Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про героїв скандалу в ресторані GoodWine, які не поділили між собою столик.

Так а кто победил, я не понял
   
Там зранку взагалі повно порожніх столиків.

Уявіть цих двох бидлуганів з грошами, зв'язками та владою, а також з непомірно завищеною власною самооцінкою, які в напівпорожній залі не змогли поділити стіл.

+1000
   
Такий агресивний расизм якось не дуже вписується в Європейські цінності
агрессивный расизм фупа - последний глоток свободы в Европе по мнению некоторых фуповцев :weep:
пока жестко на фупе пресекать не начнут -  будет процветать
   
Я одного не розумію: коли вже клятий парашенка будєт балтаться на ліхтарі ?? Та скільки ж можна знущатися з народа, розставляючи такі свої кадри усюди ! Доколє ???
   
та я зрозумів що ти багатий хлоп що і при кацапах би ходив в гудвайн обідати , але я не про се а про типаж про реакцію на бронювання столика зараз і в 90их
Яка реакція? В Києві повно закладів які заповнені, просто в гудвайні завжи чомусь як медом намазано для псевдоділових посиденьок)
   
Та, в принципі, якби брат персонажа досі не служив на такій посаді, хрен би з ними, не бачу тут Події.
До речі, не збагну, що таке стратегічні розслідування. І як без такого департаменту жили до осені 2019. Або не було стратегічних злочинів, або ці злочини толерували, або хорошим людям і так вистачало посад.
Колишній обоп та обеп
   
агрессивный расизм фупа - последний глоток свободы в Европе по мнению некоторых фуповцев :weep:
пока жестко на фупе пресекать не начнут -  будет процветать

Папрашу!

Расизм не ФУПа, а людини зі спеціальними потребами Але.
Якого чомусь вперто не хочуть забанити.
   
тупий мусорок не на того натрапив, м'яко кажучи  :laugh:
Я б сказав тупа чурка почала качати права забувши що в нас не аул)
   
І те і друге чмо під бронню, канєшна ?  :-)o
   
агрессивный расизм фупа - последний глоток свободы в Европе по мнению некоторых фуповцев :weep:
пока жестко на фупе пресекать не начнут -  будет процветать
Іди поєбись з чурками і заспокойся, тупа курка)
   
Папрашу!

Расизм не ФУПа, а людини зі спеціальними потребами Але.
Якого чомусь вперто не хочуть забанити.
Іди нахуй, баран)
   
агрессивный расизм фупа - последний глоток свободы в Европе по мнению некоторых фуповцев :weep:
пока жестко на фупе пресекать не начнут -  будет процветать
Марні ваші сподівання. Кацапів і подібних вам квазі-кацапів тут гноблять не з расистських міркувань.
Так што легче вам не будет ни при каком раскладе, увы.
   
Марні ваші сподівання. Кацапів і подібних вам квазі-кацапів тут гноблять не з расистських міркувань.
Так што легче вам не будет ни при каком раскладе, увы.

Логічно ж, якщо падлюка - точно не українець.
   
Як добре що ми перемогли корупцію ще в 2019.  :gigi:
івсі сидять.
   
Я одного не розумію: коли вже клятий парашенка будєт балтаться на ліхтарі ?? Та скільки ж можна знущатися з народа, розставляючи такі свої кадри усюди ! Доколє ???
А тепер поцікавтеся при кому діаспора так добре почала себе почувати.
   
Колишній обоп та обеп
"12 лютого 2015 Верховною Радою України прийнято рішення щодо ліквідації УБОЗу."
Ссука порохата знищила навмисно. Знав, що за ним прийдуть саме ці люди.  :X
   
"12 лютого 2015 Верховною Радою України прийнято рішення щодо ліквідації УБОЗу."
Ссука порохата знищила навмисно. Знав, що за ним прийдуть саме ці люди.  :X
Що пан мав тим сказати?
   
Я одного не розумію: коли вже клятий парашенка будєт балтаться на ліхтарі ?? Та скільки ж можна знущатися з народа, розставляючи такі свої кадри усюди ! Доколє ???

Я теж так думаю. Люди Порошенка зовсім розпоясались.
   
Яка реакція? В Києві повно закладів які заповнені, просто в гудвайні завжи чомусь як медом намазано для псевдоділових посиденьок)
типа самое модное из модних...хоча що там такого модного у їх ресторані? х\з...но там реально повно так званої еліти вертиться..
хоча мармуровій стейк так там непоганиий.
   
Логічно ж, якщо падлюка - точно не українець.
Та ні, моя логіка дещо інша. Якщо хороша людина, значить точно не кацап. А якщо хороша людина і кацап, то на хвупі ця людина дописувати не може.
Бо вона навіть в тепловізорі зливається з ландшафтом, їй не до форумів.
   
І те і друге чмо під бронню, канєшна ?  :-)o

Це не чмо, а державні люди. Молодая Команда Рєформаторов.
   
А взагалі тяжко жити мажорам.

Навіть століка не вистачає бідосям.
   
Що пан мав тим сказати?
Перепрошую, а що тут пану незрозумілого? Якась погань знищила орган, котрий боровся з організованою злочинністю, і ця злочинність квітла і буяла, доки на неї не знайшли управу в вигляді департаменту стратегічних розслідувань. Ви десь бачите довкола стратегічні злочини? Ні? Отож. Працює департамент.
   
Там зранку взагалі повно порожніх столиків.

Уявіть цих двох бидлуганів з грошами, зв'язками та владою, а також з непомірно завищеною власною самооцінкою, які в напівпорожній залі не змогли поділити стіл.
То був найкращий стіл із усіх.  B-)
Може з того столику відкривається неповторний вид на Дніпро і Київ.
От шит, я не бачу вікон у томі ресторані.
   
То був найкращий стіл із усіх.  B-)
Може з того столику відкривається неповторний вид на Дніпро і Київ.
От шит, я не бачу вікон у томі ресторані.
там їх нема  :D
   
То був найкращий стіл із усіх.  B-)
Може з того столику відкривається неповторний вид на Дніпро і Київ.
От шит, я не бачу вікон у томі ресторані.

Просто принцип "Якщо поступлюся - значить я лох!"
   






такой    магазин похерили своим морожным гудвайном..

 :weep:
   
короче два долбня один представитель етнической мафии влез в структуры а втрой бабло отмывает для ермака..

короче ебала жаба гадюку..
   
Перепрошую, а що тут пану незрозумілого? Якась погань знищила орган, котрий боровся з організованою злочинністю, і ця злочинність квітла і буяла, доки на неї не знайшли управу в вигляді департаменту стратегічних розслідувань. Ви десь бачите довкола стратегічні злочини? Ні? Отож. Працює департамент.
Ще й як, стратегічно працює!
   
То був найкращий стіл із усіх.  B-)
Може з того столику відкривається неповторний вид на Дніпро і Київ.
От шит, я не бачу вікон у томі ресторані.


за тим століком сидіти можуть не только лишь все, мало кто может это делать (с)  :weep:
   
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
такой    магазин похерили своим морожным гудвайном..

 :weep:

гарний був магазин господарчих товарів
спаскудили, падлюки  :cray:
   
Яка реакція? В Києві повно закладів які заповнені, просто в гудвайні завжи чомусь як медом намазано для псевдоділових посиденьок)
от ти невгамовний, та не твою «реакцію», а моє враження від порівняння 90их і зараз, ти прямо як Івансід (тм)
   
За таке ще на форумі не банять?
Такий агресивний расизм якось не дуже вписується в Європейські цінності
от не треба бути толерастом. Задрали  своїм тупим копіюванням чеснот  західних  демократій.  А хитрови*бані аферисти спокійно собі влаштовують своє життя значно багатіше своїх європейських колег в ороганах держвлади регочучи з тупих, як вони вважвють,  хохлів.  Чи ти не прочитала пост автора гілки про те, як живе український? вірмен і його брат?
   
Вірмени і шляхобудівництво . Як Адам і Єва .
   
от ти невгамовний, та не твою «реакцію», а моє враження від порівняння 90их і зараз, ти прямо як Івансід (тм)
В 90-х взагалі кафе було мало і пересічним було не до кафе)
   
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
такой    магазин похерили своим морожным гудвайном..

 :weep:

 (tu)

Так, загубили найкращий магазин для дому, зробили гадюшнік для сніданків різних під@расів :(

   
гарний був магазин господарчих товарів
спаскудили, падлюки  :cray:

Якісні оригінальні товари продавали. Десь на початку 2000-х купив там душ Grohe, до сьогодні працює без проблем.

Так що магазинчик був дійсно гарний. Кому він заважав?

 :)
   
Може підказати цим симонянам під час війни де кордони вірменіі?
   
У нас керівництво поліції геть ібонулось брати  армян в поліцію?)
Це ж чорножопа кодла яка зразу робить там сімейний підряд)

Може це ставлєніки Авакова?.. :(
   
Може це ставлєніки Авакова?.. :(

Там земляцтво. По італійськи - мафія. Є земляцтво, є укр/армян-поліцаі. А найнижча каста - злодії. І поліцаї їх покривали. Вони як влазять - то викупають увесь багатоповерховий будинок, видавлюючи звідти аборигенів.
Хтось з російських коміків жартував - Брайтон - єдине місце, звідки «русскіє» витисли афроамериканців. Як приклад.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія