Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Свободовец" Мирошниченко преподает мастер- класс Тетеруку

Абаснуй ?

Не смогу. Ебанусь, ага
   
На ютубе есть интервью Ивана. Забей в поиске на ютубе "Абрамов Мирошниченко" и смотри...

Дякую, я вже бачив. Іван - мій товариш, тому я чекаю додаткову інфу від нього особисто. :)
   
По словам Мірошниченка били 10-15 хв, нанесли 30 ударів, руками / ліктями/ ногами. Ногами по лиці - 1 синяк. На Юльці і то більше було  :gigi:
   
знак должен объяснить нам, как можно бить человека в голову 15 минут и при этом будет лишь один синяк ?

Замах на вбивство .
"діагнозом перелому гайморових пазух, множинних гематом, кровопідтеч та струсу мозку".
   
На ютубе есть интервью Ивана. Забей в поиске на ютубе "Абрамов Мирошниченко" и смотри...
Цей Іван теж казкар ще той.
В півдесятої ввечері, в шортах(трусах) в спальні збирав шафу! :facepalm:
Це претендує на окремий анекдот.
   
знак должен объяснить нам, как можно бить человека в голову 15 минут и при этом будет лишь один синяк ?


Там от ударов только ссадина на переносице (Абрамов в шнобель игорьку засветил).

Синяк под глазом - это результат удара в нос,  т.н. "очки" натянуло,..
   
Подробиць "втечі" не знаю. Якщо буде інформація та дозвіл на її розповсюдження - напишу.

а звідки "втік",  чому?
дав пи*ди і удалілся  :lol:
   
Замах на вбивство .
"діагнозом перелому гайморових пазух, множинних гематом, кровопідтеч та струсу мозку".

ти не зрозумів питання ?

повторюю, як можна 15 хвилин бити в голову і після цього буде лише 1 синець ?

не видно нічого, де докази ?

і не требя про пазухи, гематоми, струси і замах на вбивство, це игор схоже просто п***а

войовничий свободівець виявився дешевим клоуном
   
:facepalm:
:facepalm1:

Блін , та абрамов в інтервю САМ ПРИЗНАВСЯ , що то він мірошниченка побив !
   
По словам Мірошниченка били 10-15 хв, нанесли 30 ударів, руками / ліктями/ ногами. Ногами по лиці - 1 синяк.   :gigi:

мало, цуко, мало
   
Замах на вбивство .
"діагнозом перелому гайморових пазух, множинних гематом, кровопідтеч та струсу мозку".

Как можно гайморовые пазухи проломить, не оставив даже синяка на лице?
   
Там от ударов только ссадина на переносице (Абрамов в шнобель игорьку засветил).

Синяк под глазом - это результат удара в нос,  т.н. "очки" натянуло,..

при переломе носа заплывают обе стороны лица
   
до речі Вані респект
 (tu)
   
Абрамову Вані респект

    :new_russi:   :dance:  :aggressiv:   :lol:
   
ти не зрозумів питання ?

повторюю, як можна 15 хвилин бити в голову і після цього буде лише 1 синець ?

не видно нічого, де докази ?

і не требя про пазухи, гематоми, струси і замах на вбивство, це игор схоже просто п***а

войовничий свободівець виявився дешевим клоуном

Нє , ну ти таки тупий . Слово " діагноз " тобі про щось говорить ? Я тобі поясню . Слово "діагноз" означає , що мірошниченку ДІАГНОСТУВАЛИ ці тілесні ушкодження .  ЛІКАРІ , БЛЯ , ДІАГНОСТУВАЛИ .
   
Нє , ну ти таки тупий . Слово " діагноз " тобі про щось говорить ? Я тобі поясню . Слово "діагноз" означає , що мірошниченку ДІАГНОСТУВАЛИ ці тілесні ушкодження .  ЛІКАРІ , БЛЯ , ДІАГНОСТУВАЛИ .

якшо синці і крововиливи ше можна діагностувати, то про струс то фількіна грамота, як з Кужель. ліпиш дебільні симптоми а-ля у мене голова крутиться, тоншить і тобі пишуть про струс  :gigi:
   
ЛІКАРІ , БЛЯ , ДІАГНОСТУВАЛИ

врачи не могут диагностировать степень тяжести в понятиях уголовного кодекса, это делает судмедэксперт

диагноз врачей это - гематома, ссадина, царапина и т.п. на определенной части тела, всё

ты продолжаешь веселить всех своей юридической безграмотностью
   
при переломе носа заплывают обе стороны лица

Это при переломе.
   
Как можно гайморовые пазухи проломить, не оставив даже синяка на лице?

БЛІН , ЩЕ ОДИН ДОКТОР .  Пацани , якщо є діагноз , то значить що у мірошниченка справді є той перелом . І є ренген . Звідки я знаю , як то можна зробити ? Але це можна на тяжкі тілесні натягнути . Або навіть на замах на вбивство , якщо докажуть що іван спеціально 10 раз під ряд вдарив в область перенісся . А судмедекспертиза може встановити , був один удар , чи десять .
   
Re: Абрамову Вані респект

   
Это при переломе.

агрессивный Игор настаивает, что героический Иван сломал ему гайморовую паузу

теперь у Игора будет гайморит
   
Re: Абрамову Вані респект

c 7-45
   
врачи не могут диагностировать степень тяжести в понятиях уголовного кодекса, это делает судмедэксперт

диагноз врачей это - гематома, ссадина, царапина и т.п. на определенной части тела, всё

ты продолжаешь веселить всех своей юридической безграмотностью

Іди відео подивись . Ще три рази .  :weep:
   
Коню прилетело в скулу верхнюю. Оскольчатый перелом одной гайморовой пазухи возможен. Но то мелочь.
   
агрессивный Игор настаивает, что героический Иван сломал ему гайморовую паузу

теперь у Игора будет гайморит

Чтобы сломать гайморовую пазуху, надо проломить кость верхней челюсти... Но тогда бы шла речь о переломе верхней челюсти...
   
Re: Абрамову Вані респект

Да уж допоміг Мирошниченко забрати хату і доньку у бувшоі жінки :D
   
еще один Эль

Ім'я користувача: ELDuderino

Дата реєстрації: cьогодні в 17:07Повідомлень: 2 (~не зазначений в день)Вік:не зазначений

эльсальвадор, эльгуидер, теперь вот эль дудернино

   
а ты Эль Кравчука ждешь?  :)
   
Гм . Шкода буде , як його посадять . Але закон є закон .

Порошенко посадит всех патриотов, но ни одного из банды Януковича.
   
 :facepalm:

та це знову спетакль якийсь. того мирошниченка просто від3,14здили, шоб не наривався.
   
Нє , ну ти таки тупий . Слово " діагноз " тобі про щось говорить ? Я тобі поясню . Слово "діагноз" означає , що мірошниченку ДІАГНОСТУВАЛИ ці тілесні ушкодження .  ЛІКАРІ , БЛЯ , ДІАГНОСТУВАЛИ .
Цікаво  а слово корупція вам відоме?       За добрі гроші таке напишуть що мама рідна не впізнає.  :gigi:  А то у вас як в  тому анекдоті: "кому ти більше віриш мені чи своїм підлим очам? "  Я більше довіряю очам і бачу, що на фєйсі  звичайний мордобій, легкий.  :D
Свободівці в черговий раз ведуть себе як  шльондри.
   
Про перелом гайморовой пазухи - вообще комедия.
   
Re: Абрамову Вані респект

мирошниченко, конечно, строптивый парень, получил не ожидая видать,  но в данном случае жена бывшая видать ще та сучка.
   
Re: Абрамову Вані респект

Буде сидіти Абрамов Ваня!  :shuffle:
   
Re: Абрамову Вані респект

Буде сидіти Абрамов Ваня!  :shuffle:
Та це півбіди. Просто у бувшоі жінки Мірошниченка за аморалку ввдберуть дитину і віддадуть Ігорьку , ну і хату автоматом
   
Re: Абрамову Вані респект

 Выборы прошли можно и не получать .  Раньше нужно было к голым мужикам приставать  . :D
   
Завтра Мирошниченко выгонят с больницы еще и добавят  за симуляцию  .

Останнє редагування: 9 листопада 2015 00:32:57 від Юрий
   
мірошниченко просто використали, знаючі його повадки, для чорного піару свободи. увесь цей відеоматеріал це підтверджує.
   
стопудово. бабушка консьержка небось  ему шепнула,   шо "ваша Галя....."
   
мірошниченко просто використали, знаючі його повадки, для чорного піару свободи

да кому они нахуй нужны...

свободовцы такие дебилы, что сами себе каждый месяц этот пиар делают, рагули плятт
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія