Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Тобто ти досі не зрозумів, в яке гімно ти опустився... Тупо перечитай що ти пишеш икрім матюків там нічого нема.

То ти, іпанько сране х.у.й за матюк не вважаеш?
шизофреніки - вони такі.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Це чмо точно шизофрєнік з роздвоєнням особистості. Весь час якісь взаємовиключні речі.
Воно мене поважає, але єбло не стуляє.
Посилає нах.у.й з повагою!

кусай зах.у.й, чмо. :lol:

Чому у турча може бути свій сірьога нумерний, а в мене не може бути максімки-ідіота? :weep:
.
Лікуйся
І мені дуже шкода що непоганий воїн таки поїхав мозгами
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського


maksmm
Serg A
,
припиніть, лишайте срач
час розсудить вас
:-B
   
.
Лікуйся

після тебе, дегенерат
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Повторю еще раз. Конечно плохо. что у него нервы  слишком нервные, но тому есть объяснение- чел много был на нулевой, что всегда сказывается на "нервах". Ходить в секунде от смерти сказывается. Это стоит обязательно учитывать и не тереть его спичку о свой коробок.
 У чела командирский склад характера. который категорически не терпит возражений и несогласия.
  По части оружия он скорее всего прав как явно специалист в нём.
 Поэтому перестань продолжать срач!  Хотя бы исключительно из уважения к фронтовику. Просто МОЛЧА выйди из темы.
 Твои размышления о " свойствах" стрелка что называется фифти- фифти. Может да. а может и нет. Патроны, выбранные для стрельбы явно не предназначены для реального убийства. И вообще,там много странных муток.

Про патроны. Если дуэлянты хотели  убить опонента, то засыпали мало пороха, чтобы пуля осталась в теле, и наоборот много пороха, чтобы навылет.  Это оговаривали. 
   
Георгиу, я нигде не писал, что много біл на нуле.
я писал про 5 командировок в АТО.
не нужно мне приписівать то, чего я не говорил, бо потом все так перекрутят, что окажется, что я тут рассказівал, как в танке горел.

И я не нервничаю.
Я всегда біл ємоционален и холеричен.
Я просто развлекаюсь, пиная долбоебов.
   
.
Лікуйся
І мені дуже шкода що непоганий воїн таки поїхав мозгами

О ти дописав вже після моєї відповіді? ХитрО, хитрО.  :lol:
Звідки ти можеш знати, який я воїн?
А мозгами поїхало ти.
Бо втираєш на форумі дічь, будучи повним профаном.

Ну і традиційне.

кусай за х.у.й, чмо  :lol:
   
Про патроны. Если дуэлянты хотели  убить опонента, то засыпали мало пороха, чтобы пуля осталась в теле, и наоборот много пороха, чтобы навылет.  Это оговаривали. 

Легенда, скорее всего.
Врядли пистолетная круглая пуля при тех порохах, тех расстояниях (10-20 шагов) и тех скоростях в коротком стволе уходили навылет.
Пистолет не пробивал 2мм кирассу.
   
Георгиу, я нигде не писал, что много біл на нуле.
я писал про 5 командировок в АТО.
не нужно мне приписівать то, чего я не говорил, бо потом все так перекрутят, что окажется, что я тут рассказівал, как в танке горел.

И я не нервничаю.
Я всегда біл ємоционален и холеричен.
Я просто развлекаюсь, пиная долбоебов.
яббать... Як дохуя развлєкающіхся далбайобів тіпа нумерного на один квадратний метр фупа. Вже виявилося, шо ти і не воював зовсім, а просто мимо пробігав. А псіхічєский ти по жизні - просто свою піздоватість психічну АТОм прикриваєш, щоб тобі робили поблажки. Памятажмо, вже прозодили це з приводу тебе.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Про патроны. Если дуэлянты хотели  убить опонента, то засыпали мало пороха, чтобы пуля осталась в теле, и наоборот много пороха, чтобы навылет.  Это оговаривали. 
И тем не менее,  там просто много вопиющих нестыковок!  Свинцовые пули. Венгерские гильзы. Странная картина  попаданий при одиночной стрельбе по быстро едущей машине. Но вполне возможная по стоящей. Отсутствие попаданий в силуэт водителя. Отсутствие хотя бы одной машины сопровождения.Это сверху лежит!
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

за неимением новых фактов, фуп как всегда решил сраться между собой
Та да. А учитывая что никто кроме Вас фото двери изнутри так и не увидел, а Вы поделится ссылочкой не хотите можете почему то, то приходится развлекаться так..  :)
покаж фото з внутрішньоі сторони авто
Не бачив. Та виклади, це не важко, всім буде цікаво.
   
яббать... Як дохуя развлєкающіхся далбайобів тіпа нумерного на один квадратний метр фупа. Вже виявилося, шо ти і не воював зовсім, а просто мимо пробігав. А псіхічєский ти по жизні - просто свою піздоватість психічну АТОм прикриваєш, щоб тобі робили поблажки. Памятажмо, вже прозодили це з приводу тебе.

Ну от ті все і розкрила про мене.
браво.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Та да. А учитывая что никто кроме Вас фото двери изнутри так и не увидел, а Вы поделится ссылочкой не хотите можете почему то, то приходится развлекаться так..  :)

Енин всем показал машину изнутри . У шустера
   
Як би я тут без мнєнія такої видатної юзеркіні обійшовся?
Таки болить тобі. Добре в свій час насував.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

То есть - фото в сети нет? :)
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Вже виявилося, шо ти і не воював зовсім, а просто мимо пробігав.
Ти двинулась вслід за дятлом максимкою?
Серг не стверджує, "что бил много на нулє"
Чи, по твоєму, воюють тільки роками будучи в окопі нуля?
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

И тем не менее,  там просто много вопиющих нестыковок!  Свинцовые пули. Венгерские гильзы. Странная картина  попаданий при одиночной стрельбе по быстро едущей машине. Но вполне возможная по стоящей. Отсутствие попаданий в силуэт водителя. Отсутствие хотя бы одной машины сопровождения.Это сверху лежит!

Три пули в водителя из 15ти трудно назвать отсутствием попаданий.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

яббать... Як дохуя развлєкающіхся далбайобів тіпа нумерного на один квадратний метр фупа. Вже виявилося, шо ти і не воював зовсім, а просто мимо пробігав. А псіхічєский ти по жизні - просто свою піздоватість психічну АТОм прикриваєш, щоб тобі робили поблажки. Памятажмо, вже прозодили це з приводу тебе.
Продолжение бессмысленного срача на личности?  Не надо!
   
От дивіться, панове, як все перекручується.
Я написав, що я не горів у танку на нулі саме для того, щоб зупинити оці типу поблажливі зойки про АТО.
А про АТО написав, щоб пояснити, звідки я добре знаю зброю. Різні її види.
А як все обертається. :weep:
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Три пули в водителя из 15ти трудно назвать отсутствием попаданий.
Скорее в ногу...куда не сообщали вроде как. На марле остатки вроде только двух. И вот не надо приписывать мне то,что я не утверждал и не мог утверждать про " отсутствие" попаданий вообще...
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Ти двинулась вслід за дятлом максимкою?
Коровка и дятел - не пара, не пара
Вот такая вот у них запара, запара..  :)
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Скорее в ногу...куда не сообщали вроде как. На марле остатки вроде только двух. И вот не надо приписывать мне то,что я не утверждал и не мог утверждать про " отсутствие" попаданий вообще...

а нога в понятие силуэт водителя не входит? нога сама по себе нога?
чего то мне смешно
   
Коровка и дятел - не пара, не пара
Вот такая вот у них запара, запара..  :)

Та то у нее старые разрывы саднят.
Это при том, что эта тетка зачем-то бегает за сикгеем-номерным (тем еще, конечно, фриком), просит поставить картинку сигёги с салупой на голове и кроет его на всю катушку.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

про стрелка можно сказать одно: стрелок не ожидал, шо топ седан за 100 тысяч долларов немецкого автопрома сделан настолько качествено , что даже на пробитых колесах не потеряет на скорости управление , продолжит движение  и увезёт цель.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Ти двинулась вслід за дятлом максимкою?
Серг не стверджує, "что бил много на нулє"
Чи, по твоєму, воюють тільки роками будучи в окопі нуля?
Я заочно согласен с Серг. Я только предположил ,но не утверждан насчёт нуля. Я высказал предположение насчёт причины нервновозбудимости. .
 Все.кто был по разному в АТО не на экскурсию- все фронтовики.
   
Як би я тут без мнєнія такої видатної юзеркіні обійшовся?
Таки болить тобі. Добре в свій час насував.
ти собі в сраку насував, що тільки щось тобі заперечать, так ти і починаєш нею сувати. Мабуть і досі тобі там пече. Ти не вдома, тому якщо намагаєшся комусь щось пояснити технічно грамотно, то або труси, або хрестик - або коректно спец термінами пояснюй, або якщо не вистачає нормальних слів у твоєму словниковому запасі, то хоч АТОм не прикривайся - не позорь його своєю зірваною поза його межами психікою. Це як кожен психічно хворий буде косить під атошніка, то де вам групи інвалідності і до них кругленькі військові пенсії до них набрати.
   
Присоединяюсь к желающим увидеть дверцы обстреляной ауди изнутри.
Дырки в картах должны быть большие.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

про стрелка можно сказать одно: стрелок не ожидал, шо топ седан за 100 тысяч долларов немецкого автопрома сделан настолько качествено , что даже на пробитых колесах не потеряет на скорости управление , продолжит движение  и увезёт цель.
А сколько колес пробил не ожидавший  стрелок?
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Я высказал предположение насчёт причины нервновозбудимости. .
Я б сказав, що в цій ситуації Серг поводить себе, як вкрай холоднокровна людина. B-)
   
Продолжение бессмысленного срача на личности?  Не надо!
як взагалі в цій темі можна затівати срачь із переходом на лічьності, як це робить СергА, а потім одразу ж прикривається АТОм, щоб не прилетіла адекватна отвєтка.

Це просто свинство
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

а нога в понятие силуэт водителя не входит? нога сама по себе нога?
чего то мне смешно
Когда нечем возразить по существу,цепляются к частностям! :) Формально входит, но не входит в площадь силуэта  смертельных ранений ..
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Почему никто не хочет послушать Енина и посмотреть все фотки там ?
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

як взагалі в цій темі можна затівати срачь із переходом на лічьності, як це робить СергА, а потім одразу ж прикривається АТОм, щоб не прилетіла адекватна отвєтка.

Це просто свинство
Не можешь мимо пройти? :)
   
Та то у нее старые разрывы саднят.
Это при том, что эта тетка зачем-то бегает за сикгеем-номерным (тем еще, конечно, фриком), просит поставить картинку сигёги с салупой на голове и кроет его на всю катушку.
ну, шо ти песдиш оце? Чув дзвін, та не поняв де він. Чи ти слєгка контужений? Ну, тоді все ясно.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Когда нечем возразить по существу,цепляются к частностям! :) Формально входит, но не входит в площадь силуэта  смертельных ранений ..

Так голова тоже не входит , если брать силуэтную мишень, но тут истерили почему не стреляли по окнам.
   
ти собі в сраку насував, що тільки щось тобі заперечать, так ти і починаєш нею сувати. Мабуть і досі тобі там пече. Ти не вдома, тому якщо намагаєшся комусь щось пояснити технічно грамотно, то або труси, або хрестик - або коректно спец термінами пояснюй, або якщо не вистачає нормальних слів у твоєму словниковому запасі, то хоч АТОм не прикривайся - не позорь його своєю зірваною поза його межами психікою. Це як кожен психічно хворий буде косить під атошніка, то де вам групи інвалідності і до них кругленькі військові пенсії до них набрати.

Ти скільки сторінок прочитала?
Читай все.
Про ато я написав ще до всяких срачів, щоб пояснити, звідки в тому числі маю знання по зброї.
Про невірні висновки я пояснив спокійно. Що жорі, шо прибацаному максімкє.
Отримав від одного "ти хто такой" від іншого "не вимахуйся" і тупий гон, типу я не в курсі про що говорю.
Тоді пішли фотки і відео.
На що я отримав "тупого мєнта" і що всі ці модні стрілялки можна купити в гамазіні.
Хулі ти влазиш туди, куди тебе не звали, і в чому ти не шариш?
   
Не можешь мимо пройти? :)
хотіла почитати тему. Думала, тут викладені факти. А тут бенефіс мнімого атошніка. Гидко.

Залишилось за кадром: то дійсно хотіли шефіра за щось підстрелити, чи то самозаказ для підняття рейтинга..
   
ну, шо ти песдиш оце? Чув дзвін, та не поняв де він. Чи ти слєгка контужений? Ну, тоді все ясно.

Бач, сама вічливість і турбота про моє здоров'я, суко  :lol:

ЗІ. Ще одне притрушене.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Плюс ауди 8 имеет раму безопасности из ультра сверхпрочной стали. Её калаш не берет
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Так голова тоже не входит , если брать силуэтную мишень, но тут истерили почему не стреляли по окнам.
Вообще странная картина попаданий!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія