Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що ж робити із порошковими винами

Re: Що ж робити із порошковими винами

Ніхто пляшками не возить . Возять цистернами .
По-друге ,  собівартість , скажімо іспанського молодого вина десь 10 центів за літр , причому досить якісного " матеріалу " .
В Іспанії існують квоти навіть на посадку винограду , бо якщо відпустити ринок , то це спровокує перепродукцію і обвал цін.
Я не був в Південній Африці , але за словами очевидців там виноградники мають гігантичні розміри .
По - третє , виготовлення " винного концентрату " енергетично невигідна справа , легше вилити тону вина просто на землю і залишишся в плюсах .

Ти справді вважаєш шо концентрати роблять зі справжнього вина?  :weep:  :laugh:
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

зараз вже у нас кримьского вина немає, але років 5 тому були цікаві виробники які робили якісне сухе вино

http://forbes.net.ua/ua/lifestyle/1363504-shist-ukrayinskih-vin-yaki-varto-skushtuvati

наприклад

http://essewine.com/

Це несерйозно .
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Ти справді вважаєш шо концентрати роблять зі справжнього вина?  :weep:  :laugh:

Залежно від того про які концентрати йдеться . Так , існують концентрати ,  зі справжнього вина . Але по- перше вони вироляються не для виготовлення вина , а для різних кулінарних потреб ( в основному тістечка і торти ) , по - друге , вони коштують як ящик " резерви " за фунт .
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Справжнє пиво залиш у пляшці відкоркованій і воно скисне, як і вино

А оті бовтанки не киснуть ніколи. Хоч тиждень в теплі стоятиме відкритим

навіщо ви п'єте прокисле пиво?
для чого ви перебільшуєте можливості пастерізації?
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

В мене є один приятель з Тернопільскої області , так він молдаван розводив  :gigi: .
Ми вижрали з ним пляшку Ramon Bilbao 2012 року , а потім залили з картону Дон Сімона по 1.20 за літр і закоркували ( в нього машинка є , в мене до речі теж є ) . Молдавани пили , чмокали і нахвалювали :" от что значіт Рамон Більбао "  :laugh:

Відомий  феномен.

Я коли був бідним ст'юдентом хіре  заделався барменом і почав працювати по клубах. значалу у  м'юзікленді що на отакара,  і приніс до дому трохи рому. Цей ром був аннігілірован, і для "пусто место не буває" залита  у пляшку княгиня ольга харківського розливу. І у сервант. 
   Тижня два поспіль в мене сабантуй, палю з друганом на балконі,  і тодішня жінка мені стукає у скло вікна- поглянь, типу.    Заглядаю у кімнату,  другани знайшли ботл,  і якби  ті кукарачі тирють" ром".   І обличчя,  обличчя блаженні.

   Заходжу з перекуру,  ну що братухи,  як воно?

-   чувак, звиняй,  но штука внатурі крута..  Не те що це  наше  лайно!-  і на стола.  А там Ольга і  Золоте кільце.
  То були  весели часи
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Відомий  феномен.

Я коли був бідним ст'юдентом хіре  заделався барменом і почав працювати по клубах. значалу у  м'юзікленді що на отакара,  і приніс до дому трохи рому. Цей ром був аннігілірован, і для "пусто место не буває" залита  у пляшку княгиня ольга харківського розливу. І у сервант. 
   Тижня два поспіль в мене сабантуй, палю з друганом на балконі,  і тодішня жінка мені стукає у скло вікна- поглянь, типу.    Заглядаю у кімнату,  другани знайшли ботл,  і якби  ті кукарачі тирють" ром".   І обличчя,  обличчя блаженні.

   Заходжу з перекуру,  ну що братухи,  як воно?

-   чувак, звиняй,  но штука внатурі крута..  Не те що це  наше  лайно!-  і на стола.  А там Ольга і  Золоте кільце.
  То були  весели часи

А де мюзікленд на Отакара ?
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

А де мюзікленд на Отакара ?
З  перерехрестя леніна-отакара йдеш у напрямку клочковськой.  Праворуч ,  не доходячи до станціі швидкой доромоги-  двоповерхова будівля нежилого фонду, прямо взовж троткару,  навпроти- общаги,   на другому поверсі кошерний клуб був-  М'юзікленд!!
   
  Не був?
 А в мередіані на алексіївці був?

   
Re: Що ж робити із порошковими винами

З  перерехрестя леніна-отакара йдеш у напрямку клочковськой.  Праворуч ,  не доходячи до станціі швидкой доромоги-  двоповерхова будівля нежилого фонду, прямо взовж троткару,  навпроти- общаги,   на другому поверсі кошерний клуб був-  М'юзікленд!!
   
  Не був?
 А в мередіані на алексіївці був?

Там універу общаги були . " двойка" радіофаку напроти здається " філфак " ( там був , там дєвки  :gigi: )
Швидкоі не пам'ятаю де була , а от пологовий будинок напроти 10 ки економфака точно пам'ятаю .
В " меридіані " був на всі сто .
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Відомий  феномен.

Я коли був бідним ст'юдентом хіре  заделався барменом і почав працювати по клубах. значалу у  м'юзікленді що на отакара,  і приніс до дому трохи рому. Цей ром був аннігілірован, і для "пусто место не буває" залита  у пляшку княгиня ольга харківського розливу. І у сервант. 
   Тижня два поспіль в мене сабантуй, палю з друганом на балконі,  і тодішня жінка мені стукає у скло вікна- поглянь, типу.    Заглядаю у кімнату,  другани знайшли ботл,  і якби  ті кукарачі тирють" ром".   І обличчя,  обличчя блаженні.

   Заходжу з перекуру,  ну що братухи,  як воно?

-   чувак, звиняй,  но штука внатурі крута..  Не те що це  наше  лайно!-  і на стола.  А там Ольга і  Золоте кільце.
  То були  весели часи

Все воно отрава
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Це несерйозно .

що несерьйозно?
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Там універу общаги були . " двойка" радіофаку напроти здається " філфак " ( там був , там дєвки  :gigi: )
Швидкоі не пам'ятаю де була , а от пологовий будинок напроти 10 ки економфака точно пам'ятаю .
В " меридіані " був на всі сто .

Ну да,  пологова,  то вже вблиз до клочків,  сам клуб вище по отакара , зразу як дорога робить ізлом за свічкою, що по ліву сторону,    а праворуч був якись літняк з хот- догами та бургерами.    в  м'юзікленді ще був звісний білліард. 

   Мерідіан форева,  де гульбарів, у  клюбі,  чи ресторані?
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

що несерьйозно?

Оте кримське " вінодєліє " . Ні з комерційної точки зору , ні з точки зору виноробства .
Баки різні сомел'є можуть забивати москалям на екскурсії.
Тупе запитання в лоб : звідки ви берете дубові діжки для витримки , споводує " бе - ме , е-е-е, м-м-м ..."
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Ну да,  пологова,  то вже вблиз до клочків,  сам клуб вище по отакара , зразу як дорога робить ізлом за свічкою, що по ліву сторону,    а праворуч був якись літняк з хот- догами та бургерами.    в  м'юзікленді ще був звісний білліард. 

   Мерідіан форева,  де гульбарів, у  клюбі,  чи ресторані?

За моїх часів " клюб " , то була нереальність . Тоді нас мусорА винтили по рок- концертах , а ти кажеш клюб .  :laugh: . В ресторані .
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

навіщо ви п'єте прокисле пиво?
для чого ви перебільшуєте можливості пастерізації?

Хто п'є прокисле пиво чи вино?! ;o

В давні часи, коли про оті напої з різними смаками, кольорами і ароматами, ще не знали, то вино чи пиво, яке залишилось в пляшці відкрими, скисало. Тому вино намагались знов закрити корком, щоб потім можна було випити, але без холодильника чи холодного підвалу, вино скоро скисало. Про пиво і мови нема.

Тепер же навіть пиво, що на етикетці називають "живим", тобто не пастеризованим, не кисне. Воно навіть не згниє, бо там спиртяка як консервант працює.

   
Re: Що ж робити із порошковими винами

За моїх часів " клюб " , то була нереальність . Тоді нас мусорА винтили по рок- концертах , а ти кажеш клюб .  :laugh: . В ресторані .

Ти ,  мабуть мене на пять -сім  рочків взросліше будеш. Я   ст'юдент-94. 
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Все воно отрава

Каво це колихало,  коли було по майже двадцять,  і на твоїх очах рухнув союз і  на пачку сігарет не вистачає 80.000 шмаков.
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Оте кримське " вінодєліє " . Ні з комерційної точки зору , ні з точки зору виноробства .
Баки різні сомел'є можуть забивати москалям на екскурсії.
Тупе запитання в лоб : звідки ви берете дубові діжки для витримки , споводує " бе - ме , е-е-е, м-м-м ..."

в Шабо купуть діжки. в америці у франція. такі як потрібно. чому проблема?

і до чого діжки для вина в пакетах? 
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Ти ,  мабуть мене на пять -сім  рочків взросліше будеш. Я   ст'юдент-94. 

Я в 93 вже " відстрілявся " рік пошаройобився , а потім звалив в Англію .
І як казав поет " уж не будут листвою крилатой , надо мною звенеть тополя " на отакара яроша  :laugh:
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Хто п'є прокисле пиво чи вино?! ;o

В давні часи, коли про оті напої з різними смаками, кольорами і ароматами, ще не знали, то вино чи пиво, яке залишилось в пляшці відкрими, скисало. Тому вино намагались знов закрити корком, щоб потім можна було випити, але без холодильника чи холодного підвалу, вино скоро скисало. Про пиво і мови нема.

Тепер же навіть пиво, що на етикетці називають "живим", тобто не пастеризованим, не кисне. Воно навіть не згниє, бо там спиртяка як консервант працює.

Справжнє пиво вже й не захочуть пити, скажуть що кисле

в давні часи, знали властивості пива та вина задовго до винайдення пляшок та корків  :lol:

Останнє редагування: 2 травня 2017 21:25:37 від Читач
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Я в 93 вже " відстрілявся " рік пошаройобився , а потім звалив в Англію .
І як казав поет " уж не будут листвою крилатой , надо мною звенеть тополя " на отакара яроша  :laugh:

...Тіко ехо   Бігбена  тоскліво
   Над водами Темзи луна...
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

в Шабо купуть діжки. в америці у франція. такі як потрібно. чому проблема?

і до чого діжки для вина в пакетах? 

Не знаю , картофан , але діжки треба міняти після кожної витримки . Це досить недешево для таких малогабаритних винокурень .
Гектар винограднику ( приблизно ) це 10-12 тисяч пляшок в сезон . Для 100 000 ( як вони кажуть ) це 10 гектарів  власних виноградників .
Якщо ж вони возять " сухий матеріал " з Болгарії , або Румунії, або Грузії то яке це Кримське вино ?
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Я прекрасно це знаю, бо купляла у Франції 2-3 єврові вина.
Але щоб до нас воно прибуло, пройшло розмитнення  і  акциз,  то  скільки коштуватиме?
Ще з Європи не так далеко, а скільки коштує транспорт з Південної  Америки. Пляшка не голка - це вантаж і немалий. Візьміть олівчик і порахуйте.
У нас в Сільпо продається нормальне іспанське вино Сольпеденьос, якраз по 59 грн) на смак наче натуральне
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

У нас в Сільпо продається нормальне іспанське вино Сольпеденьос, якраз по 59 грн) на смак наче натуральне

Та натуральне , не переживай . Це ще не " іспанська бормотуха " але вже  близько . Там безпрограшна формула : половина темпранійо половина гарначі ( різкуватий пряний присмак це гарнача ) ціна молодого червоного 38 центів за пляшку ( це якщо оптом ) .
Так що ти явно переплачуєш  :weep:
   
Эта байда имеет официальное название " вакуум - сусло ". Концентрированный жидкий продукт в принципе натурального происхождения из виноградного сока. Но это только основа. Дальше начинаются чудеса химической науки и объемы производства винзавода вырастают в несколько раз - при том, что ни куста винограда не посадили и ни литра виноматериала не докупили.
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

І пиво теж бодяжне - вода, спирт, барвник, смакова добавка і ароматизатор

Справжнє пиво вже й не захочуть пити, скажуть що кисле
Невже спирт,барвник,добавки  і ароматізатор коштують дешевше ніж солод вода та хміль???
І яке саме пиво бодяжне,скажіть? Що там у нас сама гидота? Чернігівське?воно?? Так я до суду на санінбєв подам!
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Це несамовита маячня .

+1
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Эта байда имеет официальное название " вакуум - сусло ". Концентрированный жидкий продукт в принципе натурального происхождения из виноградного сока. Но это только основа. Дальше начинаются чудеса химической науки и объемы производства винзавода вырастают в несколько раз - при том, что ни куста винограда не посадили и ни литра виноматериала не докупили.

Во во . Пити вино з винзаводу я вже не можу . Краще пити ... хєрші  :weep:
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

У нас в Сільпо продається нормальне іспанське вино Сольпеденьос, якраз по 59 грн) на смак наче натуральне

це можна пити в Сільпо із іспанських дешевих



але ціна 93 грн

сольпеденьос такого не знаю...
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

У нас нормальные вина от 10 евро где-то начинаются
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

це можна пити в Сільпо із іспанських дешевих

Показати зображення...
але ціна 93 грн

сольпеденьос такого не знаю...
В сільпо багато нормальної дешевої франції,від 200 грн.
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

В сільпо багато нормальної дешевої франції,від 200 грн.

від 200 це не дешева

   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Эта байда имеет официальное название " вакуум - сусло ". Концентрированный жидкий продукт в принципе натурального происхождения из виноградного сока. Но это только основа. Дальше начинаются чудеса химической науки и объемы производства винзавода вырастают в несколько раз - при том, что ни куста винограда не посадили и ни литра виноматериала не докупили.

вакуум сусло це цукор переважно. в сухе вино його не додаш
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

це можна пити в Сільпо із іспанських дешевих

Показати зображення...
але ціна 93 грн

сольпеденьос такого не знаю...

На вигляд як бормотуха .
Що там на ньому пише . Який " дeномінасьон де орихен " ?
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

від 200 це не дешева
90 грн тут,це 1 ойро там...розумієте,так?
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

На вигляд як бормотуха .
Що там на ньому пише . Який " дeномінасьон де орихен " ?

https://www.vivino.com/wineries/camina
http://www.lacomarcadepuertollano.com/diario/noticia/2015_04_20/16


Останнє редагування: 2 травня 2017 22:37:53 від Potato
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

90 грн тут,це 1 ойро там...розумієте,так?

не так
десь 2 а для дешевих ще менше різниця

це прямий імпор фоззі тож посередників взагалі немає
крім того фоззі закупає на 100 пляшок   



http://www.vinunique.nl/tempranillo-camina-roble.html



Останнє редагування: 2 травня 2017 22:43:28 від Potato
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Если без origin, то это вина, собранные с различных виноградников. Такие вина дешевле существенно по сравнению с теми, которые с конкретного региона или виноградника.
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Если без origin, то это вина, собранные с различных виноградников. Такие вина дешевле существенно по сравнению с теми, которые с конкретного региона или виноградника.

Lamancha яко по цьому вину
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

не так
десь 2 а для дешевих ще менше різниця

це прямий імпор фоззі тож посередників взагалі немає
крім того фоззі закупає на 100 пляшок
Дешевше,але не в  цьому справа.
В "винних" країнах вина починаються із 1 ойро, це найдешевші столові. Воно натуральне,подобається- пийте,але прірва між 1 ойро та 10 ойро набагато більша ,ніж між 10 та 400. Розумієте?
8 ойрове бордо із якогось шато,це буде їх вино ,а не коктейлі з "що знайшли"
   
Re: Що ж робити із порошковими винами

Lamancha яко по цьому вину

На этикетке не вижу соответствующей надписи.

Вот такое вино с надписью:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія