Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Свободовец" Мирошниченко преподает мастер- класс Тетеруку

При цьому за побиттям спостерігала знервована дитина і моя колишня дружина, яку злочинець увесь час закликав фіксувати моє побиття на відео та фото, щоб потім викласти в соцмережі.  8-:
   
КОЛИШНІЙ чоловік не може мати претензій ні до жінки, ні до того хто і чому в її квартирі знаходиться

А суд визначив заборону знаходитись в тій квартирі, бо точно мав підстави - агресивну поведінку колишнього чоловіка

І все одно, хто там був, слюсар чи коханець, від кого вагітна колишня дружина і т.д.

Свободівець патологічно агресивний і тупий.

   
При цьому за побиттям спостерігала знервована дитина і моя колишня дружина, яку злочинець увесь час закликав фіксувати моє побиття на відео та фото, щоб потім викласти в соцмережі.  8-:

та да, такие детали придают рассказу особую достоверность
   
а його яке діло, кого вона привела?
він із нею розводився щоб вона цноту берегла?
я сам розведений, але долбоєбізм деяких мужиків у таких випадках просто зашкалює.

То хай самі і розбираються у власній родині. А новина паскудна, погодься - казка про слюсаря не проканала і побиту вагітну.
   
То хай самі і розбираються у власній родині. А новина паскудна, погодься - казка про слюсаря не проканала і побиту вагітну.


звичайно паскудна... коли спіднє вивалюють у пресу не варто очікувати на щось приємне
   
Почитала Фейсбук - версія Мірошниченка інша, поки він гуляв з 7-річною донькою, бувша дружина привела коханця. Далі було місилово між чоловіками.
Не можу з телефону почилання кинути, самі нашукайте.

А дружина справді вагітна, на 5-му місяці?

Тоді який коханець в такому стані...  :-o
   
А дружина справді вагітна, на 5-му місяці?

Тоді який коханець в такому стані...  :-o

 :lol:
   
А дружина справді вагітна, на 5-му місяці?

Тоді який коханець в такому стані...  :-o

ну значит точно слесарь, шкаф чинил
славянский
   
Харашо, дапустим. (с)
Давайте представим себе ситуацию так, как рассказал ее Мирошниченко.
Вы-любовник/сожитель/будущий муж etc. его бывшей жены. Она от вас (вероятнее всего) беременна уже пятый месяц. Вы знаете, что ее муж не живет с ней уже 10 месяцев, и разведен с нею (возможно, более чем 10 месяцев). Вы часто бываете у нее дома (соседи вас уже знают в лицо). Наверняка, и дочка Мирошниченка- скорее всего знает о вашем существовании, и вполне могла рассказать папе. И вот в 21-30 (странновато время для возвращения с дневной прогулки, но то таке) в квартиру, где вы починяете шкаф находитесь в дезабилье, входит бывший муж. Назовите мне хотя бы одну причину, которая в подобной ситуации заставит вас накинуться с кулаками на человека, который потенциально никакой угрозы вам не несет и на вашу женщину не претендует?     
   
ну значит точно слесарь, шкаф чинил
славянский

Там в фейсбуке у него коментарии зачетные:

Сергей Сергеев: Ты думал, что ты сильный,а оказалось волосатый))

Сергей Бондаренко: Это ор. Новый тренд у депутатов- получи звездюлей и выложи фотки на фейсбук. Позор!))))

Вячеслав Вячеслав: Да мне, лично похуй, за что эта мразь получила п***а - главное, что получила!!!! Я рад!!!! Пусть, сука, эта блядина, вспомнит, как он, шакал, в окружении таких же мразей, бил людей!!!! Пусть вспомнит и знает, что это только начало - главное у него впереди!!!!
   
Паскудний свободіт отримав по морді.
Отримає умовне, сволота буде верещати про політв'язня режиму.
   
у Верховній Раді треба організувати фракцію психопатів із агресивними тенденціями: Тетерук, Мірошниченко
   
у Верховній Раді треба організувати фракцію психопатів із агресивними тенденціями: Тетерук, Мірошниченко

ага и усадить их на места за барьером, только решетку наростить...
   
у Верховній Раді треба організувати фракцію психопатів із агресивними тенденціями: Тетерук, Мірошниченко

Кужель..
   
ага и усадить их на места за барьером, только решетку наростить...


   
Харашо, дапустим. (с)
Давайте представим себе ситуацию так, как рассказал ее Мирошниченко.
Вы-любовник/сожитель/будущий муж etc. его бывшей жены. Она от вас (вероятнее всего) беременна уже пятый месяц. Вы знаете, что ее муж не живет с ней уже 10 месяцев, и разведен с нею (возможно, более чем 10 месяцев). Вы часто бываете у нее дома (соседи вас уже знают в лицо). Наверняка, и дочка Мирошниченка- скорее всего знает о вашем существовании, и вполне могла рассказать папе. И вот в 21-30 (странновато время для возвращения с дневной прогулки, но то таке) в квартиру, где вы починяете шкаф находитесь в дезабилье, входит бывший муж. Назовите мне хотя бы одну причину, которая в подобной ситуации заставит вас накинуться с кулаками на человека, который потенциально никакой угрозы вам не несет и на вашу женщину не претендует?   

тут скоріше його розгнівило, шо в ЙОГО квартирі порять ЙОГО колишню. тіпа  ЙОГО квартира не для єблі  :gigi:, а для дитини
   
также на видео полицейский говорит, что Мирошниченко ударил коленом в живот свою бывшую жену, находящуюся га 5-м месяце беременности
сидел себе спокойный чувачок в студии, читал свои спортивные новости и не на кого не бросался ...

а потом чувак связался с сектой свободы и как с катушек слетел - постоянно кого-то херачит на камеру
Квести друже...
не превращайся в юльков я тебя очень прошу.
   
Квести друже...
не превращайся в юльков я тебя очень прошу.

лады ;)
   
жінка його колишня файна


   
Відео дивилася - хлопчина в ментовській формі оповідає байку, оченята бігають у всі боки. Бреше, це очевидно.
Далі двері якіхось квартир. Далі кінець.
І по сюжету - слюсар-монтер після бійки побіг на 8-й поверх і сидів чекав там ментів. На голову не лізе.

А ну да. Мирошниченко урвановешеный, спокойный тип. Человек ниразу, ни разу в жизни не обманувший никого. Кристалл честности.

Вия, помнишь как ты с пеной у рта доказывала что коммуняцкое прошлое Фарион фальшивка? Так я напоминаю ))))
   
На 112 він зараз правду розказує
   
счас на 112 живое интервью - говорит, что это его самого избил жестокий слесарь надомник
   
На 112 він зараз правду розказує

про голого в трусах коханця який його пиз*ив та кричав шоб жінка то знімала щоб викласти в мережу ?

п***а*ть і кричить  :weep:
   
А тепер короткий переказ попередніх серій. Бувша дружина ще не втямила, що Ігор грає в дуже жорстокі політичні ігри. А тому здуру вирішила влаштувати особисте життя з якимсь засланцем від ворогів, який біля неі сумирно крутився якийсь час, вичікуючи слушноі нагоди. Вона просто не зрозуміла, що вона і їхня донька нині дуже ласа мішень для ворогів. Тварі таким чином попередили Ігоря, що здатні на все, і родину не пощадять також.
Всім наївним - вмійте читати між рядків.
   
про голого в трусах коханця який його пиз*ив та кричав шоб жінка то знімала щоб викласти в мережу ?

п***а*ть і кричить  :weep:
Треба подивитись в ютубі, може вже є відео побиття
   
жінка його колишня файна

Показати зображення...

Зверніть увагу на ноги ужінки. Сухі і носки всередину. Дуже зла і мстива.
   
Версия Мирошниченка:

Ігор Мірошниченко добавил 5 новых фото.
38 мин ·

Я вже давно не маю ілюзій стосовно правдивості ЗМІ, які сьогодні використовують для політичного кілерства, але те, що сталося зі мною вчора пізно увечері та те, що я дізнався сьогодні зі ЗМІ, прийшовши до тями, за межею порядності, людяності та здорового глузду! Для початку: Я НІКОЛИ ЗА 10 РОКІВ СВОГО ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ Й ПАЛЬЦЕМ НЕ РУХАВ СВОЮ ДРУЖИНУ Й НІКОЛИ НЕ ЧІПАВ ЖІНКУ. Це може підтвердити кожен сусід, пересічний мешканець міста і району, який мене знає особисто. Останні 10 місяців я не живу зі своєю дружиною і з нею офіційно розлучений. Натомість, в мене з нею є спільна дитина, якій 7 років і яку я безмежно люблю! Дитина з дружиною згідно з судовою ухвалою проживає в квартирі на проспекті Бажана, 12 у Києві, яка є МОЄЮ ВЛАСНІСТЮ І ДЕ Я ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ упродовж останніх 10 років. У мене немає жодної заборони чи обмеження відвідувати свою квартиру. Вчора близько 21 години 30 хвилин я повернувся з денної прогулянки з донькою. Колишня дружина відчинила після тривалої паузи мені двері моєї квартири, в якій вона проживає з донькою, пустила нас до хати. Оскільки упродовж дня ми з донькою купили їй декілька речей в магазині, я попросив малу вдягнути ці речі, щоб впевнитись, що вони їй підходять. Водночас, я вирішив зайти до спальної кімнати забрати коричневий светр. Моя колишня дружина сказала, що там моїх речей немає і заходити туди не треба. Однак, я без будь-яких перешкод відчинив двері. На ліжку я побачив чоловіка у спідній білизні, з яким ніколи не зустрічався раніше. Без будь-яких розмов цей чоловік зіскочив на ноги і завдав мені удару в обличчя. Після цього він схопив мене за волосся, повалив на підлогу та почав безперервно бити мене по голові та в обличчя руками, ліктями і ногою. При цьому за побиттям спостерігала знервована дитина і моя колишня дружина, яку злочинець увесь час закликав фіксувати моє побиття на відео та фото, щоб потім викласти в соцмережі. Побиття тривало щонайменше 10-15 хвилин. Коли я зрозумів, що бандит не зупиниться і не відпустить волосся допоки не вб'є, я спробував доповзти до дверей, виліз в коридор, де побиття продовжувалося. Зрештою, мені вдалося ліфтом спуститися на перший поверх, де я викликав поліцію. Коли разом з поліцією я повернувся до квартири, колишня дружина сказала, що вона в квартирі тільки з дитиною. Вона встигла витерти калюжі моєї крові і випроводити чоловіка, який мене побив. З соціальних мереж і від консьєржів та сусідів, охоронців паркінгу мені відомо, що цей зловмисник, який мене побив, є давнім коханцем моєї колишньої дружини. Його ім'я Іван Абрамов. Його затримала міліція на 8-му поверсі будинку. Так що версія матері моєї дитини про те, що її буцім-то захищав випадковий слюсар, який збирав меблі о 21:35 не вписуються у цинічну версію про мій напад на неї. Вона не зверталася за жодною медичною допомогою, тоді як я лежу на лікарняному ліжку у тому стані, якому ви мене бачите з діагнозом перелому гайморових пазух, множинних гематом, кровопідтеч та струсу мозку.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=981511285220907&id=100000861344520&pnref=story

Иван Абрамов- агент Моссада и ФСБ одновременно  :X

Это точно !

По факту.
Тупой законодатель видимо не знает что Квартира не его а СОВМЕСТНОЕ ИМУЩЕСТВО принадлежащее в равной степени и жене и дочери.
10 месяцев не живет и за свитером полез?
Любовник его бывшей жены? А почему бы и нет. Она уже не его жена. Имеет полное право житті с кем хочет. И выселить ее из квартиры он не имеет права.

Не верю я ему.
   
А ну да. Мирошниченко урвановешеный, спокойный тип. Человек ниразу, ни разу в жизни не обманувший никого. Кристалл честности.

Вия, помнишь как ты с пеной у рта доказывала что коммуняцкое прошлое Фарион фальшивка? Так я напоминаю ))))

Урівноважений і спокійний, знаю його в реалі безліч років. До ворогів лютий - то це й правильно, я сама така. За своє можемо й загризти.
А Фаріон - золото украінськоі націі. Вкотре ій це сказала якраз 31 серпня під ВР.
І буде по нашому. Тому вас і корчить.
   
А тепер короткий переказ попередніх серій. Бувша дружина ще не втямила, що Ігор грає в дуже жорстокі політичні ігри. А тому здуру вирішила влаштувати особисте життя з якимсь засланцем від ворогів, який біля неі сумирно крутився якийсь час, вичікуючи слушноі нагоди. Вона просто не зрозуміла, що вона і їхня донька нині дуже ласа мішень для ворогів. Тварі таким чином попередили Ігоря, що здатні на все, і родину не пощадять також.
Всім наївним - вмійте читати між рядків.

Ага. Враги сожги родную хату, убили всю мою семью. Агенты моссада, сигуранцы, кремля и прочих закулис подставили несчастного борца и патриота. О! Это месть Милы Кунис )
   
Это точно !

По факту.
Тупой законодатель видимо не знает что Квартира не его а СОВМЕСТНОЕ ИМУЩЕСТВО принадлежащее в равной степени и жене и дочери.
10 месяцев не живет и за свитером полез?
Любовник его бывшей жены? А почему бы и нет. Она уже не его жена. Имеет полное право житті с кем хочет. И выселить ее из квартиры он не имеет права.

Не верю я ему.

це чого раптом ? якшо в нього та квартира до дружини була, то чого вона спільна раптом стала ?
   
Урівноважений і спокійний, знаю його в реалі безліч років. До ворогів лютий - то це й правильно, я сама така. За своє можемо й загризти.
А Фаріон - золото украінськоі націі. Вкотре ій це сказала якраз 31 серпня під ВР.
І буде по нашому. Тому вас і корчить.

Лапку не целовала?
   
Ага. Враги сожги родную хату, убили всю мою семью. Агенты моссада, сигуранцы, кремля и прочих закулис подставили несчастного борца и патриота. О! Это месть Милы Кунис )

Не віриш? Даремно. Однак сам туди не лізеш - бо знаєш, що далі буде.
Тому всохни.
   
А тепер короткий переказ попередніх серій. Бувша дружина ще не втямила, що Ігор грає в дуже жорстокі політичні ігри. А тому здуру вирішила влаштувати особисте життя з якимсь засланцем від ворогів, який біля неі сумирно крутився якийсь час, вичікуючи слушноі нагоди. Вона просто не зрозуміла, що вона і їхня донька нині дуже ласа мішень для ворогів. Тварі таким чином попередили Ігоря, що здатні на все, і родину не пощадять також.
Всім наївним - вмійте читати між рядків.

АААААААААААААА   :lol:  :weep:  :lol:
   
в независимости от того, что произошло
если квартира принадлежит М, а его бывшая привела туда кого-то и уже вьет новое гнездо, то М.  -полный лох
   
це чого раптом ? якшо в нього та квартира до дружини була, то чого вона спільна раптом стала ?

Ибо у них родился ребенок. А по условиям развода ребенок остался с матерью. Все просто.
   
Мирошниченко просто ругался с женой и хотел показать как поранил колено, чтобы она его пожалела.
А жена в этот момент на него накинулась и ударилась об колено животом. Истеричка.
Кирпичом бы ее...
та запіздячить всіх сук і іти в європу їбатись в жопу
   
Ибо у них родился ребенок. А по условиям развода ребенок остался с матерью. Все просто.

і шо  :laugh: яке це відношення має до права власності
   
А дружина справді вагітна, на 5-му місяці?

Тоді який коханець в такому стані...

Чюдак - чельовек.... Петраш хоть всем стадом - нихера не будет.
   
Не віриш? Даремно. Однак сам туди не лізеш - бо знаєш, що далі буде.
Тому всохни.

Сколь веревочке не вейся. Игорь не понял что с утратой мандата нужно быть законопослушным. Привык жить по законам цирка (рады). А тут облом. Я тоже его знал, еще в пору комментаторства. Неуравновешенный шизик с апломбом наполеона. Что не редкость для малоросликов.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія