Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Метадон

Re: Метадон

не бажали вони того блазню, не треба вигадувати
"Товариш президент, таке враження, думає, що він безсмертний. Бо, як справедливо Маруся натякнула, там люди пережили страшні звірства і кожен день повинні захищати Україну від того ворога, якого ти зараз намагаєшся нам повернути назад в Україну своїм президентством. Там випадково може розірватися граната, а знаєш, там обстріли бувають абсолютно випадково. Але, чесно кажучи, було б красивіше, щоб це все сталося саме під час московських обстрілів, коли дехто знову в блакитний або білій сорочці (натяк на Зеленського – Ред.) припреться ся на передову'
   
Re: Метадон

А версию, шо персонаж был наркоманом и пробовал соскочить не рассматривают? 

В Украине и странах Европы (Венгрии, Австрии, Швеции) активно используется заместительная поддерживающая терапия (ЗПТ) наркозависимых. По данным EMCDDA, сегодня более полумиллиона наркозависимых в странах Евросоюза проходят ЗПТ. Данный терапевтический подход оправдан в случае стойкой физической зависимости от опиатов (героина, морфина и др.), когда необходимо трансформировать наркозависимость в контролируемое состояние.

Эта методика официально признана Управлением ООН по наркотикам, преступности и Всемирной организацией здравоохранения.

Так, в своем докладе 2013 года представитель Совета ООН по правам человека Х.Мендес заявил, что отказ от заместительной поддерживающей терапии можно расценивать как нарушение права на свободу от пыток. Многие отечественные государственные наркологические диспансеры расценивают заместительную терапию метадоном как один самых эффективных методов лечения наркотической зависимости.

Может втихаря, шоб не палиться лечился, а врач хоть и предупреждает, шо бухать при этом нельзя, но хуле нашим козаченькам рекомендации врачей? 
Блін, ви бачили тих хто сидить на метадоні? які нафіг любовниці і які нафіг втіхаря... Да і метадон виписують офіційно, якби було щось вже б знайшли"рецепти".
   
Re: Метадон

тут или то или другое
или Рада минутой молчания поминает коллегу
или умер враг , а труп врага хорошо пахнет

Если для фракции "Слуг" Поляков  - враг и туда ему  дорога, то тьотя малацца
Если толерантность, парламентаризм и прочий европейский гуманизм - то политик не права и фракция обязана за нее извиниться. Хорошо бы , чтоб и Третьякова извинилась, но с нее взятки гладки


Вони й вибачились, жіночка дарма огризалась, мала теж щось пробелькотіти типу я не хотіла, статус депутата зобов'язує лицемірити в таких випадках  B-)
І давайте не забувати, написала вона не фб публічно, а в їх приватному чаті, все одно що триндякали на кухні , а хтось той триндьож злив в ЗМІ
Так, з точки зору етики їй варто було промовчати, але не свинофермі повчати людяності , така моя думка  :)
   
Re: Метадон

Я ще нагадаю як доктор Ліза Юля ,  бажала розбомбити Київ, коли злили записи на загал, поросята волали ашотакова
   
Re: Метадон

"Товариш президент, таке враження, думає, що він безсмертний. Бо, як справедливо Маруся натякнула, там люди пережили страшні звірства і кожен день повинні захищати Україну від того ворога, якого ти зараз намагаєшся нам повернути назад в Україну своїм президентством. Там випадково може розірватися граната, а знаєш, там обстріли бувають абсолютно випадково. Але, чесно кажучи, було б красивіше, щоб це все сталося саме під час московських обстрілів, коли дехто знову в блакитний або білій сорочці (натяк на Зеленського – Ред.) припреться ся на передову'

так, згодна, що фразу "чесно кажучи, було б красивіше, щоб це все сталося" можна трактувати, як побажання,
я про цю фразу не знала, зазвичай в ЗМІ згадується тільки це:
"1 листопада Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом розмов нардепа Софії Федини і волонтерки Марусі Звіробій, які під час стріму говорили про поїздку президента Володимира Зеленського на передову і зазначали, що там "може взірватися граната, а ще там обстріли бувають".
   
Re: Метадон

Перш за все, загинула людина.

І не треба зараз його намагатися "расчєловєчівать" і писати, що він - нарік, і тому "нєдостойний".

Ти зараз майже один в один повторюєш слова Тетяни Третьякової.

Тобто ти з нею згідна?


Всі зелепні однакові.

Приклад же ж беруть зі свого "найвеличнішого"   :X
   
Re: Метадон

метадон викликає велику підозру, що це було вбивство, в купі з новими свідченнями "таксісту", що йому підсадили його з іншої машини
   
Re: Метадон

Всі зелепні однакові.

Приклад же ж беруть зі свого "найвеличнішого"   :X

Давай про сєпарських личинок, жгі
   
Re: Метадон

Та Аня якась пришиблена

Поітика Антона Полякова поховали у Чернігові на кладовищі “Яцево”. Народна депутатка Ганна Скороход на прощання поцілувала чоловіка і поклала вінок до його могили.
З народних депутатів на кладовище прибула лише Скороход, щоб провести Полякова в останню путь. Перед тим, як труну опустили в могилу, жінка поцілувала Полякова прямо в губи, що спричиноло бурю емоцій серед родичів покійного (покійний мав дружину).
По закінченню між мамою Полякова та Скороход відбулася серйозна розмова: обидві жінки були достатньо вороже налаштованими, а в результаті розійшлися в різні боки.
   
Re: Метадон

Чули?
З'явилась третя людина, в компанії з якою був Поляков в ресторані.
Хто- чи ще не кажуть, чи ще не знають
   
Re: Метадон

Я от пару років вже живу в селі, ну як живу, в своєму дворі, іноді щось сусіди розказують   B-)
 є тут теж такі женсчіни , по 5 дітей і тато у всіх свій, але там синька, не благополучні
Де цю дурепу знайшли  :facepalm1: от же піна так піна ..
   
Re: Метадон

Я от пару років вже живу в селі, ну як живу, в своєму дворі, іноді щось сусіди розказують   B-)
 є тут теж такі женсчіни , по 5 дітей і тато у всіх свій, але там синька, не благополучні
Де цю дурепу знайшли  :facepalm1: от же піна так піна ..
В сенсі знайшли? Ви ж її обрали, Нє?
   
Re: Метадон

Та Аня якась пришиблена

Поітика Антона Полякова поховали у Чернігові на кладовищі “Яцево”. Народна депутатка Ганна Скороход на прощання поцілувала чоловіка і поклала вінок до його могили.
З народних депутатів на кладовище прибула лише Скороход, щоб провести Полякова в останню путь. Перед тим, як труну опустили в могилу, жінка поцілувала Полякова прямо в губи, що спричиноло бурю емоцій серед родичів покійного (покійний мав дружину).
По закінченню між мамою Полякова та Скороход відбулася серйозна розмова: обидві жінки були достатньо вороже налаштованими, а в результаті розійшлися в різні боки.

Дружини не було на похоронах?
   
Re: Метадон

Те, що наши депутани через одного наріки, то ясно. Однак, метадон небезпечна речовина і наріки його вживають обережно. Йому допомогли.
   
Re: Метадон

все одно що триндякали на кухні , а хтось той триндьож злив в ЗМІ
ну и какая она после этого политик?
Если не понимает, что ее треп про врага друзья по партии тут же сольют?

Вони й вибачились
Слишком долго собирались, наверное :)
Потому что Кира Рудик говорила об ошибке, что не извиняются

Та Аня якась пришиблена
Так часто бывает
Барышня находит очень привлекательного, но впоследствии оказывается, что проблемного
Уходит от него. Понимает, что нужны гарантии.
Находит мужчину с возможностями
А потом 2 варианта
Или мужчина с возможностями помогает. Или его хоронят. Это я про Максакову, к примеру
   
Re: Метадон

ну и какая она после этого политик?
Если не понимает, что ее треп про врага друзья по партии тут же сольют?

Слишком долго собирались, наверное :)
Потому что Кира Рудик говорила об ошибке, что не извиняются

Так часто бывает
Барышня находит очень привлекательного, но впоследствии оказывается, что проблемного
Уходит от него. Понимает, что нужны гарантии.
Находит мужчину с возможностями
А потом 2 варианта
Или мужчина с возможностями помогает. Или его хоронят. Это я про Максакову, к примеру

1. Нікакая  :laugh:  питання не про неї було, а що НЕ поросятам витикать ))
2. Зразу ж вибачились
3. Та щось вона раз на рік знаходить на свою голову, здається мені просто ТП, яку хвиля підняла колись
   
Re: Метадон

Дружини не було на похоронах?

Була
   
Re: Метадон

https://youtu.be/zoJPzAoyCg0 чомусь вірю
   
Re: Метадон

https://youtu.be/zoJPzAoyCg0 чомусь вірю
Кумедно ) карти на вишиванку )) але я без карт сказала що там в Аннушки рило в пуху і гроші вони брали  :)
Сама Аня вєтрєная , плюс якийсь активний Рустам помічник, плюс бабулєти, таке собі капучіно   :)
Я не вірю що вона майже тиждень без пам'яті, просто морозиться від слідства
А завернувся може й сам, по дурості, хто зна
   
Re: Метадон

Чули?
З'явилась третя людина, в компанії з якою був Поляков в ресторані.
Хто- чи ще не кажуть, чи ще не знають

Чули що є версія Шарія, ну такоє ))
   
Re: Метадон

Чули що є версія Шарія, ну такоє ))

Нє, то від Артема Шевченко
   
Re: Метадон

Нє, то від Артема Шевченко

І що там ? Маю підозру що однакові )
   
Re: Метадон

Я не вірю що вона майже тиждень без пам'яті, просто морозиться від слідства

Вона ж на похованні, пишуть, була. Чого її доси не допросили?
   
Re: Метадон

І що там ? Маю підозру що однакові )

Можливо, тіко я версіію Шарія не знаю :)
А Шевченко ось в цьому відео з 2:30

   
Re: Метадон

Вона ж на похованні, пишуть, була. Чого її доси не допросили?
Патамучта діпутатка, в лікарні
Виходить як для слідчих то не може, а на поховання змогла
Я б ту Аннушку допитувала, але буде вагітністю прикриватися

Останнє редагування: 12 жовтня 2021 00:44:43 від SvitLana
   
Re: Метадон

Можливо, тіко я версіію Шарія не знаю :)
А Шевченко ось в цьому відео з 2:30
https://youtu.be/umm5-Oshg5k

Ну версію Толєка я теж не знаю, але щось бачила в фб що був третій
   
Re: Метадон

Блін, ви бачили тих хто сидить на метадоні? які нафіг любовниці і які нафіг втіхаря... Да і метадон виписують офіційно, якби було щось вже б знайшли"рецепти".


Вот вот.Знаю 2 человек умерших от него.Оба конченые наркоманы.Один даже хвастался что ему его выдают бесплатно,но для этого надо встать на учёт что ты наркоман.Разговор этот был лет 9-10 назад примерно
   
Re: Метадон

До того ж ЗМІ вдалося з’ясувати, що вищевказаний таксист стикається з правоохоронцями не вперше. У 2017 році він проходив як підсудний за кримінальною статтею, яка передбачає торгівлю людьми. Одного разу він брав участь в епізоді, коли разом з подільниками вивіз 19-річну громадянку України до Туреччини для надання сексуальних послуг за гроші.
   
Re: Метадон

Ні. Головне питання - кому ще підсиплять
Наливайченко запитав "кого ще слуги вважають ворогом? оприлюдніть списки"
   
Re: Метадон

Волька ты уверен что "Смертельная доза составляет около 200 мл-250мл (разово)., то есть 0,2 грамма." я всегда думал что 200 мл это 0,2 килограмма
   
Re: Метадон

Наливайченко запитав "кого ще слуги вважають ворогом? оприлюдніть списки"

Оцей ? Та йому краще не відсвічувати

   
Re: Метадон

Цитата: ТГ
Вчера похоронили Антона Полякова, царствие ему небесное. А значит, можно начинать разговор о возможных заказчиках его убийства (в чем уже нет сомнений).

Торопливые и необдуманные вбросы информации про то, что Поляков - наркоман, осуществлённые через блоггеров и телеграм-каналы Офиса Президента только усиливают ощущение, что там хотели на опережение откреститься от причастности к смерти Полякова.

Почему?

Возможно, потому, что многие уже забыли кто такой Антон Поляков, и как он вообще появился в парламенте.

Поляков до выборов был простым торговцем ламинатом, которого выставили на 206 мажоритарный округ, чтобы он проиграл.

Выставили против совладельца корпорации УкрБуд Максима Микитася, который за это, по словам Полякова, заплатил 1.5 млн долларов представителям партии Слуга Народа. И ещё 1.5 млн долларов должен был заплатить после победы на выборах.


Кому были заплачены деньги?

По утверждению самого Полякова, главному технологу, а ныне главе партии Слуга Народа Александру Корниенко, а также его старшим товарищам Павлу Халимону (депутат СН) и Валерию Давыденко (депутат группы Доверие, который застрелился из-за долгов).

После того, как Поляков сделал эти заявления и пошёл с ними в НАБУ, его исключили из фракции Слуг Народа.

Исключение Полякова произошло в ноябре 2019 года.

Смерть Давыденко, который курировал Слуг Корниенко и Халимона случилась в марте 2020 года.

Убийство Полякова - в октябре 2021-го.

Что может связывать эти 2 события?

Возможно, планы Микитася и Корниенко.

Скандальный застройщик Микитась, кажется, порешил свои проблемы с НАБУ. И снова может попытаться избраться народным депутатом.

Скандальный политтехнолог Корниенко собрался стать первым вице-спикером Верховной Рады.

Первому очень пригодилась смерть народного депутата по округу, где у него уже раскидана "сетка".

Второму - очень "повезло", что умер свидетель возможной коррупции при формировании избирательного списка Слуги Народа.

Причём, умер за неделю до голосования в Раде за назначение вице-спикером.


Совпадение? Не думаем (с).
   
Re: Метадон

Вот вот.Знаю 2 человек умерших от него.Оба конченые наркоманы.Один даже хвастался что ему его выдают бесплатно,но для этого надо встать на учёт что ты наркоман.Разговор этот был лет 9-10 назад примерно
це зветься " заміщувальна терапія" в кожному наркодіспансере, де аналізи здаю раз на рік,  є відділ, де зареестрованим нарікам видають нашару баяни та метадон. Вони дохнуть своім шляхом.
   
Re: Метадон

Оцей ? Та йому краще не відсвічувати


ну мародерський підлеглий інакше не міг вчинити,
але згодна що він не надійний персонаж,
пам"ятаю його підлі вчинки щодо Юлі при президентстві паскуди.
Але попри це вважаю його нинішню репліку про списки ворогів влади влучною.
   
Re: Метадон

ну мародерський підлеглий інакше не міг вчинити,
але згодна що він не надійний персонаж,
пам"ятаю його підлі вчинки щодо Юлі при президентстві паскуди.
Але попри це вважаю його нинішню репліку про списки ворогів влади влучною.

Він ще має розказати навіщо літав на рашку, і як його туди впустили та випустили
   
Re: Метадон

Я був не правий, доречі. Я спитав зранку. Просто сьогодні термін. Здавав кров та сечу. Так от. Наркоманам не баяни, а пігулкі з метадоном дають. І стежать пильно, щоб з'іли.
   
Re: Метадон

Така " терапія" почалася за юща.
   
Re: Метадон

Чули що Аннушку допитали нарешті ?
І вона не вважає смерть Полякова насильницькою  B-)
Ну і Єнін сказав що таксист не міняв своїх свідчень
" В особистих речах померлого нардепа Антона Полякова виявили готівку та два катетери з речовиною бурого кольору. Про це вчора в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

За його словами, при обстеженні тіла народного депутата після смерті в його особистих речах знайшли 10 тисяч гривень та 800 доларів готівкою, а також катетери з невідомою речовиною. Що це за речовина нині встановлюють."

   
Re: Метадон

чому не з власної?

метадон як отрута це пальцем в небо
в 90% випадків буде кайф і не більше, може бути агресія із галюнами


взаємодія із алкоголем завжди парадоксальна, тобто ніхто не може передбачити наслідки


Метадон один из немногих опиатов,который вызывает пролонгацию QT (на ЭКГ) и фатальные аритмии.

Он умер от того,что украинские олигфрены от медицины описали как ИБС. Молодые люди до 40 лет просто так не умирают от инфактов. Скорее всего он умер от аритмии (SVT),а затем-инфаркта.

Другими словами, вполне могли отравить его метадоном. Особенно в комбинации с алкоголем+ другие препараты о которых мы не знаем.

То что пальцем в небо- согласен. Но может там еще что-то было.

+не следует забывать,что знания фармакологии у отравителей весьма ограничены, что было то и дали. Метадон вполне себе убийственный яд,особенно у опиаодно наивных пациентов

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 11:33:03 від Conquistador
   
Re: Метадон

Окрім як травонути в комплекті з алкоголем в метадона нема ніяких інших призначень?
Ним неможливо просто кайфонути?
В комплекті з тим же алкоголем, без всяких конспірологічних версій?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія