Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Італія розпродує будинки по 1 євро ;)

Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

хєрня це все хіба для задоволення власного его, тому що твоїй дупі цілком пофіг чи унітаз з середнього цінового діапазону чи з дорогого, дешеві проігноруємо, для чистоти екперименту, так як вибір там є досить стандартним і обмеженим

те ж саме із ламінатом, якщо відкинути сегмент дешевого трешу по 5-7 євро за квадрат, то починаючи десь із 20 євро різниця хіба у власному самозадоволенні що дозволив собі відвалити аж цілих 50
Поясню по простому. Ці всі речі будуть впливати на ціну будинку в майбутньому. Це перше.
З ламінатом не все так просто, наприклад: ARTENS TELDE INTENSO EXTREM 12MM AC5, заберіть слово EXTREM (важливо це чи ні, як ви думаєте?) і ціна буде значно меншою, більше ніж 5-є на квадрат.
З унітазами, якщо саме цей вписується в інтер'єр, чому я маю шукати інший, не варто зачекати? Та й інші не факт, що будуть в наявності. Я ж написав, доступні тільки дешеві, або дуже дорогі.

Останнє редагування: 17 жовтня 2021 19:05:39 від Oleksandr
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

кістаті - я вже все прорахував.
раз у півроку на три місяці привозите бусом бригаду будівельників зі Львова.
будматеріали закуповуються у Польщі.
4 поїздки за 2 роки - будиночок відновлений.

На юге Италии доходы небольшие. Местных нанять может выйти не намного дороже. А качество будет на голову выше.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Поясню по простому. Ці всі речі будуть впливати на ціну будинку в майбутньому. Це перше.
З ламінатом не все так просто, наприклад: ARTENS TELDE INTENSO EXTREM 12MM AC5, заберіть слово EXTREM (важливо це чи ні, як ви думаєте?) і ціна буде значно меншою, більше ніж 5-є на квадрат.
З унітазами, якщо саме цей вписується в інтер'єр, чому я маю шукати інший, не варто зачекати? Та й інші не факт, що будуть в наявності. Я ж написав, доступні тільки дешеві, або дуже дорогі.

так так
у тебя ламинат 33 класса прочности
что отражено толщиной по нагрузками и маркером - AC5

максимальный класс прочности - 34

все иное пудреж мозгов и маркетология
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Безплатна доставка всюди.
То подібне, але не те.
Знайдіть ARTENS TELDE INTENSO EXTREM 12MM AC5, цього ж виробника. Порівняємо.
таке..

Отвратительное качество, деньги на ветер. 3
18.10.2019
ДОСТОИНСТВА:
Ооочень легко собирается
НЕДОСТАТКИ:
Один сплошной огромный минус.
По мимо того что ламинат "Artens Intenso Lenasia" в магазине стоит в линейки средних цен и являясь полным эконом классом имеет огромное количество недостатков.
Читать весь отзывОтзыв рекомендуют:5 4
Nikolay2020n
Ламинат среднего качества 5
10.12.2020
ДОСТОИНСТВА:
Смотрится нарядно, ярко, 33 класс рассчитан на высокую интенсивность использования.
НЕДОСТАТКИ:
Высокая вероятность наличия брака.
Здравствуйте! Хочу поделиться опытом и впечатлениями от использования ламината Artens Intenso Lenasia. Итак. Покупали 12 упаковок из расчета "с запасом" на 20 кв. м. Хватило. Осталось полторы пачки ламината и немного обрезков. Клали ламинат от...
Читать весь отзывОтзыв рекомендуют:1 0

chained
Репутация
3229
Россия, Саратов
Для нещепетильных заказчиков. 3
18.01.2020
ДОСТОИНСТВА:
Быстрота сборки, эстетичность.
НЕДОСТАТКИ:
Хрупкий, боится влаги.
Ламинат Artens Intenso Lenasia не произвел на меня особого впечатления, ввиду того, что имелось большое количество заломов на замках. Сам по себе, этот факт еще не означает, что ламинат будет плохо смотреться. Швы не разойдутся...
https://otzovik.com/reviews/laminat_artens_intenso_lenasia/
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

таке..

Отвратительное качество, деньги на ветер. 3
18.10.2019
ДОСТОИНСТВА:
Ооочень легко собирается
НЕДОСТАТКИ:
Один сплошной огромный минус.
По мимо того что ламинат "Artens Intenso Lenasia" в магазине стоит в линейки средних цен и являясь полным эконом классом имеет огромное количество недостатков.
Читать весь отзывОтзыв рекомендуют:5 4
Nikolay2020n
Ламинат среднего качества 5
10.12.2020
ДОСТОИНСТВА:
Смотрится нарядно, ярко, 33 класс рассчитан на высокую интенсивность использования.
НЕДОСТАТКИ:
Высокая вероятность наличия брака.
Здравствуйте! Хочу поделиться опытом и впечатлениями от использования ламината Artens Intenso Lenasia. Итак. Покупали 12 упаковок из расчета "с запасом" на 20 кв. м. Хватило. Осталось полторы пачки ламината и немного обрезков. Клали ламинат от...
Читать весь отзывОтзыв рекомендуют:1 0

chained
Репутация
3229
Россия, Саратов
Для нещепетильных заказчиков. 3
18.01.2020
ДОСТОИНСТВА:
Быстрота сборки, эстетичность.
НЕДОСТАТКИ:
Хрупкий, боится влаги.
Ламинат Artens Intenso Lenasia не произвел на меня особого впечатления, ввиду того, что имелось большое количество заломов на замках. Сам по себе, этот факт еще не означает, что ламинат будет плохо смотреться. Швы не разойдутся...
https://otzovik.com/reviews/laminat_artens_intenso_lenasia/
Мушка, от нафіга ті відгуки з кацапії. Ти знайди чим вони взагалі бувають задоволені. Крім свого хуйла.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

На юге Италии доходы небольшие. Местных нанять может выйти не намного дороже. А качество будет на голову выше.

Мейбі ти правий.
Але моя схема весела і цікавіша.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Але моя схема весела і цікавіша.
Більше екстріму.  :D
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Як 33 чи 34 ламінат може бути неякісним ?
Брак ?
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Біоьше екстріму.  :D

Ага... це прикольно би було справді.
Шкода шо я не можу то купити.
Кума вмовляю він має англійський паспорт вже.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Як 33 чи 34 ламінат може бути неякісним ?
Брак ?
Та в кацапів все погано. Попробуй почитати наприклад відгуки про айфон, чи інші брендові телефони. Буде одне гімно.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Як 33 чи 34 ламінат може бути неякісним ?
Брак ?

у кацапов свои 4 завода
лепят и для леруа марлен
под их бренды
там может быть все что угодно
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

  Щось може навіть бути цікавим. Ну не обов'язково за 1 евро,але хатинка повинна бути десь не так далеко від моря. Якщо далеко  то нах воно тре.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Мейбі ти правий.
Але моя схема весела і цікавіша.

Если нанимать местных то быстрее разнакомишся с соседями и мерия к тебе будет лучше относится. Дал людям заработать. Там ведь делать нечего, всех развлечений цедить кофе в местной кофейне и обсуждать погоду с соседями. 
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Мушка, от нафіга ті відгуки з кацапії. Ти знайди чим вони взагалі бувають задоволені. Крім свого хуйла.
про косметику, догляд, мені корисні, а ламінатами ніколи не цікавилася. знаю, що плитка, та що кахлі тут є на любий смак і ціну з цілого світу. а в 90-их, я практично все з польщі привозила, і туреччини. а інші і  зах. європи чи штатів.
з китаю везли паркет і меблі з дерева.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

  Щось може навіть бути цікавим. Ну не обов'язково за 1 евро,але хатинка повинна бути десь не так далеко від моря. Якщо далеко  то нах воно тре.
мені б і біля озера зайшло))
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

На юге Италии средний доход на домогосподарство 16 000.
Так шо токо местных
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

про косметику, догляд, мені корисні, а ламінатами ніколи не цікавилася. знаю, що плитка, та що кахлі тут є на любий смак і ціну з цілого світу. а в 90-их, я практично все з польщі привозила, і туреччини. а інші і  зах. європи чи штатів.
з китаю везли паркет і меблі з дерева.
Я ж не кажу що чогось нема. Мабуть, оригінальне фірмове виходить дешевше ніж в Україні, чого б везли? Тим більше португал будівельник (має свою будівельну фірму) мабуть, розбирається. Тому і завозив сантехніку, плитку з Португалії. Пояснення просте, в більшості купують дешевше не брендове тому і ринок на це заточений. Тут теж море всього дешевого і ніби з Італії.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

для айтішників є . :)

Сомневаюсь шо там есть скоростной интернет.  Кто туда будет тянуть кабель, для трех старух
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Я ж не кажу що чогось нема. Мабуть, оригінальне фірмове виходить дешевше ніж в Україні, чого б везли? Тим більше португал будівельник (має свою будівельну фірму) мабуть, розбирається. Тому і завозив сантехніку, плитку з Португалії. Пояснення просте, в більшості купують дешевше не брендове тому і ринок на це заточений. Тут теж море всього дешевого і ніби з Італії.
може й так. хто сюди, хто звідси. мої дівчата в голандію везли мякі меблі, двері, декоративну штукатурку з епіцентру, ще там щось. спеціально прицепа тут купили. ще коптильню і самогонний апарат :gigi:
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

цитати...

Дякую. Як на мене, південь занадто туристичний. Нам сподобався квадрат Лісабон - Евора - Гумарес - Порто.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Дякую. Як на мене, південь занадто туристичний. Нам сподобався квадрат Лісабон - Евора - Гумарес - Порто.
Подивіться Авейро, або поруч, будемо сусідами.  :)





Останнє редагування: 17 жовтня 2021 20:25:08 від Oleksandr
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

На юге Италии доходы небольшие. Местных нанять может выйти не намного дороже. А качество будет на голову выше.

Плануй 5 років будівництва-реконструкції. Но єслі рукі іщут мукі…
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

А можна там пожити рік, а потім продати за те, що купив, за 1 євро?
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Я ж не кажу що чогось нема. Мабуть, оригінальне фірмове виходить дешевше ніж в Україні, чого б везли? Тим більше португал будівельник (має свою будівельну фірму) мабуть, розбирається. Тому і завозив сантехніку, плитку з Португалії. Пояснення просте, в більшості купують дешевше не брендове тому і ринок на це заточений. Тут теж море всього дешевого і ніби з Італії.

а может у него мозги набекрень уже ?
или, вы думаете тут до сих пор ставят  чугунные вентили в сантехнику ?
 я как-то поизучал вопрос по сантехнике , так Португалия тут никто и звать ее никак
в основном это Италия и как low cost Испания
и то и другое тут есть в каком угодно виде
меня китайские чехи в харьковском исполнении устроили под самую завязку ))
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

я как-то поизучал вопрос по сантехнике , так Португалия тут никто и звать ее никак
Та ви шо?  :lol:  :weep:
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Сомневаюсь шо там есть скоростной интернет.  Кто туда будет тянуть кабель, для трех старух

Тю в таіланді є.
Товариш півроку там зависав.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Та ви шо.  :lol:  :weep:

ну пришлось, да ...
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

А можна там пожити рік, а потім продати за те, що купив, за 1 євро?

Нє.
На жаль не можна продати через рік.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Подивіться Авейро, або поруч, будемо сусідами.  :)

https://youtu.be/I8S4vCRIaTI
https://youtu.be/Is5dCCkHyE8

Гарне місце! Нам ще сподобалась Коімбра що відносно поруч. Дякуюю.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Плануй 5 років будівництва-реконструкції. Но єслі рукі іщут мукі…

Та не. Там скучно. Для хорошей пенсии в Европе надо очень очень много денег
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

ну пришлось, да ...
Погано ізучалі.  ;)

https://www-jornaldenegocios-pt.cdn.ampproject.org/v/s/www.jornaldenegocios.pt/negocios-em-rede/e-para-exportar/amp/sanindusa-exporta-70-das-vendas-para-85-paises?amp_js_v=a6&amp_gsa=1&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw%3D%3D#aoh=16344933618030&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=De%20%251%24s&ampshare=https%3A%2F%2Fwww.jornaldenegocios.pt%2Fnegocios-em-rede%2Fe-para-exportar%2Fdetalhe%2Fsanindusa-exporta-70-das-vendas-para-85-paises
Це тільки по одному виробнику, а їх море.

Останнє редагування: 17 жовтня 2021 20:58:21 від Oleksandr
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Я лише знаю про Португалію, що там пиво дешеве, ейвро за гальбу :) Чув від португальця.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

хатинка повинна бути десь не так далеко від моря. Якщо далеко  то нах воно тре.
Только не зимой. Сырость
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Для хорошей пенсии в Европе надо очень очень много денег
Кучма на Сардинии вроде. Не жалуется на пенсию  :D
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Я лише знаю про Португалію, що там пиво дешеве, ейвро за гальбу :) Чув від португальця.
Португалія індустріально розвинута країна, з одними з найкращих доріг в світі. Хто думає, що в Португалії роблять тільки вино і сири глибоко помиляється.
Що таке "ейвро за гальбу"?
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Португалія індустріально розвинута країна, з одними з найкращих доріг в світі. Хто думає, що в Португалії роблять тільки вино і сири глибоко помиляється.

Ніхто не сумнівається. Але про пиво правда?
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Ніхто не сумнівається. Але про пиво правда?
Тут люди п'ють вино, кому цікаве то пиво?  :)
Я не шарю в пиві, бо не п'ю його. Знаю, що дешеве, за якість нічого сказати не можу.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Хто думає, що в Португалії роблять тільки вино і сири глибоко помиляється.
Текстиль хороший
у меня покрывало и плед португальские
произведения искусства
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Погано ізучалі.  ;)

https://www-jornaldenegocios-pt.cdn.ampproject.org/v/s/www.jornaldenegocios.pt/negocios-em-rede/e-para-exportar/amp/sanindusa-exporta-70-das-vendas-para-85-paises?amp_js_v=a6&amp_gsa=1&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw%3D%3D#aoh=16344933618030&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=De%20%251%24s&ampshare=https%3A%2F%2Fwww.jornaldenegocios.pt%2Fnegocios-em-rede%2Fe-para-exportar%2Fdetalhe%2Fsanindusa-exporta-70-das-vendas-para-85-paises
Це тільки по одному виробнику, а їх море.

https://www.sanindusa.pt/

https://sant-market.ua/unitazu/sanindusa


дороже польских  в 5 раз
и все белое ...
и по унитазам - это не то что я имел ввиду:
вентили
редукторы давления
обратные клапаны
...
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Кучма на Сардинии вроде. Не жалуется на пенсию  :D

да не жалуется ни он ни его пинчучечки .
Все на балах маскарадах, светских раутах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія