Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Автоцивілка - повна хєрня і профанація, яка породжує безкарність і безвідповідальність.

Хєрня те каско, замість страхових внесків за каско, кладеш ті гроші собі у тумбочку, це буде в рази дешевше і надійніше сраного каско.

 У знайомого вкрали машину, майже нову. По каско виплатили десь 90 відсотків вартості. Не відразу, і побігати прийшлося.
А от без каско була б хєрня... Трафунки бувають різні...
   
Поліз в свою автоцивілки, франшиза 950 грн, сума відшкодування 100000 майно, 200000 життя і здоров'я.
   
У знайомого вкрали машину, майже нову. По каско виплатили десь 90 відсотків вартості. Не відразу, і побігати прийшлося.
А от без каско була б хєрня... Трафунки бувають різні...
Гроші із тумбочки зекономлені на Каско, покриють 90% страхових випадків у випадку повного Каско.
Канєшно при викрадені або тоталі, Каско буде доречним, і то якщо пофартить і страхова компанія виявиться порядною.
   
А якщо його страхова буде якась шарага, що і кінців не знайдеш.

Так, таке може бути і це проблема. У мене в минулому році було ДТП з маршрутчіком. Я подзвонив знайомому єврокомісару і він відразу запитав які у нього номери, потім пробив по базі і сказав що мені  пощастило, у нього серйозна страхова, бо якщо шарага якась була то дійсно могли бути проблеми з відшкодуванням. І він же мені підказав на місті забрати у нього франшизу. Після розмов про 300 доларів маршрутчік 500 гривень приніс аж бігом. Після цього треба було протягом 3-х днів звернутись в страхову винуватця ДТП. І вони за власний кошт зробили весь ремонт. То ми навіть поліцію не дочекались бо, склали європротокол і роз'їхались. А поліція аж через 3 години приїхала.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія