Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДТП у Харкові

Re: ДТП у Харкові

У Дронова - проезд на красный дебильно установленного светофора. Который установлен уже после отделения правой полосы
в отдельную проезжую часть.
Потом остановка.
И выезд с разрешенной скоростью на зеленый свет на пересечение проезжих частей.


а чому після "Потом остановка" немає "Потом старт на красно-желтий"?
   
Re: ДТП у Харкові

перебувати на дозволений сигнал під час зіткнення недостатньо для того, щоб не бути винуватцем.

моделюєм ситуацію, ти пішохід, який ступає з тротуару на дорогу одною ногою коли ще горить червоне, яке при твоєму наступному кроці перемикається на зелене, ти продовжуєш іти пішохідним переходом на своє зелене і тут на пів дороги тебе збиває якась обдолбана зайка, причому намагається звинуватити тебе, що на пішоходному переході ти перебував з порушенням. хто в даній ситуації потерпілий, ти чи зайка?
   
Re: ДТП у Харкові

моделюєм ситуацію, ти пішохід, який ступає з тротуару на дорогу одною ногою коли ще горить червоне, яке при твоєму наступному кроці перемикається на зелене, ти продовжуєш іти пішохідним переходом на своє зелене і тут на пів дороги тебе збиває якась обдолбана зайка, причому намагається звинуватити тебе, що на пішоходному переході ти перебував з порушенням. хто в даній ситуації потерпілий, ти чи зайка?

пішохід не керує засобом підвищенної небезпеки.
отже аналогія недоречна.
   
Re: ДТП у Харкові

якщо там немає світлофора, то воно нерегульоване. Л - логіка.

Не треба свої хворі фантазії видавати за логіку!
Й пропоную звернутися до окуліста: там декілька світлофорів.

Й ще раз: надай мою цитату, де я нібито стверджую (ти ж саме на цій формуліровці наполягаєш!), що перехрестя нерегульоване.
Немає цитати - значить ти збрехав у черговий раз.

ЗІ. Звісно, що де-кого простіше приписати якусь дурню опоненту, щоб потім її успішно спростовувати, ніж визнати очевидні факти.
   
Re: ДТП у Харкові

Не можна нікому: ні Зайцевій, ні Дронову - на червоне!
Не можна нікому: ні Зайцевій, ні Дронову - із перевищенням дозволеної швидкості!
Не можна нікому: ні Зайцевій, ні Дронову - із перевищенням безпечної швидкості!
Доречі про експертів. Тобі п"ять печаток на тупому чолі Дронова із підписами вистачить :dirol: ?
Показати зображення...

До жопы эти п'ять печаток от икспертов которые сказали "80 км/час" там где реально было больше 106 км/час. Пусть поставят эти печати себе на лоба, пэлфору, блакытному и К°.

И перекрёсток тоже надо перерисовать. Эти клоуны нарисовали полную ахинею.

Особенно прикольно - "бампер звисав над межами перехрестя"  :weep:

Я не удивлюсь если до конца суда эти все клоуны-эксперты уволятся и исчезнут.
   
Re: ДТП у Харкові

а чому після "Потом остановка" немає "Потом старт на красно-желтий"?

Тому що пох на яке світло стартувати - важливо на яке стоп-лінію перетнув.
   
Re: ДТП у Харкові

Прошло уже больше года с момента аварии, а власти Харькова так и не сподобились повесить там раздельные светофоры для каждой
из 4-х полос.
Как это сделано в Киеве возле ЦУМ-а, поворот на Троещину (с Ватутина на Маякаовского) и т.д.

если они там сейчас повесят светофоры по полосам, то им придётся сесть на скамью подсудимых рядом с Зайкой
   
Re: ДТП у Харкові

И перекрёсток тоже надо перерисовать. Эти клоуны нарисовали полную ахинею.

Потому то если там не ахинею рисовать, а согласно законам, нормам и правилам, то садить надо всю местную дорожную службу вместе с властью - их вина в этом ДТП не меньше, чем у Зайки.
   
Re: ДТП у Харкові

Тому що пох на яке світло стартувати - важливо на яке стоп-лінію перетнув.

Блакытный троллит уже 100 страниц. Нет в ПДД такого светофора "красно-желтый".
   
Re: ДТП у Харкові

Потому то если там не ахинею рисовать, а согласно законам, нормам и правилам, то садить надо всю местную дорожную службу вместе с властью - их вина в этом ДТП не меньше, чем у Зайки.

Тю... так это было ясно сразу. Описано и разобрано в деталях страниц 350 выше :)
   
Re: ДТП у Харкові

Ещё раз повторяю пример.

Вот перекрёсток. Давайте нарисуем его границы "по заокруглениям". А потом посмотрим кто и сколько раз там нарушает, выезжая реально на перекрёсток  :laugh:

   
Re: ДТП у Харкові

пішохід не керує засобом підвищенної небезпеки.
отже аналогія недоречна.

аналогія якраз 100 відсоткова, тому що пішохід є теж учасником дорожнього руху і також несе відповідальність за порушення пдр
   
Re: ДТП у Харкові

Или вот совсем рядом.

Чем эта площадь хуже площади в Харькове?

Но тут всё по-людски размечено и светофоры правильно висят.

Бывают приколы с тупыми приезжими или "на бляхах" :) но это очень редко.
 
   
Re: ДТП у Харкові

Давайте вместе с экспердами пэлфором и блакытным определим границы перекрёстка "по заокруглениям на Арсенальной площади, где тысячи машин, автобусов и троллейбусов проезжают ежедневно.

   
Re: ДТП у Харкові

по суті заперечення вже були. читай уважно відповідний пункт правил і не пропускай жодної літери, бо одна з них дуже важлива.
Тобто Дронов під'їхав до перехрестя не так, як був би повинен під'їхати, якби перехрестя було правильно облаштоване.
І уже після зупинки і відновлення руху втрачає право проїзду перехрестя на зелений? А всі навкруги уже можуть робити що хочуть?
Не знайшов, скільки часу триває таке "пораженіє в правах".
   
Re: ДТП у Харкові

И выезд с разрешенной скоростью на зеленый свет на пересечение проезжих частей.

Где ты видел, чтобы Дрону инкриминировали выезд с разрешенной скоростью на зеленый свет?
Ему вменяют "початок руху на заборняючий сигнал світлофора".
Вот идиоты!
 :laugh:
   
Re: ДТП у Харкові

Не треба свої хворі фантазії видавати за логіку!
Й пропоную звернутися до окуліста: там декілька світлофорів.

Й ще раз: надай мою цитату, де я нібито стверджую (ти ж саме на цій формуліровці наполягаєш!), що перехрестя нерегульоване.
Немає цитати - значить ти збрехав у черговий раз.


ЗІ. Звісно, що де-кого простіше приписати якусь дурню опоненту, щоб потім її успішно спростовувати, ніж визнати очевидні факти.

я ще раз повторю: якщо перед перехрестям немає світлофора, то воно нерегульоване.
отже, якщо ти кажеш, що там світлофора немає, значить ми маємо нерегульоване перехрестя.
декілька інших світлофорів дивляться в інші боки. а той, що знаходиться ЗА перехрестям - тим більше не може стосуватися Дронова, якщо його не стосується той, що ПЕРЕД.
це логіка здорової людини.
   
Re: ДТП у Харкові

Я писав. То й що? Де тут ти знайшов, що перехрестя нерегульоване???

Почав грати дурника  :facepalm1:   :facepalm1:   :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

Почав грати дурника  :facepalm1:   :facepalm1:   :facepalm1:

Намалюй межі перехрестя на площі Слави в Києві. Ось тоді побачимо як ти знаєш ПДД.

Твій корєфан пан Блакитний лоханувся :) це я тебе зразу попереджую  :laugh:
   
Re: ДТП у Харкові

Почав грати дурника  :facepalm1:   :facepalm1:   :facepalm1:

Це ти постійно дурника граєш.
Ще раз: де ти в моїх дописах знайшов, що перехрестя нерегульоване???
Цитату, плз...
Або визнавай очевидні речі, або стули пельку.
   
Re: ДТП у Харкові

я ще раз повторю: якщо перед перехрестям немає світлофора, то воно нерегульоване.
Виключно для тебе ще раз цитата з ПДР:
16.1. Перехрестя, де черговість проїзду визначається сигналами світлофора чи регулювальника, вважається регульованим.
Знайди в ній словосполучення "перед перехрестям"

Цитувати
отже, якщо ти кажеш, що там світлофора немає, значить ми маємо нерегульоване перехрестя.
Там немає основного світлофора на смузі Дронова.
Все інше - то твої вигадки.

Цитувати
декілька інших світлофорів дивляться в інші боки. а той, що знаходиться ЗА перехрестям - тим більше не може стосуватися Дронова, якщо його не стосується той, що ПЕРЕД.
це логіка здорової людини.
ЗА перехрестям - дублюючий світлофор. Саме ним має керуватися водій при відсутності або поломці основного.

ЗІ. Й ще раз: надай мою цитату, де я нібито стверджую (ти ж саме на цьому формулюванні наполягаєш!), що перехрестя нерегульоване.
Немає цитати - значить ти збрехав у черговий раз.


Останнє редагування: 23 грудня 2018 20:09:51 від skiff
   
Re: ДТП у Харкові

Тому що пох на яке світло стартувати - важливо на яке стоп-лінію перетнув.

стоп лінію Дронов перетнув на червоне.
от ми і докопалися до істини.  (tu)

Останнє редагування: 23 грудня 2018 20:09:24 від Блакитний Апельсин
   
Re: ДТП у Харкові

стоп лінію Дронов перетнув на червоне.
от ми і докопалися до істини.  (tu)

Яку стоп-лінію??? На попередньому перехресті? Чи на якомусь рік тому?
   
Re: ДТП у Харкові

Виключно для тебе ще раз цитата з ПДР:
16.1. Перехрестя, де черговість проїзду визначається сигналами світлофора чи регулювальника, вважається регульованим.
Знайди в ній словосполучення "перед перехрестям"

Там немає основного світлофора на смузі Дронова.
Все інше - то твої вигадки.

ЗА перехрестям - дублюючий світлофор. Саме ним має керуватися водій при відсутності або поломці основного.

ЗІ. Й ще раз: надай мою цитату, де я нібито стверджую (ти ж саме на цій формуліровці наполягаєш!), що перехрестя нерегульоване.
Немає цитати - значить ти збрехав у черговий раз.



А ну ну що там в ПДР про відсутність світлофора, зацитуйте!
   
Re: ДТП у Харкові

Виключно для тебе ще раз цитата з ПДР:
16.1. Перехрестя, де черговість проїзду визначається сигналами світлофора чи регулювальника, вважається регульованим.
Знайди в ній словосполучення "перед перехрестям

просто правила написані для здорових людей, а не для імбецилів, яким треба розжовувати елементарні речі.

Там немає основного світлофора на смузі Дронова.
Все інше - то твої вигадки.

ну от ти сам пишеш, що немає там світлофора. які ще потрібні умови, щоб вважати перехрестя нерегульованим?
   
Re: ДТП у Харкові

Где ты видел, чтобы Дрону инкриминировали выезд с разрешенной скоростью на зеленый свет?
Ему вменяют "початок руху на заборняючий сигнал світлофора".
Вот идиоты!
 :laugh:
Так я второй раз спрошу:
Ты садишься в машину на парковке.
Через 100 метров у тебя светофор. на нем только что загорелся красный.
Ты имеешь право на запрещающий сигнал светфора "почати рух" и доехать до стоп линии светофора?
   
Re: ДТП у Харкові

Яку стоп-лінію??? На попередньому перехресті? Чи на якомусь рік тому?

Там вообще стоп-линии нет и быть её там не может.

Зайки блакытно пэлфорят ФУП и Харьковский форум целый год. В Харькове их рсто нах посылают уже давно, а мы тут няньчимся :(
   
Re: ДТП у Харкові

Яку стоп-лінію??? На попередньому перехресті? Чи на якомусь рік тому?

на перехресті, де трапилося ДТП.
   
Re: ДТП у Харкові

просто правила написані для здорових людей, а не для імбецилів, яким треба розжовувати елементарні речі.

ну от ти сам пишеш, що немає там світлофора. які ще потрібні умови, щоб вважати перехрестя нерегульованим?

Отут я з тобою погоджуюсь: правила написані для здорових людей.
Чому я маю розжовувати тобі елементарні речі???

Повторюю: Там немає основного світлофора на смузі Дронова.
Тільки чиясь хвора уява з цієї фрази про відсутність одного світлофора може зробити висновок, що там їх взагалі немає.
Але навіть після такого висновку є можливість подивитися відео й з'ясувати, що на тому перехресті є купа працюючих світлофорів.
які ще потрібні умови, щоб вважати перехрестя нерегульованим?

ЗІ. Й ще раз: надай мою цитату, де я нібито стверджую (ти ж саме на цій формуліровці наполягаєш!), що перехрестя нерегульоване.
Немає цитати - значить ти збрехав у черговий раз.


ЗІ2. До речі, купа "імбецилів" (наприклад, канадійці) чомусь вважають, що основний світлофор стоїть ЗА перехрестям

Останнє редагування: 23 грудня 2018 20:44:18 від skiff
   
Re: ДТП у Харкові

Отут я з тобою погоджуюсь: правила написані для здорових людей.
Чому я маю розжовувати тобі елементарні речі???

Повторюю: Там немає основного світлофора на смузі Дронова.
Тільки чиясь хвора уява з цієї фрази про відсутність одного світлофора може зробити висновок, що там їх взагалі немає.
Але навіть після такого висновку є можливість подивитися відео й з'ясувати, що на тому перехресті є купа працюючих світлофорів.
які ще потрібні умови, щоб вважати перехрестя нерегульованим?
ЗІ. Й ще раз: надай мою цитату, де я нібито стверджую (ти ж саме на цій формуліровці наполягаєш!), що перехрестя нерегульоване.
Немає цитати - значить ти збрехав у черговий раз.

ЗІ2. До речі, купа "імбецилів" (наприклад, канадійці) чомусь вважають, що основний світлофор стоїть ЗА перехрестям


І давно нема "Там немає основного світлофора на смузі Дронова." ? :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

Отут я з тобою погоджуюсь: правила написані для здорових людей.
Чому я маю розжовувати тобі елементарні речі???

Повторюю: Там немає основного світлофора на смузі Дронова.
Тільки чиясь хвора уява з цієї фрази про відсутність одного світлофора може зробити висновок, що там їх взагалі немає.
Але навіть після такого висновку є можливість подивитися відео й з'ясувати, що на тому перехресті є купа працюючих світлофорів.
які ще потрібні умови, щоб вважати перехрестя нерегульованим?
ЗІ. Й ще раз: надай мою цитату, де я нібито стверджую (ти ж саме на цій формуліровці наполягаєш!), що перехрестя нерегульоване.
Немає цитати - значить ти збрехав у черговий раз.

ЗІ2. До речі, купа "імбецилів" (наприклад, канадійці) чомусь вважають, що основний світлофор стоїть ЗА перехрестям

припини істерику. я вже всі цитати і відповіді тобі дав.

ЗІ. нажаль чи на щастя, ми не канадійці.
   
Re: ДТП у Харкові

І давно нема "Там немає основного світлофора на смузі Дронова." ? :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:

та ліплять вже що попало - то світлофор є і він горить Дронову зеленим, то його зовсім немає.  :facepalm:
   
Re: ДТП у Харкові

припини істерику. я вже всі цитати і відповіді тобі дав.

ЗІ. нажаль чи на щастя, ми не канадійці.

Це у тебе істерика брехуна:
Відповідної цитати не знайшов, а визнати очевидні факти чогось не вистачає. Чи то розуму, чи то мужності, чи то гідності... Навіть не знаю, ЩО гірше.

ЗІ. Це була лише демонстрація того, що спиратися потрібно не на здоровий глузд (особливо враховуючи, що у тебе з цим явні проблеми), а на нормативні акти.
   
Re: ДТП у Харкові

на перехресті, де трапилося ДТП.

На площі Слави намалюй перехрехтя "по  заокруглєніям"  :) клоун
   
Re: ДТП у Харкові
PAL

На площі Слави намалюй перехрехтя "по  заокруглєніям"  :) клоун

ну шо ти так зразу з важкого  :laugh:
Давай потрошку, з чогось простішого. Наприклад, нехай намалюють "по заокругленням" межі перехрестя на Хрещатик-Хмельницького
Але обов'язково по ПДР, по заокругленням!!!

   
Re: ДТП у Харкові

Наприклад, нехай намалюють "по заокругленням" межі перехрестя на Хрещатик-Хмельницького

 :laugh:
   
Re: ДТП у Харкові

ну шо ти так зразу з важкого  :laugh:
Давай потрошку, з чогось простішого. Наприклад, нехай намалюють "по заокругленням" межі перехрестя на Хрещатик-Хмельницького
Але обов'язково по ПДР, по заокругленням!!!

Показати зображення...

між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг
   
Re: ДТП у Харкові

вообще-то дураки мы. перфоратору с синюшным гривасики капают, а мы с ними спорим,говорим, доказываем :lol:
   
Re: ДТП у Харкові

Этих питарасов-икспертов можно в цирке показывать. Супер шоу  :weep:

А на разогреве - блакытный с пэлфором в виде клоунов. Целый год на арене  (tu)
   
Re: ДТП у Харкові
PAL

між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг
не заперечую і прошу намалювати на картинці вище
там тіки невеличка проблемка, заокруглень тіки ДВА, от мені дуже цікаво, як там проведуть "між початком заокруглень" ЧОТИРИ лініі

PS. а потім перейдемо на площу Слави

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія