Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А у нас в Германии)))

Re: А у нас в Германии)))

Я тебе еще могу описать форму своего куя)))
Чтоб ты не зря фантазировал)))

Павло кстати, тоже это заметил… по одному епалу понятно - холоп вырожденец
   
Re: А у нас в Германии)))

Покажи, покажи, придурок... И мальчонку того без сисек, не забывай показывать   :lol:  :lol:  :lol:

оцього?  так там десь 5 розміру вим'я
   
Re: А у нас в Германии)))

Розпочинали, Сергію, як не прикро вам це визнати
Чим іншим ви займалися, коли всупереч доволі однозначним відгукам на форумі нестримним потоком завалювали його своїми козами-розпальцьовками?

Ну то що заважало і вам в тому числі обійти ті кози та не нариватися на срачик?
Так і з іншими))
Не звертайтесь до мене( з неадекватними питаннями)—— не буде відповіді у вашу сторону))
Все просто))
   
Re: А у нас в Германии)))

Не дискуссию, а воспитание… на порку приходит, черпает знания которых ему не дали в дестве и юношестве. Мне не жалко… 50 лет самый возраст консультировать людей

Про "консультанта" тоже смешно))
Лорика проконсультируй лучше))
Или вон медвед из штанов выпрыгивает чтоб его заметили))——
Вот кому консультация нужна))
   
Re: А у нас в Германии)))

Павло кстати, тоже это заметил… по одному епалу понятно - холоп вырожденец

Ботан твой павлуша задроченный))
Че— то ты себе как— то по себе приятелей выбираешь))
   
Re: А у нас в Германии)))

Шо такоє?
Всі пляшки вже позбирані?
Всі об"ідки доіжені?
З"явився час щось тявкнути?
Ну тявкни))

Лизни себе в шляпу, нічтожество!
   
Re: А у нас в Германии)))

Лизни себе в шляпу, нічтожество!

Не скавчи))
Марш у буду))—— клоуна вже Лорік загнала туди здається))
   
Re: А у нас в Германии)))

Ну то що заважало і вам в тому числі обійти ті кози та не нариватися на срачик?
Так і з іншими))
Не звертайтесь до мене( з неадекватними питаннями)—— не буде відповіді у вашу сторону))
Все просто))
у даному контексті вам доцільніше поставити запитання собі : що завадило вам дослухатися до настроїв форумного співтовариства?
а то ви зараз пронизливо нагадуєте свою колєжанку Кадру : я буду ср*ати де мені заманеться, і чим мені заманеться. А ви обходьте, переступайте. Причому врахуйте - я чинитиму такі неподобства скільки потребуватиме моя натура, головне що я сама вважаю, що правил я не порушую, позаяк ніде у правилах немає заборони ср*ти на форумі
   
Re: А у нас в Германии)))

Кусок говна без образования
А як же Тофл???
   
Re: А у нас в Германии)))

Павло кстати, тоже это заметил… по одному епалу понятно - холоп вырожденец

Так, холопа видно здалеку. І як я бачу по повідомленням виродка, нічого ця мавпа не зрозуміла і не зрозуміє.  Мочіть цю потвору далі, а я, якщо дозволите, до Гідропарку поїду.
   
Re: А у нас в Германии)))

А як же Тофл???

Перший чи другий на курси здав (с)  :facepalm1:

А был ли «курс»?
   
Re: А у нас в Германии)))

Перший чи другий на курси здав (с)  :facepalm1:

А был ли «курс»?
Щось здав  :weep:
   
Re: А у нас в Германии)))

У меня по этому поводу есть свое сложившееся мнение)))
Был у меня и бизнесс, были у меня и работники , но лучше всего я чувствую себя именно так)))——
Все проблемы я обхожу стороной и абсолютно не заморачиваюсь по поводу что там кто и не так построил)))——
Даже если я совершаю какую—то ошибку——мне абсолютно насрать(((——
Шеф пусть думает))
В первую очередь я получу свои деньги——а уже потом выслушаю претензии к своей работе))
Положу куй на эти претензии и пойду себе с чистой головой домой)))
Надоело мне заморачиваться по поводу работки и носить мысли о ней домой)))
Был у меня бизнесс——где постоянно я ним жил——даже будучи на отдыхе))
Нафиг больше не нужно))
Судя по всему,это чучело ещё и работник херовый!!!
   
Re: А у нас в Германии)))

Так, холопа видно здалеку. І як я бачу по повідомленням виродка, нічого ця мавпа не зрозуміла і не зрозуміє.  Мочіть цю потвору далі, а я, якщо дозволите, до Гідропарку поїду.

Ботан, пістуй по холодку)))
Дозволяєм—дозволяєм))
   
Re: А у нас в Германии)))

Перший чи другий на курси здав (с)  :facepalm1:

А был ли «курс»?

Так покопайся в реестрах)))
пс. Упс(((——
А Ганс то уже не поможет с "реестром"(((——
Ты ж его в "ждуны" записал)))
   
Re: А у нас в Германии)))

у даному контексті вам доцільніше поставити запитання собі : що завадило вам дослухатися до настроїв форумного співтовариства?
а то ви зараз пронизливо нагадуєте свою колєжанку Кадру : я буду ср*ати де мені заманеться, і чим мені заманеться. А ви обходьте, переступайте. Причому врахуйте - я чинитиму такі неподобства скільки потребуватиме моя натура, головне що я сама вважаю, що правил я не порушую, позаяк ніде у правилах немає заборони ср*ти на форумі

Мирославо))——
Якось по фіг мені на "настроі співтовариства")))—— тим більше що в нормальних кругах було б соромно бути в такому "співтоваристві"))( вияснили ми ж питання хто там в "товаристві"))
Я пишу щось мені цікаве——розважаюсь))
Комусь подобається—— читає, задає питання.
Не подобається——не читає і не задає питання))
Дивіться—— я мінімум з десяток популярних персонажів ФУПа уяви не маю про що вони пишуть——нецікаво мені——кинув погляд і пішов далі))
А в моі гілки чомусь лазять мазохісти, які полюбляють куй за воротнік))
   
Re: А у нас в Германии)))

 
було?

#ЗАЛУПА

 
   
Re: А у нас в Германии)))

Пля а как можно в 5.30 встать и в 6.00 выйти?
Это же просто адъ…
В 50 лет??? Так себя не уважать?

Из описанного графика видно, что это левая халтура за наличку. Никакая строительная контора рядом не стояла. :)
   
Re: А у нас в Германии)))

Щось здав  :weep:

Бутылки приемщику бутылок. :)
   
Re: А у нас в Германии)))

Из описанного графика видно, что это левая халтура за наличку. Никакая строительная контора рядом не стояла. :)

Тобто, без податків.
   
Re: А у нас в Германии)))

Re: А у нас в Германии)))

Тобто, без податків.

Фантазуйте,фантазьори)))
Потім один одному піддакнете і будете тут пістьож розповсюджувати як ніби правдиву інфу)))
Як в принципі тут це і відбувається))
   
Re: А у нас в Германии)))

СікГєй, о 6:30, коли у тебе, з твоїх слів, починається робочий день, ще темно. Ти ще й не попадеш своєю ратицею на щабель лєсів, впадеш, окалічишся, а прораб буде винуватий за гастарбайтера-нелегала. Так що, не песди про такий ранній початок роботи. Ти просто фізично в такий час не зможеш нічого робити, бо не бачитимеш, куди той раствор із кельми ляпнути і розмазати, щоб він не впав на землю з висоти 20 метрів. От же ж брехливий уйобіщний петушірен. Тебе просто з 6:30 починають везти на роботу. Ти ж сам тут хвастався, шо так багато зупинок тобі їхати до роботи, що ти встигаєш в виспатися в транспорті замість ночі.
   
Re: А у нас в Германии)))

Послухай, петушара, а що тобі заважає на політичному форумі завести гілочку про політичну ситуацію у вашій Гекманії? Он зараз у вас вибори намічаються. Чому про ЦЕ ти не говориш? Нахуя ти гвалтуєш політичний форум своїми гавняними шмоточьками, шкагами, футболочьками?

Чому ти до цього часу не провів нам екскурсію по Кьольну? Шо, там немає жодних цікавих місць? А нахуя ж ти тоді поперся в той Залупьольн? Чи залупа до залупи по залупу?
   
Re: А у нас в Германии)))

СікГєй, о 6:30, коли у тебе, з твоїх слів, починається робочий день, ще темно. Ти ще й не попадеш своєю ратицею на щабель лєсів, впадеш, окалічишся, а прораб буде винуватий за гастарбайтера-нелегала. Так що, не песди про такий ранній початок роботи. Ти просто фізично в такий час не зможеш нічого робити, бо не бачитимеш, куди той раствор із кельми ляпнути і розмазати, щоб він не впав на землю з висоти 20 метрів. От же ж брехливий уйобіщний петушірен. Тебе просто з 6:30 починають везти на роботу. Ти ж сам тут хвастався, шо так багато зупинок тобі їхати до роботи, що ти встигаєш в виспатися в транспорті замість ночі.

Корово, це ти просто не розумієш специфіку роботи)))
Я ні з якими кельмами та з розтвором справи не маю))
О 06.30—— я на складі.
Десь приблизно години 2 ми перевантажуємо вантажівки—— когось завантажуємо, когось навпаки.
І потім ще годинку ідемо на різні будови в різних містах часто.
Кароче——маєте запитання——запитуйте)))
Але без серлиння звичайного))
Бо серлиння знов треба буде дресувати викорінювати))
   
Re: А у нас в Германии)))

Послухай, петушара, а що тобі заважає на політичному форумі завести гілочку про політичну ситуацію у вашій Гекманії? Он зараз у вас вибори намічаються. Чому про ЦЕ ти не говориш? Нахуя ти гвалтуєш політичний форум своїми гавняними шмоточьками, шкагами, футболочьками?

Чому ти до цього часу не провів нам екскурсію по Кьольну? Шо, там немає жодних цікавих місць? А нахуя ж ти тоді поперся в той Залупьольн? Чи залупа до залупи по залупу?

Саме вам——в сенсі цього серлиння—— я можу тільки куй на воротнік покласти)))

А нормальні юзери звичайно дочекаються скоро відосиків і про Кухню, і про Кьольн , і про багато чого))
   
Re: А у нас в Германии)))

оцього?  так там десь 5 розміру вим'я
Показати зображення...


Не, там был другой мальчонка, на говнофотках что эта номерная идиотина туд напостила  :gigi:
   
Re: А у нас в Германии)))

Показати зображення...
Не, там был другой мальчонка, на говнофотках что эта номерная идиотина туд напостила  :gigi:

Пiдор, сходи в куй)))
Ты уже больше из штанов выпрыгиваешь чем медведь)))
Шо одно підерастическое говно, шо другое)))
   
Re: А у нас в Германии)))

Нумерний виходить о 6 тому що саме в цей час прибуває гастер ваген який розводить смердючих нелегалів по будовам.
   
Re: А у нас в Германии)))

Якось по фіг мені на "настроі співтовариства")))—— тим більше що в нормальних кругах було б соромно бути в такому "співтоваристві"))
я знала, що ви не  зрозумієте
однак маю зазначити, що саме такому "недостойному" з вашої точки зору товариству ви свідомо нав"язуєте свої розпальцьовки
що ви робите серед цих покидьків, Сергію?
   
Re: А у нас в Германии)))

Нумерний виходить о 6 тому що саме в цей час прибуває гастер ваген який розводить смердючих нелегалів по будовам.

Не знаю що таке "гастер ваген")))
І мені не треба "по будовах"))—— я на склад іду))
   
Re: А у нас в Германии)))

я знала, що ви не  зрозумієте
однак маю зазначити, що саме такому "недостойному" з вашої точки зору товариству ви свідомо нав"язуєте свої розпальцьовки
що ви робите серед цих покидьків, Сергію?

По перше розважаюсь))
По друге спостерігаю за уйопками , попутно вскриваючи іх пiдорську натуру))( ось дивіться скільки вже вскрилося))
По третє натикаю час від часу куів на воротнік)))
   
Re: А у нас в Германии)))

По перше розважаюсь))

О, да!!!  Туд у мальчонки внезапно одна сиська выросла
Ты же, дегенерат не против?
Или  стереть до комариного оригинала?



   
Re: А у нас в Германии)))

Саме вам——в сенсі цього серлиння—— я можу тільки куй на воротнік покласти)))

А нормальні юзери звичайно дочекаються скоро відосиків і про Кухню, і про Кьольн , і про багато чого))
а нахуя на політичному форумі твоя йобана кухня і твої йобані відосіки-хуйосіки. Пєсдуй у Вільне - там і виставляй - ми за бажання сходимо туди і подивимося.

То я так і не побачила у цій темі твоїх прихильників і однодумців. Покажи хоч 5-10 фупчиків, яким потрібні ці твої срані хуйосіки, заради яких ти так рвеш свою пітушину сраку на німецький хрест.
   
Re: А у нас в Германии)))

О, да!!!  Туд у мальчонки внезапно одна сиська выросла
Ты же, дегенерат не против?
Или  стереть до комариного оригинала?


Показати зображення...

Пiдор он и в Африке пiдор(((
Альянс, это ваше гавно?)))
   
Re: А у нас в Германии)))

По перше розважаюсь))
По друге спостерігаю за уйопками , попутно вскриваючи іх пiдорську натуру))( ось дивіться скільки вже вскрилося))
По третє натикаю час від часу куів на воротнік)))
Схоже, ви навіть не усвідомлюєте, що живете у зворотній ілюзії
і знову пряма аналогія з вашою колєжанкою Кадрою з її впевненістю, що її регулярне добровільне самозанурення у власне лайно означає, що вона когось там "поставила на місце"

сумнівні у вас розваги - постити на форумі не зовсім пристойні з загальної точки зору власні фото і фото членів своєї родини
ви справді вважаєте, що оприлюдненням свого фото у сімейках під ялинкою "вскрили пiдорську натуру" Турча, Хоми або ще когось?
   
Re: А у нас в Германии)))

а нахуя на політичному форумі твоя йобана кухня і твої йобані відосіки-хуйосіки. Пєсдуй у Вільне - там і виставляй - ми за бажання сходимо туди і подивимося.

То я так і не побачила у цій темі твоїх прихильників і однодумців. Покажи хоч 5-10 фупчиків, яким потрібні ці твої срані хуйосіки, заради яких ти так рвеш свою пітушину сраку на німецький хрест.

Нічого не зрозумів((((
Дресувати тебе корова ще й дресувати((((
Може колись і перестане гівно ротом йти(((
Я сумніваюсь((—— але даю тобі шанс маленький((
Хоч ти й москаль((
   
Re: А у нас в Германии)))

я знала, що ви не  зрозумієте
однак маю зазначити, що саме такому "недостойному" з вашої точки зору товариству ви свідомо нав"язуєте свої розпальцьовки
що ви робите серед цих покидьків, Сергію?
бінго!!! Не дасть відповіді по суті - буде вибріхуватися як вуж на пательні.
   
Re: А у нас в Германии)))

Пiдор он и в Африке пiдор(((
Альянс, это ваше гавно?)))

В Кельне, придурок! В Кельне!!!  :lol:  :lol:  :lol:
   
Re: А у нас в Германии)))

По перше розважаюсь))
По друге спостерігаю за уйопками , попутно вскриваючи іх пiдорську натуру))( ось дивіться скільки вже вскрилося))
По третє натикаю час від часу куів на воротнік)))
т.е роль обезьянки в зоопарке,которую все дразнят а она а ответ гамном кидается,тебя придурок, устраивает?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія