Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

як кому не знаю, а я відпочіваю від нашої політики в темі Космос. Шана  пану Георгиу.
Пропоную, в окрему тему, в цю, чі в іньшу, але в одну, скідати все цікаве, що стосуеться наукі.

Як затравку, надам одну лекцію чудового кацапа, но того, що Крим Україна, доцента Сурдіна.


Останнє редагування: 18 листопада 2021 10:34:21 від Amid
   
Re: Лекторій

Це буде здебільшо вечірня, або нічна гілка, бо лекції по годині плюс, або по парі лекцій на суботу-неділю викладати буду. Я зрозумію, як адміни перенесуть то до Вільного. Срачу в освіті будти не може.
   
Re: Лекторій

Про шо видео?
   
Re: Лекторій

Про шо видео?
пра парашенка.
   
Re: Лекторій

пра парашенка.

Не буду дивитись.

А є про Зе?
   
Re: Лекторій

Не буду дивитись.

А є про Зе?

Вам з поламаним лісапетом, чи з подаманою ним Україною?
   
Re: Лекторій

Вам з поламаним лісапетом, чи з подаманою ним Україною?
О гарно написано:
Поламана Зеленським Україна. Це має стати мемом, який треба поширити.
Поламав голови простюхів.
Поламав зв'язки зі світом.
Поламав  долі людей.
Поламав парламентаризм.
Поламав здоровий глузд.
Про економіку, військову міць, культуру... тощо - все і так зрозуміло.

Останнє редагування: 17 листопада 2021 08:54:27 від ЛАРТА
   
Re: Лекторій

Про Зеленського буде ввечорі. Іньшого кацапського лектора, якій теж не кримнаш. Чомусь, не бачів я лекцій наших рідних українськіх наукових спортсменів.
   
Re: Лекторій

О гарно написано:
Поламана Зеленським Україна. Це має стати мемом, який треба поширити.
Поламав голови простюхів.
Поламав зв'язки зі світом.
Поламав  долі людей.
Поламав парламентаризм.
Поламав здоровий глузд.
Про економіку, військову міць, культуру... тощо - все і так зрозуміло.

Мила пані ЛАРТА, за матінку Україну лячно, а режим зе перемелимо. Не бідна, пограбована...
   
Re: Лекторій

Мила пані ЛАРТА, за матінку Україну лячно, а режим зе перемелимо. Не бідна, пограбована...
Та коли б тільки грабунок... Не тільки стіни розбирають - фундаменти держави валять.
   
Re: Лекторій

Тут, пане ВК, з Лартою я згоден. І щодо мему "поламана Зе Україна", і щодо того, що він гірше, ніж грабує.
П.с. Андрію, надійслав пару рядків на пошту.
   
Re: Лекторій

Тут, пане ВК, з Лартою я згоден. І щодо мему "поламана Зе Україна", і щодо того, що він гірше, ніж грабує.
П.с. Андрію, надійслав пару рядків на пошту.
Бачив вчора, все має силу.
   
Re: Лекторій

Може в когось є час вдень, тож надам посилання на лекцію кацапа Сергея Попова.
   
Re: Лекторій

Як обіцяв. Мегалекція на ніч.

Кіп Торн. Мегакласік.
   
Re: Лекторій

скідати все цікаве, що стосуеться наукі.

А хіба відосіки з ютубчика , стосуюцця науки ..? ))

Хоча і наука бува всяка - усвідомлення з часом , що відосік на отому ютубчикові - лише банальний заробіток грошів , будь-яким свістьожем перед відеокамерою , воно мать теж наука )) , особиста т.б.м.
   
Re: Лекторій

Принаймні про 10 загадок Астрофізики та Сурдіна я колись, декілька місяців тому, прослухав якось.
   
Re: Лекторій

 Осьо -  https://www.nas.gov.ua/UA/Pages/default.aspx - Наука )) - хоч пропагувати , а хоч і кепкувати , без зла )) - необмежений рисурз )) , майже . ))
   
Re: Лекторій

Принаймні про 10 загадок Астрофізики та Сурдіна я колись, декілька місяців тому, прослухав якось.
погодьтеся, ви не шкодували, що так вбили свій час. Кіпа Торна послухайте, то дінозавр та монстр. Не певен, що сюди є сенс викладати лекціі англійською, а мовою іх нема. Хто знайде - викладайте.
   
Re: Лекторій

Осьо -  https://www.nas.gov.ua/UA/Pages/default.aspx - Наука )) - хоч пропагувати , а хоч і кепкувати , без зла )) - необмежений рисурз )) , майже . ))
дуже добре!!! Прослухайте, та те, що вам здасться цікавим, розмістіть тут.  Дякую вам, пане.
   
Re: Лекторій

погодьтеся, ви не шкодували, що так вбили свій час. Кіпа Торна послухайте, то дінозавр та монстр. Не певен, що сюди є сенс викладати лекціі англійською, а мовою іх нема. Хто знайде - викладайте.

Та то під час подорожі, слухаю, що Ютуб підкине, так що час не "згаяний", а навпаки навіть.
   
Re: Лекторій

Та то під час подорожі, слухаю, що Ютуб підкине, так що час не "згаяний", а навпаки навіть.
от чомусь і не думав, що в вільний час, саме ви, будете дивитися серіал "менти".
   
Re: Лекторій

Прослухайте, та те, що вам здасться цікавим, розмістіть тут

А ото вже - самі , самі , "працювати" звикайте - слухати/читати , обмірковувати почуте або читане , висновків , власних ! , доходити .., а то позвикали - подай-прийми , ще й "розжуй і до шлунка їм запхай" )) . 
   
Re: Лекторій

А ото вже - самі , самі , "працювати" звикайте - слухати/читати , обмірковувати почуте або читане , висновків , власних ! , доходити .., а то позвикали - подай-прийми , ще й "розжуй і до шлунка їм запхай" )) . 
я спочатку дивлюся, а як мені здаеться цікавим, то пропоную іньшим. Ваші дії не такі? То ідіть далі, що ви тут робите? Тема явно не для вас.
   
Re: Лекторій

я спочатку дивлюся, а як мені здаеться цікавим, то пропоную іньшим.

Ааа - справжній журналізт .

Спаси Господь так вчиняти - власне , комусь пропонувати . Дорослі - самі розберуцця , а діти , діти - як віку досягнуть відповідного .

То ідіть далі, що ви тут робите?

Еее , не буде прийнятного обміну інхвормацією , бо читання та друк , неспівставні , а ні із "йдіть" , а ні із "тут" , бо до такого стану зміненої свідомості себе краще не доводити , що-би ото уявляти якесь "тут" , окрім місця перебування у фізичному світові . ))
 
   
Re: Лекторій

я спочатку дивлюся, а як мені здаеться цікавим, то пропоную іньшим. Ваші дії не такі? То ідіть далі, що ви тут робите? Тема явно не для вас.

не світи зірками перед свинями, Mr. beggy.
   
Re: Лекторій

Якщо цікаво
Рейтинг країн по використанню сонячної енергії
На душу населення - перше місце в світі - Австралія - 637 ват на душу
По  мегаватах - перше місце в світі - Китай - 254355 мегават
https://elements.visualcapitalist.com/mapped-solar-power-by-country-in-2021/
   
Re: Лекторій

не світи зірками перед свинями, Mr. beggy.
свинями своіх софорумніків не вважаю. Хіба, ботів.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

 Дві речі вражають мою уяву: зоряне небо над головою та аморальність людства. :umnik2:
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Люблю послухати Сурдіна. (tu)
Ще є стильний доцент Макаров, файно розповідає.
На російському каналі АРХЭ є, що послухати, коли немає книжки, щоби почитати.
Шкода, в нас немає подібного власного просвітницького каналу.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Люблю послухати Сурдіна. (tu)
Ще є стильний доцент Макаров, файно розповідає.
На російському каналі АРХЭ є, що послухати, коли немає книжки, щоби почитати.
Шкода, в нас немає подібного власного просвітницького каналу.
пріеднуюся до всіх думок поста, що процітував. Ну що пані та панове, про нейтроні зірки?
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Це Попов, завтра таку саму надам Сурдіна.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.
hawk2002

В захваті від Сурдіна, передивився майже всі його лекції. Попов тоже норм, але нмд йому чогось не вистачає
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

шановні, чи можна заради Science щось цікаве на англійській? я кацапську не переношу і вже не розумію.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

В захваті від Сурдіна, передивився майже всі його лекції. Попов тоже норм, але нмд йому чогось не вистачає
справа вкусу, Попов молодший, а Сурдін, то справжній старовірний астроном, він ще мерз в кумполі та касети фото руками міняв. Обидвох не погано послухати. Кацапізмом не опилемося, а щось цікаве, то може і почуємо.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

шановні, чи можна заради Science щось цікаве на англійській? я кацапську не переношу і вже не розумію.
Після відео Екберга я зрозумів чому іноді важко схуднути. І таки схуд.
https://www.youtube.com/c/drekberg/videos
Висновки в іншій темі https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1110124.0
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

Сурдін каляску аж самого Хокінга їхніми сходами тягав. Достойна людина.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

шановні, чи можна заради Science щось цікаве на англійській? я кацапську не переношу і вже не розумію.

MIT OpenCourseWare
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

MIT OpenCourseWare

там дійсно гарні лекції - альтернатива всім універам, але на youtube я знаходив науково-популярні відосікі зроблені на високому рівні...
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

там дійсно гарні лекції - альтернатива всім універам, але на youtube я знаходив науково-популярні відосікі зроблені на високому рівні...
саме так. Я викладу про бозон Хігса на обох мовах, йазике та англійською, лекція в осередку Королівської Наукової Спільноти. Там на тому столі сам Фарадей прілюдно шклянкі та дроти дрочів.
   
Re: Лекторій, все цікаве, що стосуеться науки.

там дійсно гарні лекції - альтернатива всім універам, але на youtube я знаходив науково-популярні відосікі зроблені на високому рівні...
Англійською у вільний доступ не дуже сильно викладають лекції та довгий наук-поп, в цьому росіяни значно попереду.

Якщо мені потрібне щось конкретне, то пошук і фільтр "довше 20 хвилин".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія