Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

верите ли вы в карму?

Re: верите ли вы в карму?

Слова , смислове наповнення слів доки не узгоджене попередньо , призведе до необмеженого у часі спору .

Слово вірю - не потребує якихось доказів .    - Вірю у в існування Бога .  Тобто - доказів існування Бога не потребую .

А от коли я заявлю - я знаю , що Бог існує - о! - ото на таку заяву - одразу - "обоснуй , по понятіям" (с) .  ))

Ото так і з кармами та іншою юриндою .., аби лише коли із кимось удвох ноші із битонієм тра нести , то що-би у в одну сторону імпульс сили прикладати , а у що воно вірить пох . ))
   
Re: верите ли вы в карму?

   Сьогодні вирішив замінити перегорівшу лампочку освітлення номерного знаку на свому авто. І контакти зачищав, і тулив і так, і сяк - нуль емоцій. І лампочка ж щойно куплена та при продажу продавцем протестована.  8-:
  Мама на лавочці сиділа й дивилася на це все. Каже мені (вона з молитвами "рожу спалює", переляк викачує і таке інше): - Давай, сину, помолимося разом: "Царю небесний".
Послухався. Вставив вже двадцятий раз і... і лампочка загорілася. А ви не вірите...  ;) 

Останнє редагування: 5 вересня 2019 18:09:20 від antik
   
Re: верите ли вы в карму?

   Сьогодні вирішив замінити перегорівшу лампочку освітлення номерного знаку на свому авто. І контакти зачищав, і тулив і так, і сяк - нуль емоцій. І лампочка ж щойно куплена та при продажу продавцем протестована.  8-:
  Мама на лавочці сиділа й дивилася на це все. Каже мені (вона з молитвами "рожу спалює", переляк викачує і таке інше): - Давай, сину, помолимося разом: "Царю небесний".
Послухався. Вставив вже ввадцятий раз і... і лампочка загорілася. А ви не вірите...  ;)

Долгих лет жизни вашей маме.
Но описанный случай - не доказательство существования Бога.



Останнє редагування: 5 вересня 2019 18:11:14 від Kilkenny
   
Re: верите ли вы в карму?

Когда поймёшь что вселенная это ты и больше ничего нет, то многие вещи становятся логичными.
   
Re: верите ли вы в карму?

Долгих лет жизни вашей маме.
Но описанный случай - не доказательство существования Бога.
Коли люди приходять й дякують за те, що недуга відійшла, мама каже: - Не мені дякуйте, а Богові. Я лише помолилась за Вас...
А Ви кажете, що це не докази... 8-)
   
Re: верите ли вы в карму?

Коли люди приходять й дякують за те, що недуга відійшла, мама каже: - Не мені дякуйте, а Богові. Я лише помолилась за Вас...
А Ви кажете, що це не докази... 8-)

Я думаю, что нет.
   
Re: верите ли вы в карму?

   Сьогодні вирішив замінити перегорівшу лампочку освітлення номерного знаку на свому авто. І контакти зачищав, і тулив і так, і сяк - нуль емоцій. І лампочка ж щойно куплена та при продажу продавцем протестована.  8-:
  Мама на лавочці сиділа й дивилася на це все. Каже мені (вона з молитвами "рожу спалює", переляк викачує і таке інше): - Давай, сину, помолимося разом: "Царю небесний".
Послухався. Вставив вже двадцятий раз і... і лампочка загорілася. А ви не вірите...  ;) 
+===========================================================+
А ти тестером напругу перевіряв? Чи це прилад самого вельзевула?  :K
   
Re: верите ли вы в карму?

+===============================================+
Оглянувся. Відсутній! Оглянувся ще раз - таки відсутній!
То пред"яви свого бога. В натурі!
очі протри! :laugh:
Творіння побачив?
   
Re: верите ли вы в карму?

   Сьогодні вирішив замінити перегорівшу лампочку освітлення номерного знаку на свому авто. І контакти зачищав, і тулив і так, і сяк - нуль емоцій. І лампочка ж щойно куплена та при продажу продавцем протестована.  8-:
  Мама на лавочці сиділа й дивилася на це все. Каже мені (вона з молитвами "рожу спалює", переляк викачує і таке інше): - Давай, сину, помолимося разом: "Царю небесний".
Послухався. Вставив вже двадцятий раз і... і лампочка загорілася. А ви не вірите...  ;) 
[KA]
   
Re: верите ли вы в карму?

с удивлением узнал, что некоторые не верят. а вы?

 я тоже.
   
Re: верите ли вы в карму?

+==============================================================================+
Смак полуниці - це результат хімічного аналізу полуниці смаковими рецепторами. І нічого більше!
І ці рецептори можна надурити іншими речовинами. Які зовсім не є полуницею.

Покажи мені його... Не зможеш..
Бо це суб'єктивно..
Не зможеш стверджувати що ми бачимо однаково - бо це також суб'єктивно..
Не зможеш стверджувати що ми чуємо однаково бо це також суб'єктивно..
Не зможеш навіть надати докази що в тебе є розум ... Так само і я не зможу..  тобі довести що в мене є розум..

Бо неможна довести того що ми беремо на віру... Віремо або ні ...

Тощо в тебе є трубочки, колбачкі в глазу ще не вказують на те що ти бачиш так само як і я..
В тому що в тебе є рецептори не вказують на те що ти смак відчуваєш такий самий як і я..
Тому все суб'єктивно.. 



Останнє редагування: 5 вересня 2019 19:17:00 від Аeternitas
   
Re: верите ли вы в карму?

Тобто, твоя кров є суб'єктивною? ;)
кров це віра?! 8-:
   
Re: верите ли вы в карму?

+==============================================================================+
Смак полуниці - це результат хімічного аналізу полуниці смаковими рецепторами. І нічого більше!
нахабна брехня! :X Це відчуття, і дуже приємне)
   
Re: верите ли вы в карму?

кров це віра?! 8-:

Це до того, що кров суб'єкта є об'єктивною
А віра доведена 100500 разів на плацебо та іншій фігні.
   
Re: верите ли вы в карму?

Не "карма - це один з законів". А "Закон Карми", фундаментальний та універсальний закон (порядок та організація явищ по принципу) причино-наслідку.
Фундаментальний так.. універсальний? Так ..
Бо всі фундаментальні закони універсальні..
   
Re: верите ли вы в карму?

Ну, все-таки "вина" це не те слово. Вина та гріх - це одна з центральних іудео-християнських концепцій.
"Винних" нема у кармічному світі.  Є дії, які ведуть до Дхарми, "звільнення від пастки", а є дії, які залишають у Самсарі, у "пастці кармічній", тобто.
Інші кармічні релігії та традиції можуть використати інші терміни та поняття для опису.
а в хрестиянстві є дії, які ведуть до спасіння чи загибелі
   
Re: верите ли вы в карму?

Це до того, що кров суб'єкта є об'єктивною
А віра доведена 100500 разів на плацебо та іншій фігні.
моє тіло, включно з мозком, об'єкт. Та й твоє теж
   
Re: верите ли вы в карму?

Нет, конечно.
   
Re: верите ли вы в карму?

очі протри! :laugh:
Творіння побачив?
+===========================================+
Творіння чого??? Творіння борщу моєю жінкою бачив.
Бога(богів) не бачив.
   
Re: верите ли вы в карму?

нахабна брехня! :X Це відчуття, і дуже приємне)
+=========================================+
Відчуття йде від рецепторів. Нічого позатойбічного!
   
Re: верите ли вы в карму?

"Карма"...пішла теологія.... Ну певні сталінськи вже "відпочивають" у пеклі.
   
Re: верите ли вы в карму?

моє тіло, включно з мозком, об'єкт. Та й твоє теж

Тож думки (як і віра) є продуктом об'єктивного мозоку
   
Re: верите ли вы в карму?

   Сьогодні вирішив замінити перегорівшу лампочку освітлення номерного знаку на свому авто. І контакти зачищав, і тулив і так, і сяк - нуль емоцій. І лампочка ж щойно куплена та при продажу продавцем протестована.  8-:
  Мама на лавочці сиділа й дивилася на це все. Каже мені (вона з молитвами "рожу спалює", переляк викачує і таке інше): - Давай, сину, помолимося разом: "Царю небесний".
Послухався. Вставив вже двадцятий раз і... і лампочка загорілася. А ви не вірите...  ;) 

Мама хоче , щоб синочок посидів поруч , блокує протікання електричного струму крізь лампочку і таким чином досягає своєї мети . Далі вдовольнивши власне бажання , припиняє блокувати електричний струм - лампочка світить .

Усьому пояснення знайдецця .   І , головне - спробуйте довести , що такий варіант неможливий .

Маячня ..?  Так , авжеж маячня , а в тілівізорові можна цілу передачу відзняти .  ))
   
Re: верите ли вы в карму?

+=========================================+
Відчуття йде від рецепторів. Нічого позатойбічного!
насрати звідки воно йде, це ніяк не пояснює саме відчуття
   
Re: верите ли вы в карму?

Тож думки (як і віра) є продуктом об'єктивного мозоку
і?
   
Re: верите ли вы в карму?

Палачи Сталина , расстрелявшие тысячи людей , спокойно жили на персональной пенсии. То же самое сплошь и рядом в истории встречается.
Ну спокійно, це на землі. А в аду?
   
Re: верите ли вы в карму?

+===========================================+
Творіння чого??? Творіння борщу моєю жінкою бачив.
Бога(богів) не бачив.
ну то подивись на свою Єву ще раз.
   
Re: верите ли вы в карму?

Так што же такоє "карма" по суті?  :umnik2:
   
Re: верите ли вы в карму?

насрати звідки воно йде, це ніяк не пояснює саме відчуття
+======================================================+
Тобі не пояснює, а людям - зрозуміло. Має назву: умовний рефлекс.
Нічого більше.
   
Re: верите ли вы в карму?

Ах да ... Чуть не забув правило 3.

3. Карма передається дітям...
Тобто дія (причина) має наслідки, але відповідають у тому числі діти..
Ще раз згадаємо герман, а також (можливо) яника
   
Re: верите ли вы в карму?

ну то подивись на свою Єву ще раз.
+============================================================+
І що? Сьогодні мив спинку. Люба жінка з якою ми разом вже 46-й рік. І що?
   
Re: верите ли вы в карму?

Может случайность, а может и нет.
Сильно обижался в жизни на 4 человек.
2 умерли в течение нескольких месяцев.
1 попал в аварию и пролежал несколько месяцев.
   
Re: верите ли вы в карму?

+======================================================+
Тобі не пояснює, а людям - зрозуміло. Має назву: умовний рефлекс.
Нічого більше.
умовний рефлекс не смак полуниці. З'їж ягідку і відчуєш різницю, який би ти не був впертий
   
Re: верите ли вы в карму?

Так што же такоє "карма" по суті?  :umnik2:

Карма це шлях в рай. Або ад. І те і інше - вічне життя душі. Різницю кожна душа обирає сама.
   
Re: верите ли вы в карму?

Может случайность, а может и нет.
Сильно обижался в жизни на 4 человек.
2 умерли в течение нескольких месяцев.
1 попал в аварию и пролежал несколько месяцев.

Случайно кірпіч на голову не падає
   
Re: верите ли вы в карму?

+============================================================+
І що? Сьогодні мив спинку. Люба жінка з якою ми разом вже 46-й рік. І що?
тоісь вона сама по собі з"явилась, як афродіта - з піни морської? ;)
   
Re: верите ли вы в карму?

с удивлением узнал, что некоторые не верят. а вы?
Вы бы ещё больше удивились, что для христиан верить в карму это ересь. Как и для мусульман. Карма это неотъемлемая часть Сансары из индуизма. По сути тот же инструмент для успокоения человека разумного о том, что будет после смерти. У христиан обещают райские кущи, у мусульман девственниц и веселье, а тут перерождение с пересмотром баллом за прошлую игру.
Кстати, я своему сыну для этой цели дал именно Сансару, на пальцах. В ней больше полезного чем вредного. Я слишком сильно его люблю что бы не учить правильно страдать как в христианстве и он слишком умный для мусульманства. Следующим шел индуизм...
   
Re: верите ли вы в карму?

умовний рефлекс не смак полуниці. З'їж ягідку і відчуєш різницю, який би ти не був впертий
+=======================================================+
Коли дитина їсть ягідку вперше - у неї нема знання цього смаку. 
А як їсть регулярно - то отримує досвід і умовний рефлекс з назвою
смак чогось.
   
Re: верите ли вы в карму?

тоісь вона сама по собі з"явилась, як афродіта - з піни морської? ;)
+====================================================+
Від татка та мамкм. Як і я чи інші люди. А життя - це результат
процесів хімічної самоорганізації речовин. До речі, живі клітини
вже синтезуються хімічно, з 2008-го року. Без якихось
позатойбічних сил.
   
Re: верите ли вы в карму?

Вы бы ещё больше удивились, что для христиан верить в карму это ересь. Как и для мусульман. Карма это неотъемлемая часть Сансары из индуизма. По сути тот же инструмент для успокоения человека разумного о том, что будет после смерти. У христиан обещают райские кущи, у мусульман девственниц и веселье, а тут перерождение с пересмотром баллом за прошлую игру.
Кстати, я своему сыну для этой цели дал именно Сансару, на пальцах. В ней больше полезного чем вредного. Я слишком сильно его люблю что бы не учить правильно страдать как в христианстве и он слишком умный для мусульманства. Следующим шел индуизм...

Яка б не була релігія, є вічне життя душ. Або на боці добра,  або на боці зла. Правда дійсно визнаю, що хорошую релігію придумали індуси. Але і там, хтось мілий чєловєк,  а хтось тарган.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія