Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Лісабоні інспектори міграційної служби убили українця – спілка українців у Португалії

Да під час розтину, поламані ребра. Я там посилання дав на статті.

Ну тоді кранти їм - можуть і на довічне загриміти.
А от в українському суді довели би, що він сам собі ребра поламав і списали б на самогубство.

Але знову ж таки, кадр явно був неадекват, хоча за це не мали би вбивати.
   
Інспектори биконули, звісно. Може і нервував, не мог пояснити суті. Прикро.

Буде наука на майбутнє, нажаль, знову на смертях українців..
Такі випадки бувають, на щастя дуже рідко. Але як правило бикують наші, де це зовсім і не потрібно.
   
Думаю, треба почекати висновків.
   
Злітай в Америку і скажи,що прилетів працювати. І поліції не підкорись. Потім розкажеш..

Эм... Ты точно уверен что надо мне сей пассаж адресовать?
Я сразу отписался что той чоловяга неадекватно себя повел, ну а всё что было дальше - то уже следствие его быкования.
   
Інспектори биконули, звісно. Може і нервував, не мог пояснити суті. Прикро.

Буде наука на майбутнє, нажаль, знову на смертях українців..

Там явно биконув 'турист'. І биконув видно так, що в інспекторів здали нерви й биконули у відповідь. Вирішили провчити й не розрахували.

От така одна бичара і собі віку вкоротила, і інспекторам життя поламала.  :(
   
Эм... Ты точно уверен что надо мне сей пассаж адресовать?
Я сразу отписался что той чоловяга неадекватно себя повел, ну а всё что было дальше - то уже следствие его быкования.



Там акцентувалось на ..*прилетів ,в пошуку роботи.*
   
Поляк пристрелив Кудрю і ні хєра йому не було.  [ua]
   
Ні одне офіційне видання не виправдовує прикордонників.
   
Поляк пристрелив Кудрю і ні хєра йому не було.  [ua]
Пристрелюють собак, їшак ти сраний.
   
Пристрелюють собак, їшак ти сраний.

Так поляка і покарали не більше, ніж за собаку.

Проте їх машину зупинили польські поліцейські і коли Сергій, взявши необхідні папери, вийшов до них, один з поліцейських швидко збив його з ніг і кілька раз вистрілив у Сергія. Опісля поліцейський зрозумів, що скоїв щось не те, почав шукати гільзи, а знайшовши їх разом з пістолетом викинув у канаву.
Зрозумівши, що дружина усе бачила її взяли на допит попередньо забравши у неї мобільний телефон й забороняли дзвонити додому.

5 октября 2004 года Люблинский окружной суд при рассмотрении апелляции заменил наказание в виде двух лет лишения свободы для убийцы Сергея Мирослава Грешата на два года испытательного срока. Такой же, в общем-то, приговор вынесен непосредственному начальнику Грешата Анджею Бубичу. При этом оба полицейских вскоре смогут благополучно вернуться к исполнению своих профессиональных обязанностей.

ЗІ пнх
   

Це пісец, стид і позор.  :facepalm1:
Посла запитують чи передала вона листа співчуття рідним загиблого, від президента Португалії. Вона довго морозилась, потім взагалі перервала інтерв'ю. Лист був направлений президентом ще в квітні.

Останнє редагування: 14 грудня 2020 01:27:37 від Oleksandr
   
чекаємо на звіт Едурдо Кабріта. Зауважу що при владі кроваві соціалісти з комуністами, то не дивно що туристів забивають до смерті прямо в столичному аеропорту...

https://www.radiosvoboda.org/a/30996363.html
Міністр внутрішніх справ Португалії Едурдо Кабріта виступить у парламенті наступного вівторка, щоб прозвітувати про внутрішнє розслідування свого відомства через дії правоохоронців, які призвели до смерті українця Ігоря Гоменюка. Про це в коментарі Радіо Свобода розповів голова Спілки українців Португалії Павло Садоха.
   
Я так і не зрозумів, а оте - У пошуках роботи, десь лунало так відверто?
Якщо так, то за відсутності робочої візи або запрошення такі заяви то премія дарвіна.
Навіщо так підставлятись, безвіз дозволяє працювати як у відрядженні, але ж не треба
казати про пошуки, прилетів-працюєш собі і робиш відповідні документи.
   
по відрядженню А1 польському, наприклад.
Хер підриєш.
а податки за нього в зус хто платитиме ?
   
Я так і не зрозумів, а оте - У пошуках роботи, десь лунало так відверто?
Якщо так, то за відсутності робочої візи або запрошення такі заяви то премія дарвіна.
Навіщо так підставлятись, безвіз дозволяє працювати як у відрядженні, але ж не треба
казати про пошуки, прилетів-працюєш собі і робиш відповідні документи.

Безвиз тем и ценен, что человек может посетить ЕС в поисках работы. Он приехал не работать, а искать работу.
   


Безвиз тем и ценен, что человек может посетить ЕС в поисках работы. Он приехал не работать, а искать работу.

100% и какая разница, что он сказал. Он мог сказать, что хочет здесь остаться жить. Но отбирать за это жизнь никому не дозволено, хоть португальский, хоть немецким копам. Надеюсь впаяют по полной
   
З коментарів:
Ганебне інтерв'ю Посла України в Португалії Інни Огневец з приводу смерті українця в аеропорту Лісабона від рук інспекторів SEF, під час якого кореспондент запитує, чи передали співчуття родині загиблого від уряду Португалії й  чи передали лист, який було вручено ще у квітні на 2 аркушах Послу України  в Португалії для перекладу і передачі сім'ї загиблого? Спочатку Посол сказала, що передав Консул, потім сказала, що Посольство передало співчуття на питання, чи були передані співчуття саме від імені Уряду Португалії, Пані Посол не відповіла на питання, встала й Пішла! 
   
https://www.tsf.pt/portugal/politica/estado-vai-assumir-pagamento-de-indemnizacao-pela-morte-de-ihor-homeniuk-13125035.html

Цього четверга Рада міністрів вирішила "взяти на себе, від імені держави, відповідальність за виплату компенсації за смерть громадянина України.

Останнє редагування: 14 грудня 2020 11:51:30 від Oleksandr
   
Короче, зараз вирує скандал. Журналісти розкрутили, що сім'ї на цей час ніхто не допомагав. Переправляння тіла і похорони були повністю на сім'ї.

Останнє редагування: 14 грудня 2020 11:46:29 від Oleksandr
   
https://youtu.be/AeqTfy2WhYE
Це пісец, стид і позор.  :facepalm1:
Посла запитують чи передала вона листа співчуття рідним загиблого, від президента Португалії. Вона довго морозилась, потім взагалі перервала інтерв'ю. Лист був направлений президентом ще в квітні.

Какой у посла ужасный рогатый португальский с дичайшим акцентом, это пипец.
Могли бы просто кого-то из украинцев в португалии нанять послом,лучше бы говорил(а).
   
https://www.tsf.pt/portugal/politica/estado-vai-assumir-pagamento-de-indemnizacao-pela-morte-de-ihor-homeniuk-13125035.html

Цього четверга Рада міністрів вирішила "взяти на себе, від імені держави, відповідальність за виплату компенсації за смерть громадянина України.

ця стаття варта того щоб був зроблений гугль-переклад. Зверніть увагу на толерастично-цинічний стиль написання - це щоб запудрити цей жахливий злочин проти людяності. :X

Цитувати
Держава передбачає виплату компенсації за смерть громадянина України в SEF

Ігор Гоменюк помер 12 березня в Центрі тимчасового встановлення в аеропорту Лісабона.
Цього четверга Рада міністрів вирішила "взяти на себе, від імені держави, відповідальність за виплату компенсації за смерть громадянина, який перебуває під вартою та в громадських закладах".
Українець Ігор Гоменюк загинув 12 березня на території Служби з питань іноземців та прикордонних служб (SEF) в аеропорту Лісабона.
З огляду на "залучення трьох інспекторів СЕФ, яких звинувачують у скоєнні злочину з кваліфікованим вбивством та у володінні забороненою зброєю, уряд бере на себе відповідальність за виплату компенсації вдові та двом неповнолітнім дітям Ігоря Гоменюка" , читається в комюніке Ради міністрів цього четверга.
Наявність Омбудсмена "вітається", і тепер уряд зобов'язує його "визначити розмір компенсації, що підлягає виплаті, та умови відповідної виплати".
На прес-конференції після Ради міністрів Едуардо Кабріта підкреслює, що Португалія є "посиланням на спосіб захисту своїх прав". "Захист прав людини справді є причиною існування Міністерства внутрішніх справ, і ми робимо це щодня. Що стосується того, як це гарантує ефективність діяльності сил безпеки та як основні права дотримувалися в періоди надзвичайного стану. ".
Міністр внутрішньої адміністрації заявляє, що смерть громадянина України 12 березня в аеропорту Лісабона "є неприпустимою і суперечить стандартам поваги, які приймає Португалія".
"Те, що ми зробили в Раді міністрів, надавши повноваження Омбудсмену встановити контакти з метою встановлення компенсації родині жертви, ще до початку судового розгляду, є актом, який є роботою уряду", - говорить він .

"Ласкаво просимо до боротьби за захист прав людини"
Міністр також гарантує, що він почувається "набагато більш супроводжуваним" у португальському суспільстві під час розслідування справи про смерть українського громадянина. "Громада мала набагато менше уваги, ніж серйозність ситуації".
"Ласкаво просимо до боротьби за захист прав людини. Я буду на передовій, щоб гарантувати захист жінок, які стали жертвами домашнього насильства, з тим, щоб БНР продовжувала рятувати біженців на грецьких островах, і щоб Португалія продовжувала залишатися посиланням на введення зразкових заходів ", запевняє він.
Едуардо Кабріта каже, що тема була оприлюднена за його ініціативою, і були вжиті заходи "для пошуку правди".
Дванадцять дисциплінарних проваджень розпочато проти інспекторів СЕФ, які були передані до Державного міністерства.
"Держава повинна визначити відповідальність дисциплінарного характеру і використати цю обставину, щоб переформулювати спосіб роботи СЕФ", - говорить Кабріта.

   
продовження

Цитувати
Компенсація є кроком вперед і є частиною "доброї традиції португальської держави". "Ми є країною-чемпіоном у тому, як приймаємо мігрантів, це посилання, яке дає нам ООН. Сили безпеки мають велику довіру людей".
Едуардо Кабріта каже, що колишній директор SEF не зміг продовжувати свою посаду в рамках реструктуризації, накладеної урядом. "Абсолютно помилково, що Крістіну Гатоєс вважали офіцером зв'язку в Лондоні", - гарантує він.
Міністр внутрішніх справ відмовляється вступати в спекуляції щодо того, що він міг би зробити краще, але він залишає кілька впевненостей: "Я маю чисту совість, оскільки мені було гарантовано три роки абсолютної безпеки, і жодне життя цивільного населення не загинуло в сільських пожежах. нижче середньої площі обпалених. Я сприяв трьом рокам, коли рівень злочинності був найнижчим, оскільки існують дані. Я глибоко налаштований на свій громадянський шлях ".
Крістіна Гатоєс подала у відставку через дев'ять місяців після смерті Ігоря Гоменюка
Цієї середи національний директор Служби у справах іноземців та кордонів (СЕФ) Крістіна Гатоєс, яка перебувала на посаді на момент інциденту, подала у відставку. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ.
"Крістіна Ізабель Гатоес Батіста припиняє свою діяльність на її прохання та негайно", - йдеться у документі, надісланому в редакції.
Крістіна Гатоес кілька тижнів тому визнала, що у справі "тортури", але на той момент вона заперечила можливість подати заяву про відставку, якої вимагала найбільша опозиційна партія, PSD.
Дотепер заступник національного директора Хосе Луїс ду Росаріу Барао займе цю посаду та координуватиме, разом із заступником Фернандо Паррейралом да Сілвою, процес відновлення в Службі у справах іноземців та кордонів.
   
ну от і факти випливають що вбивство було політичним: Гоменюка допитували мовою країни-агресора

https://www.radiosvoboda.org/a/news-inspektory-podytuvaly-homeniuka-rosiiskoiu-advokay/31000069.html
   
акцент робиться на доброті Португалії, яка є чемпіоном з прийняття мігрантів і навіть готова проявити дивовижну щедрість давши якісь гроші за убивство.  :facepalm:
   
акцент робиться на доброті Португалії, яка є чемпіоном з прийняття мігрантів і навіть готова проявити дивовижну щедрість давши якісь гроші за убивство.  :facepalm:
А як вони по твоєму мають поступити?
   
А як вони по твоєму мають поступити?


та я не знаю, у вас там допити із громадянами інших країн проводять у приміщенні без відеокамер

може  і вибачатись не треба якщо це буденна практика
   
та я не знаю, у вас там допити із громадянами інших країн проводять у приміщенні без відеокамер

може  і вибачатись не треба якщо це буденна практика
А у вас? Ти кримінальні новини почитай.
У нас. Безпосереднім винуватцям загрожує до 25 років ув'язнення. Багатьох звільнили, включно з директором міграційної служби Португалії,  Сім' ї нададут грошову компенсацію. Задекларували реформу міграційної служби.
А як там у вас? Наприклад після Княжич?
   
І ще врахyй що українмьке посольство нічого не зробило. Від слова ніфуя.
   
А у вас? Ти кримінальні новини почитай.
У нас. Безпосереднім винуватцям загрожує до 25 років ув'язнення. Багатьох звільнили, включно з директором міграційної служби Португалії,  Сім' ї нададут грошову компенсацію. Задекларували реформу міграційної служби.
А як там у вас? Наприклад після Княжич?


та я ж не тягаю тут кримінальну хроніку із пєрдєй Португалії, мені насрать ващет.

тут мова про іноземного громадянина і офіційних осіб.
І так. Не можу собі уявити щоб у Борисполі іноземця потягли в підсобку і там убили.
   
І ще врахyй що українмьке посольство нічого не зробило. Від слова ніфуя.


та понятно, лізуть до вас. А Португалія нє рєзіновая. Хахли самі віновати.
   
та я ж не тягаю тут кримінальну хроніку із пєрдєй Португалії, мені насрать ващет.

тут мова про іноземного громадянина і офіційних осіб.
І так. Не можу собі уявити щоб у Борисполі іноземця потягли в підсобку і там убили.
Сирун ти наш, мені на тебе насрати. І на твої їбеня. Іди нахyй чмо.
   
Сирун ти наш, мені на тебе насрати. І на твої їбеня. Іди нахyй чмо.


фу, там убивають
сюди ходять хамити

що за люди ці португальці  :bueee:
   
І ще врахyй що українмьке посольство нічого не зробило. Від слова ніфуя.

ну уявіть наша нова поліція в Борисполі-аеропорту затягла у підсобку громадянина Португалії,
 допитувала його українскью мовою прикувавши наручниками до труби, поки не вбила б
потім довго всі морозились, а коли стало все явно відомо - надіслали б листа на 2 аркушах,
і вимагала б в португальского посла надати загиблому фінансову допомогу

потім журналісти б допитували посла чому не передали листа і не виплатили гроші від імені уряду :S

як тепер вкладається все у парадигму?

чи португали біліші? чи кров у них блакитна? чи у вас стокгольмський синдром і вам то подобається?
   
ну уявіть наша нова поліція в Борисполі-аеропорту затягла у підсобку громадянина Португалії,
 допитувала його українскью мовою прикувавши наручниками до труби, поки не вбила б
потім довго всі морозились, а коли стало все явно відомо - надіслали б листа на 2 аркушах,
і вимагала б в португальского посла надати загиблому фінансову допомогу

потім журналісти б допитували посла чому не передали листа і не виплатили гроші від імені уряду :S

як тепер вкладається все у парадигму?

чи португали біліші? чи кров у них блакитна? чи у вас стокгольмський синдром і вам то подобається?
Ви навіть не поцікавились деталями справи і нафантазували всякої фігні.
Допитували його на російській мові.
Хто і коли морозився, як вже на наступний день була відкрита кримінальна справа. Винуваті під вартою їм загрожує до 25 років. Читайте гілку з початку. Подивіться дату коли вона була відкрита.
   
Ви навіть не поцікавились деталями справи і нафантазували всякої фігні.
Допитували його на російській мові.
Хто і коли морозився, як вже на наступний день була відкрита кримінальна справа. Винуваті під вартою їм загрожує до 25 років. Читайте гілку з початку. Подивіться дату коли вона була відкрита.

і чого його тормознули на паспортному? зверніть увагу що це було ще до першого локдауну.
   
Ви навіть не поцікавились деталями справи і нафантазували всякої фігні.
Допитували його на російській мові.
Хто і коли морозився, як вже на наступний день була відкрита кримінальна справа. Винуваті під вартою їм загрожує до 25 років. Читайте гілку з початку. Подивіться дату коли вона була відкрита.

тобто 2 аркуші вибачень більша цінність для португалів
а посол яка виразила демарш варті більшого гніву португалів
чим загублене життя невинного українця (td)

ви правильно вибрали країну там і сидіть

Останнє редагування: 14 грудня 2020 22:22:38 від Ser
   
тобто 2 аркуші вибачень і посол яка виразила демарш
варті більшого гніву чим життя невинного українця (td)

ви правильно вибрали країну там і сидіть
Ну навчіться читати вашу маму.... 
Те, що ця справа і досі кипить, саме завдяки португальським журналістам. Сім'ї буде виплачена компенсація, теж в цілому завдяки їм. Посольство не зробило ніфуя. Я правильно вибрав країну, тому, що за двадцять років мого життя тут, це перший такий випадок і його не замнуть.
Ви там вище запитували, щоби було як би це були українські копи. Українські копи мають право, гвалтувати, катувати і брати в заручники тільки українських громадян
.
   
Ну навчіться читати вашу маму....
Те, що ця справа і досі кипить, саме завдяки португальським журналістам. Сім'ї буде виплачена компенсація, теж в цілому завдяки їм. Посольство не зробило ніфуя. Я правильно вибрав країну, тому, що за двадцять років мого життя тут, це перший такий випадок і його не замнуть.
Ви там вище запитували, щоби було як би це були українські копи. Українські копи мають право, гвалтувати, катувати і брати в заручники тільки українських громадян
.

ви не в темі в Україні теж багато чого змінилося і Врадіївка і тп але то не вам
ви хваліться які ви сильно європеці стали :facepalm1:
ви краще на португальські форуми писати заходьте, - там ви в темі, - своїх однодумців багато знайдете, що українців за людей на вважають
коли вже сракомиї перестануть вчити українців?
   
тобто 2 аркуші вибачень і посол яка виразила демарш
варті більшого гніву чим життя невинного українця (td)

ви правильно вибрали країну там і сидіть

відносно посліхи - вона ж но фала португеш, а робила вигляд що фала :facepalm1:
ну це не дивно бо такі тепленькі призначення дорого коштують, то купують не фахові дипломати а ті хто при великих грошах і зв"язках. Чому не передали кондоленсис летерс вдові? напевно посольські їй обіцяли вибити компенсацію за певний відсоток... От так українська сім"я стала жертвою португальских соці-комі з однієї сторони і бандитською владою (за визначенням журналіста Портнікова) з боку України.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія