Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Нове ускладнення - медперсонал може впасти і зламати ногу від серйозних танців(не жарт). Ну ж чисто від завантаженості ковідними пацієнтами.



https://www.youtube.com/watch?v=8kntLVW3KRs

search tik tok dancing nurses
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин
rst

https://www.dw.com/ru/covid-19-v-shvejcarii-cherez-pjat-dnej-posle-privivki-umer-pozhiloj-muzhchina/a-56096019?maca=rus-facebook-dw&fbclid=IwAR0o1Hz6gl0QXPwQ8lKDldINuZoF2-9SbVqSQTdFYcYN_2w8O0fPX4fQfg0

В доме престарелых в кантоне Люцерн умер пожилой мужчина, которому за пять дней до этого сделали прививку от коронавируса, передало издание Der Zeitpunkt.
В швейцарском кантоне Люцерн зафиксирован первый летальный исход, возможно, имеющий отношение к предшествовавшей ему прививке от коронавируса с применением вакцины, разработанной немецкой компанией BioNTech и американской Pfizer. Об этом в среду, 30 декабря, сообщило локальное швейцарское издание Der Zeitpunkt.

По его сведениям, вакцинация проводилась в канун Рождества (24 декабря) в доме престарелых в одной из агломераций Люцерна. Вакцина вводилась всем (за одним исключением) обитателям одного из жилых блоков учреждения. Как отмечает автор публикации, перед прививкой с домашним врачом, ответственным за здоровье постояльца, страдавшего от деменции, не связывались.

Позднее, 26 декабря, пожилой мужчина пожаловался на боли в уретре и животе. Он стал вести себя беспокойно, позднее у пенсионера упало давление и повысился пульс. Домашний врач осмотрел пациента 27 декабря, утром 29 декабря дом престарелых уведомил медика по электронной почте об ухудшении здоровья мужчины, после чего тот скончался.

По словам домашнего врача, ранее его пациенту уже делали прививку от гриппа, на которую он отреагировал плохо, после чего вакцинации решили больше не проводить.

По состоянию на 18 декабря Центры по контролю и профилактике заболеваний (Centers for Disease Control and Prevention, CDC) США отмечали, что при 112 807 случаях вакцинации препаратом BioNTech и Pfizer - в 3150 случаях отмечались "повлиявшие на здоровье" факторы, которые сделали работу пациентов невозможной и потребовали медицинской помощи.

   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин
rst


https://fakty.com.ua/ua/svit/20210102-sudomy-vysypy-ta-uskladnene-dyhannya-u-meksytsi-likaryu-stalo-zle-pislya-vaktsynatsiyi/?fbclid=IwAR2GdXDfbsCzVNBtQypaKWsgosNi8aFvgelgSR7QIFOLXYo6Zd-C3tZi87w

У Мексиці жінку-лікаря госпіталізували до лікарні з висипами на шкірі, судомами та ускладненим диханням.

Напередодні їй зробили укол препаратом фармацевтичних компаній Pfizer та BioNTech. Медики поставили діагноз – енцефаломієліт (гостре захворювання головного та спинного мозку, – Ред.).

Міністерство охорони здоров’я Мексики повідомило, що у жінки була алергічна реакція. Вони підкреслили, що під час випробувань не було зафіксовано впливу вакцини на захворювання мозку. . Потому что мало времени было отведено на испытания. А вот сейчас они (клинические испытания) и начались.

Фінляндія повідомила про побічні ефекти після щеплення. Наразі їх зафіксували лише в одного пацієнта, тому деталі не розголошують.

Однак, якщо кількість жертв збільшиться, будуть оприлюднені усі симптоми.
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

С одной стороны миллионы(!) привитых и единичные случаи алергических реакций. С другой стороны болезнь с летальностью 1%(Дания, на данный момент это наилучшый показатель в Европе), и с кучей осложнений от фиброза легких до конгитивных расспройств. Вопрос: каким дураком или мудаком или тупым мудаком надо быть чтоб агитировать против прививок?
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин
rst

С одной стороны миллионы(!) привитых и единичные случаи алергических реакций. С другой стороны болезнь с летальностью 1%(Дания, на данный момент это наилучшый показатель в Европе), и с кучей осложнений от фиброза легких до конгитивных расспройств. Вопрос: каким дураком или мудаком или тупым мудаком надо быть чтоб агитировать против прививок?

Мудаки пытаются нагнуть всех вакцинироваться. А нормальные люди для начала изучают вопрос и риски.
Тебя тут никто не агитирует против прививок. Тут факты, обнародованные самими вакцинаторами.
Это твои проблемы, если ты правду воспринимаешь как агитацию против.
С другой стороны это говорит о том, что мозги еще немного работают.
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

С одной стороны миллионы(!) привитых и единичные случаи алергических реакций. С другой стороны болезнь с летальностью 1%(Дания, на данный момент это наилучшый показатель в Европе), и с кучей осложнений от фиброза легких до конгитивных расспройств. Вопрос: каким дураком или мудаком или тупым мудаком надо быть чтоб агитировать против прививок?

А якщо через 6 місяців у декого розвинеться, ну наприклад, артрит? діабет? алергії? гостра лейкемія, щоб не сказати гірше?

Чи може, Ви можете навести матеріали лонгітюдних досліджень, що підтверджують, що ця вакцина НЕ викликає таких наслідків?

А ви в курсі, що котам певні вакцини колють виключно у лапу,  бо коли там виникне пухлина, то лапу можна буде ампутувати?

Не замислювались, що якщо це проблема у котів, то може бути проблемою у людей?
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Щось ріденько з побічними реакціями, зважаючи на кількість вакцинованих  :gigi:
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

А якщо через 6 місяців у декого розвинеться, ну наприклад, артрит? діабет? алергії? гостра лейкемія, щоб не сказати гірше?

Чи може, Ви можете навести матеріали лонгітюдних досліджень, що підтверджують, що ця вакцина НЕ викликає таких наслідків?

А ви в курсі, що котам певні вакцини колють виключно у лапу,  бо коли там виникне пухлина, то лапу можна буде ампутувати?

Не замислювались, що якщо це проблема у котів, то може бути проблемою у людей?

А дехто навіть помре через 5 років  :weep:
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Мудаки пытаются нагнуть всех вакцинироваться. А нормальные люди для начала изучают вопрос и риски.
Тебя тут никто не агитирует против прививок. Тут факты, обнародованные самими вакцинаторами.
Это твои проблемы, если ты правду воспринимаешь как агитацию против.
С другой стороны это говорит о том, что мозги еще немного работают.
Единичные факты. Твое "изучение рисков" из категории: только 20% дтп совершаются пьяными водителями, вывод надо ездить пьяным.

Если уж пытаешся "изучать риски" попытайся ответить на простой вопрос из теории вероятностей. Дано средняя продолжительность жизни в Штатах 79 лет.
Вопрос какова вероятность того, что из 1000 привитых кто-либо умрет в течении месяца после прививки. Для простоты будим считать вероятность смерти независимой от возраста. (Ответ для сверки 65%).
В Штатах уже привито 3.8 млн.
 
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

А что если новая вакцина воздействуя на иммунную систему при следующем вирусе среагирует не так как должно? Просто отключится и все.
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

А что если новая вакцина воздействуя на иммунную систему при следующем вирусе среагирует не так как должно? Просто отключится и все.

Є точка зору, що ці вакцини - крок до умовної чіпізації індивідів.

Спочатку я вважала, що це чергова теорія змов.

Але ви дивіться, як змінюється риторика. Тільки почали давати і месидж - що одної дози мало. Потім месидж, що вакцина вже не запобігає захворюванню. Потім месидж, що ефективність низька і вже треба не дві, а декілька доз. Потім - що треба нову вакцину кожних декілька місяців.  Потім месидж, що уже новий штам (а значить, потрібна нова вакцина). Потім знову месидж, що це, виявляється, була не найгірша епідемія, і що будуть ще, і ще і ще.

Я  не знаю, як кому, а мені це дуже не подобається.
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Є точка зору, що ці вакцини - крок до умовної чіпізації індивідів.

Спочатку я вважала, що це чергова теорія змов.

Але ви дивіться, як змінюється риторика. Тільки почали давати і месидж - що одної дози мало. Потім месидж, що вакцина вже не запобігає захворюванню. Потім месидж, що ефективність низька і вже треба не дві, а декілька доз. Потім - що треба нову вакцину кожних декілька місяців.  Потім месидж, що уже новий штам (а значить, потрібна нова вакцина). Потім знову месидж, що це, виявляється, була не найгірша епідемія, і що будуть ще, і ще і ще.

Я  не знаю, як кому, а мені це дуже не подобається.
Де ви все це чули?
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Вже мабуть мільйонів 10 вакцинувалися. То ж висновок - ускладнень нема.
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Є точка зору, що ці вакцини - крок до умовної чіпізації індивідів.

Спочатку я вважала, що це чергова теорія змов.

Але ви дивіться, як змінюється риторика. Тільки почали давати і месидж - що одної дози мало. Потім месидж, що вакцина вже не запобігає захворюванню. Потім месидж, що ефективність низька і вже треба не дві, а декілька доз. Потім - що треба нову вакцину кожних декілька місяців.  Потім месидж, що уже новий штам (а значить, потрібна нова вакцина). Потім знову месидж, що це, виявляється, була не найгірша епідемія, і що будуть ще, і ще і ще.

Я  не знаю, як кому, а мені це дуже не подобається.

Ось на прикладі інанни можна проілюструвати найбільший побічний ефект від вакцини - викликає шизофренію.

Побічний ефект виникає лише у активних антивакцинаторів і прихильників Трампа.
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Ось на прикладі інанни можна проілюструвати найбільший побічний ефект від вакцини - викликає шизофренію.

Побічний ефект виникає лише у активних антивакцинаторів і прихильників Трампа.
:(  :lol:

https://www.theyucatantimes.com/2019/06/russian-trolls-fueled-anti-vaccination-debate-in-u-s/

A study out of George Washington University has found that Russian Twitter trolls have attempted to fuel a major anti-vaccination dispute in the U.S., posting about the issue far more than the average Twitter user last year, The “smart” bots shared opinions from both sides of the anti-vaxxer debate, which took the U.S. by storm and prompted tech companies to crack down on the spread of misinformation surrounding vaccinations.

According to Professor David Broniatowski and his colleagues, the study shows how the Russian trolls’ mimic those used in the past. Such trolls ramp up controversial issues in the U.S. by inflating different viewpoints,

Health officials say misinformation and anti-vax messages have led more people to avoid vaccination, allowing the disease to spread.  Currently the U.S. is in the midst of the worst measles outbreak in the country in 25 years.

Not only did Russia fuel the anti-vaccination debate, they have also spewed unverified information about 5G wireless technology. RT, a U.S.-based Russia-backed TV network, reported that new 5G technology was linked to cancer, autism, Alzheimer’s and other health issues, The New York Times reports. This had a real-world effect, with smaller blogs and websites picking up RT’s false stories and sharing them as fact, the Times said.

In February 2018, special counsel Robert Mueller charged 13 Russian nationals and three Russian entities with crimes related to a campaign to sow disinformation and division in the U.S. in the run-up to the 2016 election. A so-called “troll factory” in St. Petersburg set up to influence U.S. voters was to blame, according to the indictment.






кацапські антіваксери мають напружити  мязи перианальної області, їх тут добре видно в цій гілці

Останнє редагування: 3 січня 2021 15:20:21 від medved
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

:(  :lol:

https://www.theyucatantimes.com/2019/06/russian-trolls-fueled-anti-vaccination-debate-in-u-s/

A study out of George Washington University has found that Russian Twitter trolls have attempted to fuel a major anti-vaccination dispute in the U.S., posting about the issue far more than the average Twitter user last year, The “smart” bots shared opinions from both sides of the anti-vaxxer debate, which took the U.S. by storm and prompted tech companies to crack down on the spread of misinformation surrounding vaccinations.

According to Professor David Broniatowski and his colleagues, the study shows how the Russian trolls’ mimic those used in the past. Such trolls ramp up controversial issues in the U.S. by inflating different viewpoints,
Health officials say misinformation and anti-vax messages have led more people to avoid vaccination, allowing the disease to spread.  Currently the U.S. is in the midst of the worst measles outbreak in the country in 25 years.

Not only did Russia fuel the anti-vaccination debate, they have also spewed unverified information about 5G wireless technology. RT, a U.S.-based Russia-backed TV network, reported that new 5G technology was linked to cancer, autism, Alzheimer’s and other health issues, The New York Times reports. This had a real-world effect, with smaller blogs and websites picking up RT’s false stories and sharing them as fact, the Times said.

In February 2018, special counsel Robert Mueller charged 13 Russian nationals and three Russian entities with crimes related to a campaign to sow disinformation and division in the U.S. in the run-up to the 2016 election. A so-called “troll factory” in St. Petersburg set up to influence U.S. voters was to blame, according to the indictment.


кацапські антіваксери мають напружити  мязи перианальної області, їх тут добре видно в цій гілці

Тобто дослідження Університуту Джоджа Вашингтона підтвердило, що інанна - це кацапський пропагандон на зарплаті.  :super:
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Де ви все це чули?

З новин і читання американської преси.
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Враховуючи кількість вакцинованих, ця гілочка вже повинна мати 10 сторінок  :shuffle: Де побічні реакції, бля?
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Тобто дослідження Університуту Джоджа Вашингтона підтвердило, що інанна - це кацапський пропагандон на зарплаті.  :super:

Нагадай, в якому університеті ти працюєш. Бостона? яка кафедра?
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Враховуючи кількість вакцинованих, ця гілочка вже повинна мати 10 сторінок  :shuffle: Де побічні реакції, бля?

Зайдіть у ваерс і почитайте. Чи Ви ждете, що кожен із цих випадків буде описувати преса?
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Зайдіть у ваерс і почитайте. Чи Ви ждете, що кожен із цих випадків буде описувати преса?

Сюди кидай, тільки з пруфами
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Сюди кидай, тільки з пруфами

А може, вам ще proverbial блюдце? ні фіга собі заявочки.
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

А може, вам ще proverbial блюдце? ні фіга собі заявочки.

Тобто пруфів немає, а тільки конспірологічні побрехеньки для своїх?
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Тобто пруфів немає, а тільки конспірологічні побрехеньки для своїх?

Дядю, пройдіть на пеніс бідона. Ви навіть найменшого поняття не маєте, що таке вайерс, а погуглити не здатні.

По неділях не подаю.
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Дядю, пройдіть на пеніс бідона. Ви навіть найменшого поняття не маєте, що таке вайерс, а погуглити не здатні.

По неділях не подаю.

Злив зараховано  :weep:
   
Бач, ковідіотам аби тіко сидіти на унітазі та читати мейнстрім.  :laugh:
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Тобто дослідження Університуту Джоджа Вашингтона підтвердило, що інанна - це кацапський пропагандон на зарплаті.  :super:

від початку пандемії пані аналіст  топила чотко за найстрогіщі карантинні обмеження, тепер у неї butthurt з приводу  вакцинації, що чомусь дивним чином підтверджує висновки  George Washington University study :  Such trolls ramp up controversial issues in the U.S. by inflating different viewpoints :-o
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

якшо все ок з вакцинами,то чому фармкомпанії не беруть відповідальності за ускладнення від вакцин в майбутньому?
ага.
бо нова і неперевірена :weep:  :lol:

якби шо-я за масове примусове вакцинування всіх.
я в кінці черги.
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин
Yyu

Ще один уколовся рашинською вакциною!  :weep:

   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

від початку пандемії пані аналіст  топила чотко за найстрогіщі карантинні обмеження, тепер у неї butthurt з приводу  вакцинації, що чомусь дивним чином підтверджує висновки  George Washington University study :  Such trolls ramp up controversial issues in the U.S. by inflating different viewpoints :-o

О, мєдведка виліз з барлоги після декількох днів сплячки зализування синяків на усіх частинах тіла.

Так, я дійсно топила на той час і правильно, тому що тоді вірус був малодослідженим. А зараз його навчились лікувати і смертність значно впала.

Щодо вакцинації, то у мене великі сумніви щодо її ефективності та безпечності. Але я не проти вакцинації і, навпаки, закликаю усіх ліберастів провакцинуватися якомога скоріше  :K

   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

від початку пандемії пані аналіст  топила чотко за найстрогіщі карантинні обмеження, тепер у неї butthurt з приводу  вакцинації, що чомусь дивним чином підтверджує висновки  George Washington University study :  Such trolls ramp up controversial issues in the U.S. by inflating different viewpoints :-o

Саме так. Вона класичний кацапський пропагандон і завжди топила за кацапів.
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Саме так. Вона класичний кацапський пропагандон і завжди топила за кацапів.

Невже в Альберті немає відповідного  відділку CSE, чи  вони don't give a fuck на діяльність кацапського кубла  безпосередньо  у них під носом
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Невже в Альберті немає відповідного  відділку CSE, чи  вони don't give a fuck на діяльність кацапського кубла  безпосередньо  у них під носом

Готовий поговорити з моїм юристом щодо defamation?
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Саме так. Вона класичний кацапський пропагандон і завжди топила за кацапів.

До речі, ти теж мене почав реально задовбувати. Будеш відкривати рот і брехати про мене, то і тебе мій юрист із під землі дістане.
   
Готовий поговорити з моїм юристом щодо defamation?

Який юрист, який дефамайшн? Він твого ім'я навіть не знає.. :facepalm1:
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Який юрист, який дефамайшн? Він твого ім'я навіть не знає.. :facepalm1:

 скажи  :weep:
дефмейшн потоку електронів  процесс вєка :lol:

Останнє редагування: 4 січня 2021 13:45:53 від medved
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Готовий поговорити з моїм юристом щодо defamation?

шо так вкурвило за кацапське  кубло, пані analyst?  невже в точку попав? :K

давай так, ти розвіртуалізуєшся, ну там всі пруфи, скани ID.  І впірьот.

Останнє редагування: 4 січня 2021 13:47:42 від medved
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

До речі, ти теж мене почав реально задовбувати. Будеш відкривати рот і брехати про мене, то і тебе мій юрист із під землі дістане.

Боже яке воне прибацане.  :fool:
Це у неї побічна дія від вакцини - всі активні антипрививочники стають шизофреніками.  :fuck:

А юриста присилай, тільки спочатку подумай добре, бо будь-який юрист, як побачить що ти тут пишеш, то він в першу чергу тебе засудить.  :fuck:
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

від початку пандемії пані аналіст  топила чотко за найстрогіщі карантинні обмеження, тепер у неї butthurt з приводу  вакцинації, що чомусь дивним чином підтверджує висновки  George Washington University study :  Such trolls ramp up controversial issues in the U.S. by inflating different viewpoints :-o

То, шо это все кацапские боты раздувают, - вопросов нет... Но есть один позитивный момент, кацапня сама в яти истории верит шопистец... так шо будуть дохнуть первыми...  :lol:
   
Re: Re: Ускладнення від ковід вакцин

Готовий поговорити з моїм юристом щодо defamation?

А че это и Валентин и Инанна переходят на англицкий в случае термина "defamation"... шотакое, русский/украинский забылся?

 :lol:

И скажу тебе по секрету... тебя твой юрыст (которого, замечу, у тебя нет) накуй пошлет...   :lol:
   

Цю тему переглядають:

sergyj і 3 гостей
 
Повна версія