Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Агов, лібертаріанці. Декілька питань.

Агов, лібертаріанці.  Декілька питань.

- такою третю світову війну бачили?
- так трамп таки лібертаріанець, чи просто дурнуватий дід що загрався з хуйлом?


І взагалі де Ви?
   
Re: Агов, лібертаріанці.  Декілька питань.

а хіба трампанзі на форумі залишились?
   
Re: Агов, лібертаріанці.  Декілька питань.

а хіба трампанзі на форумі залишились?

Не спи
   
Re: Агов, лібертаріанці.  Декілька питань.

Кто на ком стоял ?  Где либертарианство и где Трумп?
   
Re: Агов, лібертаріанці.  Декілька питань.

Кто на ком стоял ?  Где либертарианство и где Трумп?
Ти точно не в темі. Я  таки більше в ній. Пам'ять в  цьому питанні  не підводить. Для тебе з початку починати,  чи таки знайдеться  чесний лібертаріанець (не вірю в те що взагалі такий існує) і  розповість від початку.

   
Re: Агов, лібертаріанці.  Декілька питань.

І давайте без срачу,бо я  чесно сміявся  коли дехто до виборів в ВР називав себе лібертаріанцями.
   
Re: Агов, лібертаріанці.  Декілька питань.

І  чому ООН та МАГАТЕ   ведуть себе наразі  як лібертаріанці?
   
Re: Агов, лібертаріанці.  Декілька питань.

Ти точно не в темі. Я  таки більше в ній. Пам'ять в  цьому питанні  не підводить. Для тебе з початку починати,  чи таки знайдеться  чесний лібертаріанець (не вірю в те що взагалі такий існує) і  розповість від початку.
Набор общих фраз. Либертарианство это политическая философия если некий Василий говорит я либертарианец и топит за трумпа то он такой же либертарианец как Симоненко коммунист.
   
Re: Агов, лібертаріанці.  Декілька питань.

Набор общих фраз. Либертарианство это политическая философия если некий Василий говорит я либертарианец и топит за трумпа то он такой же либертарианец как Симоненко коммунист.
абсолютно так, сіманєнко не комі і  трамп не лібЄр, але дещо їх об'єднує.
   
Re: Агов, лібертаріанці.  Декілька питань.

І давайте без срачу,бо я  чесно сміявся  коли дехто до виборів в ВР називав себе лібертаріанцями.

Лібертаріанці - то Демсокира.
   
Re: Агов, лібертаріанці.  Декілька питань.

Лібертаріанці - то Демсокира.
:facepalm1:
   
Re: Агов, лібертаріанці.  Декілька питань.

Либертарианство это политическая философия если некий Василий говорит я либертарианец и топит за трумпа то он такой же либертарианец как Симоненко коммунист.
+1
Трамписты это экстремиская политическая организация планомерно работающая над уничтожением демократических основ США и превращением страны в авторитарную помойку типа кацапии, единолично управляемую аморальной брехливой мразью.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія