс.
Вибачився, завтра зроблю, проїздив цілий день, сьогодні родичі у гостьовій не буду турбувати вже.
   
Мы учора з паном Беггі провели зустріч, поговорили про різне.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Не)

Про властивості рослин у котрих є якісь елементи, котрі так би мовити жити/нежити.

Рослинний світ то магія фотосинтезу.
Для мене то щось божественне.

Завжди думаю коли дивлюсь на рослини з такої точки зору:

Ростуть на одному грунті, поруч 5 рослин.
Кожна з ц х рослин тягне з грунту свій колір, свій смак, свою кількість докуя чого індивідуального.
Один грунт, а вони всі різні.

Страшна куйня то.

Рс.
Вибачився, завтра зроблю, проїздив цілий день, сьогодні родичі у гостьовій не буду турбувати вже.
мій пане. Я за освітою - вчітель, взагалі то. Хімії та біології. А вже дісер, то робота над своею головою, та біологія була не зайва, медична хімія, я розумію як то працює, то дуже сприяло. За наступним разом, як перетнемося, знаю про що вам розповісти, про рослини. І нехай тоді буде шклянка вішневого вина.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

якесь алаверди. Ви дуже легко та швидко оперуете переводом всіх явищ на реальні цифри. Я так не вмію, заздрю, мені потрібен папір, довідники та час.

 :-B Я Вас щиро люблю...  8-) Колись я був вчений, а на зараз - простий викадач фізики у школі. Але - фізика дала мені все  [ua] І Світ побачити - також :) 
   
мій пане. Я за освітою - вчітель, взагалі то. Хімії та біології. А вже дісер, то робота над своею головою, та біологія була не зайва, медична хімія, я розумію як то працює, то дуже сприяло. За наступним разом, як перетнемося, знаю про що вам розповісти, про рослини. І нехай тоді буде шклянка вішневого вина.

Ми завжди вам раді у гості.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Сергію, світу я не побачів, по роботі -  Штати, Англія, трохі Польши, Кьольн. В Австралії не був, фізіки  - крутіши. Мій колега гроши складає на побувати в Антарктіді. Я заробляю меньше, мені не світить.
   
Сергію, світу я не побачів, по роботі -  Штати, Англія, трохі Польши, Кьольн. В Австралії не був, фізіки  - крутіши. Мій колега гроши складає на побувати в Антарктіді. Я заробляю меньше, мені не світить.

Ви дивились серіал во все тяжкіє?
Герой серіалу хімік котрого захпало зубожіння. Він створив чистий синтезований наркотик, чистота процесу його виготовлення і точність у пропорціях вразила весь наркосвіт. Бабло мішками гріб він та його знайомий хуліган.

   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Ми завжди вам раді у гості.
колись да станеться. Вас запрошую до моеї оселі лише на каву або чай, з вашою вибагливістю, не знайду для вас вина достойного, мабуть.
   
колись да станеться. Вас запрошую до моеї оселі лише на каву або чай, з вашою вибагливістю, не знайду для вас вина достойного, мабуть.

Я балуваний можу приїхати з предметом обговорення тижні через 3)
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Ви дивились серіал во все тяжкіє?
Герой серіалу хімік котрого захпало зубожіння. Він створив чистий синтезований наркотик, чистота процесу його виготовлення і точність у пропорціях вразила весь наркосвіт. Бабло мішками гріб він та його знайомий хуліган.
в мене в хаті телевізори, то меблі. Ми не дивимися іх. А в ютьюбі, там мої то іньши канали.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Я балуваний можу приїхати з предметом обговорення тижні через 3)
наступні, не ці, субота або неділя. Ваша війна, здаеться, за два тижні? Перед.
   
в мене в хаті телевізорі, то меблі. Ми не дивимися іх. А в ютьюбі, там мої то іньши канали.
Нормально. Поважаю.
Тілювізори в мене щоби зомбі не розслаблялись, ті що у Тілювізорі, цих потвор треба знати в обличчя
   
наступні, не ці, субота або неділя. Ваша війна, здаеться, за два тижні? Перед.

Так, на зв'язку.

Війна війною, а спілкування по розкладу.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Тож, 27-го на вас чекаю. Риба? Мьясо? Сало з картоплею? Чарівного огірка не маю, маю маріновані гріби.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Про гріби. Досить цікаво після нейтроних зірок:
   
Тож, 27-го на вас чекаю. Риба? Мьясо? Сало з картоплею? Чарівного огірка не маю, маю маріновані гріби.

Я родом з села, ностальгую за їжею дитинства, вона, проста їжа, несе спогади про діда, бабусю, матусю, сестричок маленьких..
 Смажена картопля з салом достатньо, що ми не бачили вже на цій планеті з їжі?
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Я родом з села, ностальгую за їжею дитинства, вона, проста їжа, несе спогади про діда, бабусю, матусю, сестричок маленьких..
 Смажена картопля з салом достатньо, що ми не бачили вже на цій планеті з їжі?
ваша дружина, то дуже тактовна людина, часника та цібулі не запропонувала. Я не такий.
   
ваша дружина, то дуже тактовна людина, часника та цібулі не запропонувала. Я не такий.
В нас немає ані дружин ані дітей, ми по уявленням дикі люди з трущоб з хижими йоблами і намірами. :laugh:

Останнє редагування: 19 листопада 2021 23:19:06 від Вимушений Киянин
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

В нас немає ані дружин ані дітей, ми по уявленням дикі люди з трущоб. :laugh:
дануканешна.
   
дануканешна.

Я вам скажу що думають: оці двоє тварєй товаришують з злими намірами, один робе отрути за гроші, інший труїть сепарів та кайфує.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Раз зафлудили ми трохі тему, зараз пріпинемо вже, то мушу сказати, що мене вразило страшенно. Це талант, можливо дар до малювання, писання, доньки пана ВК. Як ви його ввічливо попросите, він тут десь, окремій темі, викладе. Дитина, що бачить не так, як ви, та воно заворожує чістотою та лаконічностю.  Мала людинка, ввічлива, вихована, а я дивлюся на малюнки і розумію, що я ніщо перед нею, щодо вміння описати світ, або явище.
   
Хімія, хімія, мирний атом поруч.

Останнє редагування: 19 листопада 2021 23:34:07 від Вимушений Киянин
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

В лічке мабуть, Андрію далі. Тут всеж, Лекторій.
   
Пане Беггі, по темі питання, щоби тема ожила.

 Що ви будете у гілці розповідати, це сполуки, якісь пропорції, надзвичайні коктейлі смаку, запаху, покажіть техзавдання так би мовити у якому напрямку буде рухатись тема.
   
В лічке мабуть, Андрію далі. Тут всеж, Лекторій.
Витираемо про дітей та родичів.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.



   
Амброзія полинолиста
Борщовик
Аконіт (Борець)
Березка польова
Болиголов плямистий
Віха отруйний (Цикута)
Вовчі ягоди
Блекота чорна
   
Звичайна польова берізка нешкідлива, як може здатися на перший погляд. Але у рослині міститься смолиста речовина конвальвулін.
   
Кліщинець Плямистий

Рослина містить отруйну речовину ароін. Небезпечна вона тим, що надає паралізуючу дію на центральну нервову систему. Контакт зі шкірою не обіцяє нічого хорошого, крім роздратування і опіку. При отруєнні рослиною з'являються головні болі, діарея, пробиває холодний піт. У важкій формі до них додадуться судоми, галюцинації і аритмія.
   
Орлики Звичайні
мало хто знає, що вона отруйна. Особливо - її квіти. Отруєння можна розпізнати по запамороченню, поколюванню язика, судом кінцівок і аритмії. Важке отруєння може закінчитися летальним результатом, викликаним зупинкою дихання.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Пане Беггі, по темі питання, щоби тема ожила.

 Що ви будете у гілці розповідати, це сполуки, якісь пропорції, надзвичайні коктейлі смаку, запаху, покажіть техзавдання так би мовити у якому напрямку буде рухатись тема.
моє бажання, тут люди не з бурси, дивляться в інтернеті цікаві для них лекціі, беруть, та викладають цікаве для них сюди. Ввечорі подивимося. Хтось зразу плюне після двох хвилин, хтось додивіться. Ну, зайві знання зайвими не бувають. Гілка, мені здаеться, була би не на зло. Вон, пан Георгиу як космос гарно тримає, багато роботи в нього.
Прдивимося, буде цікава гілка, або ні. Як буду сам тримати, то здохне з гарантіею.
Окреме прохання для Сергія, може знайде півгодинкі на тиждень, щось цікаве з фізікі для нас запостіти?
   



Аконіт
Гарна яскрава рослина сімейства Лютикових приховує в собі смертельну небезпеку.
 У корені і в незрілому насінні рослини містяться алкалоїди, переважно аконітін.

 За отруйним впливом його можна порівняти з отрутою кураре.

Акотін може викликати важке отруєння, що супроводжується запамороченням, потемнінням в очах, судомами кінцівок, аритмією, і гарантовано летальним результатом, до якого приводить зупинка дихання.
   
моє бажання, тут люди не з бурси, дивляться в інтернеті цікаві для них лекціі, беруть, та викладають цікаве для них сюди. Ввечорі подивимося. Хтось зразу плюне після двох хвилин, хтось додивіться. Ну, зайві знання зайвими не бувають. Гілка, мені здаеться, була би не на зло. Вон, пан Георгиу як космос гарно тримає, багато роботи в нього.
Прдивимося, буде цікава гілка, або ні. Як буду сам тримати, то здохне з гарантіею.
Окреме прохання для Сергія, може знайде півгодинкі на тиждень, щось цікаве з фізікі для нас запостіти?


Всі за.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія