Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Результати виборів в США 2020.

Re: Результати виборів в США 2020.

Трамп-стіна is bullshit
Спортивні змагання не альпіністів над реплікою Dodik-wall


Включаючи дівчинку 8 років, яка перелізлa через fake-wall
Йопане RSALO...........
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Журношлюха гнусавим голосом "стєна не работаєт"  :weep:
Got you jammed, honey? Sometimes it happens with someone's intellectual weakness. :lol:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Журношлюха гнусавим голосом "стєна не работаєт:weep:

Олєчка, як це стіна не работаєт?
Кому як!
Степан Беннон на стіні зацопив собі в кишенью десь біля мільйона доларів

А ти знаєш де Трамп ідею про стіну підхватив?
Йому посовєтував корєш хуйло, спєц по жел-дор Якунін, який хотів тягнути РЖД  через Чукотку і тунель під Берінговим проливом на Аляску
У Трампа також було планів громадьє аля Якунін, та плєатт, не дали, бікоз Stop the Steal не получився
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Олєчка, як це стіна не работаєт?
Кому як!
Степан Беннон на стіні зацопив собі в кишенью десь біля мільйона доларів

А ти знаєш де Трамп ідею про стіну підхватив?
Йому посовєтував корєш хуйло, спєц по жел-дор Якунін, який хотів тягнути РЖД  через Чукотку і тунель під Берінговим проливом на Аляску
У Трампа також було планів громадьє аля Якунін, та плєатт, не дали, бікоз Stop the Steal не получився

ох и дурень :facepalm1:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Но дурень трудолюбивый и усидчивый.  :peremoga:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Безробіття при Байдені постійно зменшyється, не те, що при Додіку
https://ycharts.com/indicators/us_unemployment_rate

There is no doubt that the Biden economic agenda is getting people back to work.
In November, we added an additional 210,000 jobs for a total of 6 million jobs in the first 10 full months of the President’s administration.
That is a record for a new President.
 
Wages are also up.
And thanks to the American Rescue Plan, the President and Congressional Democrats delivered significant tax cuts for families raising kids.
https://www.whitehouse.gov/briefing-room/press-briefings/2021/12/03/press-briefing-by-press-secretary-jen-psaki-december-3-2021/

(Олєчка, конграт - тобі теж зменшать податки!)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Не розумію однієї обставини. Тема цієї гілки давно вже з’ясована в той момент, коли Байдена проголосили президентом.

Якщо вже так свербить трампанзе дрочити, то треба було відкрити нову тему на кшталт «Бідон, хроніка провалів  його починань».
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ну чому ж - деякі новини не мають відношення к Байдену, а лише к результатам виборів. Наприклад, пройшла новина що Сінді Пауелл  та іншім з її гоп компанії доведеться відшкодувати штату Мічіган $22тис. та Детройту $153тис. за те що їхнім юристам довелося читати  ту маячню яка мала назву "Кракен" і складати на нього відзиви.. :)

Останнє редагування: 5 грудня 2021 14:17:28 від Sagin
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Безробіття при Байдені постійно зменшyється, не те, що при Додіку
https://ycharts.com/indicators/us_unemployment_rate

There is no doubt that the Biden economic agenda is getting people back to work.
In November, we added an additional 210,000 jobs for a total of 6 million jobs in the first 10 full months of the President’s administration.
That is a record for a new President.
 
Wages are also up.
And thanks to the American Rescue Plan, the President and Congressional Democrats delivered significant tax cuts for families raising kids.
https://www.whitehouse.gov/briefing-room/press-briefings/2021/12/03/press-briefing-by-press-secretary-jen-psaki-december-3-2021/

(Олєчка, конграт - тобі теж зменшать податки!)

 :pooh_lol:  это наверное один из самых дурных постов. которые я видел....
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Не розумію однієї обставини. Тема цієї гілки давно вже з’ясована в той момент, коли Байдена проголосили президентом.

Якщо вже так свербить трампанзе дрочити, то треба було відкрити нову тему на кшталт «Бідон, хроніка провалів  його починань».


чего тебя так волнует, гер вася? байдена выбрали президентом. мы как раз результаты выборов и обсуждаем. это ваша пис добратия почему то постоянно на трампа скатывается :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ну чому ж - деякі новини не мають відношення к Байдену, а лише к результатам виборів. Наприклад, пройшла новина що Сінді Пауелл  та іншім з її гоп компанії доведеться відшкодувати штату Мічіган $22тис. та Детройту $153тис. за те що їхнім юристам довелося читати  ту маячню яка мала назву "Кракен" і складати на нього відзиви.. :)

поздравляю с перемогой. хоть какая то приятная новость на фоне всеобщей жопы...



A "Let's Go Brandon" Store is now open in North Attleboro on North Washington Street.

The North Attleboro store sells "Let's Go Brandon" merchandise like hats, shirts, and signs.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

хочу купить маечку летс го брэндон, отпраздновать так сказать выборы :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

поздравляю с перемогой
Если Вы мне - то я в процессе не участвовал.. :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Если Вы мне - то я в процессе не участвовал.. :)

моральная поддержка немалого стоит. работа на форуме на износ тоже ведь нелегко дается :good:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

работа на форуме на износ
Та да - по Вас  с Ольгой это очень заметно.
А я работаю в другой сфере и здесь просто развлекаюсь, наблюдая за чьей-то недолугістю.. :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

моральная поддержка немалого стоит. работа на форуме на износ тоже ведь нелегко дается :good:
Ніяк не можу зрозуміти .Ти канадієць ,нахєра тобі ті американські вибори ? Від тебе там нічого не залежить і ти ні на що не впливаєш .
Останні вибори Трамп тупо просрав .
Я міркую так . Якщо респи не знайдуть собі молодого харизматичного лідера ,то я не впевнений що вони виграють.
Зараз респам вигідно звалити всю чорнуху на Трампа , посадити його в тюрму  , очиститись і з новим лідером йти на вибори.
Ось тоді я гарантую 100% перемогу респам .

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ніяк не можу зрозуміти .Ти канадієць ,нахєра тобі ті американські вибори ? Від тебе там нічого не залежить і ти ні на що не впливаєш .
Останні вибори Трамп тупо просрав .
Я міркую так . Якщо респи не знайдуть собі молодого харизматичного лідера ,то я не впевнений що вони виграють.
Зараз респам вигідно звалити всю чорнуху на Трампа , посадити його в тюрму  , очиститись і з новим лідером йти на вибори.
Ось тоді я гарантую 100% перемогу респам .

Він такий канадієць, як я іспанський льотчик.
Це просто кацапський пропагандон на зарплаті.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Він такий канадієць, як я іспанський льотчик.
Це просто кацапський пропагандон на зарплаті.

У вас в Саратове и правда тяжело с испанскими лётчиками.  Кто же спорит.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ніяк не можу зрозуміти .Ти канадієць ,нахєра тобі ті американські вибори ? Від тебе там нічого не залежить і ти ні на що не впливаєш .
Останні вибори Трамп тупо просрав .
Я міркую так . Якщо респи не знайдуть собі молодого харизматичного лідера ,то я не впевнений що вони виграють.
Зараз респам вигідно звалити всю чорнуху на Трампа , посадити його в тюрму  , очиститись і з новим лідером йти на вибори.
Ось тоді я гарантую 100% перемогу респам .

это плохая стратегия так как новая партия признав вину трампа сразу же получит зависимость и ключ к управлению собой от тех же демократов.

даже счас новый лидер - чуть сделает против прогрессивной аренды будет обвинятся в "трампизме".

то есть респам надо отбеливать трампа 100%. это не значит что его надо двигать на преза.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

это плохая стратегия так как новая партия признав вину трампа сразу же получит зависимость и ключ к управлению собой от тех же демократов.

даже счас новый лидер - чуть сделает против прогрессивной аренды будет обвинятся в "трампизме".

то есть респам надо отбеливать трампа 100%. это не значит что его надо двигать на преза.
Боюсь ,що відбілити не вийде .Він і так вже в судах і ці суди далеко не останні  .
Так що ,я сумніваюсь що респи зможуть його відбілити .
Трампа дуже прикололо бути презом ,тому він буде перти на вибори як танк і все завалить .
Не увійде він другий раз в одну і ту саму річку .
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Та да - по Вас  с Ольгой это очень заметно.
А я работаю в другой сфере и здесь просто развлекаюсь, наблюдая за чьей-то недолугістю.. :)

улыб :laugh: нуло про развлечение и про недолугость
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Боюсь ,що відбілити не вийде .Він і так вже в судах і ці суди далеко не останні  .
Так що ,я сумніваюсь що респи зможуть його відбілити .
Трампа дуже прикололо бути презом ,тому він буде перти на вибори як танк і все завалить .
Не увійде він другий раз в одну і ту саму річку .

я не говорю про преза но его надо выводить из тени. иначе респам жопа.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

.Він і так вже в судах і ці суди далеко не останні  .

 :D

Ну,... комуняцьке CNN на днях признало, що ці суди "ідуть в жопу", як піонери у фразі Ранєвскої.

Moжна чепчики покласти на поличку, кидати вгору їх не буде потреби.


Юридичний аналітик CNN Елі Хеніг шокував аудиторію мережі, яка виступає проти Трампа, сказавши їм,
що велике розслідування у Нью-Йорку щодо колишнього президента Дональда Трампа та його компанії, схоже, дурниця.
Він повідомив про те, що прокурори не планують висувати звинувачення Метью Каламарі, ключовому керівнику організації Трампа.
«Мені повідомили, що зараз немає наміру висувати звинувачення проти пана Каламарі. Ми вважаємо, що це справедливе і правильне рішення», – сказав адвокат Ніколас Граванте-молодший.

Юридичний аналітик CNN Елі Хеніг сказав:

«Якщо у них не буде у чому звинуватити Метью Каламарі, у них не буде причин, щоб звинуватити Дональда Трампа або будь-кого з дітей Трампа.
«Схоже, все, що вони збираються отримати від цього, — це звинувачення проти Аллена Вайссельберга та організації Трампа.

«Звинувачення проти Аллена Вайссельберга, схоже, підтримано, але, чесно кажучи, якщо його визнають винним,
у нього є шанс навіть не потрапити до в’язниці, зважаючи на характер звинувачень у штаті Нью-Йорк.

«У звинуваченні Trump Organization звучить як щось, але ніхто, жодна особа, не може сісти у в’язницю, коли обвинувачують корпорацію.

«Тож схоже, що частина справи, частина справи про податкове шахрайство, справді зайшла в глухий кут».

https://washingtonews.today/index.php/2021/11/25/cnn-comes-clean-says-nyc-tax-probe-of-trump-largely-a-dud-at-a-dead-end/



   
Re: Результати виборів в США 2020.

улыб :laugh: нуло про развлечение и про недолугость
Ну видите - день у Вас не прошёл зря. Вы слегка отвлеклись от своей здешней тяжёлой работы на износ, которая Вам так нелегко даётся, и немного продлили себе жизнь улыбкой.. :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

это плохая стратегия так как новая партия признав вину трампа сразу же получит зависимость и ключ к управлению собой от тех же демократов.

даже счас новый лидер - чуть сделает против прогрессивной аренды будет обвинятся в "трампизме".

то есть респам надо отбеливать трампа 100%.
это не значит что его надо двигать на преза.

 :suicide2:

Це значить, що за респів в принципі не можна голосувати, бо трампізм - це найбільша загроза існуванню США, як демократичної країни.

З таким підходом респи перетворяться радикально ультра праву партію і або повністю маргіналізуються і зникнуть, або через збройний переворот захоплять владу, як свого часу Гітлер в Німеччині, або таліби в Афганістані.

   
Re: Результати виборів в США 2020.

:suicide2:

Це значить, що за респів в принципі не можна голосувати, бо трампізм - це найбільша загроза існуванню США, як демократичної країни.

З таким підходом респи перетворяться радикально ультра праву партію і або повністю маргіналізуються і зникнуть, або через збройний переворот захоплять владу, як свого часу Гітлер в Німеччині, або таліби в Афганістані.

ну вот левые идиоты уже заговорили про Гитлера.  если трампа опустить то респы никогда не вернутся назад.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

:D

Ну,... комуняцьке CNN на днях признало, що ці суди "ідуть в жопу", як піонери у фразі Ранєвскої.

Moжна чепчики покласти на поличку, кидати вгору їх не буде потреби.


Юридичний аналітик CNN Елі Хеніг шокував аудиторію мережі, яка виступає проти Трампа, сказавши їм,
що велике розслідування у Нью-Йорку щодо колишнього президента Дональда Трампа та його компанії, схоже, дурниця.
Він повідомив про те, що прокурори не планують висувати звинувачення Метью Каламарі, ключовому керівнику організації Трампа.
«Мені повідомили, що зараз немає наміру висувати звинувачення проти пана Каламарі. Ми вважаємо, що це справедливе і правильне рішення», – сказав адвокат Ніколас Граванте-молодший.

Юридичний аналітик CNN Елі Хеніг сказав:

«Якщо у них не буде у чому звинуватити Метью Каламарі, у них не буде причин, щоб звинуватити Дональда Трампа або будь-кого з дітей Трампа.
«Схоже, все, що вони збираються отримати від цього, — це звинувачення проти Аллена Вайссельберга та організації Трампа.

«Звинувачення проти Аллена Вайссельберга, схоже, підтримано, але, чесно кажучи, якщо його визнають винним,
у нього є шанс навіть не потрапити до в’язниці, зважаючи на характер звинувачень у штаті Нью-Йорк.

«У звинуваченні Trump Organization звучить як щось, але ніхто, жодна особа, не може сісти у в’язницю, коли обвинувачують корпорацію.

«Тож схоже, що частина справи, частина справи про податкове шахрайство, справді зайшла в глухий кут».

https://washingtonews.today/index.php/2021/11/25/cnn-comes-clean-says-nyc-tax-probe-of-trump-largely-a-dud-at-a-dead-end/

https://youtu.be/c0pAZrxesTM
Побачимо . Мені здається , що судів ще буде багато на різні смаки .Може ще якусь педофілію з зоофілією знайдуть . :) Цей серіал ще не закінчався .
   
Re: Результати виборів в США 2020.

хочу купить маечку летс го брэндон, отпраздновать так сказать выборы :)

Here
https://www.teepublic.com/en-au/t-shirt/24711825-lets-go-brandon
   
Re: Результати виборів в США 2020.

:D

Ну,... комуняцьке CNN на днях признало, що ці суди "ідуть в жопу", як піонери у фразі Ранєвскої.

Moжна чепчики покласти на поличку, кидати вгору їх не буде потреби.


Юридичний аналітик CNN Елі Хеніг шокував аудиторію мережі, яка виступає проти Трампа, сказавши їм,
що велике розслідування у Нью-Йорку щодо колишнього президента Дональда Трампа та його компанії, схоже, дурниця.
Він повідомив про те, що прокурори не планують висувати звинувачення Метью Каламарі, ключовому керівнику організації Трампа.
«Мені повідомили, що зараз немає наміру висувати звинувачення проти пана Каламарі. Ми вважаємо, що це справедливе і правильне рішення», – сказав адвокат Ніколас Граванте-молодший.

Юридичний аналітик CNN Елі Хеніг сказав:

«Якщо у них не буде у чому звинуватити Метью Каламарі, у них не буде причин, щоб звинуватити Дональда Трампа або будь-кого з дітей Трампа.
«Схоже, все, що вони збираються отримати від цього, — це звинувачення проти Аллена Вайссельберга та організації Трампа.

«Звинувачення проти Аллена Вайссельберга, схоже, підтримано, але, чесно кажучи, якщо його визнають винним,
у нього є шанс навіть не потрапити до в’язниці, зважаючи на характер звинувачень у штаті Нью-Йорк.

«У звинуваченні Trump Organization звучить як щось, але ніхто, жодна особа, не може сісти у в’язницю, коли обвинувачують корпорацію.

«Тож схоже, що частина справи, частина справи про податкове шахрайство, справді зайшла в глухий кут».

https://washingtonews.today/index.php/2021/11/25/cnn-comes-clean-says-nyc-tax-probe-of-trump-largely-a-dud-at-a-dead-end/

https://youtu.be/c0pAZrxesTM

Informing Calamari that he will not be charged, at least for now, suggests a different tactic than prosecutors trying to "flip" him to gain his cooperation.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ключовий союзник Трампа, конгресмен-республіканець від Каліфорнії,  Devin Nunes, подав в відставку
Кажуть що він буде керувати новою медійною мережею Social Truth, на яку Трамп назбирав вже один млрд доларів
Social Truth буде тотальним рупором массової брехні і конспірацій

Well he is loyal like a puppy
And has the same IQ.
Literally one of the dumbest members of congress who got pawned on social media by his own cow is taking over trumps social media company that is currently being investigated by the SCC.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

'Smash-and-grab' robberies are on the rise: Here's why
Retail stores across the country are dealing with a wave of robberies conducted by large groups of people. Here is what you need to know.
Source: CNN

https://edition.cnn.com/videos/us/2021/12/03/smash-and-grab-robberies-lnl-orig.cnn

шо це ?  ;o
   
Re: Результати виборів в США 2020.

'Smash-and-grab' robberies are on the rise: Here's why
Retail stores across the country are dealing with a wave of robberies conducted by large groups of people. Here is what you need to know.
Source: CNN

https://edition.cnn.com/videos/us/2021/12/03/smash-and-grab-robberies-lnl-orig.cnn

шо це ?  ;o

Це означає ріст цін для нас
Бо треба буде підняти рівень секюріті для магазинів
Або - Neighborhood Watch
Можливо - робота антиваксерів
Таке саме - в Melbourne
Сьогодні зайшов в Dan Murphy - скло на вхідній двері опрацьовано кувалдою
PS
У нас Байден президентом не працює, на всякий випадок, щоб RSALO не возбудилось (Олєчка, gianni, Chako, Valentyn і прочая mуйня)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Чогось знайомлюсь з матеріалами суду над Гілейн Максвелл і мені здається, що нічого, крім пшику не буде
https://edition.cnn.com/2021/12/06/us/ghislaine-maxwell-trial/index.html
gianni - радий
Олєчка - теж
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Це означає ріст цін для нас
Бо треба буде підняти рівень секюріті для магазинів
Або - Neighborhood Watch
Можливо - робота антиваксерів
Таке саме - в Melbourne
Сьогодні зайшов в Dan Murphy - скло на вхідній двері опрацьовано кувалдою
PS
У нас Байден президентом не працює, на всякий випадок, щоб RSALO не возбудилось (Олєчка, gianni, Chako, Valentyn і прочая mуйня)

Так оно и так понятно что у вас президентом работает хуйло. Тоже мне каминг аут.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Так оно и так понятно что у вас президентом работает хуйло. Тоже мне каминг аут.

Олєчка, провірся на токсикоз - при вагітності дуже часте ускладнення
хуйло після МН17 - сама ненависна шкура в Австралії - загинуло 38 австралійців
А хуйло втік з Брізбена в 2014 із саміту G20
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Колишній служащий Національної гвардії округу Колумбія звинуватив двох високопоставлених військових в брехні Конгресу про обставини бунту на Капітолії 6 січня, щоб захистити високопоставленого армійського чиновника, який не хотів посилати гвардію до Капітолію.

У 36-сторінковій записці, надісланій до спеціального комітету 6 січня цього місяця, полковник Earl Matthews , який обіймав посади в Раді національної безпеки і Пентагоні високого рівня за Трампа, звинуватив генерала армії Charles Flynn і генерал-лейтенанта Walter Piatt в тому, що вони «абсолютно і невпинно брехали», коли характеризували події 6 січня.

Слід зазначити, що 6 січня Charles Flynn обіймав посаду заступника начальника штабу з операцій, тоді як Earl Matthews був старшим адвокатом генерал-майора William Walker, тодішнього командувача Національної гвардії округу Колумбія. Matthews був у унікальному становищі, щоб знати, що сталося того дня.

Matthews каже, що армія створила свій власний «закритий» ревізіоністський документ щодо бунту, який «гідний найкращого сталінського чи північнокорейського пропагандиста».
У записці зазначено, що о 14:30 год 6 січня Метьюз і Уокер провели телефонну конференцію з високопоставленими військовими та правоохоронними органами, під час якої тодішній начальник поліції Капітолію Стівен Сунд «благав» про негайне розміщення Національної гвардії до Капітолію після того, як бунтівники прорвали периметр Капітолію.

Piatt і Flynn відхилили прохання.
https://www.politico.com/news/2021/12/06/jan-6-generals-lied-ex-dc-guard-official-523777

Дуже цікавий матеріал
Трамп таки готовив переворот

Генералів за яйця і допитати з прістрастієм, чого вони не захотіли захищати Капітолій і Сенат.
Так вважає Олєчка
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Колишній служащий Національної гвардії округу Колумбія звинуватив двох високопоставлених військових в брехні Конгресу про обставини бунту на Капітолії 6 січня, щоб захистити високопоставленого армійського чиновника, який не хотів посилати гвардію до Капітолію.

У 36-сторінковій записці, надісланій до спеціального комітету 6 січня цього місяця, полковник Earl Matthews , який обіймав посади в Раді національної безпеки і Пентагоні високого рівня за Трампа, звинуватив генерала армії Charles Flynn і генерал-лейтенанта Walter Piatt в тому, що вони «абсолютно і невпинно брехали», коли характеризували події 6 січня.

Слід зазначити, що 6 січня Charles Flynn обіймав посаду заступника начальника штабу з операцій, тоді як Earl Matthews був старшим адвокатом генерал-майора William Walker, тодішнього командувача Національної гвардії округу Колумбія. Matthews був у унікальному становищі, щоб знати, що сталося того дня.

Matthews каже, що армія створила свій власний «закритий» ревізіоністський документ щодо бунту, який «гідний найкращого сталінського чи північнокорейського пропагандиста».
У записці зазначено, що о 14:30 год 6 січня Метьюз і Уокер провели телефонну конференцію з високопоставленими військовими та правоохоронними органами, під час якої тодішній начальник поліції Капітолію Стівен Сунд «благав» про негайне розміщення Національної гвардії до Капітолію після того, як бунтівники прорвали периметр Капітолію.

Piatt і Flynn відхилили прохання.
https://www.politico.com/news/2021/12/06/jan-6-generals-lied-ex-dc-guard-official-523777

Дуже цікавий матеріал
Трамп таки готовив переворот

Генералів за яйця і допитати з прістрастієм, чого вони не захотіли захищати Капітолій і Сенат.
Так вважає Олєчка

Вот же наглый кацап. В Капитолии погибла от руки расистского ублюдка в полицейской форме белая девочка - ветеран. Эшли Боббит. Всё.

Грязного ублюдка убийцу в форме оправдали по результатам "служебного расследования" .

То что эта мразь была чёрным фанатом кенийского ублюдка конечно совпадение. Ну вроде как калифорнийский ублюдок нахваливающий муслимский джихад.       
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Показати зображення...
П’ятеро демократів у Сенаті заявили Білому дому пізно в середу, що вони не підтримають Ленінську стипендіатку Сауле Омарову, щоб вона була контролером валюти, що позбавляє її шансів працювати банківським регулятором країни.

Демократи—Сенс. Джон Тестер (Д., Монтана.), Кірстен Сінема (Д., Аризона), Марк Келлі (Д., Аризона), Марк Уорнер (Д., Вірджинія) та Джон Хікенлупер (Д., Колорадо) — приєднатися до всіх республіканців Сенату в опозиції до Омарової.

Протягом процесу підтвердження Омарова стикалася з питаннями про свою академічну історію. Останніми роками Омарова очистила своє резюме від посилань на дисертацію «Економічний аналіз і теорія революції Карла Маркса в «Капіталі», яку вона написала під час навчання за ленінською стипендією в МДУ в 1980-х роках. Омарова дезавуювала цю тезу на слуханнях про підтвердження цього місяця, але сказала, що не має копії документа.

Також їй нагадали, що вона була заарештована за крадіжку чотирьох пар взуття, двох пляшок одеколону, двох ременів і шкарпеток на суму 214 доларів у магазині TJ Maxx в 1995 році.

https://www.axios.com/democrats-omarova-occ-5755a0e4-c6a5-4ca7-b6c7-87d18d5491f9.html

п.с.

Але це ще не все, - тепер в сенаті з`явилось ще таке питання: Вона була пов’язана з комуністичною партією. Коли іммігранти подають заяву на отримання громадянства США, їх запитують про приналежність до Комуністичної партії. Якщо виявиться, що вона сказала тоді неправду, - є шанс, що комуняка буде депортована на родіну.
Якби сиділа тихо-тихо, - може б і пронесло. :D

 :D

Все, "бобік здох"!

Комуняка не пройшла!  Слідуючий крок - відправка на родіну за брехню, що не була комсомолкою і комунякою.

Сауле Омарова, кандидатура президента Джо Байдена на посаду глави Управління валютного контролю, зняла свою кандидатуру...

https://sg.news.yahoo.com/saule-omarova-biden-bank-regulator-213402027.html


   
Re: Результати виборів в США 2020.

Good riddance
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Где то в Сратове заплакал один гавнусь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія