Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

 Ну я не про власні машини,а ті ,хто їздить якось там вже не знаю як. Бо дзвоню на фірми-партнери, вже майже 10-30,а ніхто ще не добрався.
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

Киянам краще залишатися ночувати на роботі і лише на вихідні їхати додому. :gigi:
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

Кошмар! ЗЕлень полный придурок. ОК! Тогда разреши возить кому угодно,хоть люди заработают на кусок хлеба. Но ты шо?!!! Это ж кто-то акромя ЗЮзиков зарабатывать будет.Гетьманцев просто повесится прямо на трибуне зРады.
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

От зараз добираюсь нат таксі
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

Звісно що довше ніж на метро, але в цілому норм. Зранку до 7 та ввечері після 19-20 у громадському транспорті (автобуси, тролейбуси) досить вільно.  В окремих районах проблеми є, але як я зрозумів це в основному лівий берег.
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

https://twitter.com/view/status/1240551991295737856

вынь да подай порохоботу  :facepalm1:

вот стоит такой себе доп транспорт и ждет, когда его порохоботу Зеленский подаст  :X

че ж они такие тупые  :facepalm1:
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

Нужно разносить рабочий день по времени
чтобы ехали не всей толпой на 9-00
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?
Працюю з дому на улаленке (ну я завжди так працюю), жінка медик сидить дома за власний рахунок, бо на богатирську хрен доїдеш.
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?



Останнє редагування: 19 березня 2020 11:33:38 від Backfire
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

А я только сейчас поеду... :laugh: 
   
https://twitter.com/view/status/1240551991295737856

"Закрыл метро - подай дополнительный транспорт для перевозки по улицам."

мудилы

гавномозгие у.боны
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

Живу в кілометрі від роботи. Добираюсь як і раніше, на своїх двох. Іноді чоловік підвозить та забирає, якщо погода погана. Співробітники хто віддалено, хто один одного підвозять.
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

Живу в кілометрі від роботи. Добираюсь як і раніше, на своїх двох. Іноді чоловік підвозить та забирає, якщо погода погана. Співробітники хто віддалено, хто один одного підвозять.
в отпуск за свой счет не хотите?
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

А я только сейчас поеду... :laugh: 
отдохнуть не хочешь?
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

У нас всіх розпустили на віддалений доступ, плюс строга вказівка не їздити громадським транспортом. Кому дуже треба - своя машина (підібрати колег по дорозі) чи корпоративне таксі. Я з понеділка дома, до прибирання квартири і дивіння серіалів ще не дійшло, роботи багато
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

в отпуск за свой счет не хотите?
Нас не відпустять. Ми потрібні країні.
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

Убер не цены не поднял. На такси 91 грн. Подумалось, что проще заплатить, чем толкаться в дух видах общественного транспорта. Тем более. что перевели на работу в офисе по графику. а остальные дни на удалёнке. Но наблюдалось в тролейбусе больше 20 человек.
   
Re: Кияни, а коли ви добираєтеся на роботу?

Убер не цены не поднял. На такси 91 грн. Подумалось, что проще заплатить, чем толкаться в дух видах общественного транспорта. Тем более. что перевели на работу в офисе по графику. а остальные дни на удалёнке. Но наблюдалось в тролейбусе больше 20 человек.
Так, таксі ціни не підняло і це вже добре.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія